NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » Kosz »
Nowy Temat Odpowiedz
Ponadczasowy remont,
Posty: 11
Dołączył: 21 Paź 2022r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lis 2022r. 10:57  
Cytuj
Przed nami remont. Chcę uniknąć rozwiązań modnych na chwilę, na które za 5 lat nie będę mogla patrzeć. W obecnym mieszkaniu są to pseudo kamień w kuchni i rolety dzień-noc. A jakie są wg Was obecne trendy, hity, które szybko staną się kitami? Chcę fototapetę w salonie, ale boję się, że będzie z nią właśnie tak...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lis 2022r. 10:57  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 140
Dołączył: 8 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lis 2022r. 18:58  
Cytuj
Remontując łazienkę kierowałam się właśnie ponadczasowością... postawiłam na biel i szarość. Zmieniając dodatki zmieniam klimat łazienki. Nie inwestowałabym w fototapetę... uważam, że za jakiś czas się znudzi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 455
Dołączył: 9 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lis 2022r. 21:29  
Cytuj
Tez całe mieszkanie mam biel - szarość
Bardzo dobre połączenie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1977
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lis 2022r. 21:09  
Cytuj
Jak to mieszkanie na wynajem, to za kilka lat trendy się zmienią i nie unikniesz remontu.

Jak to mieszkanie dla ciebie, to kto ma podjąć decyzję?

Gdzie szukać inspiracji:

1) spam
2) ogłoszenia mieszkań na wynajem
3) salony budowlane

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
grr
grr
grr
Posty: 48
Dołączył: 23 Gru 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 29 Lis 2022r. 14:30  
Cytuj
Dla mnie to pytanie jest trochę słabe. Obecnie mamy rozkwit w architekturze wnętrz, wzornictwie i stylach, można wprost wszystko robić. Ludzie nie tylko robią wg nowych trendów ale wracają czesto do czasów minionych, bardziej kreatywnie podchodzą do urzadzenia domów i mieszkań (oczywiście może nie wszyscy). Kiedyś kupowano meble z katalogu i tyle, teraz wiecej przykłada się uwagi do wielu innych aspektów np oświetlenia czy tworzenia całego domu wg jakiegoś stylu, jednego lub wymieszanego ( nie mówię o eklektyźmie,). Więc pytanie o to co się znudzi czy minie moda jest dość dziwne dla mnie. Urządzając dom robię to w zgodzie ze swoim gustem, a nie trendami. Nigdy nie słyszałam od nikogo "" urządziłam sobie taką kuchnię to teraz taka moda"", raczej słychać ""urzadziłam tak, bo mi się to podoba"".
Wybieraj to co Ci się podoba ale po prostu zainwestuj w dobrej jakości rzeczy, dzięki temu będą Ci służyły dłużej.
[spam]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » Kosz »