«« « ... 13 14 15 16 17 18 19 ... » »»

Bez nich życie wielu ludzi byłoby niemożliwe. Niosą pomoc i są „w centrum kryzysu” niejednej rodziny. Stalowowolski SOWiK- instytucja, bez której świat byłby smutniejszy…
Więcej »
Kot to obok psa największy przyjaciel człowieka. Nasi bracia mniejsi nie zawsze trafiają na dobrych ludzi.
Więcej »
3 maja, na zakończenie Dni Stalowej Woli przed mieszkańcami wystąpił Grzegorz Hyży. Nie zabrakło znanych i lubianych hitów, które można było śpiewać razem z artystą.
Więcej »
Ulicami Rozwadowa przeszedł prowadzony przez Orkiestrę Dętą MDK korowód złożony z mieszkańców, gości, historycznych grup rekonstrukcyjnych, aktorów w strojach z epoki, młodzieży, harcerzy.
Więcej »
Za nami XXX Międzynarodowy Uliczny Bieg Konstytucji 3- go Maja, najstarszy bieg uliczny organizowany w Stalowej Woli corocznie z okazji uchwalenia Konstytucji.
Więcej »
To było historyczne, bo już X dyktando. Oczywiście najtrudniejsze z trudnych, oczywiście nafaszerowane „michałkami” jak „dobra kasza skwarkami”.
Więcej »
Rodzeństwo Gwiazdowskich, które tworzy zespół MIG przyjechało do Stalowej Woli, by bawić mieszkańców w rytm muzyki disco polo.
Więcej »
Ci panowie na stalowowolskiej scenie gościli już nie raz i nie dwa. Zapewne będą się jeszcze pojawiać u nas regularnie, bo ich muzyka porywa do tańca, a kto nie podryguje, ten się nie bawi.
Więcej »
Pełno dymu, dużo huku…czyli co ma wspólnego Stalowe Miasto z pewną demolką
Więcej »
Premier Mateusz Morawiecki w Stalowej Woli: bo biało- czerwona flaga nie jest ani lewicowa, ani prawicowa
Więcej »
To koncert, na który czekali mieszkańcy Stalowej Woli od dawna. Gwiazda muzyki rozrywkowej Krzysztof Cugowski wystąpił 1 maja na scenie plenerowej przed Miejskim Domem Kultury.
Więcej »
Bovska dosłownie wdarła się na polską scenę muzyczną i na niej już została. Muzyka alternatywna, którą oferuje trafia do pokolenia nie tylko młodego.
Więcej »
Kolejny raz mieszkańcy Stalowej Woli spotkali się, by wspólnie posłać swoje głosy wprost do nieba. 1 maja przed MDK wyśpiewaliśmy ulubione przeboje z minionych lat.
Więcej »
1 maja naszą redakcję odwiedzali mieszkańcy Stalowej Woli. Nasi goście rozpoczęli wizytę jeszcze przed wyznaczoną godziną. Zainteresowanie wydarzeniem przerosło nasze oczekiwania.
Więcej »
Nasze studio odwiedził Marek Gruchota, kapitan załogi, która z wielkim zaangażowaniem mknie po wodach stalowowolskiej kultury.
Więcej »
Szkoła, której dyrektorem od lat jest Paweł Ciołkosz, popularnie zwana Ekonomikiem, cieszy się dużą popularnością. Dlaczego od pokoleń jest tak lubiana i ceniona?
Więcej »

«« « ... 13 14 15 16 17 18 19 ... » »»

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe