NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 4 »
Ruskie onuce w Heaven&Hell,
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 26 Lis 2022r. 15:12  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lis 2022r. 15:12  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 586
Dołączył: 28 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lis 2022r. 16:26  
Cytuj
Takie spotkania w miejscu gdzie ludzie przychodzą zjeść, napić się piwka, wyluzować i uciec od codzienności ?? Słaboomlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 438
Dołączył: 13 Wrz 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Lis 2022r. 16:38  
Cytuj
CYTAT
Jednym z głównych motywów propagowanych przez Pana Sykulskiego w polskiej przestrzeni informacyjnej, od paru już miesięcy, jest ten dotyczący wepchnięcia Polski do wojny z Rosją przez całkowicie podporządkowany Amerykanom, niesuwerenny
i niemal marionetkowy polski rząd.



wszedłem w link i... nie no, a co w tym stwierdzeniu nie jest prawdziwe, bo nie do końca chyba rozumiem... a może to ja jestem jakiś oderwany od rzeczywistości i jestem ruską onucą, bo nie liżę rowa amerykańcom??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 26 Lis 2022r. 16:54  
Cytuj
CYTAT
Takie spotkania w miejscu gdzie ludzie przychodzą zjeść, napić się piwka, wyluzować i uciec od codzienności ?? Słaboomlotek


lokal prywatny !!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1481
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 26 Lis 2022r. 17:13  
Cytuj
PZPRowcy z PRL-u byli mniej służalczy wobec ZSRR niż obecny nierząd wobec Ukrainy i USA. I to są fakty. Na Twitterze chodzą informacje, że są szantażowani nagraniami z podkarpackich burdeli przez ukraińskie służby i dlatego podejmują takie dziwaczne decyzje. To bardzo niebezpieczne dla nas. Mądrzy ludzie mówią, że gdy następne wybory ponownie wygra PiS i będzie nadal rządziło, na 80% wojna zawita do naszego kraju. Nie zastanawia was czemu Polska aż tak wpycha pieniądze, broń, socjal w Ukrainę, gdy inni sąsiedzi są o wiele skromniejsi? Jakoś nie boją się, że gdy nie będą płacić to Putin do nich przyjdzie. Dla kogo ta narracja, żeby doszczętnie zubożyć Polaków? I jeszcze jedno. W sejmie czeka ustawa o ochronie ludności. Wprowadzone są w niej dwa kolejne, niekonstytucyjne stany nadzwyczajne wprowadzane administracyjnie przez ministra. Wtedy będą mogli przymusowo dokwaterować obcych ludzi do domu, zmusić do nieodpłatnej pracy i utrzymania tychże bez żadnego odszkodowania. Teraz połączcie kropki. Idzie zima, na Ukrainie nie ma prądu i ciepła. Morawiecki właśnie pojechał do Żeleńskiego po wytyczne. Tutaj wejdzie w życie w/w ustawa... To nie jest straszenie, to wołanie o myślenie.
Aha, i nazywajcie mnie ruską onucą, lepsze to niż bycie jankeskim papierem toaletowym. Ruskie onuce kojarzą mi się z inteligentnymi ludźmi, w przeciwieństwie do tych drugich.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 176
Dołączył: 9 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lis 2022r. 17:36  
Cytuj
HIV przestań czytać propagandy w internecie.
Polska nie chce ruskich za sąsiadów i tyle w temacie. Cieszmy się że nie jesteśmy u ruskich na kolanach. Nie doszukuj się drugiego dna.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1481
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 26 Lis 2022r. 17:47  
Cytuj
Przecież od dawna graniczymy z Kaliningradem i Białorusią. Zatem argument o niechęci sąsiadowania jest chybiony.
Propaganda toczy się z obu stron. Mądry człowiek musi oddzielać ziarno od plew. Nie kto inny jak pisowski rzecznik MSZ niejaki Łukasz Jasina powiedział, że jesteśmy tutaj sługami narodu ukraińskiego. To są suche fakty, a nie propaganda. I działania rządu to cały czas pokazują. A wszystko naszym kosztem. Po 1 stycznia zacznie się jazda bez trzymanki jeśli chodzi o ceny...

https://youtu.be/S1uzH29VIzs

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 26 Lis 2022r. 18:28  
Cytuj
CYTAT
wszedłem w link i... nie no, a co w tym stwierdzeniu nie jest prawdziwe, bo nie do końca chyba rozumiem... a może to ja jestem jakiś oderwany od rzeczywistości i jestem ruską onucą, bo nie liżę rowa amerykańcom??


Chodzi o całokształt poglądów tego pana a w naszej sytuacji albo liżesz amerykańcom albo ruskim. I Sykulski, jak cała Konfa, wybiera ruskich.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1481
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 26 Lis 2022r. 18:37  
Cytuj
Lizanie rowa Jankesom to wepchnięcie naszego kraju do wojny, gdy Ukraina wykrwawi się. I przed takim scenariuszem przestrzegają mądrzy ludzie. Dla dobra wszystkich wojnę należy zakończyć jak najszybciej. Tu chodzi o osłabienie Rosji kosztem Ukrainy, Polski, Europy w celu globalnych interesów USA, czyli nadchodzącą wojnę USA vs. Chiny. Rosja mogłaby być sojusznikiem Chin, zatem trzeba ją osłabić. Tylko czemu naszym kosztem?
Pisiory to sługusy USA i wykonają każdy rozkaz. Powiem tak (choć PO i Tuska nigdy nie popierałem), w obecnej sytuacji lepiej jeździć na szparagi do Niemiec (rządy PO) niż mieć za jakiś czas tragedię na własnym podwórku - zniszczenia domów, brak elektryczności i ogólna beznadzieja (rządy PiS).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 438
Dołączył: 13 Wrz 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Lis 2022r. 19:57  
Cytuj
@madras: do ruskich to się strzela a nie liże rowa... nie znoszę ukraińców, wołynia nigdy się nie zapomni, ale trzymanie ruskich z daleka też ważne. Tylko, dlaczego dzięki m.in. naszej pomocy ukraincy mają mieć lepiej niż niejeden polak?? Głód nie na ukrainie grozi, tylko w Polsce, dlatego moż najwyższa pora na zmianę myślenia i:

1. Nie liżemy rowa nikomu, ani amerykańcom, ani francuzom, ani tym bardziej obrzydliwym niemcom, zachowujemy się jak żydzi czyli co je moje to je moje, a co wasze to jest nasze, a jak masz inne poglądy to ajwaj jesteś strasznie złym antypolonistycznym nazistą, to niedobra i trza za to płacić.

2. Budujemy Polskę, a nie drugą irlandię, japonię, drugie niemcy i tak dalej... tak samo, czytam na jakimś polskojęzycznym portalu, że mamy w polsce ładne jezioro - takie drugie malediwy... :szok:... że co?? albo, że budujemy drugą dolinę krzemową ... że co?? ale po co??zaklopotany

Dość wyzysku przez polskojęzyczne mafie, więc natychmiast zmienić konstytucję i prawa wyborcze tylko dla podatników netto oraz całkowity zakaz partii politycznych!!

PS: całokształtu poglądu tego jegomościa nie znam...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 983
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lis 2022r. 20:34  
Cytuj
Mark nie możesz ich zaprosić do siebie. Russkich hitlerowców.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 659
Dołączył: 9 Paź 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Lis 2022r. 20:46  
Cytuj
Lepiej byc ruską onucą niż wchodzić w zadek amerykanom .Pomaganie Ukrainie wysylajac tam sprzęt wojskowy to też nie jest w porządku.Kto stoi murem za Braunem?,bo zrobili z niego ruską onucę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 320
Dołączył: 19 Lip 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2022r. 00:43  
Cytuj
A czy ktoś może odpowiedzieć na pytanie:
Jaki odsetek Ukraińców przebywających w Polsce pochodzi z terenów i okolic objętych działaniami wojennymi?
To jest konkretne pytanie i prosiłbym o konkretną odpowiedź.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4960
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 27 Lis 2022r. 03:51  
Cytuj
"Konkretnie"prawdy nikt nie powie.jezyk
Nie mają w tym żadnego interesu,a ogólnie jesteś dla nich zerem.sciana
Jeśli uzyskasz jakąkolwiek odpowiedz,będzie to.np. skierowanie do innego biura,urzędu ect.good
Ale nawet już podadzą info,jak taką wiadomość zweryfikujesz? chytry

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 27 Lis 2022r. 09:03  
Cytuj
CYTAT
A czy ktoś może odpowiedzieć na pytanie:
Jaki odsetek Ukraińców przebywających w Polsce pochodzi z terenów i okolic objętych działaniami wojennymi?
To jest konkretne pytanie i prosiłbym o konkretną odpowiedź.

100%

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 320
Dołączył: 19 Lip 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2022r. 09:58  
Cytuj
CYTAT (madras)
100%

??? Skąd masz takie dane, może jeśl nie zmyślasz to podziel się źródłem. Ja uważam inaczej, sądzę że ten odsetek jest niewielki.
CYTAT (jusek)
Ale nawet już podadzą info,jak taką wiadomość zweryfikujesz? chytry

Mi o to chodziło, że ta naprawdę to Ukraińcy cwaniacy wykorzystuj sytuacje "uciekając" (czyt.wyjeżdżając na zachód) przed wojną a prawdziwi poszkodowani ponoszą jej skutki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 983
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2022r. 10:40  
Cytuj
Tak i uciekają do Polski. Do kraju mlekiem i miodem płynącym.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 316
Dołączył: 30 Lip 2019r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2022r. 10:45  
Cytuj
Z obecnym rządem jesteśmy amerykańskim kondonem, który nas wydyma jak to zrobił w innych częściach świata. Hiv napisał prawdę że jeszcze wydwymają nas (Polaków) z naszej własności, po czym stworzą dziwny twór Polsko -Ukraiński, który znowu zakończy się krwawym konfliktem jak w Bośni.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 586
Dołączył: 28 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2022r. 10:55  
Cytuj
CYTAT
Przecież od dawna graniczymy z Kaliningradem i Białorusią. Zatem argument o niechęci sąsiadowania jest chybiony.


Co Ty chłopie piszesz. Nie wiadomo jak potoczą się losy na Ukrainie, jeśli wygrają wojnę to sami zapowiadają pomoc w obaleniu Łukaszenki na Białorusi. Reżim nie trwa wiecznie. Przy optymistycznym wariancie Polska będzie graniczyć "tylko"
z Kaliningradem, będziemy oddzieleni od prawdziwej Rosji.

Jeśli chodzi o pomoc Ukraińcom to obowiązkiem człowieka jest wesprzeć drugiego. Co oni niby lepiej mają niż my ?? Parę groszy i być wypędzonym z własnego kraju ?? O banderowcach trzeba pamiętać, ale żyjemy już w innych czasach. Wyobrażacie sobie że po wojnie Ukraińcy będą jeździć na zarobek do Rosji?? Bo Polacy do Niemiec byłych oprawców jeżdżą i im to nie przeszkadza, żyje im się lepiej niż we własnym kraju.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1481
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 27 Lis 2022r. 12:09  
Cytuj
Nikt normalny nie pomaga w ten sposób, że zabija samego siebie. Które inne państwa tak robią? Pisiory od 2020 roku zadłużyły Polskę na połowę tego co wszystkie rządy od 1989 roku. Zaczyna się jazda bez trzymanki. Nowe podatki, bieda, drożyzna, bezrobocie...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 320
Dołączył: 19 Lip 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2022r. 13:02  
Cytuj
CYTAT (b.l.u.e.)
Tak i uciekają do Polski. Do kraju mlekiem i miodem płynącym.

Ja nie pisałem, że do Polski a na zachód, a polska to kraj przejściowy.b.l.u.e.
CYTAT (stalowemiasto)
Jeśli chodzi o pomoc Ukraińcom to obowiązkiem człowieka jest wesprzeć drugiego.

To dlaczego nie pomogliśmy wcześniejszym uchodźcom, którzy też uciekali przed wojną, a wręcz broniliśmy się przed nimi?
CYTAT (stalowemiasto)
O banderowcach trzeba pamiętać, ale żyjemy już w innych czasach.

Pełna zgoda ale nie wolno o tym zapominać i pozwalać hołubić przez uchodźców Stepana Bandery.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 27 Lis 2022r. 13:16  
Cytuj
CYTAT
CYTAT (madras)
100%

??? Skąd masz takie dane, może jeśl nie zmyślasz to podziel się źródłem. Ja uważam inaczej, sądzę że ten odsetek jest niewielki.
CYTAT (jusek)
Ale nawet już podadzą info,jak taką wiadomość zweryfikujesz? chytry

Mi o to chodziło, że ta naprawdę to Ukraińcy cwaniacy wykorzystuj sytuacje "uciekając" (czyt.wyjeżdżając na zachód) przed wojną a prawdziwi poszkodowani ponoszą jej skutki.


Obrazek

Masz ruskie źródło to pewnie bardziej wiarygodne dla ciebie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 659
Dołączył: 9 Paź 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Lis 2022r. 13:18  
Cytuj
Amerykanie nakazali poprzez media pomagac ukrainskim ludziom,a o ludobojstwie na Wołyniu mamy zapomnieć .Wedlug amerykanów juz dawno wybaczyliśmy Wołyńską rzeź i teraz będziemy pomagać Ukrainie.Czy widzicie tych pajacow w telewizji co noszą żółto -niebieskie kokardki?Co z innymi krajami gdzie też jest wojna?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 27 Lis 2022r. 13:22  
Cytuj
Maszynista nie odróżniasz wojny bezpośrednio za granicą od wojny na innym kontynencie? Całego świata nie uratujesz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 320
Dołączył: 19 Lip 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2022r. 13:29  
Cytuj
CYTAT (madras)
Masz ruskie źródło to pewnie bardziej wiarygodne dla ciebie.

Gdzie tu jest podane że właśnie z tych rejonów są uchodźcy? To po pierwsze a po drugie działania wojenne to nie bombardowania.
Ja nie wierze żadnym informacją a tyko śledzę informacje z różnych źródeł i staram się wyciągać swoje wnioski.
CYTAT (madras)
Maszynista nie odróżniasz wojny bezpośrednio za granicą od wojny na innym kontynencie?

Czy różnią się te wojny? W jednej i drugiej giną niewinni ludzie oraz kobiety i dzieci no chyba, że jesteś rasistą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »