« 1 2 3 4 5 6 ... » »»

Fiesta Harmonica Festival to eksperymentalny projekt artystyczny oparty na idei: dźwięk – ruch – obraz.
Więcej »
W sobotę 24 listopada odbyły się ostatnie już warsztaty rękodzielnicze, które realizowane były w ramach zadania "Przystań z pasją".
Więcej »
Msza Święta, defilada, a później uroczystości wojskowe na Placu Piłsudskiego to jedne z najważniejszych punktów uroczystości rocznicowych w Stalowej Woli.
Więcej »
Jako, że w tym roku świętujemy 100- lecie odzyskania przez nasz kraj niepodległości, ten bieg był wyjątkowy. Za nami XXVI Bieg Niepodległości
Więcej »
100 lat minęło od czasu gdy odzyskaliśmy niepodległość. W wielu miejscowościach z tej okazji powstały obeliski, również w naszym regionie.
Więcej »
Stowarzyszenie Grono Młodzieży Ziemi Radomyskiej zaprosiło mieszkańców Radomyśla nad Sanem i okolic oraz wszystkich, którzy lubią śpiewać do wspólnego świętowania.
Więcej »
To była swoistego rodzaju Lekcja Śpiewania najpiękniejszych pieśni i piosenek patriotycznych z udziałem krakowskich artystów Teatru Loch Camelot.
Więcej »
W ten weekend w Stalowej Woli odbywa się Zlot Lasowiackiego Hufca ZHP im. Powstańców Styczniowych z okazji 80- lecia harcerstwa w Stalowej Woli.
Więcej »
13 października 2018 roku w Kłyżowie miało miejsce uroczyste przekazanie nowego wozu strażakom z Ochotniczej Straży Pożarnej.
Więcej »
ZKS Stal Stalowa Wola - MUKS Hutnik Warszawa 84:76 (21:16, 16:28, 24:15, 23:14)
Więcej »

« 1 2 3 4 5 6 ... » »»

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe