«« « ... 3 4 5 6 7 8 9 ... » »»

Msza Święta, defilada, a później uroczystości wojskowe na Placu Piłsudskiego to jedne z najważniejszych punktów uroczystości rocznicowych w Stalowej Woli.
Więcej »
Jako, że w tym roku świętujemy 100- lecie odzyskania przez nasz kraj niepodległości, ten bieg był wyjątkowy. Za nami XXVI Bieg Niepodległości
Więcej »
100 lat minęło od czasu gdy odzyskaliśmy niepodległość. W wielu miejscowościach z tej okazji powstały obeliski, również w naszym regionie.
Więcej »
Stowarzyszenie Grono Młodzieży Ziemi Radomyskiej zaprosiło mieszkańców Radomyśla nad Sanem i okolic oraz wszystkich, którzy lubią śpiewać do wspólnego świętowania.
Więcej »
To była swoistego rodzaju Lekcja Śpiewania najpiękniejszych pieśni i piosenek patriotycznych z udziałem krakowskich artystów Teatru Loch Camelot.
Więcej »
W ten weekend w Stalowej Woli odbywa się Zlot Lasowiackiego Hufca ZHP im. Powstańców Styczniowych z okazji 80- lecia harcerstwa w Stalowej Woli.
Więcej »
13 października 2018 roku w Kłyżowie miało miejsce uroczyste przekazanie nowego wozu strażakom z Ochotniczej Straży Pożarnej.
Więcej »
ZKS Stal Stalowa Wola - MUKS Hutnik Warszawa 84:76 (21:16, 16:28, 24:15, 23:14)
Więcej »
Wspaniała pogoda, niebo zasnute pierzastymi chmurkami, lekki wietrzyk i do tego szybowce. Oto idealny wprost przedsmak przyszłorocznych zawodów szybowcowych w Turbi.
Więcej »

«« « ... 3 4 5 6 7 8 9 ... » »»

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe