NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Pozostawię to bez komentarza..., ...
Posty: 211
Dołączył: 28 Maja 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Marz 2022r. 19:19  
Cytuj
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
a to wszystko znajduje się tu:
Obrazek
drugie takie miejsce znajduje się tu:
Obrazek
A to wszystko zrobił suweren i pewnie nie jeden z was
Lucek co ty na to? umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Marz 2022r. 19:19  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1232
Dołączył: 9 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 28 Marz 2022r. 22:56  
Cytuj
Sprzątnałeś chociaż jendego śmiecia?
Czy Twoje oburzenie wystarczyło tylko na cyknięcie fotki?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 28 Marz 2022r. 23:33  
Cytuj
A ty Neptun sprzątnales czy Twoje oburzenie wystarczyło tylko na wstawienie głupiego komentarza?

Podobny syf jest między pijalnią Warka a Żabką na WP. Menele z okolicznych bloków, których nie stać na piwo w lokalu robią gnój obok i nikt tego nie sprząta! Nie wiem kto to powinien robić - spółdzielnia, właściciele pubu czy sklepu a może służby miejskie? Przydałby się monitoring.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 192
Dołączył: 1 Sty 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Marz 2022r. 07:00  
Cytuj
Lucek co ty na to????A co ma Lucek zrobić?W dres i po mieście wieczorami jeżdzić i porządku pilnować?Od tego są służby.Gdyby policja dała jednemu i drugiemu srogi mandat to by już tam nie stanął tylko ku.wa do piwnicy.Mówię to z autopsji z tym że dostałem mandat 30 lat temu za picie a nie za zaśmiecanie.Czasy były takie że pałą się dostało i tyle a teraz z telefonami no spróbuj mnie dotknąć do policji prawilniacy seby i karyny.Brało się namioty w tamtych czasach,na Błonia(te prawdziwe)ognisko,śpiewy,dziewczyny ale na drugi dzień wszystko do samarek,porządek się zostawiało.Jakim trzeba być tez tłukiem,burakiem żeby zostawić butelki,puszki itp. w lesie?Nikt mi nie powie że nie jest to wychowanie.Tłumaczysz dziecku od małego co jest dobre a co złe.Jestes dla Niego jakimś przykładem jak postępować w życiu.Przeważnie jest tak że jak popełniłeś dużo błędów to chcesz ustrzec przed nimi swoje dziecko.Różnie to wychodzi ale trzeba się starać.Zacznijmy naprawiać świat od siebie...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 442
Dołączył: 16 Kwie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Marz 2022r. 11:08  
Cytuj
CYTAT
A co ma Lucek zrobić?W dres i po mieście wieczorami jeżdzić i porządku pilnować?Od tego są służby.


To po co jest Prezydentem?

"Dura lex, sed lex"!! PiS - najgorsza gangrena w historii Polski po 89'. Bolszewiccy i prorosyjscy zdrajcy spod znaku proputinowskiej międzynarodówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Marz 2022r. 18:50  
Cytuj
CYTAT
A ty Neptun sprzątnales czy Twoje oburzenie wystarczyło tylko na wstawienie głupiego komentarza?

Podobny syf jest między pijalnią Warka a Żabką na WP. Menele z okolicznych bloków, których nie stać na piwo w lokalu robią gnój obok i nikt tego nie sprząta! Nie wiem kto to powinien robić - spółdzielnia, właściciele pubu czy sklepu a może służby miejskie? Przydałby się monitoring.


madras ty jesteś z tych co im się wszystko należy, więc gdybyś się schylił po śmieć to by ci korona spadła z głowy. To że melene śmiecą nie dziwota ale że ludzie mieniący się za kulturalnych wyrzucają śmiecie za siebie, z okna czy niedopałki na ulicę to skandal. Patrzę jak rano sprzątaczki ze spółdzielni zamiatają chodniki po tych "kulturalnych".

hamurabi też z tych co im się wszystko należy. Ciekawe czy po swoim psie sprząta kupy czy liczy że prezydent z szufelką podjedzie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 30 Marz 2022r. 12:39  
Cytuj
kabi czasy czynów społecznych się skończyły a tam nie wystarczy się schylić po śmiecia tylko trzeba z ciężarówką podjechać bo tyle tego syfu jest.

I na każdym terenie ktoś jest odpowiedzialny za sprzątanie i utrzymanie porządku i powinien zostać ukarany jeżeli tego nie robi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 983
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Marz 2022r. 13:57  
Cytuj
Neptun nikt tu nie będzie za nikogo sprzątał, co to za pomysł w ogóle?? Jak napisze że nie sprzątają po psie to znaczy że ja mam sprzątać ??Bo napisałem o tym ??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1232
Dołączył: 9 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 30 Marz 2022r. 17:17  
Cytuj
CYTAT
Neptun nikt tu nie będzie za nikogo sprzątał, co to za pomysł w ogóle?? Jak napisze że nie sprzątają po psie to znaczy że ja mam sprzątać ??Bo napisałem o tym ??


Co za brednie.
Kazałem komuś sprzątać?
W dupie mam to że komuś kto sie żali,przeszkadza syf.

Ktoś tam wcześniej pisał czy sam sprzątam.
Miejsca z fotek nie. To nie moje rewiry.

Sam mieszkam obok lasu na "Piaskach". I tam, owszem czasami z dzieciakami idziemy wynieść z lasu troche śmieci.

A ktos kto cyknie fote i sie pożali, ale nie podniesie nic z ziemi, ma taka samą kulture jak ten co tego śmiecia na ziemi zostawi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 983
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Marz 2022r. 21:02  
Cytuj
Sądzisz że lepszym rozwiązaniem jest sprzątanie po kimś niż nagłośnienie problemu i może znalezienia rozwiązania?? Czy myślisz że od tego że podniosłeś w lesie papierek nie będzie przybywać nowych śmieci ?? A porównywać kulturę śmieciarza do osoby której śmieci przeszkadzają jest żenujące. I tylko dlatego że ktoś inaczej z tym walczy niż ty.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1232
Dołączył: 9 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 30 Marz 2022r. 21:21  
Cytuj
CYTAT
Sądzisz że lepszym rozwiązaniem jest sprzątanie po kimś niż nagłośnienie problemu i może znalezienia rozwiązania?? Czy myślisz że od tego że podniosłeś w lesie papierek nie będzie przybywać nowych śmieci ?? A porównywać kulturę śmieciarza do osoby której śmieci przeszkadzają jest żenujące. I tylko dlatego że ktoś inaczej z tym walczy niż ty.


Sądze że działanie w sensie rzeczywistym jest lepsze niż darcie " buzi ".

Owszem można takie sprawy jak to określileś naglośnić - ale - widzisz efekt, rozkmina na forum a śmieci jak leżaly tak leżą.

Rozwiązanie jest proste - posprzatać. A nie kopać się "kto ma posprzątać".

Weź znajomego, dzieciaka pstryknij fote przed , pstryknij fote po. Wrzuć na forum - podziała lepiej niż nic nie robienie a pier***.

Żenujące kolego jest to, że gość nawrzucał fot, ponarzekał i ..... tyle.

Mnie zdarza się posprzatać "pro bono" moją okolice w miejscach gdzie spaceruje, przebywam, gdzie te śmieci widze.
Powiem wiecej ostatnio zaskoczony byłem tym , że w miejscu gdzie młodzież pali ogniska, a które miejsce pare razy zdarzylo mi sie ogarnąć - ta sama (podejrzewam) mlodzież przybiła do drzewa "partyzancki" śmietnik i o dziwo, ten po takim ognisku zabierają.

A Tobie?
Zdarzyło sie kiedyś pójść posprzatać swiat na pierwszy dzień wiosny w dorosłym życiu?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Marz 2022r. 10:55  
Cytuj
CYTAT
kabi czasy czynów społecznych się skończyły a tam nie wystarczy się schylić po śmiecia tylko trzeba z ciężarówką podjechać bo tyle tego syfu jest.

I na każdym terenie ktoś jest odpowiedzialny za sprzątanie i utrzymanie porządku i powinien zostać ukarany jeżeli tego nie robi.


no tak, żeby coś zrobić to pytasz za ile

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 247
Dołączył: 18 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Marz 2022r. 12:28  
Cytuj
To że wstawiający zdjęcia weźmie i posprząta (nie twierdzę, że tego nie robił) nie rozwiąże problemu.

Takich miejsc w Stalowej jest masa, co krok niewychowane świnie rozrzucają śmieci bo ciężko im do śmietnika donieść.

Miasto powinno postawić więcej śmietników i zrobić użytek z monitoringu, żeby karać takich ludzi.

Narzekają na Polskę a sami robią syf pod nogami! Też mnie to mega wnerwia i staram się na każdym kroku swoim dzieciom zwracać uwagę żeby nie śmiecić na "swoim podwórku" bo jak to wygląda ? Gdzie jakaś kultura ? Może na tiktoku mało o tym mówią albo na facebookach. Wstyd jak nie wiem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 442
Dołączył: 16 Kwie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Marz 2022r. 12:44  
Cytuj
CYTAT
hamurabi też z tych co im się wszystko należy. Ciekawe czy po swoim psie sprząta kupy czy liczy że prezydent z szufelką podjedzie.


Nie mam psa. Ale gdybym miał to bym sprzątnął, bo tego wymaga kultura. Ale skoro w mieście jest tylu buraków (co mnie nie dziwi, skoro rządzi tu PiS) to obowiązkiem Prezydenta jest zadbać, by służby miejskie sprzątały miasto (a inne służby są od tego, by takich chamów wyłapywać i walić im takie mandaty, by się oduczyli).

"Dura lex, sed lex"!! PiS - najgorsza gangrena w historii Polski po 89'. Bolszewiccy i prorosyjscy zdrajcy spod znaku proputinowskiej międzynarodówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 31 Marz 2022r. 13:52  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
kabi czasy czynów społecznych się skończyły a tam nie wystarczy się schylić po śmiecia tylko trzeba z ciężarówką podjechać bo tyle tego syfu jest.

I na każdym terenie ktoś jest odpowiedzialny za sprzątanie i utrzymanie porządku i powinien zostać ukarany jeżeli tego nie robi.


no tak, żeby coś zrobić to pytasz za ile


A ty robisz wszystko wszystkim za darmo? To przyjdź pod Warkę i posprzątaj good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »