NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
Lekarz/pediatra przyjeżdżający do domu , Dla doroslych
Posty: 494
Dołączył: 20 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2022r. 06:18  
Cytuj
Witam
Czy jest jakiś lekarz pediatra dla dorosłych który przyjedzie do chorego do domu?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2022r. 06:18  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 316
Dołączył: 20 Sie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2022r. 17:23  
Cytuj
To pediatra czy dla dorosłych?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 983
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Paź 2022r. 12:09  
Cytuj
A propos, jaki macie stosunek do wizyt dorosłych u pediatry?? Nieraz przed dziećmi w kolejce i za każdym razem zajmują miejsca dzieciom.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Paź 2022r. 13:35  
Cytuj
To zależy. Mnie namówił pediatra jak skończyłem 18 lat by zostać u niego. I tak już te 20 lat chodzę.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 83
Dołączył: 3 Sty 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 31 Paź 2022r. 05:50  
Cytuj
Nikomu miejsc nikt nie blokuje. Np do Pani Wrońskiej chodzą moje dzieci i ja z mężem bo jest to pediatra i zwykły lekarz rodzinny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 983
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2022r. 11:09  
Cytuj
Czyli rozumiem że chodzicie na wizyty nie do przychodni dla dzieci i w godzinach gdzie nie można zapisać dzieci??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2022r. 13:02  
Cytuj
Chodzę do lekarza rodzinnego który jest też pediatrą. Sporo dorosłych do niego chodzi. Czy są problemy z dostaniem się?? Wchodzę na stronę, rejestruje się na jutro i już.. problemów nigdy nie mam.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 31 Paź 2022r. 13:05  
Cytuj
Ja też chodzę do przychodni "dziecięcej"od 30 lat. Teraz nie ma pediatrów tylko lekarze rodzinni więc nie widzę problemu żeby chodzic do lekarzy do których chodzą również dzieci...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 20 Sie 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2022r. 13:09  
Cytuj
CYTAT
Chodzę do lekarza rodzinnego który jest też pediatrą. Sporo dorosłych do niego chodzi. Czy są problemy z dostaniem się?? Wchodzę na stronę, rejestruje się na jutro i już.. problemów nigdy nie mam.


Jacek, podaj proszę adres strony, na której się rejestrujesz. Dziękuję z góry.umiech

Robię to, co lubię. Lubię to, co robię.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 983
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lis 2022r. 09:02  
Cytuj
Chodzi o to żeby nie łączyć wizyt dziecięcych i dorosłych, u mojego lekarza jest takie obłożenie że nie ma szans zapisać się na ten sam dzień albo dzień do przodu. A później się okazuje za są dorośli zapisani. Powinni rozgraniczać przyjmowanie i zmieniać budynek.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lis 2022r. 11:53  
Cytuj
https://erejestracja.medykstalowawola.pl/portal/ tu się zawsze rejestruje i rodzinę

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 20 Sie 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lis 2022r. 14:09  
Cytuj
CYTAT
https://erejestracja.medykstalowawola.pl/portal/ tu się zawsze rejestruje i rodzinę

Dziękuję umiech

Robię to, co lubię. Lubię to, co robię.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Lis 2022r. 21:18  
Cytuj
Też korzystam z e rejestracji i nie widzę problemu żeby chodzic z dziećmi do lekarza... Dorośli tak samo jak dzieci chorują i źle się czują. Dorośli mogą kilka dni czekać do lekarza a dzeci nie ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 983
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lis 2022r. 11:37  
Cytuj
Moga chorować ale niech czekają w kolejce dla dorosłych a nie dla dzieci. Bo chyba zapisujac się do przychodni dziecięcej, raczej jesteś między dziećmi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Lis 2022r. 15:56  
Cytuj
I co z tego że jestem między dziećmi ?

W sklepie w kościele też jestem między dziećmi i co ? Trzeba się ich bac czy jak ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lis 2022r. 16:29  
Cytuj
Logika z bani. Skoro lekarz jest dla wszystkich to co za różnica kogo przyjmuje. Do specjalistów też się czeka niezależnie od wieku

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 983
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lis 2022r. 17:40  
Cytuj
Ja mam po prostu inne zdanie na ten temat, ja się od razu w wieku 18 lat przeniosłem z przychodni dla dzieci do przychodni dla dorosłych. Ja nie jestem przeciwny przyjmowaniu dorosłych ale nie wtedy kiedy jest pediatrą. Ja jak jestem z dzieckiem u Lekarza to się najzwyczajniej dziwię. Powinni to rozgraniczyć. Nie chodzi o strach przed dziećmi czy dorosłymi jak ktoś sugeruje raczej o zachowanie pewnych norm lub zasad.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lis 2022r. 17:47  
Cytuj
Znaczy tylko tobie to przeszkadza i próbujesz ciągnąć temat. Jak widać jesteś w mniejszości dobro twoich bombelków większość przedkłada za swoje dobro

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 121
Dołączył: 16 Marz 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lis 2022r. 07:05  
Cytuj
Mi w sumie też to przeszkadza. No bo dlaczego mam siedzieć w kolejce i czekać z małym marudzącym dzieckiem, bo jeden z drugim koniem sobie umyślił, że będzie do pediatry chodził się leczyć? I jeszcze problem z rejestracją, bo miejsc nie ma.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Lis 2022r. 08:41  
Cytuj
Teraz nie ma pediatrów tylko są lekarze rodzinni!!!!!! a jak ci dzieci przeszkadzaja to się przepisz
Ja od urodzenia chodzę do 1 lekarza który mnie zna i wie co jest dla mnie dobre to dlaczego mam go zmieniać? Mi sam lekarz powiedział w 18 lat że mam zostać u niego

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 121
Dołączył: 16 Marz 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lis 2022r. 09:22  
Cytuj
Ciekawe dlaczego Ci tak powiedział? Na pewno chodzi mu o Twoje zdrowie...nie ma to związku z punktami NFZ uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 280
Dołączył: 26 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lis 2022r. 09:23  
Cytuj
CYTAT
Też korzystam z e rejestracji i nie widzę problemu żeby chodzic z dziećmi do lekarza... Dorośli tak samo jak dzieci chorują i źle się czują. Dorośli mogą kilka dni czekać do lekarza a dzeci nie ?


Nie chorują tak samo. Inaczej 39 stopni znosi 2-latek, a inaczej dorosły. Tu się zgadzam w 100%z blue. To powinno być rozdzielone. Niejednokrotnie musiałem czekać z chorym dzieckiem, bo jeden z drugim przyszli po receptę ( co spokojnie można ogarnąć teleporadą). Prawda jest taka, że ponad połowa tych obłożnie chorych poradziła by sobie bez wizyty u lekarza. Ale co sobie posiedzą w kolejce, pogadają....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »