NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
Czy w stalowowolskim szpitalu jest bezpiecznie? , Chodzi o ryzyko w moim przypadku reinfekcji/zakazenia COVID
Posty: 12
Dołączył: 17 Gru 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2021r. 13:21  
Cytuj
Witajcie. Jak myslicie czy w stalowowolskim szpitalu jest w miare bezpiecznie i jest "wolny" od covida (pomijajac oddzial covidowy)? Pytam bo bylem tam na badaniach (rtg i usg) i chodzilem po tych korytarzach po ktorych krecą się ludzie z covidem (tak uslyszalem od zolnierza ktory badal mi temperature chyba ze go zle zrozumialem), kazał mi troche poczekac i wtedy mnie puscil po jakims czasie po wynik rtg, wejscie bylo od strony SOR-u.. moze troche panikuje, jestem ozdrowiencem i nie chcialbym znow tego zlapac mimo ze mam przeciwciala choc nie duzo, to strach jest. JAk mysliscie czy oni tam dezynfekuja te korytarze jak i te wszystkie klamki na drzwiach itp? Bo nie wiem co o tym myslec, oddzial covidowy tam jest chyba po sąsiedzku.. Chodzicie tam śmiało na badania?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2021r. 13:21  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2021r. 08:20  
Cytuj
Nie panikuj. Czy w szpitalu jest bezpiecznie? Czy ty nie wiesz że w szpitalu i to każdym najwięcej jest wirusów i wszelkiego rodzaju bakterii? Przecież tam się przewijają ludzie niekoniecznie zdrowi. Jak by tak chcieć zachować sterylność to każdy który tam wchodzi powinien się rozbierać do naga i przechodzić przez śluzę z dezynfekcją. A i tak do końca nie każdego wirusa czy bakterię zabije dany czynnik.

Tam też pracują ludzie i chcieliby być bezpieczni. Więc trzeba im zaufać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 133
Dołączył: 25 Marz 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2021r. 08:31  
Cytuj
Ja slyszalas ze nie straszy. Chociaz w piwnicach moze nyc roznie. Nie wiem, nie bylam, ale z checia zwiedzilabym zakamarki, kryjace tajemnice.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2021r. 08:38  
Cytuj
w zadnym szpitalu nie jest bezpiecznie. nigdzie nie ma tylu wirusow i bakterii jak tam. co nie znaczy ze zaraz zaraisz sie covidem. jest duzo ciezszych chorb na ktore mozna zachorowac wlasnie bedac w szpitalu ....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »