«« « ... 6 7 8 9 10 11 12 ... » »»

W Matki Boskiej Zielnej przypada rocznica zwycięskiej Bitwy Warszawskiej z 1920 roku. Obchodzimy też święto Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej.
Więcej »
Niedziela zaskoczyła wszystkich piękną, słoneczną pogodą. Na Gminne Dożynki zawitało lato jakby chciało podkreślić wyjątkowość tego jakże ważnego dla rolników świątecznego dnia.
Więcej »
Kilkanaście minut intensywnego deszczu wystarczy, by miasto zamienić się mogło w sieć rwących strumyków.
Więcej »
W sobotę na stalowowolskie błonia przyszło bardzo wielu mieszkańców Stalowej Woli. Przez cały dzień w stronę oczka podążały tłumy.
Więcej »
1 sierpnia w Stalowej Woli znów zawyły syreny. Po latach ich dźwięk w Godzinie „W” to dzwon pamięci po tych, którzy chcieli żyć inaczej.
Więcej »
Burza, silny wiatr i ulewny deszcz przeszły nad miastem we wtorek 31 lipca 2018 roku około godziny 17:00.
Więcej »
Panika, krzyki, strach. Tak najkrócej można określić to, co działo się w Tesco na Przemysłowej około godz. 9:30. Szaleniec staranował drzwi traktorem. Później wysiadł z pojazdu i na oślep uderzał siekierą.
Więcej »
Ulewne deszcze znów zamieniły miasto w rwącą rzekę. Widok aut stojących na środku dróg, pchanych na pobocze, zalanych pod próg wodą to dziś nic nadzwyczajnego.
Więcej »
Do wypadku, w którym ranny został rowerzysta doszło w czwartek 19 lipca 2018 roku na uliczce dojazdowej do Al. JP II. Mężczyzna z obrażeniami ciała został odtransportowany do szpitala.
Więcej »
W ramach XXVIII Międzynarodowego Festiwalu Muzycznego odbył się koncert pt. „Do nieba z Ojcem Pio”.
Więcej »
29. Międzynarodowy Kolarski Wyścig „Solidarności” i Olimpijczyków przejechał dziś ulicami Stalowej Woli.
Więcej »

«« « ... 6 7 8 9 10 11 12 ... » »»

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe