NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3
Skuteczne leki na COVID,
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 29 Lis 2022r. 16:23  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
A Mark gdzie ta następna fala i maseczki ?? I zdalne nauczanie ??

Następnej fali nie będzie.chytry

Ostatnio podano badania 8 latków wykonane przez Ministerstwo Zdrowia.
W zależności od regionu 1/4, a nawet 1/3 "gówniaków""ma otyłość brzuszną. sciana


To nie z dobrobytu tylko z tandetnego jedzenia które globalne korporacje wciskają dzieciom do gardła reklamami i kreskówkami. Populacja w Ameryce to dowód na "dobrobyt" korporacyjny. Po trupach i cukrzycy do kasy,,,

Korporacje to ostoja lewactwa. I niech mi ktoś powie ze to niemożliwe, no jak kapitalizm i lewactwo razem? Gdy się bezemocjonalnie zastanowisz co i komu oferuje lewactwo oraz jakie są zarobki w corpo w porównaniu z obozami za miskę, to od razu zrozumiesz dlaczego lewica była droższa w utrzymaniu,,, Korporacje mogą wszystkie zasady zmienić ot tak, jusku pamiętaj ze to stan jedynie przejściowy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2022r. 16:23  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 983
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2022r. 19:08  
Cytuj
Po 1 matołku, pierwsze szczepienia w Polsce odbyły się ?? No ekspercie ?? W grudniu a post jest z września.
Po 2matolku, odpowiadałem niejakiej Persymonie na pytanie o szczepienia obowiązkowe dla dzieci. Niestety wtedy nie miałem wyboru, a ciebie rodzice zaszczepili?
Po 3 jesteś matołek co powiela wyrwane z kontekstu informacje i manipuluje pod swoją zryta psychikę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »