NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Świta już o 3 w Nocy,
Posty: 1754
Dołączył: 23 Lut 2022r.
Skąd: Jarosław
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 12 Cze 2022r. 16:03  
Cytuj

Dzień Dobry.

Jak wiadomo, jestem znanym politologiem pochodzącym ze Stalowej Woli, aktualnie zarejestrowanym w Powiatowym Urzędzie Pracy w Jarosławiu.
Zwróciłem uwagę, że zaczyna robić się jasno już o 03:00 w nocy, czego wcześniej nigdy nie było.
Sugeruje to, że podczas tegorocznego lata, planeta nachyliła się dużo bardziej północnym biegunem w kierunku Słońca niż bywało wcześniej.
Noc trwa zaledwie 6 godzin: od 21:00 do 03:00.

Czy zdaniem Państwa, jest to trwała zmiana ?


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Cze 2022r. 16:03  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 164
Dołączył: 30 Kwie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Cze 2022r. 16:07  
Cytuj
A w Warszawie świta już o 2:30. W Suwałkach jeszcze trochę wcześniej. Na Dolnym Śląsku, w Wałbrzychu za to o 3:30.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
pl2
pl2
pl2
Posty: 418
Dołączył: 10 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Cze 2022r. 16:11  
Cytuj
Idź lepiej do psychiatry. To normalne że się świta o tej porze. Ja kiedyś pracowałem na 3 zmiany, jak miałem przerwę o 2:45, to zawsze o tej porzez w czerwcu i lipcu już świtało.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1754
Dołączył: 23 Lut 2022r.
Skąd: Jarosław
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 12 Cze 2022r. 16:22  
Cytuj

Z napływających doniesień wynika, że na półkuli południowej Słońce zaczęło zachodzić podejrzanie wcześniej.
W Sydney o 16:00 jest już ciemno.
Jakby przesunął się środek ciężkości planety.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3129
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Cze 2022r. 18:25  
Cytuj
Co robisz po nocach?

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1754
Dołączył: 23 Lut 2022r.
Skąd: Jarosław
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 12 Cze 2022r. 18:32  
Cytuj

@ Progres

Czasami siedzę do późna przy laptopie, albo budzę się w środku nocy.
I zacząłem zwracać uwagę, na podejrzanie szybki świt - o 03:00 jest już jasno.
A przecież mam 35 lat i nigdy nie świtało wcześniej niż o 04:00.

W dodatku miałem straszny sen.
Śnił mi się rok 2024: że Stalowa Wola jest zamknięte w "kotle" przez wojska rosyjskie.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 250
Dołączył: 5 Sty 2022r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Cze 2022r. 22:04  
Cytuj
Przeczytalem tytuł i sobie pomyślałem że to debil nachcik pewnie napisał. Strzał w dziesiątkę !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4970
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 12 Cze 2022r. 23:39  
Cytuj
[cytat]

Z napływających doniesień wynika, że na półkuli południowej Słońce zaczęło zachodzić podejrzanie wcześniej.
W Sydney o 16:00 jest już ciemno.
Jakby przesunął się środek ciężkości planety.

[/cytat
Byłem w Sydnej i faktycznie tam o 16-tej jest godzina 16-ta!!!:szok:
Dziwne,ale tak było codziennie. chytry
U nas jest teraz niedziela ok.23.50 kiedy to piszę,a u nich jest już poniedziałek godzina 7.50.Qrva,wytłumacz debilu z Szówska,jak to możliwe?jezyk

Wypyerdalaj deklu na Antaktydę ,tym samym bilans masy ciemnejzaklopotany materii się zbilansuje.sciana

Wtedy Słońce zacznie krążyć wokół Ziemi i grawitacja wróci do normy.potluczony
Szkoda pingwinów,bo będą pewnie molestowane seksualnie...mlotek

PS.Kopernik się yebnął,ale ty polipierdzie, wykryłeś błąd.good

OBOWIĄZUJE ZAKAZ WIESZANIA POLITYKÓW ZA JAJA NA LATARNIACH, BEZ WCZEŚNIEJSZEGO UZGODNIENIA Z OPERATOREM SIECI ENERGETYCZNEJ LUB TELEKOMUNIKACYJNEJ.`
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1754
Dołączył: 23 Lut 2022r.
Skąd: Jarosław
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 12 Cze 2022r. 23:49  
Cytuj

Zbliża się północ.
Zobaczycie że za trzy godziny, o 03:00 będzie już jasno.
Środek ciężkości płynnego jądra planety musiał się przesunąć.
Zmiana może być okresowa (sezonowa) lub stała.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4970
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 12 Cze 2022r. 23:58  
Cytuj
Paprochu z Szówska.zaklopotany
Która będzie godzina kiedy idealnie stoisz na środku bieguna np.południowego?chytry
Krok w lewo 9-ta. Krok w prawo 15-ta,do przodu...a po skosie?potluczony
Czyli czas zerowy?jezyk
Wez pod uwagę takie "coś"jak międzynarodowa strefa zmiany czasu.Czyli stając"okrakiem"będę w dwóch dniach naraz.good


PS.ok
Przemyśl to co napisałem jak wyżej i daj odpowiedz.
I jeszcze jedna sprawa-Twoje jądra też są płynne...co

OBOWIĄZUJE ZAKAZ WIESZANIA POLITYKÓW ZA JAJA NA LATARNIACH, BEZ WCZEŚNIEJSZEGO UZGODNIENIA Z OPERATOREM SIECI ENERGETYCZNEJ LUB TELEKOMUNIKACYJNEJ.`
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1754
Dołączył: 23 Lut 2022r.
Skąd: Jarosław
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 13 Cze 2022r. 12:23  
Cytuj

Dzień Dobry.

Ziemia jest planetą relatywnie młodą, wewnątrz której wciąż zachodzą procesy wulkaniczne.
Lawa (magma) która wylewa się z aktywnych wulkanów, pochodzi właśnie z płynnego jądra planety.
Przesunięcie się środka ciężkości planety jest więc możliwe.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1484
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 13 Cze 2022r. 16:20  
Cytuj
Tomaszu, gdyby nastąpiła nagła zmiana orbity ziemskiej, co sugerujesz, napewno odczulibyśmy to w sensie negatywnym. Nagła zmiana środka ciężkości planety i zmiana orbity wywołałaby fale tsunami zalewającą cały świat i obudziła wszystkie istniejące wulkany, powstałyby też nowe. Jednym słowem, życie uległoby zagładzie. Nie jest możliwa niezauważalna zmiana nawet na ułamki stopni, bo precyzyjnie urządzenia ciągle to mierzą. Ludzie potrafią zmierzyć nawet spowolnienie obrotu ziemi o kilka mikrosekund spowodowane np. dużym trzęsieniem ziemi. Ruch ziemi jest ciągle mierzony i czas obrotu planety jest brany pod uwagę przy sekundach przestępnych dodawanych lub odejmowanych od czasu atomowego UTC. Myślisz, że nikt by nie zauważył tak dużej zmiany, jak inne godziny wschodów słońca?
BTW, nie miałeś w szkole geografii? O kalendarzu, czasie, ruchach ziemi to już w I klasie szkoły średniej uczą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1754
Dołączył: 23 Lut 2022r.
Skąd: Jarosław
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 13 Cze 2022r. 17:58  
Cytuj

@ HIV

Nie ma strachu.
W najgorszym możliwym razie, na półkuli północnej już zawsze będzie lato, a na półkuli południowej już zawsze będzie zima.
Bardziej prawdopodobny scenariusz to zwyczajnie dłuższy dzień na półkuli północnej i dłuższa noc na półkuli południowej.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4970
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 14 Cze 2022r. 05:49  
Cytuj
Paprochu z Szówskazaklopotany
21-czerwca.o godzinie 11.14 polskiego czasu, Ziemia będzie najdalej od Słońca.:szok:
Pomyśl co się stanie jak "wypierdzieli" z orbity i polecimy w chooy,w przestrzeń...co
Tylko się popuść "klocka w zbroję".zarumieniony

W lotnictwie jest takie określenia P.B.P.-Punkt Bez Powrotu,czyli że po jego przekroczeniu,nie starczy paliwa na powrót.
Zabierz ze sobą profilaktycznie odpowiednią ilość psychotropów.spi

Ale...Spoko nierobie.chytry
Tak dzieje się co roku w czerwcu,a w grudniu znów będziemy najbliżej Słońca.To oznacza u nas...zimę.potluczony

Policz ile szedłbyś z Szówska albo psychiatryka w Tworkach, do Słońca.ok

CZAS START!

PS.Znając dekla,pewnie pójdzie...good


Lubisz cyferki to podpowiem-średnia odległość Ziemi od naszej gwiazdy to 0,00001581 lat świetlnych.jezyk
1 jednostka astronomiczna (1 AU) to średnia odległość między Ziemią a Słońcem (1 AU = 1,49597870 x 10^11 m.

OBOWIĄZUJE ZAKAZ WIESZANIA POLITYKÓW ZA JAJA NA LATARNIACH, BEZ WCZEŚNIEJSZEGO UZGODNIENIA Z OPERATOREM SIECI ENERGETYCZNEJ LUB TELEKOMUNIKACYJNEJ.`
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1754
Dołączył: 23 Lut 2022r.
Skąd: Jarosław
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 14 Cze 2022r. 10:12  
Cytuj

Dzień Dobry.

1. Według najnowszych informacji sprzed 25 minut, siły rosyjskie próbują ufortyfikować swoje pozycje w centrum Siewierodoniecka.
Wzorem doświadczeń z Syrii, ustawiają na ulicach kolumny ze starych opon do których wkładają worki z piaskiem.
2. Walki uliczne w Siewierodoniecku są bardzo zacięte.
Strona rosyjska kontrolowała najpierw 50% miasta, potem 70%, potem 40%, potem 90%, teraz znów 70%.
Poszczególne ulice i dzielnice przechodzą z rąk do rąk.
3. Według najnowszych informacji, rosyjska armia utraciła na Ukrainie około 1430 czołgów (53% zaangażowanych) i około 3500 lekko opancerzonych pojazdów bojowych (57% zaangażowanych).

Poniżej mieszkaniec Siewierodoniecka na zakupach w centrum handlowym:

Obrazek

Czy nietypowe "znaki na niebie" mogą mieć związek z wydarzeniami na Ukrainie ?


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 164
Dołączył: 30 Kwie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Cze 2022r. 11:08  
Cytuj
Kur... najpierw chłop zakłada temat jest o tym że świta o 3 w nocy, a potem pisze o sytuacji na froncie rosyjsko-ukraińskim.

MODERATOR ŚPISZ CZY CO?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 164
Dołączył: 30 Kwie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Cze 2022r. 11:14  
Cytuj
CYTAT
Dzień Dobry.

1. Według najnowszych informacji sprzed 25 minut, siły rosyjskie próbują ufortyfikować swoje pozycje w centrum Siewierodoniecka.
Wzorem doświadczeń z Syrii, ustawiają na ulicach kolumny ze starych opon do których wkładają worki z piaskiem.
2. Walki uliczne w Siewierodoniecku są bardzo zacięte.
Strona rosyjska kontrolowała najpierw 50% miasta, potem 70%, potem 40%, potem 90%, teraz znów 70%.
Poszczególne ulice i dzielnice przechodzą z rąk do rąk.
3. Według najnowszych informacji, rosyjska armia utraciła na Ukrainie około 1430 czołgów (53% zaangażowanych) i około 3500 lekko opancerzonych pojazdów bojowych (57% zaangażowanych).


Dzień Dobry.

Dziś nie spałem w nocy. Obserwowałem jak świta o 3 nad ranem. Tak naprawdę to zjadłem ostrego kebaba na kolację i całą noc srałem. Według najnowszych informacji, tej nocy schudłem aż o 3 kilogramy. Walki w kiblu były bardzo zacięte - walczyłem o to by nie obudzić całego mieszkania odgłosem wydalania kału. Wzorem doświadczeń z ostatnich takich incydentów, ustawiłem dużo papieru toaletowego żeby uniknąć pocałunku Posejdona. Pozdrawiam moderatora, zamknij w końcu ten temat.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4970
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 14 Cze 2022r. 23:47  
Cytuj
CYTAT
[quote]

Dziś nie spałem w nocy. Obserwowałem jak świta o 3 nad ranem. Tak naprawdę to zjadłem ostrego kebaba na kolację i całą noc srałem. Według najnowszych informacji, tej nocy schudłem aż o 3 kilogramy. Walki w kiblu były bardzo zacięte - walczyłem o to by nie obudzić całego mieszkania odgłosem wydalania kału. Wzorem doświadczeń z ostatnich takich incydentów, ustawiłem dużo papieru toaletowego żeby uniknąć pocałunku Posejdona. Pozdrawiam moderatora, zamknij w końcu ten temat.


Pojesrany to jesteś od urodzenia.neutralny
Jak piszesz o swoich"walkach" w kiblu i to że były zacięte, przypomniałem sobie iż słyszałem echa eksplozji.zdegustowany
Myślałem -kacapy nas atakują.:szok:
Powiał wiatr...Ale nie-smród inny.3m sie
Odłamkowym waliłeś czy przeciwpancernym?zarumieniony
Kulochwyt czyli pampers,lepszy od systemu Patriot.Wyłapał wszystkie"pociski"good

I jeszcze jedno zjebie.zdegustowany
Nie wymagaj od Modera zamykania tematu.mlotek
Wystarczy debilu,gdy nie będziesz zakładał nowych.sciana

Ogólnie-wypj%erd@alaj z Forum,poyeb@ńcu.zaklopotany

PS."Idz,ciągle idz w stronę Słońca"-To cytat- z piosenki Małgosi z zespołu "Dwa plus jeden".
Adidasy na 150 mln.kilometrów wystarczą,bo do szpitala w Tworkach, masz raptem 150 kilometrów,farfoclu.potluczony

OBOWIĄZUJE ZAKAZ WIESZANIA POLITYKÓW ZA JAJA NA LATARNIACH, BEZ WCZEŚNIEJSZEGO UZGODNIENIA Z OPERATOREM SIECI ENERGETYCZNEJ LUB TELEKOMUNIKACYJNEJ.`
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1754
Dołączył: 23 Lut 2022r.
Skąd: Jarosław
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 15 Cze 2022r. 11:31  
Cytuj

Dzień Dobry.

Ja wiem że nie wszyscy wierzą w takie rzeczy, ale niektórzy są zdania że niezwykłe zjawiska na Niebie mogą zwiastować ważne (dobre lub złe) wydarzenia o charakterze geopolitycznym.
Jak w "Ogniem i Mieczem", albo jeszcze wcześniej w Piśmie Świętym.

Roboty publiczne w Charkowie, zorganizowane przez lokalny Powiatowy Urząd Pracy:

Obrazek

Supermarket "Jysk" został trafiony manewrującym pociskiem rakietowym 3M-14, z 200-kilogramową głowicą.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »