Teczka:
0
Twoja teczka jest pusta.
Sprawdź jak to działa !
NawigacjaStart » Ogłoszenia » Nieruchomości » Domy »OGŁOSZENIE

NIEAKTUALNE

Rozwadów, dochodowa kamienica z 3 lokalami

Cena: 780000 zł , Dodano: 11 Stycznia
Domańscy Nieruchomości polecają do sprzedania kamienicę o pow. zabudowy 390 m2, położoną na działce o pow. 427 m2 w samym rynku Rozwadowa. Kamienicę wybudowano w latach dwudziestych XX wieku metodą tradycyjną z cegły, jest częściowo podpiwniczona, posiada strych, dach kryty blachą, w tylnej części kamienicy znajduje niezależna klatka schodowa. W kamienicy przed II wojną światową przez wiele lat z sukcesem prowadzony był hotel.


Na parterze kamienicy znajdują się 3 samodzielne lokale usługowo-handlowe każdy z nich posiada duże okna witrynowe oraz niezależne wejście. Wejścia do tych lokali usytuowane są od frontu budynku z chodnika na którym jest ciągły ruch pieszych. Dwa lokale posiadają własne zaplecze sanitarne, natomiast w jednym z lokali takiego zaplecza brakuje.

LOKAL nr 1- o pow. ok. 44 m2 składa się z sali sprzedaży, pomieszczenia socjalnego oraz toalety. Lokal posiada duże okno witrynowe i niezależne wejście do lokalu usytuowane od frontu budynku bezpośrednio z chodnika. Drzwi do lokalu nowe witrynowe zabezpieczone żaluzją antywłamaniową. Lokal jest po remoncie w ramach którego wstawiono nowe okno witrynowe i drzwi z aluminium, na ścianach panele, na podłodze terakota oraz wydzielono WC.

LOKAL nr 2 - o pow. 30 m2, który można powiększyć o dodatkowe 30 m2 do powierzchni ok. 60 m2.
Lokal składa się z sali sprzedaży, pomieszczenia socjalnego oraz toalety. Lokal posiada duże okno witrynowe i niezależne wejście do lokalu usytuowane od frontu budynku. Lokal jest po remoncie w ramach którego wstawiono nowe okno witrynowe i drzwi z aluminium, na podłodze terakota oraz wydzielono WC. Drzwi do lokalu zabezpieczone żaluzją antywłamaniową.

LOKAL nr 3 o powierzchni ok. 95 m2 obecnie jest bez toalety.

Na piętrze kamienicy znajdują się 2 samodzielne mieszkania każde o powierzchni około 100 m2. Mieszkania te można zaadaptować na biura lub pod inne usługi.

Mieszkanie nr 1 składa się z korytarza, kuchni, 3 pokoi oraz łazienki. W mieszkaniu na podłodze położone są panele i deski, w łazience płytki. Do mieszkania przynależy balkon znajdujący się od strony ulicy.
Mieszkanie nr 2 składa się z 2 kuchni i 3 przestronnych pokoi oraz łazienki z WC. Do mieszkania przynależy balkon znajdujący się od strony ulicy.

Na piętro prowadzi odrębna klatka schodowa, gdzie są zrobione szerokie schody z drewna, strop w kamienicy drewniany.

W kamienicy wymieniono część okien wstawiając na parterze okna i drzwi z aluminium, a na piętrze okna z PCV. Ogrzewanie całej kamienicy odbywa się za pomocą pieców gazowych. Budynek podłączony jest do miejskiej sieci wodociągowej i kanalizacyjnej, energetycznej, gazowej. Przed kamienicą parking, od tyłu podwórko bardzo dobrze utrzymane, podjazd wyłożony kostką brukową. Przed II wojną światową w kamienicy prowadzony był hotel.

Dojazd drogą miejska asfaltową.

Aktualnie 1 z lokali jest wynajęty i generuje co miesiąc dochody.

Kamienica jest gotowa do przejęcia od zaraz. Jest to doskonała propozycja dla osób poszukujących obiektów pod działalność inwestycyjną.Cena 1 m2- 1 710,5 zł

Cena 780 000 zł do negocjacji


OFERTA NAPRAWDĘ GODNA POLECENIA MOŻE GENEROWAĆ NABYWCY CO MIESIĄC DOCHODY.

Oglądanie z pośrednikiem - nr licencji 4670.

Oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczenia sprzedających. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości przed jej nabyciem.
Skontaktuj się:
501076535
158431978
biuro@domanscy.com

NawigacjaStart » Ogłoszenia » Nieruchomości » Domy »