NIEAKTUALNE

Operator maszyn produkcyjnych

Cena: 0 zł , Dodano: 24 Kwietnia
Miejsce pracy: Stalowa Wola

Zakres obowiązków:
• utrzymywanie zaplanowanych cykli produkcyjnych maszyn
• przezbrajanie maszyn i ustawianie parametrów procesów
• rozwiązywanie podstawowych problemów technicznych
• współpraca z działem utrzymania ruchu w zakresie napraw i konserwacji maszyn
• stała kontrola stanu maszyny
• montaż i demontaż głowic
• uruchamianie produkcji,
• korygowanie parametrów technologicznych maszyn
• kontrola jakości produkowanych wyrobów.

Wymagania:
• doświadczenie na stanowisku operatora maszyn w branży produkcyjnej
• zaangażowanie i sumienność w realizowaniu powierzonych obowiązków
• wiedza techniczno-mechaniczna
• podstawowa znajomość komputera
• dyspozycyjność, sumienność, skrupulatność,
• gotowość do pracy w systemie zmianowym,
• dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy:
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• stabilne warunki zatrudnienia,
• atrakcyjne wynagrodzenie,
• wdrożenie i niezbędne narzędzia pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres rekrutacjastw@cellfast.com.pl do dnia 19.05..2019r. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Skontaktuj się:
rekrutacjastw@cellfast.com.pl