NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 8 9 10 11 12 13 14 ... » »»
Rafał Trzaskowski,
Posty: 91
Dołączył: 14 Lut 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Cze 2020r. 07:01  
Cytuj
Czy Trzaskowski nadal popiera sciaganie „inżynierow” i „lekarzy” z Bliskiego Wschodu i Afryki?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Cze 2020r. 07:01  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 632
Dołączył: 21 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Cze 2020r. 10:00  
Cytuj
Trzeba by go zapytać. Na debacie nie było tego pytania?
Póki co A. Duda nie ma nic przeciwko sprowadzaniu inżynierów z Filipin, Wietnamu, Indonezji, Bangladeszu, Nepalu, Indii.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Cze 2020r. 11:44  
Cytuj
@wania-ua

"Czy Trzaskowski nadal popiera sciaganie „inżynierow” i „lekarzy” z Bliskiego Wschodu i Afryki?"

A co ma Trzaskowski do gadania?

PIS chce to ściąga i nic Trzaskowskiemu do tego.

Nawiasem mówiąc tempo ściągania imigrantów jest za PISu ze 4x szybsze niż było za PO.

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Cze 2020r. 11:51  
Cytuj
Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Cze 2020r. 11:59  
Cytuj

Obrazek


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Cze 2020r. 12:23  
Cytuj
@zgred100

"Nie przekonują , mnie twoje argumenty , z prostego względu - tak jak pisałem wcześniej , dobierasz fakty tobie wygodne. Nie jesteś obiektywny."


Tutaj masz fakty:

"Mamy 294 nowe i potwierdzone przypadki zakażenia koronawirusem"

i

"zmarło 21 osób".


Jeśli liczba nowych przypadków dalej będzie tak maleć, a liczba zgonów rosnąć to za chwilę będziemy mieli 10% śmiertelności.


Powiedz mi zgred100 co oznacza spadająca liczba zachorowań i rosnąca liczba zgonów?

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Cze 2020r. 12:28  
Cytuj
Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Cze 2020r. 12:33  
Cytuj
@zgred100

"Prezydent o wizycie w USA: Energetyka, cyberbezpieczeństwo, współpraca medyczna"


Ty lubisz fakty.

W USA 123 476 zgonów na koronawirusa.

Twoim zdaniem "współpraca medyczna" z USA to dobry pomysł?


Nie lepiej byłoby pomyśleć o współpracy medycznej z Koreą Południową albo Japonią?

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Cze 2020r. 12:34  
Cytuj
Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 300
Dołączył: 25 Lis 2015r.
Skąd: St.W.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Cze 2020r. 12:54  
Cytuj
Tylko Jarosław na prezydenta

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 275
Dołączył: 29 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Cze 2020r. 13:16  
Cytuj
CYTAT
Obrazek


Mirku, a powiedz proszę, który z tych postulatów nie ma sensu? Już pomijam, że to nie jest żaden program Trzaskowskiego, bo jako takiego nie przedstawił - co w przypadku prezydenta nie jest nawet w sumie głupie, prezydent programu mieć nie musi, bo rządzi rząd, prezydent musi mieć przede wszystkim rozum, charakter i poglądy.

Ale wróćmy do obrazka:

- CPK - przecież to idiotyzm. Po co? Po co to komu, poza usadowieniem krewnych i znajomych królika w zarządach i radach nadzorczych? Polska nie potrzebuje wielkiego lotniska pośrodku niczego. Zresztą casus Radomia - nic nie świta?

- przekop mierzei. Kolejny idiotyzm. Zniszczona przyroda, zero pożytku. No dobra, kajakiem można zawinąć do Portu Elbląg. Faktycznie, warto!

- likwidacja TVP Info. Tu masz rację. Jak dla mnie to też poważny zarzut wobec Trzaskowskiego. Co to znaczy likwidacja TVP Info? Powinien zlikwidować całą TVP, wszystko. Ta stacja nigdy nie odzyska już wiarygodności, zniszczyli całe lata budowania marki. Nie ma co pudrować trupa.

- 500 plus. Też myślę, że szkoda na to pieniędzy. Kupowanie głosów wyborców to kiepski pomysł, a szczególnie kupowanie za ich własne pieniądze.

Ale tego nie ruszą, nikt nie ruszy, bo była by historia jak z podniesieniem wieku emerytalnego - decyzja bardzo dobra i ze wszech miar rozsądna, ale stała się kiełbasą wyborczą. A że ZUS jest w czarnej d***e? A kogo to obchodzi, Naczelnik tak długo żył nie będzie, by za to odpowiadać.

- pomnik smoleński - też raczej nie ruszy. A powinien. Fanaberia jednego człowieka, dla którego Polska stała się prywatnym placem zabaw.

A psychopath is better than no path
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 20 Cze 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Cze 2020r. 13:21  
Cytuj
CYTAT
@zgred100

"Prezydent o wizycie w USA: Energetyka, cyberbezpieczeństwo, współpraca medyczna"


Ty lubisz fakty.

W USA 123 476 zgonów na koronawirusa.

Twoim zdaniem "współpraca medyczna" z USA to dobry pomysł?


Nie lepiej byłoby pomyśleć o współpracy medycznej z Koreą Południową albo Japonią?


No wiesz , co chwile sie słyszy , że ktoś potrzebuje kasy , na wyjazd do USA , bo tylko tam robia operacje , zabiegi , które ratuja życie , pomagają do powrotu do zdrowia.
Więc co teraz , wszyacy sie mylą?

Brnij dalej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 275
Dołączył: 29 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Cze 2020r. 13:27  
Cytuj
CYTAT
@zgred100


No wiesz , co chwile sie słyszy , że ktoś potrzebuje kasy , na wyjazd do USA , bo tylko tam robia operacje , zabiegi , które ratuja życie , pomagają do powrotu do zdrowia.
Więc co teraz , wszyacy sie mylą?

Brnij dalej.



A Ty dalej łykaj. Jaki wpływ na współpracę medyczną ma prezydent? Słuchałeś co Duda bredził dziś rano na lotnisku? Że będzie rozmawiał z Trumpem by polscy naukowcy pomogli amerykanom w pracy nad szczepioną na Covid19.

Znaczy co?

No nic nie znaczy, paplanina skierowana do prostego ludu, który nie kuma jak działa nauka. Przy takich badaniach naukowcy z całego świata wymieniają się wynikami, pomysłami i współpracują ze sobą jak tylko mogą, bez względy na to, co powie Duda.

A psychopath is better than no path
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Cze 2020r. 13:29  
Cytuj
Kilroy

Moim zdaniem każda inwestycja - a szczególnie taka, która przeniesie ośrodki przeładunku, handlu, eksportu - importu w UE, na nasz teren jest bardzo pożądana.
Sama inwestycja jest świetnym sposobem nakręcania własnej gospodarki. Każdy mądry rząd część pieniędzy z budżetu przeznacza na rozwój własnej gospodarki, nie oddaje w prywatne ręce strategicznych dla bezpieczeństwa i stabilizacji gałęzi gospodarki.
Obecnie jesteśmy kooperantem Niemiec. To musi się zmienić.

Przekop mierzei?
- Zalew Wiślany w końcu będzie miał dostęp do Bałtyku z naszego terytorium. Flota soviecka nie będzie już mogła tam czuć się bezkarna i super bezpieczna, zaczną rozwijać się miasta portowe przy zalewie. W tej chwili kontrolują to wszystko sovieci - którzy nie są pokojowo nastawieni. Przekop nie byłby potrzebny, gdyby Kaliningrad nie był jedną wielką bazą wojskową, rządzący w Rosji nie byli psycholami nastawionymi na agresję, poszerzanie wpływów i mieszanie się w sprawy sąsiadów, i mielibyśmy swobodę z korzystania z ich cieśniny.
Przyroda wcale na tym tak nie cierpi, jak twierdzi propaganda ekoterroryzmów.

Wychowałem się w rodzinie wielodzietnej. Nie było żadnej patologii. ale była bieda. Więc patrzę na temat 500+ od innej - pozytywnej strony.

Uważam, że Śp. prof. Lechowi Kaczyńskiemu należą się pomniki. Dla mnie jest to mąż stanu - najlepszy prezydent po 1989 roku.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 827
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 24 Cze 2020r. 13:31  
Cytuj
Ale się produkujesz mirusiu, aż się dymi.

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Cze 2020r. 13:34  
Cytuj
Boli cię to goodmanku?

Mam w tym swój cel. Ale widać, dla ciebie poza zasięgiem.good
Na pewno nie jest to uczestnictwo w kampanii, ani nabijanie postów - to jest akurat efekt uboczny. potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 20 Cze 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Cze 2020r. 13:37  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
@zgred100


No wiesz , co chwile sie słyszy , że ktoś potrzebuje kasy , na wyjazd do USA , bo tylko tam robia operacje , zabiegi , które ratuja życie , pomagają do powrotu do zdrowia.
Więc co teraz , wszyacy sie mylą?

Brnij dalej.



A Ty dalej łykaj. Jaki wpływ na współpracę medyczną ma prezydent? Słuchałeś co Duda bredził dziś rano na lotnisku? Że będzie rozmawiał z Trumpem by polscy naukowcy pomogli amerykanom w pracy nad szczepioną na Covid19.

Znaczy co?

No nic nie znaczy, paplanina skierowana do prostego ludu, który nie kuma jak działa nauka. Przy takich badaniach naukowcy z całego świata wymieniają się wynikami, pomysłami i współpracują ze sobą jak tylko mogą, bez względy na to, co powie Duda.




JA ODPOWIEDZIALEM NA PYTANIE CZY DOBRA BYLABY WSPOLPRACA Z LEKARZAMI I MEDYKAMI Z USA.

CZY NAPISALEM COS O DUDZIE I TYM CO MOWIL RANO?

Nie wiem co mowil Duda rano , bo o tym nie slyszalem , nie czytalem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Cze 2020r. 13:38  
Cytuj
goodmanku

Zawsze też chętnie odpowiadam ludziom na poziomie.
(Nie chodzi o ciebie).

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 827
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 24 Cze 2020r. 13:38  
Cytuj
Pracuj, pracuj. PiS potrzebuje takich wiernych piesków. Nie wiem tylko, czy to nie przynosi efektu odwrotnego od zamierzonego.

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Cze 2020r. 13:39  
Cytuj
goodmanku


Ciekawe, że zauważyłeś tylko moją "produkcję". Ech ta wasza "moralność Kalego".zaklopotany

Cóż - PO potrzebuje bezmózgiego betonu, gotowego poświęcić suwerenność własnego kraju w imię zaprogramowanej nienawiści.

Nie obchodzi mnie efekt, bo nie to jest moim celem. ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 827
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 24 Cze 2020r. 13:45  
Cytuj
PiS to dążenie do centralizacji władzy, więc nie pisz o suwerenności. Bezmózgi beton dał się kupić za programy socjalne a mimo to i tak im się wali poparcie. Kogo ty bronisz?

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Cze 2020r. 13:48  
Cytuj
Puste słowa. - Po prostu zaprogramowany bełkot goowna wyborczego i tvn-u.

Nie zmienią ustroju. Mamy demokrację.
Wybory są tego wyrazem - poczytaj co się teraz dzieje np. na Białorusi. Centralizacja władzy i kpina z demokracji panuje w Rosji. Wszyscy to akceptują.

Za PO-PSL rządziła nami Angela Merkel. To nie była centralizacja władzy?ok

Niemcy w UE nie dążą do centralizacji władzy?potluczony

Nie idź znów w przedszkolne przedrzeźnianki - chyba stać cię na własne określenia i zwroty?potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 827
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 24 Cze 2020r. 13:55  
Cytuj
Mamy demokrację, którą PiS gwałci, kiedy mu potrzeba. Rosja i Białoruś to inna bajka. Tam ludziom nie przeszkadza dyktatura. Polacy są inni. Nie po to obaliliśmy komunizm, żeby teraz słuchać propagandy, którą sam siejesz.

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Cze 2020r. 13:55  
Cytuj
@zgred100

"No wiesz , co chwile sie słyszy , że ktoś potrzebuje kasy , na wyjazd do USA , bo tylko tam robia operacje , zabiegi , które ratuja życie , pomagają do powrotu do zdrowia.
Więc co teraz , wszyacy sie mylą?"


No i?

Chorujesz i nie mogą Ci robić operacji w Polsce to bierzesz 1-2 miliony dolarów i jedziesz do Stanów.

Co ma do tego współpraca?

Jedziesz kiedy chcesz.

Tylko oczywiście musisz zapłacić.

Do czego Ci tutaj potrzebne współpraca?

Już jest.

Masz kasę - jedziesz.


Oczywiście Duda walnął tekst o współpracy medycznej, bo mamy koronawirusa, a spora część wyborców Duda to jakieś dziadki, dla których "amerykanckie" oznacza dobre.

A to, że Trump zupełnie nie ogarnia epidemii to oni już tego nie muszą wiedzieć.


Tutaj masz fajny artykuł o kolejnym pomyśle Trumpa:

https://wiado(...)/jsprf7s


"Prezydent Donald Trump oświadczył, że mówił poważnie, kiedy w sobotę ogłosił na wiecu wyborczym, że nakazał swojej administracji spowolnienie testów na koronawirusa – wyjaśnił, że chce, by w ten sposób zmniejszyła się liczba nowych przypadków zakażenia. To oświadczenie to duży kłopot dla jego ekipy, bo wielu jej wysokich przedstawicieli, w tym nawet wiceprezydent Mike Pence, próbowało wcześniej przekonać świat, że Trump na wiecu jednak żartował, pisze Quint Forgey z POLITICO."


I teraz Duda jedzie do Trumpa, nie do Korei czy Japonii w sprawie "współpracy medycznej".

Po co?

Po to, żeby pelikany łyknęły i pomyślały, że fajny ten Duda, że nam "współpracę" załatwi.

Bo przecież "co chwile sie słyszy , że ktoś potrzebuje kasy , na wyjazd do USA , bo tylko tam robia operacje , zabiegi , które ratuja życie , pomagają do powrotu do zdrowia."


Wyjaśniłem zdred100 czy trzeba powtórzyć?

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 275
Dołączył: 29 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Cze 2020r. 13:56  
Cytuj
CYTAT
Kilroy

Moim zdaniem każda inwestycja - a szczególnie taka, która przeniesie ośrodki przeładunku, handlu, eksportu - importu w UE, na nasz teren jest bardzo pożądana.
Sama inwestycja jest świetnym sposobem nakręcania własnej gospodarki. Każdy mądry rząd część pieniędzy z budżetu przeznacza na rozwój własnej gospodarki, nie oddaje w prywatne ręce strategicznych dla bezpieczeństwa i stabilizacji gałęzi gospodarki.


Ja też jestem za inwestycjami. Ale, na rany kota, niech to ma jakiś sens. Chyba widzisz jak to obecnie wygląda. Wrócę do Radomia, bo to też lotnisko. I co, dużo pasażerów lata? No nie. A jakieś towary, coś? No też nie. I nie pomogły słowa pewnego mędrca, że będzie lepiej na południe latać, bo bliżej. Litości. Budowanie dla samego budowania to idiotyzm, serio nie macie pomysłu na lepsze inwestycje? Tylko misie na miarę naszych możliwości?


CYTAT
Obecnie jesteśmy kooperantem Niemiec. To musi się zmienić.


Eee... No tak, jesteśmy. Bo Niemcy to największa Europejska gospodarka. Tego nie zmienisz i nie ma co się łudzić. Zresztą od lat z Niemcami mamy największą wymianę handlową, robimy najwięcej interesów, a ciągle na te Niemcy plujecie. Ładnie to tak?

CYTAT
Przekop mierzei?
- Zalew Wiślany w końcu będzie miał dostęp do Bałtyku z naszego terytorium. Flota soviecka nie będzie już mogła tam czuć się bezkarna i super bezpieczna, zaczną rozwijać się miasta portowe przy zalewie. W tej chwili kontrolują to wszystko sovieci - którzy nie są pokojowo nastawieni. Przekop nie byłby potrzebny, gdyby Kaliningrad nie był jedną wielką bazą wojskową, rządzący w Rosji nie byli psycholami nastawionymi na agresję, poszerzanie wpływów i mieszanie się w sprawy sąsiadów, i mielibyśmy swobodę z korzystania z ich cieśniny.
Przyroda wcale na tym tak nie cierpi, jak twierdzi propaganda ekoterroryzmów.


Dobra, na całe nie chce im się dopowiadać. Wspomnę tylko o tych miastach. Co będzie się rozwijać, Elbląg? Kąty Rybackie? Tolkmicko? Już widzę, jak porty w Gdańsku, Gdyni czy innym Szczecinie trzęsą się ze strachu widząc rosnącą konkurencję. Chłopie, bądźmy poważni. Zresztą jaką głębokość będzie miał przekop? Co będzie mogło przepłynąć? Kontenerowiec? Masowiec? A może choć jakaś korweta?



CYTAT
Wychowałem się w rodzinie wielodzietnej. Nie było żadnej patologii. ale była bieda. Więc patrzę na temat 500+ od innej - pozytywnej strony.


A ja uważam, że jeśli 500 zł miesięcznie decyduje o czyjejś biedzie albo nie, to po pierwsze przykro mi, że ktoś ma taką sytuację. A po drugie nie powinien mieć dzieci! Biorąc psa ze schroniska musisz udowodnić, że będziesz miał na karmę. Ale spoko, narobię se bachorów, państwo da 500+.



CYTAT
Uważam, że Śp. prof. Lechowi Kaczyńskiemu należą się pomniki. Dla mnie jest to mąż stanu - najlepszy prezydent po 1989 roku.


A na to miano zapracował sobie czym? Poza wymachiwaniem szabelką w Tibilisi?

Lecha Kaczyńskiego zostawmy w spokoju - był marnym prezydentem, ale zgodzę się, że powinien mieć pomnik. Na powązkach. I tam być pochowany.

A psychopath is better than no path
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 8 9 10 11 12 13 14 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »