NIEAKTUALNE

Magazynier

Cena: 0 zł , Dodano: 24 Kwietnia
Miejsce pracy: Stalowa Wola

Zakres obowiązków:

• załadunek i rozładunek towarów zgodnie z obowiązującymi standardami
• wykonywanie prac związanych z procesem rozliczenia odbiorów
• zabezpieczenie wyrobów przed zniszczeniem,
• dbanie o porządek w magazynie

Wymagania:

Uprawnienia na wózek widłowy
Podstawowa znajomość obsługi komputera
Uczciwość, zaangażowanie i odpowiedzialność.

Dodatkowe atuty:
- Uprawnienia do obsługi suwnic sterowanych z poziomu roboczego (kat. II S)
- Uprawnienia do obsługi wózków widłowych: „z operatorem unoszonym wraz z ładunkiem”. (kat. I WJO)
- Uprawnienia do obsługi podestów ruchomych (kat. IP)
- Znajomość pakietu Office

Firma oferuje:
- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- stabilne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia
- umowę o pracę
- możliwość awansu zawodowego!
- szkolenia podnoszące umiejętności zawodowe.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o przesyłanie swojego CV ze zdjęciem wraz z listem motywacyjnym na adres : rekrutacjastw@cellfast.com.pl temacie: magazynier do dnia 19 maja 2019r.
Skontaktuj się:
rekrutacjastw@cellfast.com.pl