NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
Problem ze zmywarką, Zmywarka
Posty: 79
Dołączył: 24 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Gru 2022r. 20:38  
Cytuj
Jak to przed świętami wszystko się psuje najpierw piec centralnego ogrzewania potem pralka teraz zmywarka. Zmywarka pobiera i odprowadza wodę, ale nie zmywa. Może macie kogoś znającego się na rzeczy może da się naprawić przed świętami.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Gru 2022r. 20:38  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 21 Gru 2022r. 21:51  
Cytuj
jaka to zmywarka oraz czy na wyświetlaczu pojawia się błąd????

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 21 Gru 2022r. 21:53  
Cytuj
uszkodzeń przez niezmywanie może być niestety wiele od grzałki ( co nie grzeje wodę ) po awarię dozownika detergentu. Czy podczas otwarcia w trakcie zmywania wylatuje gorąca para?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 79
Dołączył: 24 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Gru 2022r. 08:18  
Cytuj
Zmywarka to electrolux. Można ustawić czas pracy zmywarki żaden błąd nie wyskakuje. Podczas pracy niby wszystko ok, ale po skończonej pracy nie sygnalizuje, se to koniec na domiar złego nie grzeje wody i po otwarciu zmywarki naczynia są brudne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 22 Gru 2022r. 10:23  
Cytuj
CYTAT
Zmywarka to electrolux. Można ustawić czas pracy zmywarki żaden błąd nie wyskakuje. Podczas pracy niby wszystko ok, ale po skończonej pracy nie sygnalizuje, se to koniec na domiar złego nie grzeje wody i po otwarciu zmywarki naczynia są brudne.


moja rada proszę wezwać poprzez elektrolux serwis pogwarancyjny opisać usterkę oni myślę że zrobią to fachowo, grzałka do wymiany bo zimna woda niestety nie domyje naczyń, powodzenia

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 983
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Gru 2022r. 11:39  
Cytuj
Zobacz na YT czy jest film z wymiany grzałki ja tak naprawiłem sam swoją. Zamówiłem na Allegro nową grzałkę za 250 zł naprawiłem w 30 min . A jak byłem w serwisie na edukacji to koleś chciał 500 zł skasować i jeszcze zmywarkę bym musiał mu zawieźć. Fakt od ręki nie zrobisz ale połowę taniej. Jak zamówisz serwis to niech sprawdza skąd uszkodzenie grzałki bo może się okazać że jakaś uszczelka przepuściła nawet kropelkę wody i znów będzie do wymiany. Ja sobie od razu dodatkowa uszczelkę dodałem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 22 Gru 2022r. 13:21  
Cytuj
CYTAT
Zobacz na YT czy jest film z wymiany grzałki ja tak naprawiłem sam swoją. Zamówiłem na Allegro nową grzałkę za 250 zł naprawiłem w 30 min . A jak byłem w serwisie na edukacji to koleś chciał 500 zł skasować i jeszcze zmywarkę bym musiał mu zawieźć. Fakt od ręki nie zrobisz ale połowę taniej. Jak zamówisz serwis to niech sprawdza skąd uszkodzenie grzałki bo może się okazać że jakaś uszczelka przepuściła nawet kropelkę wody i znów będzie do wymiany. Ja sobie od razu dodatkowa uszczelkę dodałem.


zobaczyli cię pewnie w masce to pomyśleli - skasujemy kretyna umiech koszt wymiany w serwisie door to door to ok 250 zł

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 983
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Gru 2022r. 16:03  
Cytuj
Widzę że wiesz lepiej ode mnie jak to się odbyło.
Bajki piszesz z tymi 250 złotymi zresztą jak zawsze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »