Teczka:
0
Twoja teczka jest pusta.
Sprawdź jak to działa !
NawigacjaStart » Ogłoszenia » Nieruchomości » Biura i lokale »OGŁOSZENIE

NIEAKTUALNE

Lokale do wynajęcia pod gabinety, salony

Cena: 900 zł , Dodano: 8 Sierpnia
Biuro Nieruchomości Domino poleca do wynajęcia lokale po dawnych gabinetach lekarskich w ciągu handlowo - usługowym w centrum miasta przy ul. Poniatowskiego. Lokale o powierzchni ok 50m idealnie nadają się pod działalność medyczną i pokrewną dla: lekarzy, rehabilitantów, dietetyków, psychologów, salon kosmetyczny, fryzjerski itp.) Lokale są po remoncie. Na podłogach ułożone są płytki antypoślizgowe. Okna wymienione na nowe plastikowe. Ściany wygładzone i pomalowane do ewentualnej zmiany koloru. Na terenie budynku znajdują się 3 gabinety, poczekalnia, recepcja, łazienka dla pacjentów oraz pomieszczenie socjalne.

Budynek usytuowany jest w centralnej części osiedla Pławo przy mocno uczęszczanym ciągu pieszym. W bezpośrednim sąsiedztwie nieruchomości znajduje się apteka. Niedaleko budynku znajduje się przystanek komunikacji miejskiej. W pobliżu znajduje się również parking dla klientów lokali.
Lokale są po remoncie. Na podłogach ułożone są płytki antypoślizgowe. Okna wymienione na nowe plastikowe. Ściany wygładzone i pomalowane do ewentualnej zmiany koloru. Na terenie budynku znajdują się 3 gabinety, poczekalnia, recepcja, łazienka dla pacjentów oraz pomieszczenie socjalne.

Cena najmu: 900zł netto + media

DOMINO NIERUCHOMOŚCI
AL. JANA PAWŁA II 25/2
BUDYNEK TKB (PARTER)

535 026 303

Pośrednik odpowiedzialny: licencje nr 18354
Zamieszczona oferta ma wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego
Skontaktuj się:
535026303
153070360
domino@nieruchomosci-stw.pl

NawigacjaStart » Ogłoszenia » Nieruchomości » Biura i lokale »