Wyjątkowy Bieg NiepodległościDodano: 11  Lis  2018


Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

~organizator
Jesteśmy bardzo wdzięczni ~mieszkaniec za uwagi. Serdecznie zapraszamy w kwietniu 2019 r. do pomocy przy organizacji Biegu Konstytucji 3 Maja. Chętnie skorzystamy z doświadczenia i kompetencji
Dodano: 16  Listopada  2018  09:42:06
~mieszkaniec
Nie wiem jak bieg dla dorosłych ale jak co roku dla dzieci i młodziezy to porażka organizacyjna. Cud że podczas biegu maluchów na starcie nie doszło do wypadku ( dzieciaki łażą po drodze a tu jeżdżą sobie samochody )organizatorzy czy to sędziowie którzy byli na miejscu zero reakcji i działania. Osoby którym powierza sie taka funkcje powinny coś nie cos soba reprezentować. Liczenie dzieci na mecie powinny osoby z umiejetnościa matematyki, Miejsce na mecie mojego dziecka jedna pania ( jeszcze dziecię ) podała z 9 miejscowa różnicą do swojej koleżanki co stała i liczyła po niej. Z matematyka równiez problem maja organizatorzy bo w regulaminie było że pierwsze sto miejsc otrzyma medal, brakło juz dla drugiej pięćdziesiatki ( zabrakło bo zaskoczyła ich frekwencja umiech)) . Widocznie nikt nie wpadł że można ilość można policzyć. Logika takich wypowiedzi również świadczy że albo ludzi maja za debili albo ..... Podobna historia z koszulkami, po co ta cała szopka z zapisami i listami z szkół. Inicjatywa bardzo fajna, ale to własnie dla młodzieży powinno byc zachecajaco , żeby zaszczepic w nich chęć uczestniczenia w takich imprezach, że można coś zdobyć , być docenionym tym bardziej żę zwykłe dzieciaki musiały biec z trenującymi dziećmi z klubów lekkoatletycznych . Mało to budujące. Ja wiem że to ma byc zabawa a nie ostra rywalizacja , ale wytłumaczmy to dzieciom kiedy staja na starcie z takimi żbikami w klubowych koszulkach . Może czas przekaząć organizacje osobom które się na tym znają?
Przepraszam że tak ostro ale co roku jest jakby gorzej a powinno chyba odwrotnie.
Dodano: 13  Listopada  2018  20:52:11
Fajnie, że są takie inicjatywy. Chociaż w tym roku pod wzgledem bezpieczeństwa było słabo. Chodzi mi o brak zamknięcia ulicy Jana Pawła II tuż przed biegiem maluchów z roczników 2012 w zwyż. Dzieci czekały już na starcie, co chwilę wybiegały na ulicę, a auta dalej jechały.... Tak nie powinno być. O wypadek nie trudno.
Dodano: 12  Listopada  2018  09:22:55
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe