NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » Kosz »
Nowy Temat Odpowiedz
"Pomoc" za majątek, przytułek na modrzewiowej
Posty: 132
Dołączył: 20 Maja 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Sty 2023r. 20:22  
Cytuj
Może tak opisze w skócie dla przestrogi bo pożalić się to tylko takiego ojca ,gdzie wykorzystały to rozwodniczki i mężatki ze stalowej a dokładnie z modrzewiowej w stalowej. Mój ociec Jerzy ( którego nazwiska nie mogę podać) ale ja nazywam się Romanów dzięki mojemu dziadowi ze Lwowa. Ojciec mój w moje 18 urodziny powiedział że znudziło mu się "być moim ojcem" rozwiódł się z matką i zyskał "nową wspaniała rodzinę" . Po śmierci jego drugiej żony w 2019 roku przypomniał sobie o "starej rodzinie" i że ma wnuki. Niestety domagał się większej uwagi niż moje dzieci (które są dla mnie wszystkim) więc nasze stosunki znowu się pogorszyły , ale wykorzystała to ,nazwijmy ją "Pani Henia" koleżanka z portalu randkowego z modrzewiowej w stalowej woli( której już komornik nie straszny). Skutecznie oczerniła mnie i moją siostrę do ojca oraz całą rodzinę ale wprowadziła tutaj swoją córę (30 paro letnią nauczycielkę angielskiego ze stalowej)nazwijmy ją "EDYTA" w temat i jak zacisnęły pazury to biednemu dziadkowi do dziś nie udaje się wydostać. Baby tak zawzięte że mąż edyty chyba nie zwraca uwagi a może pozwala że dziadek se za cycka młodą potrzyma ale jaki majątek po śmierci zostanie przecież testament spisany. Mąż i młodsza córa chyba nic nie wie bo jakby wiedzieli to taki wstyd! Ale dla kogo chyba nie dla HENI i córki- EDYTY. W rozmowie z Edzią uzyskałem informacje że dziadek jak jest głodny to za majątek na zupę może przyjść. Szkoda że takie świnie można nazwać POLAKAMI. REKLAMA - PRZYTUŁEK ZA MAJĄTEK (ŻELAZNA BARMA -MODRZEWIOWA, STALOWA WOLA)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2023r. 20:22  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 132
Dołączył: 20 Maja 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Sty 2023r. 20:27  
Cytuj
assd

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » Kosz »