NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Co sądzisz o podniesieniu 500+ na 800+?, nie pisać hejterze lub podobne
Posty: 1765
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2023r. 19:20  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Mam nadzieje ze Konfa gdy wejdzie do koalicji rządzącej to wytłumaczy swoim wyborcom ze teraz już nie musza się bać o dochody i utrzymanie dzieci. Nadchodzi boom!!!
.


Wystarczy nie zabierać, a ludzie sobie poradzą.


Tak nauczają post kolonialne kraje afrykańskie umiech

Obrazek
Będzie baby boom za Sławomira!!!



PS.
Plan B to wpuszczać nachodzących z Afryki i Azji.

Czy Paryż jest wart dzisiaj mszy? Już nie,,,
https://www.theguardian.com/world/2023/may/01/police-fire-teargas-on-may-day-protesters-in-cities-across-france

Wasz plan bocie art800+
Jednym co rozmnozyliscie to ministrowie, urzędnicy i armię nierobów żerujacych na tym ukradniecie pracującym....janosiki pierd....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2023r. 19:20  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 25 Maja 2023r. 21:04  
Cytuj
Oj Dziadku, Drogi Dziadku. Skąd w Sztabie bezpartyjnych wolnościowców tyle agresji pozbawionej samodzielnego myślenia? Tak dobrze się zapowiadaliście z samodzielnym myśleniem i ciemnym ludem roszczeniowym a na końcu wyszło na to ze, real był dokładnie odwrotny do waszych słów,,, umiech

Nie wytrzymiecie do mety wyborczej powiadam Wam bracia,, Cale klany Janosików siedzom w administracji, sadach, uczelniach, instytucjach od 50 lat, tylko o tym nie chcesz pamiętać, nie chcesz.

Pogłówkuj samodzielnie. Sybaryci w togach się nie posuną zeby zrobic miejsce i jednocześnie chcą przemocowo wykluczyć nowo mianowanych Polaków. Rżną Naród na setki miliardów, na krwawicy zakłamania, miernocie i wyjącej niesprawiedliwości i nic tankistom i konstytutkom z nadania carycy i kanclerza nie zrobisz, masz klęczeć chamie i lizać ekran TVN z ***** jezyk

Taki bystry i wolnościowy łeb a nie myśli tylko kopie i gryzie moje, moje, moje ihhha ihhha

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1765
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2023r. 23:13  
Cytuj
CYTAT
Oj Dziadku, Drogi Dziadku. Skąd w Sztabie bezpartyjnych wolnościowców tyle agresji pozbawionej samodzielnego myślenia? Tak dobrze się zapowiadaliście z samodzielnym myśleniem i ciemnym ludem roszczeniowym a na końcu wyszło na to ze, real był dokładnie odwrotny do waszych słów,,, umiech

Nie wytrzymiecie do mety wyborczej powiadam Wam bracia,, Cale klany Janosików siedzom w administracji, sadach, uczelniach, instytucjach od 50 lat, tylko o tym nie chcesz pamiętać, nie chcesz.

Pogłówkuj samodzielnie. Sybaryci w togach się nie posuną zeby zrobic miejsce i jednocześnie chcą przemocowo wykluczyć nowo mianowanych Polaków. Rżną Naród na setki miliardów, na krwawicy zakłamania, miernocie i wyjącej niesprawiedliwości i nic tankistom i konstytutkom z nadania carycy i kanclerza nie zrobisz, masz klęczeć chamie i lizać ekran TVN z ***** jezyk

Taki bystry i wolnościowy łeb a nie myśli tylko kopie i gryzie moje, moje, moje ihhha ihhha


Mocne słowa o samodzielnym myśleniu osobnika wyznającego i cytującego tvpmlotek w sekcie którego przywódcą jest udokumentowany kłamca ciesączy się tytułem najbardziej zaufanego polityka sciana

Mielesz kilogramy spamu dostatczanego przez sztab którego nawet sam nie rozumiesz a na proste pytania nie potrafisz odpowiedzieć nie wiem
Ps
Agresji szukaj u swojego operatora kabla od żelazkasmiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 306
Dołączył: 24 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Maja 2023r. 10:32  
Cytuj
500+ / 800+ jak i inne tego typu gówna do całkowitej likwidacji

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 25 Kwie 2023r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2023r. 10:12  
Cytuj
@virusik: niekoniecznie, problem nie jest w samych programach tylko w politykach wszystkich partii, którzy patrzą tylko na swój biznes i spłycają całą istotę "PROBLEMU" do swoich prywatnych animozji i sympatii.

swoją drogą ciekawe jaki skutek przyniesie waloryzacja... ja obstawiam, że za 2 do 3 lat, będzie niewielkie, ale zauważalne odbicie w liczbie urodzeń i pisiorki będą mogli odtrąbić sukces. Przyczyna takiego stanu rzeczy leży zupełnie gdzie indziej, ale co to przeszkadza, elektorat będzie miał powody do radości.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 658
Dołączył: 9 Paź 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 2 Cze 2023r. 20:15  
Cytuj
Jak Pinokio z Kaczystą nadrukuja papierowych pieniedzy to te 800 plus podwyzszy inflacje i wszystko podrozeje wiecej jak ta podwyzka jest warta.Najlepiej obnizyc te 500 plus na 300 plus to ceny spadna i kazdemu bedzie sie oplacać.smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 2 Cze 2023r. 21:07  
Cytuj
A gdy Donek nadrukuje piniendzy?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3125
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2023r. 21:52  
Cytuj
CYTAT
A gdy Donek nadrukuje piniendzy?


Zasada ta sama jednak zdobywając głosy gospodarczych imbecyli powstrzyma złodziejstwo i bezkarność którą rodzi monopol partyjny PiSu.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 306
Dołączył: 24 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Cze 2023r. 07:49  
Cytuj
Bezwzględnie cały socjal WON !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 658
Dołączył: 9 Paź 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Cze 2023r. 17:35  
Cytuj
pis -po jedno zło.Rzadzili dlugow narobili i teraz przez te dlugi musimy wspierac Ukraine ,bo tak kazą ci co nam pożyczają kasę.placze

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 7 Cze 2023r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Cze 2023r. 14:07  
Cytuj
CYTAT
pis -po jedno zło.Rzadzili dlugow narobili i teraz przez te dlugi musimy wspierac Ukraine ,bo tak kazą ci co nam pożyczają kasę.placze


Jedno zło, ale pisowskiego zła już dość. Polska potrzebuje odmiany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 658
Dołączył: 9 Paź 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Cze 2023r. 15:22  
Cytuj
Tak kto nie siedzi godzinami przed telewizorem i nie slucha tej propagandy Pinokia i kaczysty to wie ile zła pis- iory narobili.PINOKIO OBIECUJE ZE PLACE BĘDĄ SZYBKO ROSLY c zyli inflacja jest i zwykly Kowalski zawsze bedzie zarabial mniej niz inflacja zabierze.smiech2Wszystkie dodatki niech sobie pis wsadzi i wyjedzie jak najdalej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »