NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
Dr Stawowy,
Posty: 7
Dołączył: 16 Lip 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lut 2022r. 09:13  
Cytuj
Proszę, jeżeli ktoś ma o przesłanie nr do pani doktor Stawowy, przeszukałem internet ale nigdzie nie mogę znaleźć. Bardzo dziekuje

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lut 2022r. 09:13  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 564
Dołączył: 8 Sie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sie 2022r. 14:02  
Cytuj
kiedyś próbowałem się z panią doktor umówić na prywatną wizytę.
Dzwoniłem kilka razy, za każdym razem zero odzewu (jak się okazało numer telefonu miałem dobry) Po kilku dniach odebrała po kolejnym połączeniu (nie dzwoniłem nachalnie może 2-3 telefony na dzień), powiedziała że nie ma czasu i życzy mi powodzenia w szukaniu dalej.
Nie oddzwoniła nigdy. Nie odpisała smsa. NIC. Na oddziale praktycznie nigdy jej nie było jak dzwoniłem.
Zastanawiam się, jak można przez parę dni nie odbierać telefonu od kogoś. Nic nie odpisać "oddzwonie" "nie mogę rozmawiać" NIC. KOMPLETNA OLE-WKA.

KAŻDY inny psycholog czy psychiatra z którym się kontaktowałem a nie mógł rozmawiać, OD RAZU oddzwaniał. Rozmowa przebiegała zupełnie inaczej niż w przypadku tej pani.
Ludzie którzy szukają takiej pomocy to ludzie z problemami, takimi poważnymi. Taki brak zwykłej empatii sugeruje kompletne wypalenie zawodowe tej pani.

Szukałem do niej kontaktu bo słyszałem dobre opinie ale jak widać nie jest to prawdą.

nie będę polecał nikogo bo zaraz będzie że specjalnie robię jakiś czarny PR tej pani. Nie. Po prostu takie mam JA doświadczenie i tyle.

PRZEKONAŁEM PolakazPolski20 do noszenia i skuteczności maseczek! W zasadzie sam się przekonał!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »