NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
Weganizm,
Posty: 11
Dołączył: 21 Paź 2022r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2022r. 08:21  
Cytuj
Rok temu przeszłam na weganizm ale mam wrażenie, ze straciłam zupełnie motywację do szukania przepisów. Może jakieś sugestie co robić do jedzenia?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2022r. 08:21  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
grr
grr
grr
Posty: 48
Dołączył: 23 Gru 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 28 Paź 2022r. 10:54  
Cytuj
A na szybko wszelkiego rodzaju gotowe kotlety? Jest tego mnóstwo na przykład w Biedronce, bardzo polecam Garden Gourmet, a nawet te biedronkowe Go Vege na przykład gyros czy burgery. Super są też burgery z buraków, nuggetsy z boczniaków. Zaobserwuj sobie profil Biedanizm (jest też grupa na FB), Healthy omnomnom (Irenka daje proste przepisy do zrobienia w chwilę). Dla mnie kopalnią przepisów jest grupa na FB Co jedzą polscy weganie - wrzucam w wyszukiwarkę hasło np. z kalafiora i widzę przegląd przepisów, czasem są genialne a proste rozwiązania. Dieta wegańska jest niezwykle bogata, szukaj swoich smaków, jeśli brakuje Ci mięsa to warto sięgnąć po roślinne zamienniki (kocham Beyond Burgera). Trzymam kciuki i powodzenia, weganizm to kolorowy i bardzo smaczny świat
https://chudn(...)oslinna/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4959
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 28 Paź 2022r. 22:41  
Cytuj
Przeszłaś na weganizm-OK.ok
To oznacza że spożywasz tylko rośliny,mleko ,jajka?co
Teraz jest MAŁA uwaga z mojej strony.zdegustowany
Jeśli tak robisz,to biedne krówki owieczki,króliczki itd.nie mają co jeść."Podbierasz'im żywność.placze
Zapłodnione jajko to płód,czyli życie,a Ty go konsumujesz...:szok:

Krówka nie ma mleka,bo zjadłaś buraki itp.czyli nie czym karmić biednych cielaczków -ogólnie potomstwa.
A to są półsieroty,bo po inseminacji-sztucznym zapłodnieniu.Nawet nie znają swojego ojca.neutralny
To straszne!mlotek
A teraz wytłumacz po co każdy człowiek ma zęby o nazwie kły?
Aby "rozszarpać"arbuza,fasolkę szparagową,banana...?chytry

Homo sapiens jest drapieżnym wszystkożercą.Nawet kanibalem.3m sie
Co Ty zrobisz,Twój wybór.Mnie nie jedz,bo się upijesz.potluczony
Możesz nie pić mleka-bo są i tacy,tylko niech mi udowodnią,że nie ssali "cyca"swojej mamy,a może wtedy zmienię poglądy.jezyk

Ogólnie mówiąc-oddychając wydzielasz CO2 i do tego wydzielasz "drugą stroną" metan,najgorszy gaz cieplarniany...

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 438
Dołączył: 13 Wrz 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Paź 2022r. 17:03  
Cytuj
nie przejmuj się juskiem, on wszystkich przytula jezyk i jak coś fajnego znajdziesz podziel się, co prawda jestem wszystkojadem, ale nie pogardzę dobrymi daniami wegańskimi smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4959
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 29 Paź 2022r. 19:56  
Cytuj
CYTAT
nie przejmuj się juskiem, jestem wszystkojadem, ale nie pogardzę dobrymi daniami wegańskimi smiech2

Masz rację.Jestem"wszystkożercą".good
To co?chytry
Pół bochenka wódki,a na zagrychę kilo wódki na"łebka"?potluczony

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 104
Dołączył: 16 Maja 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Paź 2022r. 20:15  
Cytuj
CYTAT
Rok temu przeszłam na weganizm ale mam wrażenie, ze straciłam zupełnie motywację do szukania przepisów. Może jakieś sugestie co robić do jedzenia?


Polecam:
https://www.jadlonomia.com/
https://www.zostanwege.pl/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 438
Dołączył: 13 Wrz 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Paź 2022r. 21:02  
Cytuj
wolę zupkę chmielową, no to zdrówko smiech2

wódka i piwo też chyba wege ... potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bzk
bzk
bzk
Posty: 903
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Paź 2022r. 21:57  
Cytuj
W diecie weganskiej przecież nie je się jajek i nie pije mleka. Krowy nie jedzą buraków tylko siano lub kiszonkę. Więc co Ty pier...iszmlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4959
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 2 Lis 2022r. 01:46  
Cytuj
jezykMichel Lotito,uplągł się w 1950r. i jest francuskim "artystą",jakimś-takimś performensem.zaklopotany
Sławny jako "wszystkojad".mlotek
W latach 1959–1997 zjadł około dziewięciu ton metalu.:szok:
Żarł metale, szkło, gumę, rowery, a jego najsławniejszą"potrawą", był samolot Cessna 150, którego zjedzenie zajęło mu dwa lata.good

Gdyby jeszcze w WC zamiast"kupki" wydalał... drut kolczasty,byłoby idealnie.potluczony
Czy to jest weganizm czy już debilizm?chytry

Nie przywiązuję uwagi do tego co jedzą weganie.Wisi mi to "mjetkim kalafiorem",jezyk

@bzk- Krowy jednak jedzą buraki,tak więc uważaj na siebie...3m sie

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bzk
bzk
bzk
Posty: 903
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lis 2022r. 15:37  
Cytuj
CYTAT
:
@bzk- Krowy jednak jedzą buraki,tak więc uważaj na siebie...3m sie


Ale pastewne hehe. Człowiek raczej tych pastewnych nie je więc tym krowom napewno ich nie braknie. Buraki pastewne daje się krowom mlecznym a nie tym które są przeznaczone na rozród. Nawet gdyby tych buraczków brakło to cielaczki głodne nie będą bo trawy i siana jest pod dostatkiem. Doucz się troszeczkę bo komentujesz coś o czym nie masz pojęcia a i do tematu nic nie wnosisz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4959
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 4 Lis 2022r. 06:29  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
:
@bzk- Krowy jednak jedzą buraki,tak więc uważaj na siebie...3m sie


Ale pastewne hehe. Człowiek raczej tych pastewnych nie je więc tym krowom napewno ich nie braknie. Buraki pastewne daje się krowom mlecznym a nie tym które są przeznaczone na rozród. Nawet gdyby tych buraczków brakło to cielaczki głodne nie będą bo trawy i siana jest pod dostatkiem. Doucz się troszeczkę bo komentujesz coś o czym nie masz pojęcia a i do tematu nic nie wnosisz.


Sam napisałeś"Człowiek raczej nie je".co
Ja nie jem, bo jestem człowiekiem,ale co do ciebie,nie mam pewności.Laktację masz,czyli "dajesz"mleko?chytry
Czytając twój wpis wiem, że takie jak ty, buraki ćwikłowe czy pastewne,są w barwach narodowych,czyli biało-czerwone.potluczony

I tu twoje"hehe"good

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bzk
bzk
bzk
Posty: 903
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2022r. 07:46  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
:
@bzk- Krowy jednak jedzą buraki,tak więc uważaj na siebie...3m sie


Ale pastewne hehe. Człowiek raczej tych pastewnych nie je więc tym krowom napewno ich nie braknie. Buraki pastewne daje się krowom mlecznym a nie tym które są przeznaczone na rozród. Nawet gdyby tych buraczków brakło to cielaczki głodne nie będą bo trawy i siana jest pod dostatkiem. Doucz się troszeczkę bo komentujesz coś o czym nie masz pojęcia a i do tematu nic nie wnosisz.


Sam napisałeś"Człowiek raczej nie je".co
Ja nie jem, bo jestem człowiekiem,ale co do ciebie,nie mam pewności.Laktację masz,czyli "dajesz"mleko?chytry
Czytając twój wpis wiem, że takie jak ty, buraki ćwikłowe czy pastewne,są w barwach narodowych,czyli biało-czerwone.potluczony

I tu twoje"hehe"good


Niezły z ciebie poj.bzaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »