NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Budowa i remonty »
Nowy Temat Odpowiedz
Wanna czy prysznic,
grr
grr
grr
Posty: 48
Dołączył: 23 Gru 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 23 Sie 2022r. 14:34  
Cytuj
Stoję przed wyborem prysznic czy wanna. Ja preferuje prysznic i wanna mi do szczęścia niepotrzebna, ale mam córeczkę 5 lat i ona oczywiście korzysta z wanny. Czy macie jakieś doświadczenia w tym temacie? Czy są tu osoby z małymi dziećmi które korzystają tylko z prysznica? Oczywiście jeśli wanna to tylko taka z parawanem żeby można było brać prysznic, ale marzy mi się sam prysznic bez brodzika...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sie 2022r. 14:34  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 9 Gru 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sie 2022r. 07:27  
Cytuj
Wanna i zamontowany pryszn8c i parawan, dzieci lubia sie kapac w wannie, a czasem trzeba wziac prysznic to biora prysznic szybki i tez jest ok. Praktyczna wanna.

Na co dzień częściej korzystam z prysznica, jednak mieskzałam przez jakiś czas w mieszkaniu, w którym nie było wanny i bardzo mi jej brakowało. Tak wiec jak przeprowadziłam się do swojego domu, postsanowiłam zainwestować własnie w porządną wannę.
https://lazie(...)ack.html

Zamontowałam w niej taki parawan nawannowy i mam 2 w 1.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 61
Dołączył: 27 Kwie 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 17 Paź 2022r. 11:46  
Cytuj
Mogę doradzić co jest u mnie hitem:
Duza pralnia gdzie zmieszcze przynajmniej 3 suszarki, i duza szafe na srodki czystosci i zapasowe plyny + kabona prysznicowa z glebokim brodzikiem (chcialam gleboki zlew ale zdecydowalismy sie na kabine - idealne rozwiazanie latem kiedy po plewieniu scjagam z siebie wssystko w pralni i od razu prysznic. Duuuza kuchnia z wyjsciem na taras- z tarasu latem wchodze do domu po cos do picia lub do jedzenia a nie przed tv. Oswietlenie boczne- kinkiety, lampy stolowe i stojace wlaczane z naraz, sypialnia i garderoba przy sypialni, strych lub pomieszczenie do przechowywania sezonowego, i male pomieszczenie gospodarcze na pietrze zeby nieblatac z rzeczmi jak papier czy srodki czystkosci miedzy pietrami, bawialnia dla dzieci - jest wieksza szansa na utrzymanie porządku w sypialni- zwierzaki, miejsce bez podlogowki np pod schodami - same tam pojda jak bedzie im za goraco, cala strefa dzienna ma okn a od polnocy i zachodu, dzieki temu latem mozemy na caly dzien gdzies wyjechac bez obawy ze psy nam padna z przegrzania....
Zresztą polecam ten blog projektantów wnętrz z Małopolski https://maren(...)m/blogs/ Możesz znaleźć tutaj wiele ciekawych pomysłów na wnętrza.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 384
Dołączył: 9 Wrz 2009r.
Skąd: RST-LU
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2022r. 11:59  
Cytuj
CYTAT
Stoję przed wyborem prysznic czy wanna. Ja preferuje prysznic i wanna mi do szczęścia niepotrzebna, ale mam córeczkę 5 lat i ona oczywiście korzysta z wanny. Czy macie jakieś doświadczenia w tym temacie? Czy są tu osoby z małymi dziećmi które korzystają tylko z prysznica? Oczywiście jeśli wanna to tylko taka z parawanem żeby można było brać prysznic, ale marzy mi się sam prysznic bez brodzika...


zdecydowanie prysznic ponieważ:
-praktyczniejszy
-mniejsze zużycie wody
-szybciej ...
-mniej miejsca

moje dzieciaki tylko prysznic, wanna stoi nieużywana i zajmuje miejsce...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 17 Paź 2022r. 12:28  
Cytuj
wanna + szkło hartowane nawannowe + deszczownica - dwa w jednym umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 122
Dołączył: 24 Lut 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2022r. 12:49  
Cytuj
Parawan jest dobry.
Używam takiego https://www.lazie(...)64,53,i/ od wielu lat i super się sprawdza.

Wanna czasami się przydaje i wtedy jest dwa w jednym

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 195
Dołączył: 1 Sty 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2022r. 22:02  
Cytuj
Prysznic spoko ale uwalić się w wannie po ciężkim dniu lub aktywności fizycznej z browarkiem w ręku-bezcenne...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Budowa i remonty »