«« « ... 8 9 10 11 12 13 14 ... » »»

Miejscowi szybko wyszli na 9-punktowe prowadzenie, oddając trzy celne "trójki", lecz z czasem przewaga punktowa Stali Stalowa Wola zaczęła się powiększać.
Więcej »
Przy stole wigilijnym spotkało się kilkudziesięciu motocyklistów, by podzielić się opłatkiem i wspólnie spędzić czas tuż przed Bożym Narodzeniem. Wigilię zorganizowało Stowarzyszenie Przyjazna Dłoń.
Więcej »
Choć do Wigilii pozostało jeszcze kilka dni, radosne kolędowanie rozbrzmiewało już we wtorkowy wieczór na rozwadowskim Rynku.
Więcej »
W niedzielę w Stalowej Woli, dla mieszkańców miasta, zorganizowano Wigilię Miejską.
Więcej »
W niedzielny wieczór, 9 grudnia, w Spółdzielczym Domu Kultury w Stalowej Woli można było obejrzeć spektakl pt. „Z pamiętnika Św. Mikołaja”.
Więcej »
Drogie dzieci. Udało nam się spotkać świętego. Tak, tak, tego prawdziwego, najprawdziwszego, który przylatuje na swoich saniach ciągniętych przez renifery co roku w grudniu, by przywieźć prezenty.
Więcej »
W środę 28 listopada 2018 roku, po generalnym remoncie, ponownie otwarto sklep PSS Społem nr 45 przy ulicy Ofiar Katynia. Na klientów czekało wiele promocji.
Więcej »
Fiesta Harmonica Festival to eksperymentalny projekt artystyczny oparty na idei: dźwięk – ruch – obraz.
Więcej »
W sobotę 24 listopada odbyły się ostatnie już warsztaty rękodzielnicze, które realizowane były w ramach zadania "Przystań z pasją".
Więcej »
Msza Święta, defilada, a później uroczystości wojskowe na Placu Piłsudskiego to jedne z najważniejszych punktów uroczystości rocznicowych w Stalowej Woli.
Więcej »
Jako, że w tym roku świętujemy 100- lecie odzyskania przez nasz kraj niepodległości, ten bieg był wyjątkowy. Za nami XXVI Bieg Niepodległości
Więcej »
100 lat minęło od czasu gdy odzyskaliśmy niepodległość. W wielu miejscowościach z tej okazji powstały obeliski, również w naszym regionie.
Więcej »
Stowarzyszenie Grono Młodzieży Ziemi Radomyskiej zaprosiło mieszkańców Radomyśla nad Sanem i okolic oraz wszystkich, którzy lubią śpiewać do wspólnego świętowania.
Więcej »
To była swoistego rodzaju Lekcja Śpiewania najpiękniejszych pieśni i piosenek patriotycznych z udziałem krakowskich artystów Teatru Loch Camelot.
Więcej »
W ten weekend w Stalowej Woli odbywa się Zlot Lasowiackiego Hufca ZHP im. Powstańców Styczniowych z okazji 80- lecia harcerstwa w Stalowej Woli.
Więcej »

«« « ... 8 9 10 11 12 13 14 ... » »»

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe