NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » Kosz »
Nowy Temat Odpowiedz
Jak działać skutecznie w social media,
Posty: 11
Dołączył: 21 Paź 2022r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2022r. 08:09  
Cytuj
Chce zając się swoimi social mediami. Niestety jestem typem człowieka, ktory musi zrozumieć na czym to polega i dopiero wtedy mogę komuś to oddać do zarządzania (a przy okazji dopiero wtedy wiem, czego szukać we współpracy z kimś kto coś takiego robi). W związku z tym wiem, że muszę sama tym ruszyć, złapać jakaś koncepcje i wiernie prowadzić swoje SM w tę obraną stronę. Na początku chce ruszyć instagrama. Obserwuje różnych ludzi, którzy tworzą swoje marki osobiste - np są z ecommerce, są z Marek odzieżowych, są prawnikami itd. Mam wrażenie, że te ich posty i stories są bardzo spojne - ale spójne zarówno graficznie jak i kolorystycznie. Często nie muszę patrzeć kogo jest to stories albo zdjęcie i wiem ze prawdopodobnie to opublikowala ta osoba. Jak to się robi? Czego się używa? Z instagramem umiem wrzucić zdjęcia, relacje, dodać filtry które mi się wyświetlają po przeciągnięciu palcem w bok i to wszystko. A chciałabym przyjąć u siebie taka jednolitą kolorystykę zarówno zdjęć jak i ewentualnie jakichś gotowych zdjęć/grafik. Czy tworzy się je w canvie czy w czymś innym? Jak zrobić to żeby było spójne? Poradzcie coś, No czuje się jak dziecko we mgle…

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » Kosz »