NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 9 10 11 12 13 14 15 ... » »»
Rafał Trzaskowski,
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Cze 2020r. 13:59  
Cytuj
@miruś

Porównaj te dwa zdania:

"Wychowałem się w rodzinie wielodzietnej. Nie było żadnej patologii. ale była bieda."

i

"Myślę, że nie zabijałbym dzieci."


Moim zdaniem koleś, który zastanawia się nad mordowaniem niewinnych ludzi i stwierdza, że myśli, że nie zabijałby dzieci (tryb przypuszczający) to patologia totalna.

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Cze 2020r. 13:59  
Cytuj

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Cze 2020r. 14:08  
Cytuj
Kilroy

- Radom był niewypałem - to wcale nie znaczy, że CPK będzie niewypałem. Inna skala, i inna infrastruktura towarzysząca. Inne zaplecze logistyczne.

- Czemu plujemy na Niemcy? Bo pieniądz ma narodowość, bo dyktują ceny, blokując w ten sposób rozwój naszych przedsiębiorstw z branży metalowej. Bo hegemonia jednego kraju nie jest dobra, bo bogacą się oni, a my dostajemy ochłapy.

- Wiesz - najlepiej by było, jakby wszystkie towary były rozładowywane w portach niemieckich co? Nie wiem, jakie parametry będzie miał przekop - zakładam, że wystarczające. Nie tak dawno stawiano w Gdańsku nowe dźwigi do rozładunku kontenerowców.

- Jak wyobrażasz sobie wychowanie 6 dzieci na wsi, gdzie masz skrawek pola i tylko ojciec pracuje w hucie, bo fizycznie nie jest możliwe, żeby mama też pracowała? A warto mieć dzieci w takich warunkach, - jeśli w rezultacie wszyscy zdali maturę, pięcioro ma wyższe wykształcenie, w tym dwoje doktoraty.

Chyba warto by takie rodziny w Polsce funkcjonowały prawda? Moim zdaniem to jest wartość dodana dla społeczeństwa.

- Co do Śp. prof. Lecha Kaczyńskiego. Przemysł pogardy zrobił swoje. Mam w tej kwestii inne zdanie niż Ty. ok

- Odniosę się jeszcze do jednego. Nie można mówić, że podniesienie wieku emerytalnego jest rozsądne. To akt desperacji wobec odpływu ludzi w wieku składkowym i malejącej dzietności.
500+ nie podniosło dzietności. Trzeba szukać innych rozwiązań. Ale ten rząd przynajmniej szuka. PO-PSL zaczęło zwijać interes o nazwie Rzeczypospolita Polska.

Czy wyobrażasz sobie 65-67-latka pracującego jako spawacz, krawcowa, frezer, tokarz, budowlaniec, sprzedawczyni, magazynier, pielęgniarka, ....

Ja po ponad 20 latach ślęczenia przed komputerem mam problemy z kręgosłupem, ze wzrokiem... - okulary do przeglądania rysunków technicznych, modelowania 3D stały się już koniecznością.

A do emerytury daleko.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 20 Cze 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Cze 2020r. 14:14  
Cytuj
Nie wyjaśniłeś.
I nie wyjaśnisz , bo wychodze z założenia , że z koniem sie nie kopie.

Ty wiesz wszystko lepiej tzn. wydaje ci sie tak, i nawet jakbyś wpadl do wody z wlasnej glupoty to i tak stwierdzisz , ze to bylo w planie.


Dyskusja z toba jest dla mnie nużąca , cały czas to samo , usilna proba postawienia na tym ze "twoje jest twojsze".

Mamy odmienne zdania na temat tego co sie dzieje w kraju. Dalsze pisanie jest zbedne , bo ani ja nie uwazam ze masz racje , ani ty ze ja.

Lepiej zakonczyc dyskusje tak jak teraz, niż nie miło , bo na to żeby zakończyć miło, a nie tak jak teraz , szans brak.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Cze 2020r. 14:17  
Cytuj
goodmanek

CYTAT
Mamy demokrację, którą PiS gwałci, kiedy mu potrzeba. Rosja i Białoruś to inna bajka. Tam ludziom nie przeszkadza dyktatura. Polacy są inni. Nie po to obaliliśmy komunizm, żeby teraz słuchać propagandy, którą sam siejesz.


A jakieś konkretne przykłady tego "gwałcenia demokracji"?

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 20 Cze 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Cze 2020r. 14:27  
Cytuj
CYTAT
goodmanek

CYTAT
Mamy demokrację, którą PiS gwałci, kiedy mu potrzeba. Rosja i Białoruś to inna bajka. Tam ludziom nie przeszkadza dyktatura. Polacy są inni. Nie po to obaliliśmy komunizm, żeby teraz słuchać propagandy, którą sam siejesz.


A jakieś konkretne przykłady tego "gwałcenia demokracji"?


Podpinam sie do pytania

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 78
Dołączył: 24 Gru 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Cze 2020r. 14:33  
Cytuj
CYTAT
Jedną z najważniejszych barier i problemów dla wszystkich młodych jest posiadanie własnego mieszkania - zwracał uwage na porannej konferencji prasowej w Rzeszowie Rafał Trzaskowski, prezydent Warszawy, kandydat na prezydenta RP. - Rząd PiS obiecywał 100 tysięcy mieszkań do końca 2019 roku i z doniesień prasowych wynika, że oddał ich niecały tysiąc, czyli niecały jeden procent. Niestety ten program okazał się jednym wielkim niewypałem.

- Dla porównania, w samej Warszawie oddaliśmy 228 mieszkań, a kolejne 460 oddamy w tym roku. Łatwo policzyć, co zostało wykonane w jednym mieście i to, co rząd PiS wykonał w tych ostatnich latach. Stad też moja propozycja, która będzie przede wszystkim oparta na zapewnieniu własnego wkładu przy pozyskiwaniu kredytu. Bo wszyscy wiemy, że to jest dziś najważniejszy problem i zapora dla młodych małżeństw. Ci wszyscy, którzy próbują nas uczyć, jak rodzina powinna wyglądać, powinni się przede wszystkim skupić na tym, żeby zapewnić dobre warunki do rozwoju rodziny. A przecież własne mieszkanie to jeden z podstawowych.

Rafał Trzaskowski przypomniał, że PO stworzyło swoje własne programy, które były dużo bardziej efektywne jeśli chodzi o pozyskiwanie własnych mieszkań.

- Natomiast PiS postanowił niestety te wszystkie wysiłki wyrzucić do kosza i zaproponować swój program, a jakie są tego efekty widać za mną - wskazał na pustą, podtopioną, zarośniętą działkę, gdzie miało powstać mieszkanie plus.

Również w Jaworniku Polskim odniósł się do programu "Mieszkanie Plus", do stworzenia odpowiednich warunków dla młodych.
- Dziś w Rzeszowie byliśmy na miejscu, gdzie miały powstać mieszkania plus a jest tam pusta, podmokła łąka - mówił prezydent Warszawy.

Przypomniał, że PO miało pomysł jak pomagać - poprzez gwarantowanie wkładu własnego.
- Dziś jest to sprawa jeszcze bardziej istotna. Dlatego, że kiedyś ten wkład własny to było 5-10 procent, a dziś czasami 30 a nawet 40 i właściwie mało kogo stać, by go samemu zorganizować. I Dlatego tutaj właśnie musi pomóc państwo. I to jest znacznie bardziej realistyczne podejście. Nie obiecywanie mieszkań, które nigdy nie będą własnością, tylko po prostu konkretna pomoc z wkładem własnym.

https://nowin(...)15043256

A czy ten kandydat chwilę temu nie obiecywał podobnego programu jak PiS, tak samo szkodliwego jak Mieszkanie Plus? Jedyna nadzieja dla młodych to powrót MdM, ale na zupełnie nowych zasadach, ograniczenie kupowania mieszkań na wynajem i zaostrzenie przepisów budowlanych, bo deweloperzy budują byle jak, po taniości, a potem mają klientów w d****.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 827
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 24 Cze 2020r. 15:13  
Cytuj
CYTAT
goodmanek

Ktoś tu pisał o dziecinnym przedrzeźnianiu... sciana

CYTAT
A jakieś konkretne przykłady tego "gwałcenia demokracji"?

Tak brzmi specustawa PiS-u, która omija zasady konstytucyjne:
„Jeśli na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej ogłoszono stan epidemii, Marszałek Sejmu może zarządzić zmianę terminu wyborów określonego w wydanym wcześniej postanowieniu. Nowy termin wyborów Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej określony przez Marszałka Sejmu musi odpowiadać terminom przeprowadzenia wyborów Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej określonym w Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej.”

Przekazanie danych obywateli Poczcie Polskiej.

I przede wszystkim zmiana ustawy o Krajowej Radzie Sądownictwa, która dała PiSowi i Ziobrze prawie nieograniczoną władze nad organem nadzorującym pracę sądów.

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Cze 2020r. 16:16  
Cytuj
CYTAT
A jakieś konkretne przykłady tego "gwałcenia demokracji"?


Totalna opozycja prosi o pomoc i naciska na sankcje zagranice bo ta realizuje u nas swoje interesy. To obejmuje sądownictwo najwyższych instancji. Natychmiastowa dyskwalifikacja.

Obrazek


CYTAT
PiS to dążenie do centralizacji władzy, więc nie pisz o suwerenności. Bezmózgi beton dał się kupić za programy socjalne a mimo to i tak im się wali poparcie. Kogo ty bronisz?


Projekt głębokiej federalizacji UE pod nadzorem Niemiec i Francji przyspiesza, liberalno lewacka PO jest jego sygnatariuszem. To oznacza scedowanie suwerenności, pozostanie montownią rozwiniętej Europy, przyjmowanie wszystkich patologii społecznych, czego PO jest orędownikiem, natychmiastowa dyskwalifikacja.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 275
Dołączył: 29 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Cze 2020r. 16:47  
Cytuj
CYTAT
Kilroy

- Radom był niewypałem - to wcale nie znaczy, że CPK będzie niewypałem. Inna skala, i inna infrastruktura towarzysząca. Inne zaplecze logistyczne.


Nie, nie będzie niewypałem wielkie lotnisko i węzeł logistyczny, którego nikt w sumie nie potrzebuje, ale fajnie się o nim mówi w kampanii. To będzie sukces, na bank...

CYTAT

- Czemu plujemy na Niemcy? Bo pieniądz ma narodowość, bo dyktują ceny, blokując w ten sposób rozwój naszych przedsiębiorstw z branży metalowej. Bo hegemonia jednego kraju nie jest dobra, bo bogacą się oni, a my dostajemy ochłapy.


I dostawać będziemy, bo to największa europejska gospodarka i póki co to się nie zmieni. A za to, że są tą wielką gospodarką do której mało kto na świecie ma porównanie, to podziękuj Ju Es And Ej.

CYTAT

- Wiesz - najlepiej by było, jakby wszystkie towary były rozładowywane w portach niemieckich co? Nie wiem, jakie parametry będzie miał przekop - zakładam, że wystarczające. Nie tak dawno stawiano w Gdańsku nowe dźwigi do rozładunku kontenerowców.


No to poczytaj o tym, a potem broń tego poronionego pomysłu. Max co da radę tam przepłynąć to średnia żaglówka.

CYTAT
- Jak wyobrażasz sobie wychowanie 6 dzieci na wsi, gdzie masz skrawek pola i tylko ojciec pracuje w hucie, bo fizycznie nie jest możliwe, żeby mama też pracowała? A warto mieć dzieci w takich warunkach, - jeśli w rezultacie wszyscy zdali maturę, pięcioro ma wyższe wykształcenie, w tym dwoje doktoraty.


Nie wyobrażam sobie szczerze mówiąc. Ale to na szczęście zamierzchłe czasy. Kiedyś śmiertelność dzieci była o wiele większa, więc ludzie mieli po kilka. Niemniej jednak Twoi rodzice 500+ nie dostawali, więc przykład zupełnie nie na miejscu.

CYTAT
Chyba warto by takie rodziny w Polsce funkcjonowały prawda? Moim zdaniem to jest wartość dodana dla społeczeństwa.


Nie, nie warto, bo to promowanie lekkomyślności. Narobić sobie dzieci i liczyć, że państwo da?! Nie, państwo nie da, tylko dam np. ja, bo to z moich podatków państwo wypłaca zasiłki. Jak ktoś decyduje się na dziecko, to powinien być w stanie je wychować po ludzku, w normalnych warunkach. Sam na to się zdecydowałem dopiero mając dobrą pracę, dom, dwa mieszkania (moje i żony), tak, by nawet gdybym zachorował albo zginął w wypadku dziecko nie będzie musiało liczyć, że państwo da.

CYTAT
- Co do Śp. prof. Lecha Kaczyńskiego. Przemysł pogardy zrobił swoje. Mam w tej kwestii inne zdanie niż Ty. ok


No do podaj proszę jakieś argumenty, może mnie przekonasz? Powiedz, za co należy mu Wawel i określenie "mąż stanu"? Konkretnie.


CYTAT

- Odniosę się jeszcze do jednego. Nie można mówić, że podniesienie wieku emerytalnego jest rozsądne. To akt desperacji wobec odpływu ludzi w wieku składkowym i malejącej dzietności. 500+ nie podniosło dzietności.


Odpływ ludzi i spadek dzietności jest faktem. Sam widzisz, 500+ g****no dało, poza wkurzeniem bardziej pracowitych ludzi, którzy to sponsorują.

CYTAT

Trzeba szukać innych rozwiązań. Ale ten rząd przynajmniej szuka. PO-PSL zaczęło zwijać interes o nazwie Rzeczypospolita Polska.


Puste frazesy, za którymi nic się nie kryje.

CYTAT
Czy wyobrażasz sobie 65-67-latka pracującego jako spawacz, krawcowa, frezer, tokarz, budowlaniec, sprzedawczyni, magazynier, pielęgniarka, ....


Tak. Poza budowlańcem - jak najbardziej. Mało ludzi po 60 jest aktywnych zawodowo? Są, bo chcą, bo mogą, bo 67 lat to jeszcze nie niedołężny starzec. Warto wspierać takie postawy. Zresztą wczesne emerytury są fajne? Słyszałeś o zjawisku "brzytwy emerytalnej"?

CYTAT
Ja po ponad 20 latach ślęczenia przed komputerem mam problemy z kręgosłupem, ze wzrokiem... - okulary do przeglądania rysunków technicznych, modelowania 3D stały się już koniecznością.

A do emerytury daleko.


Taki urok współczesnego świata. Cóż, nasze ciała to ciągle ciała myśliwych - zbieraczy sprzed ok.25 tys. lat. Dla naszych oczu naturalne jest wypatrywanie ofiary / drapieżcy na horyzoncie, nie przebywanie w zamkniętych pomieszczeniach przy sztucznym świetle.

Oj, jakiś Ty biedny, okulary musisz nosić. Nie sądzę, żebyś był dużo starszy ode mnie, a sam okulary noszę od ładnych lat. Czy to znaczy, że powinienem wypatrywać z utęsknieniem emerytury?

A co do kręgosłupa - może jakiś sport, nie wiem, pływanie? Zresztą, poszukaj dobrego fizjoterapeuty to pomoże. A nie użalasz się nad sobą i wybierasz już na emeryturę.

A psychopath is better than no path
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 827
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 24 Cze 2020r. 16:49  
Cytuj
Nie ma to jak zwalać swoje niepowodzenia na kogoś. Kto zmusza Polaków do stawiania w Polsce niemieckich montowni? Okupację mamy? Przecież wspaniały PiS rządzi kilka lat. Dlaczego nic się nie zmieniło?

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Cze 2020r. 17:09  
Cytuj
umiech nawet przekop Mierzei i ochronę Puszczy nam zabraniano, o CPK nie wspomnę bo to oficjalne stanowisko

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 20 Cze 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Cze 2020r. 17:09  
Cytuj
CYTAT
Nie ma to jak zwalać swoje niepowodzenia na kogoś. Kto zmusza Polaków do stawiania w Polsce niemieckich montowni? Okupację mamy? Przecież wspaniały PiS rządzi kilka lat. Dlaczego nic się nie zmieniło?


Przecież opozycja , cały czas mówi ze w Polsce jest źle , bo mamy taki rząd , w kółķo o tym mówi.

Warunki jakie stworzyło PO , zmuszaja nas do tego żebyśmy byli montownią Niemiec. Dlaczego? Bo wszystko sprzdeali , wszystko co zdążyli.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 275
Dołączył: 29 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Cze 2020r. 17:12  
Cytuj
CYTAT
umiech nawet przekop Mierzei i ochronę Puszczy nam zabraniano, o CPK nie wspomnę bo to oficjalne stanowisko

Obrazek


Wam zabraniano? Czy Tobie osobiście Towarzyszu?

A swoją drogą fajne argumenty - screen z demotywatorów z właściwościami jakiegoś pliku, w którym na miejscu autora jest Trzaskowski. Nie, no ja nie mam pytań, to prawda najprawdziwsza! A to niegodziwiec jeden!

Jezu, i wy chcecie żeby was traktować jak dorosłych.

A psychopath is better than no path
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Cze 2020r. 17:13  
Cytuj
.... jesteśmy zajęci reformą sądów, to znaczy jesteśmy zajęci KE która nam w tym bardzo przeszkadza.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 275
Dołączył: 29 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Cze 2020r. 17:24  
Cytuj
CYTAT
Warunki jakie stworzyło PO , zmuszaja nas do tego żebyśmy byli montownią Niemiec. Dlaczego? Bo wszystko sprzdeali , wszystko co zdążyli.



Co sprzedali? Jakie to innowacyjne firmy, mogące stawać w szranki z np. koncernem VW, Bosch, Siemens, Bayern? Co takiego to złe PO sprzedało?

Przestańcie bredzić bo to już robi się żałosne. Jeśli nie wiesz, dlaczego Niemcy są tam, gdzie są a my jesteśmy tu gdzie jesteśmy to znaczy że w zasadzie nie ma co z Tobą rozmawiać, bo ewidentnie masz jakieś intelektualne braki. A tłumaczenie "a za PeŁo" tego nie ukryje.

A psychopath is better than no path
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Cze 2020r. 17:28  
Cytuj
@cdn..

".... jesteśmy zajęci reformą sądów, to znaczy jesteśmy zajęci KE która nam w tym bardzo przeszkadza."

A w międzyczasie piszecie na forum?

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 20 Cze 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Cze 2020r. 17:46  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Warunki jakie stworzyło PO , zmuszaja nas do tego żebyśmy byli montownią Niemiec. Dlaczego? Bo wszystko sprzdeali , wszystko co zdążyli.



Co sprzedali? Jakie to innowacyjne firmy, mogące stawać w szranki z np. koncernem VW, Bosch, Siemens, Bayern? Co takiego to złe PO sprzedało?

Przestańcie bredzić bo to już robi się żałosne. Jeśli nie wiesz, dlaczego Niemcy są tam, gdzie są a my jesteśmy tu gdzie jesteśmy to znaczy że w zasadzie nie ma co z Tobą rozmawiać, bo ewidentnie masz jakieś intelektualne braki. A tłumaczenie "a za PeŁo" tego nie ukryje.


Odbijam piłeczke. Jeśli nie wiesz co sprzedali to "nie ma co z toba rozmawiac" itp itd.

Przepraszam paniczu , ze mialem czelnosc sie odezwac

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 827
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 24 Cze 2020r. 18:05  
Cytuj
A jak z tym niemieckim przewoźnikiem lotniczym, który miał być kupiony przez Polskę? Coś nie pykło słyszałem.

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 20 Cze 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Cze 2020r. 18:57  
Cytuj
CYTAT
A jak z tym niemieckim przewoźnikiem lotniczym, który miał być kupiony przez Polskę? Coś nie pykło słyszałem.



No nir pykło , tak jak z lotem i lasami

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Cze 2020r. 22:22  
Cytuj
padło na zapaść w lotnictwie to się odwlekło

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Cze 2020r. 22:31  
Cytuj
@cdn..

"padło na zapaść w lotnictwie to się odwlekło"

Odwlekło?

Teraz nie kupują, bo pewnie czekają aż akcje pójdą w górę, żeby było drożej?

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Cze 2020r. 22:47  
Cytuj
@zgred100

"Nie wyjaśniłeś.
I nie wyjaśnisz , bo wychodze z założenia , że z koniem sie nie kopie."

Możliwe.

Ja jednak często wyjaśniam. Tłumaczę.

Jest szansa, że na 10 głupich, jeden zmądrzeje.



"JA ODPOWIEDZIALEM NA PYTANIE CZY DOBRA BYLABY WSPOLPRACA Z LEKARZAMI I MEDYKAMI Z USA."

Odpowiedziałeś na temat tego co już jest. I używasz BYŁABY. Jakby tego nie było.

nie wiem

Na dodatek zapominasz, że lekarze to jeden z wrogów klasowych Prezia i PISu.

Ale jak trzeba się lansować "ostrym cieniem mgły" albo "współpracą" to Andżej jest pierwszy.



"Tylko skąd potem wzielibysmy kase na odszkodowania dla zachodnich koncernów ,produkujacych w Polsce , które by chciały odszkodowań za straty bo wprowadzono taki a nie inny stan."

To już wiesz jak Polska wstaje z kolan. I już wiesz dlaczego gospodarka się rozwija.

Ale ty i tak napiszesz, że PKB rośnie, bo PIS zrobił place zabaw i szwalnię w Stalowej.



"Lepiej zakonczyc dyskusje tak jak teraz, niż nie miło , bo na to żeby zakończyć miło, a nie tak jak teraz , szans brak."


zgred100.

Z tego co pamiętam zadebiutowałeś na forum wpisem:

"Teraz sie strzep w rytm muzyki. Aferzysto"


I już wtedy ustawiłeś się w jednym szeregu ze zrytymi łbami. Jeśli ci tego nie wypominam to dlatego, że w sumie nie jesteś tak nachalny jak trzy przygłupy.

Może i jesteś ignorantem, który męczy się czytaniem, ale przynajmniej nie próbujesz udawać, że coś wiesz.

Po prostu bezmyślnie powtarzasz jakieś frazesy o tym, że PO sprzedawało, a jak ktoś cię zapytał: co takiego sprzedawało to "odbijasz piłeczkę".

Nic nie jesteś w stanie napisać.

nie wiem

Dlatego dyskusja z tobą to nie jest nawet kopanie z koniem, bardziej rozmowa z bezrefleksyjnym przedszkolakiem.


To może faktycznie wstrzymajmy się z dyskusją do momentu, aż pójdziesz do szkoły.

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 20 Cze 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Cze 2020r. 23:37  
Cytuj
No to pojechales

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 20 Cze 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Cze 2020r. 23:45  
Cytuj
No to pojechales

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 632
Dołączył: 21 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Cze 2020r. 00:09  
Cytuj
CYTAT


Projekt głębokiej federalizacji UE pod nadzorem Niemiec i Francji przyspiesza, liberalno lewacka PO jest jego sygnatariuszem. To oznacza scedowanie suwerenności, pozostanie montownią rozwiniętej Europy, przyjmowanie wszystkich patologii społecznych, czego PO jest orędownikiem, natychmiastowa dyskwalifikacja.




Tak źle w tej Uni? Chcecie Polexitu? PiS chce? Wykluczenia ze strefy Schengen?
Czy to nie Lech Kaczyński podpisał traktat lizboński?
A ta rekordowa pomoc dla Polski na odbudowę gospodarki po koronawirusie którą chwali się Morawiecki pasuje czy nie pasuje?


Co do montowni Europy to Morawiecki obiecał wyjście z pułapki średniego rozwoju. Wciąż czekamy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 9 10 11 12 13 14 15 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »