NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Play, Problem z transmisją danych w Play
Posty: 40
Dołączył: 24 Lip 2008r.
Skąd: z kątowni
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Marz 2022r. 10:28  
Cytuj
Witam użytkowników sieci Play w Stalowej Woli. Czy wy też macie ostatnio problemy z siecią Play ? Brak transmisi danych... problem z połączeniami... zwariować można !!! I to nie jest pojedynczy przypadek. Ktoś coś ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Marz 2022r. 10:28  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 30 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Marz 2022r. 10:48  
Cytuj
Witam. Nie tylko u Ciebie występuje taki problem. Od początku tygodnia jest taki bajzel z siecią. Rozmowy z konsultantami nic nie dają. Zasięg transmisji skacze od 3G do Lte.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1977
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Marz 2022r. 11:32  
Cytuj
Raczej niepowiązane z tematem, ale:

W czwartek na Ziemi rozpęta się silna burza geomagnetyczna. Co to dla nas oznacza?

W ciągu ostatnich dni Słońce się uaktywniło. Rezultatem będą zmiany pola magnetycznego Ziemi, zwane burzami geomagnetycznymi. W pięciostopniowej skali mierzącej ich siłę, spodziewane zaburzenia zostały ocenione na G3.

https://www.natio(...)14010220

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 20 Lis 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Marz 2022r. 11:47  
Cytuj
Dzwoniłem do playa, w lokalizacji 37-450 i okolicach nie widzą żadnego problemu, nie widzą, żeby ktokolwiek zgłaszał im jakiś problem z działaniem sieci... Sugerują, żeby wyrobić duplikat karty, bo zapewne uszkodzona, żeby wymienić aparat telefoniczny na nowy, bo być może używany uległ uszkodzeniu...

Smarowanie smalcem pleśni...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 277
Dołączył: 27 Marz 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Marz 2022r. 11:49  
Cytuj
Ufff a już myślałem, że to tylko mój problem.

Cudny Lolo
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 247
Dołączył: 18 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Marz 2022r. 12:16  
Cytuj
Podpinam się. U mnie też ledwo zipie. Ani się dodzwonić, ani smsa, o internecie już nie wspomnę. Dno i wodorosty. Ileż można ? Może trzeba tabunem ruszyć na punkt playa to wtedy nam nie wmówią że wina karty ????

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1484
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 31 Marz 2022r. 12:44  
Cytuj
Play, mimo ciągłego budowania nowych masztów, nadal pozostaje siecią dla gimbazy. Ktoś, kto chce mieć poważny numer i telefon np. do pracy, nie może wiązać się z tą siecią. Często zdarza się, że telefon jest w zasięgu, a osoba dzwoniąca usłyszy, że abonent jest chwilowo niedostępny. Później przychodzi SMS, że ktoś próbował się połączyć. Wynika to wszystko z braku pojemności sieci. Zbyt dużo użytkowników, a mało pasma, nadajników. Kupiłem sobie starter Play do testowania. Podjechałem pod nadajnik w Nisku na Reymonta, żeby sprawdzić prędkość neta. Telefon zalogował się do roamingu Orange, obok macierzystej wieży Play. Tyle o jakości tej sieci. Sam mam główny numer w nju mobile od 2013 roku i nie narzekam. Nie zdarzyło się, żebym był w zasięgu sieci a przyszedł SMS, że ktoś próbował się połączyć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 24 Lip 2008r.
Skąd: z kątowni
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Marz 2022r. 13:07  
Cytuj
CYTAT
Dzwoniłem do playa, w lokalizacji 37-450 i okolicach nie widzą żadnego problemu, nie widzą, żeby ktokolwiek zgłaszał im jakiś problem z działaniem sieci... Sugerują, żeby wyrobić duplikat karty, bo zapewne uszkodzona, żeby wymienić aparat telefoniczny na nowy, bo być może używany uległ uszkodzeniu...

Smarowanie smalcem pleśni...


Jak nie mają zgloszeń jak ja im zgłaszam od poniedziałku i nic z tym nie robią. Mam 3 numery w playu i na kazdym jest ten problem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 24 Lip 2008r.
Skąd: z kątowni
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Marz 2022r. 13:20  
Cytuj
Wedlug ostatniej rozmowy z konsultantem sieć jest przeciążona i nic z tym nie zrobią. Zbyt dużo osób korzysta jednocześnie. Także super umiech coś tam pozmieniają w ustawieniach karty sim ale to "g" daje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 247
Dołączył: 18 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Marz 2022r. 13:35  
Cytuj
Mi gość na infolinii powiedział że mają awarie, i w ciągu kilku godzin powinni naprawić. No ciekawe ..???? jak od poniedziałku będzie powtórka z rozrywki to zmieniam operatora.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 247
Dołączył: 18 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Marz 2022r. 13:35  
Cytuj
Mi gość na infolinii powiedział że mają awarie, i w ciągu kilku godzin powinni naprawić. No ciekawe ..???? jak od poniedziałku będzie powtórka z rozrywki to zmieniam operatora.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 57
Dołączył: 15 Kwie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Marz 2022r. 14:03  
Cytuj
Również mam problem z siecią play. Jest problem z przekaźnikiem i cały czas pisze: "brak komórkowej usługi transmisji danych, tymczasowo wyłączone przez operatora karty sim".

Aby działał internet to trzeba zmienić w ustawieniach operatora sieci, wybrać ręcznie sieć play(orange) a nie samo play.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 250
Dołączył: 5 Sty 2022r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 31 Marz 2022r. 14:28  
Cytuj
A by to kurdej szatan kopnął....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 31 Marz 2022r. 15:10  
Cytuj
Ruskie zakłócają umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 25 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2022r. 18:32  
Cytuj
U mnie też problem na 2 telefonach i internecie mobilnym. Pani na infolinii stwierdziła że problemów nie ma, nikt nie zgłasza. Zresetowała nam jakieś ustawienia kart SIM, po 15 minutach było po problemie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »