«« « ... 3 4 5 6 7 8 9 ... » »»

Ci panowie na stalowowolskiej scenie gościli już nie raz i nie dwa. Zapewne będą się jeszcze pojawiać u nas regularnie, bo ich muzyka porywa do tańca, a kto nie podryguje, ten się nie bawi.
Więcej »
Pełno dymu, dużo huku…czyli co ma wspólnego Stalowe Miasto z pewną demolką
Więcej »
Premier Mateusz Morawiecki w Stalowej Woli: bo biało- czerwona flaga nie jest ani lewicowa, ani prawicowa
Więcej »
To koncert, na który czekali mieszkańcy Stalowej Woli od dawna. Gwiazda muzyki rozrywkowej Krzysztof Cugowski wystąpił 1 maja na scenie plenerowej przed Miejskim Domem Kultury.
Więcej »
Bovska dosłownie wdarła się na polską scenę muzyczną i na niej już została. Muzyka alternatywna, którą oferuje trafia do pokolenia nie tylko młodego.
Więcej »
Kolejny raz mieszkańcy Stalowej Woli spotkali się, by wspólnie posłać swoje głosy wprost do nieba. 1 maja przed MDK wyśpiewaliśmy ulubione przeboje z minionych lat.
Więcej »
1 maja naszą redakcję odwiedzali mieszkańcy Stalowej Woli. Nasi goście rozpoczęli wizytę jeszcze przed wyznaczoną godziną. Zainteresowanie wydarzeniem przerosło nasze oczekiwania.
Więcej »
Nasze studio odwiedził Marek Gruchota, kapitan załogi, która z wielkim zaangażowaniem mknie po wodach stalowowolskiej kultury.
Więcej »
Szkoła, której dyrektorem od lat jest Paweł Ciołkosz, popularnie zwana Ekonomikiem, cieszy się dużą popularnością. Dlaczego od pokoleń jest tak lubiana i ceniona?
Więcej »
Spółdzielczy Dom Kultury w Stalowej Woli przez 37 lat rozwijał się i rozszerzał swoją działalność. Dziś coś dla siebie znajdzie tam mieszkaniec w każdym wieku.
Więcej »
Nasze studio odwiedził Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej mł. bryg. Robert Lebioda. Zapraszamy do obejrzenia materiału VIDEO.
Więcej »
200 lat powstania Gwardii Narodowej im. T. Kościuszki to okazja do świętowania. W Majdanie Zbydniowskim odbyła się XXVI Podkarpacka oraz XV Ogólnopolska Parada Straży Wielkanocnych.
Więcej »
Przedmioty nadgryzione zębem czasu, z historią i swoją tajemnicą. Dawne, zapomniane, znalezione na strychach i w piwnicach, ręcznie robione, czasem prawdziwe perełki. Za nami I Targ Staroci.
Więcej »
W powiecie stalowowolskim odnotowano 40 zdarzeń związanych z wypalaniem traw. Strażacy apelują do mieszkańców, by zgłaszali takie pożary bez obawy, że zostaną uznani za podpalaczy.
Więcej »
W Kościele Źródło Bożego Miłosierdzia w niedzielę wystąpili Siewcy Lednicy.
Więcej »

«« « ... 3 4 5 6 7 8 9 ... » »»

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe