NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 5 6 7 8 9 10 11 ... » »»
Rafał Trzaskowski,
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Cze 2020r. 23:57  
Cytuj
Grubo.

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Cze 2020r. 23:57  
Cytuj

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Cze 2020r. 23:59  
Cytuj
W sobotę Rafał Trzaskowski zapytany został o stanowisko ws. wieku emerytalnego, ponieważ internauci przypominają, że "4 lata temu jako poseł głosował przeciwko obniżeniu tego wieku". - Cztery lata temu nie byłem posłem - powiedział Trzaskowski i dodał, że "dzisiaj się trzeba wsłuchać w to, co mówią obywatele".

Byleś umiech ile obietnic spełniłeś w Warszawie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Cze 2020r. 00:06  
Cytuj
@cdn..

"No widzisz i nie dziękujesz że ktoś ci wytłumaczył co to znaczy wpływowe środowisko do ścierania się bardzo różnorodnych poglądów na Państwo, nie mylić z Fundacją Batorego i że głos Polski musi być słyszalny nie tylko z ust dziennikarzy TVP/TVN"


Dziękuję, że wytłumaczyłeś mi, że wpływowe środowisko do ścierania się bardzo różnorodnych poglądów na Państwo to Newsweek i Gazeta Wyborcza.

"a Morawiecki jest członkiem rady programowej polskiego Syndicate zupełnie zasłużenie"



"Założeniem syndykatu jest prezentacja różnorodnych poglądów oraz ułatwienie czytelnikom zrozumienia bieżących tendencji i wydarzeń zachodzących w świecie."

No tak, a ty zawsze byłeś za różnorodnością.


"napisałem już ze będę pytał czy dalej trzymasz głowę w czarnej dupie"

Tak sobie wyobrażasz, tak?

Wyobrażasz sobie, że facet trzyma głowę w czarnej d...e?

Po co cdn..?

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Cze 2020r. 00:07  
Cytuj
@cdn..

Widzę, że kwestia wieku emerytalnego powraca jak bumerang.

Powiem szczerze PIS znalazł rozwiązanie tam, gdzie nie widziało go PO.


Ktoś wie czyja to była koncepcja?


PO w obliczu zagrożenia spowolnienia gospodarki i rosnących wydatków na renty i emerytury (dzisiaj jest to jakieś 60 % budżetu, nie wiem ile to było za czasów PO) postanowiła zwiększyć wiek emerytalny.

PIS po dojściu do władzy znalazł inne rozwiązanie.

Rozwiązanie, które sprawdziło się w innych krajach. W UK. W Niemczech.


PIS obniżył wiek emerytalny, jednocześnie pozbywając się kilku roczników pracowników i zwiększając wydatki na emerytury.

Wiadomo, że trzeba było tych ludzi kimś zastąpić.


I PIS znalazł rozwiązanie.


IMIGRANCI.


Tak jak kiedyś Niemcy postawiły na Turków, tak teraz PIS postawił na Ukraińców.

I o ile na koniec 2014 liczba cudzoziemców uprawnionych do pobytu na terenie Polski wynosiła 175 tys. to na koniec 2015 było to już 211 tys.

Przez następne lata rządów PISu liczba ta systematycznie rosła, by w maju 2019 wynosić już 628 tys. Czyli w ciągu 4 lat liczba imigrantów wzrosła blisko 3-krotnie.

Oczywiście mówimy tutaj tylko o osobach ze specjalnymi zezwoleniami.

Całkowita liczba imigrantów (w tym pracowników sezonowych) szacuje się na 1,5 - 2 milionów rocznie. Przy założeniu, że w Polsce jest około 16 milionów pracowników będących obywatelami polskimi, można przyjąć, że już od 6-12 % pracowników w Polsce to imigranci. Za czasów PO było to może 2 %.


"Polska ma najwyższy udział obcokrajowców w relacji do ogółu pracujących w regionie. To jeden z czynników tłumaczących brak eksplozji płac czy silnego przyspieszenia inflacji mimo szybkiego spadku bezrobocia"


Jaki jest sens wracania do głosowania w sprawie wieku emerytalnego, jeśli dotyczył on sytuacji w której w Polsce mieliśmy może 300 tysięcy imigrantów zarobkowych (w większości nielegalnych).

W momencie kiedy polityka PIS doprowadziła do tego, że mamy w Polsce 1 500 000 - 2 000 000 imigrantów (głównie Ukraińców) z których 628 000 opłaca ZUS nie ma mowy o powrocie do podwyższonego wieku emerytalnego, bo po co?

Po co ta dyskusja?

PO mniej lub bardziej świadomie próbowało odpowiedzieć na potrzeby rynku pracy stawiając na polskich pracowników. Pracujemy kilka lat dłużej kosztem większej integralności społeczeństwa.


PIS poszedł w drugą stronę. Śladem Niemiec, UK czy innej Holandii i postawił na różnorodność i imigrantów.

Myślę, że każdy się zgodzi, że są wady i zalety takiego rozwiązania.


PIS powiedział NIE podwyższeniu wieku emerytalnego i TAK imigrantom zarobkowym.


Jaki jest sens powrotu do wyższego wieku emerytalnego?

Żaden.

Imigranci już tu są. I zostaną.

I będzie ich jeszcze więcej.

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Cze 2020r. 01:49  
Cytuj
CYTAT
@cdn..
CYTAT
W sobotę Rafał Trzaskowski zapytany został o stanowisko ws. wieku emerytalnego, ponieważ internauci przypominają, że "4 lata temu jako poseł głosował przeciwko obniżeniu tego wieku". - Cztery lata temu nie byłem posłem - powiedział Trzaskowski i dodał, że "dzisiaj się trzeba wsłuchać w to, co mówią obywatele".

Byleś umiech ile obietnic spełniłeś w Warszawie?


Widzę, że kwestia wieku emerytalnego powraca jak bumerang.

Powiem szczerze PIS znalazł rozwiązanie tam, gdzie nie widziało go PO.
Ktoś wie czyja to była koncepcja?



Bredzisława; weź kredyt i zmień prace na zmywak w Londynie. Ilu to nas wypchnięto z prowincji, 2 mln+ a potem powróciło na wyborczą obietnice Donalda ze oto po latach chudych, III RP czeka mlekiem i miodem płynącą prowincją. Pamiętamy... kamieni kupa.
Ale mamy dzięki tym zaradnym i odważnym dobrą markę za granicą, polski pracownik jest pracowity ale musi zarobić na rodzinę bo u nas to ich nazywają, patologią i kupieni za 500+. Ciemny lud nie kupił.

kłamał jeden, kłamie drugi, kłamie trzeci...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Do ilu kamienic sztuka?



Nachodźców to chcieli przyjąć ile się da (końcówka rządów) ale odesłanych przez Merkel z Afryki umiech Za odmowę przyjęcia byli gotowi nawet na opodatkowanie Polaków po 250,000 euro od łba rocznie. Nie cofnęli się do końca chociaż każdy wiedział ze pracować nie będą przy szparagach, sytuacja podobna do dzisiejszego siłowego wprowadzania LGBT.

dobre prawdomówne polskojęzyczne europejskie Pany...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Cze 2020r. 14:12  
Cytuj
@cdn..

Słychać kwiczenie.

To mówisz, że koncepcja wymiany emerytów na imigrantów wyszła od Bredzisława?

I PIS posłuchał?

Twoje bredzenie zaczyna przybierać gigantyczne rozmiary.

Ty już widzisz jakieś głowy w czarnych d...ch, opowiadasz jak to Morawiecki, Soros, Newsweek i Gazeta Wyborcza Project Syndicate budowali, a teraz mówisz, że Komorowski kazał PISowi obniżyć wiek emerytalny?

"Ilu to nas wypchnięto z prowincji"

A ch.. wie ilu was tam siedzi. I gdzie. Wypchnęli was z prowincji i zaczęli płacić za wklejki? Edzio, miruś i ty to 3.

Czy 1?


"2 mln+ a potem powróciło na wyborczą obietnice Donalda ze oto po latach chudych, III RP czeka mlekiem i miodem płynącą prowincją."

Taaaa. A ci co nie wrócili, to wrócili jak PIS doszedł do władzy.

smiech2


Wiesz kiedy zaczęli wracać?

Jak wybuchła epidemia.


"Pamiętamy... kamieni kupa."

Oj pamiętamy.

Przedszkole z basenem? Kamieni kupa.

Szwalnia na tysiąc pięćset sto dziewięćset maseczek? Kamieni kupa.

Elektryczne samochody? Kamieni kupa.

Pakiety wyborcze Sasina? Kamieni kupa.

I Maszt Patriotyczny Lucka? KAMIENI KUPA.

Jachy I LOVE POLAND na 100-lecie niepodległości? Kamieni kupa.




"Ale mamy dzięki tym zaradnym i odważnym dobrą markę za granicą"

Czy mi się wydaje cdn.. czy ty tutaj emigrację zalecasz?

:szok:

"weź kredyt i zmień prace na zmywak w Londynie."

Kredyt to wzięli we frankach. Duda obiecał pomóc tylko zapomniał i dlatego Lucek lata po mieście i opowiada bajki o spełnionych obietnicach.

Może mu Andżej coś obiecał i spełnił?

Stąd ta wiara?



Generalnie uspokój się cdn.., bo już naprawdę spore odchyły można zaobserwować, nawet jak na ciebie.


"polski pracownik jest pracowity ale musi zarobić na rodzinę bo u nas to ich nazywają, patologią i kupieni za 500+"

"u nas" czyli gdzie? Ciągle nie napisałeś skąd ślesz te brednie.

Kupieni za 500+. Część tak.

Patologia?

Wytłumaczę ci to cdn..

Nie każdy kto bierze 500+ to patologia. I w drugą stronę też to działa.

Dam ci przykład. Nie mam pojęcia o tym czy masz jakieś dzieci i bierzesz 500+, ale w twoim przypadku ewidentnie mamy do czynienia z patologią.


"Ciemny lud nie kupił."

Wiesz dlaczego jesteś taki posr...y cdn..?

Bo nie da się kogoś kupić dwa razy tym samym.




"kłamał jeden, kłamie drugi, kłamie trzeci..."

O czym teraz piszesz? Samochodach elektrycznych Morawieckiego? Przedszkolu i szwalni Lucka? Pakietach wyborczych Sasina? Sprowadzonego wraku Jarosława? Frankowiczach Dudy?

Dopisz sobie, kłamie czwarty i kłamie piąty.

W sumie może Lucek nie kłamie? Może przedszkole powstanie na przykład w 2045? I Lucek to nie tylko prezydent, ale i prorok?


"Do ilu kamienic sztuka?"

Przypomnij nam cdn.. kogo Jaki uporczywie zapominał przesłuchiwać?


"Nachodźców to chcieli przyjąć ile się da (końcówka rządów) ale odesłanych przez Merkel z Afryki umiech"

Ile się da to chyba 7 tysięcy. Ziobro się przyśniło, że 70 tysięcy. Dowodów co prawda nie ma, ale on, a zwłaszcza jego żona pewnie nie przywiązują zbyt wielkiej wagi do dowodów.

PIS nas uratował.

Ściągnął do Polski 1 500 000 do 2 000 000 Ukraińców, Irakijczyków, Afgańczyków, Czeczeńców, którzy stanowią świetną strefę buforową dla jak to ująłeś nachodźców z Afryki.

Oczywiście te 1 500 000 - 2 000 000 nie przebywa w Polsce na stałe, kontyngenty wymieniają się sezonowo.


"Za odmowę przyjęcia byli gotowi nawet na opodatkowanie Polaków po 250,000 euro od łba rocznie."

Taaaa. 2016. Rządy PIS. Ale tobie nie przeszkadza to pier...ć.


"Nie cofnęli się do końca chociaż każdy wiedział ze pracować nie będą przy szparagach"

Nie wiadomo o czym tutaj pier...sz. Kierunek szparagi to na zachód, do Niemiec.

Jak można Polskę z Niemcami pomylić?

Co cdn.., łeb nie wyrabia od nadmiaru g...a?


"sytuacja podobna do dzisiejszego siłowego wprowadzania LGBT"

Ktoś ci siłowo wprowadził LGBT?


"dobre prawdomówne polskojęzyczne europejskie Pany..."

Napisz kłamliwy, polskojęzyczny Panie? skąd piszesz?

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Cze 2020r. 23:50  
Cytuj
napisałem ze będę pytał czy dalej trzymasz głowę w czarnej dupie gdy...

CYTAT

W sobotę Rafał Trzaskowski zapytany został o stanowisko ws. wieku emerytalnego, ponieważ internauci przypominają, że "4 lata temu jako poseł głosował przeciwko obniżeniu tego wieku". - Cztery lata temu nie byłem posłem - powiedział Trzaskowski i dodał, że "dzisiaj się trzeba wsłuchać w to, co mówią obywatele".

Byleś umiech ile obietnic spełniłeś w Warszawie?


Tylko tych paru ludzi jest winnymi kłamstw Teflonowego Rafała do jego wyborców?

.... będę miał wątpliwości. Nie pytam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Cze 2020r. 09:22  
Cytuj
"Rafał Trzaskowski spotkał się z mieszkańcami Białegostoku. Po spotkaniu nie brakowało osób, które chciały porozmawiać z kandydatem lub zrobić sobie z nim wspólne zdjęcie. Były też prezenty - ale Trzaskowski, nie wiedzieć czemu, nie chciał przyjąć słoika soku z buraka. "

Myślę, że to dlatego, że ma naprawdę duże zapasy. ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Cze 2020r. 14:48  
Cytuj
@cdn..

"Tylko tych paru ludzi jest winnymi kłamstw Teflonowego Rafała do jego wyborców?"


W tej kwestii i Duda i Trzaskowski kręcą.


Myślę, że obaj nie do końca ogarniają czemu miało służyć podniesienie wieku emerytalnego.


Zwiększeniu liczby pracowników na rynku w celu utrzymania wzrostu gospodarczego. I obniżeniu kosztów utrzymania rzeczy emerytów w starzejącym się społeczeństwie.



Trzaskowski powinien wytłumaczyć, że podniesiono wiek emerytalny, żeby ograniczyć zadłużenie państwa i po to, żeby gospodarka nie wyhamowała z powodu braku rąk do pracy.


Duda powinien przestać mówić tylko o tym, że obniżyli wiek emerytalny i powinien zacząć mówić o tym jakie były koszty obniżenia wieku emerytalnego. Największym w historii zadłużeniu Polski i największej w powojennej historii liczbie imigrantów w Polsce (bo ktoś musi pracować, żeby PKB rosło).

Ale Trzaskowski "zapomina" o tym jak głosował, a Duda i PIS opowiadają bajki o tym jak to własną piersią ochronili Polskę przed zalewem imigrantów.

A tak naprawdę w 4 lata ściągnęli ich 2 razy więcej niż PO w 8.

cdn.. wkleił mem z Kopaczową:

Donald Tusk potrzebował 7 lat, by nie zrobić tego co ja obiecuję zrobić w rok".

Tymczasem PIS ściągał średnio w rok tylu imigrantów co PO w 4 lata.

Jednocześnie bredząc o tym jak to chronią Polskę przed zalewem imigrantów.


zaklopotany

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
pl2
pl2
pl2
Posty: 418
Dołączył: 10 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Cze 2020r. 15:02  
Cytuj
CYTAT
@

Ale Trzaskowski "zapomina" o tym jak głosował, a Duda i PIS opowiadają bajki o tym jak to własną piersią ochronili Polskę przed zalewem imigrantów.

A tak naprawdę w 4 lata ściągnęli ich 2 razy więcej niż PO w 8.

cdn.. wkleił mem z Kopaczową:

Donald Tusk potrzebował 7 lat, by nie zrobić tego co ja obiecuję zrobić w rok".

Tymczasem PIS ściągał średnio w rok tylu imigrantów co PO w 4 lata.

Jednocześnie bredząc o tym jak to chronią Polskę przed zalewem imigrantów.


zaklopotany


Tylko nie zapominaj jakich emigrantów chciało ściągnąć PO. Głównie takich, co i tak nie chcieliby siedzieć w Polsce, tylko uciec do Niemczech czy innych krajów Zachodnich gdzie jest wysoki socjal. Merkelowa proponowała, żeby w Polsce nawet obozy dla nich zbudować.
Za Pis mamy do czynienia z emigracją zarobkową ze Wschodu, typu Białoruś, Ukraina czy Mołdawia. Jakoś źle jako kraj nie wychodzimy na tym. Sam mam znajomego, który wynajmuje duży dom dużej grupie Ukrańców i dobrze na tym zarabia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Cze 2020r. 15:16  
Cytuj
CYTAT
@cdn..

"Tylko tych paru ludzi jest winnymi kłamstw Teflonowego Rafała do jego wyborców?"


W tej kwestii i Duda i Trzaskowski kręcą.

zaklopotany


Tak odbierasz kłamstwa Teflonowego do swoich wyborców?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Cze 2020r. 15:19  
Cytuj
@pl2

"Tylko nie zapominaj jakich emigrantów chciało ściągnąć PO. Głównie takich, co i tak nie chcieliby siedzieć w Polsce, tylko uciec do Niemczech czy innych krajów Zachodnich gdzie jest wysoki socjal."

Święte słowa. Święte słowa.

Był na youtube filmik o jakichś imigrantach w Polsce, którzy mówili coś w stylu "Polska nie jest jeszcze na nas gotowa" i oczywiście zaraz potem spier...i do Niemiec czy innej Szwajcarii.


PIS straszył imigrantami, którzy i TAK NIE MIELI ZAMIARU TU ZOSTAĆ i chcieli od razu spier...ć.


Ale jakby to wyglądało?


Polska wstaje z kolan, jest zajeb...e wszędzie, place zabaw, błonia, a taki Arab czy inny Pasztun przyjeżdża, stwierdza, że chu... z grzybnią i ucieka do Niemiec.


To przed czym PIS nas obronił?

Przed "nachodźcami", którzy szukali pierwszej okazji, żeby spier...ć?



@cdn..

Ten cytat, który wkleiłeś nie jest cytatem.

Wygląda bardziej na manipulację jakiejś płatnej k...y.

Skąd go wziąłeś?

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Cze 2020r. 16:28  
Cytuj
Jest coś znacznie bardziej samobójczego dla Lobby, duża sieć brytyjskich marketów ASDA ostatnio z dumą zasponsorowała dzialalnosc organizacji promującej lgbtqp+ "Diversity Role Models" :

Obrazek



Otóż ASDA dała tej lgbt propagandzie grant na przygotowanie programu seks-edukacyjnego do samodzielnego przerabiania przez dzieci z podstawówki w domu. Nie byłoby to nic nowego na demoralizowanym od lat Zachodzie gdyby nie użyty w pozytywnym i w przyzwalającym kontekście dla dzieci slogan:

love has no age limit


który to jest oficjalnym sloganem pedofilów...

Podprogowy przekaz programu dla dzieci jest oczywisty:

Obrazek

Wśród zalecanych lektur "pogłębiających" potrzebę otwartości wśród dzieciaków znalazła się książka transseksualisty zatytułowana 'Beyond Magenta; Transgender Teens Speak Out' w której dzieci mają okazję obcowania z bezpośrednią relacją sześciolatka z seksu oralnego bez komentarza publicysty że jest w tym coś nienormalnego...


Obrazek



//
mówisz o imigrantach w obozach na naszym utrzymaniu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Cze 2020r. 16:41  
Cytuj
@cdn..

I przygłup wkleja gotowy tekst w żaden sposób nie związany z tematem, żeby tylko przykryć mój wpis.

Powtórzę cdn..


"Ten cytat, który wkleiłeś nie jest cytatem.

Wygląda bardziej na manipulację jakiejś płatnej k...y.

Skąd go wziąłeś?"


cdn.. pisze:

"mówisz o imigrantach w obozach na naszym utrzymaniu"

O jakich obozach ty pier...sz?

Tobie się wydaje, że jeśli koleś zdołał dotrzeć z Somalii czy innej Czeczeni do Polski, to on nie da rady uciec z jak ty to nazwałeś "obozu"?

Bo co?

Zastrzelą go?

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Cze 2020r. 16:47  
Cytuj
imigranci lądowali w obozach przystosowawczych, czeczeńcy dalej w nich żyją... sprawdz

a tam, Karta LGBT

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Cze 2020r. 16:51  
Cytuj
@cdn..

Wpisałem to hasło pedofilów jak to ująłeś w google i wyskakują takie straszne rzeczy:

https://www.amazo(...)05PZFVNQ

I generalnie połowa linków to coś o adopcji psów.


Kiedy cdn.. próbuje zmanipulować przekaz.

zaklopotany

"Pozwólcie dzieciom przychodzić do mnie" to też slogan pedofilów, przygłupie?


Powiedz mi lepiej przygłupie jaki jest przekaz podprogowy kiedy piszesz:

"napisałem ze będę pytał czy dalej trzymasz głowę w czarnej dupie gdy..."


Wygląda mi to na przekaz kolesia ze zjeb...m łbem, który wyobraził sobie, że ktoś trzyma głowę w czarnej d...e.

Po co cdn...?

Co chcesz przekazać?


P.S.

"imigranci lądowali w obozach przystosowawczych, czeczeńcy dalej w nich żyją... sprawdz"

Sprawdziłem.

Hasło: obóz przystosowawczy.

Wyskakuje: Oświęcim.


Jaką narrację próbujesz budować cdn..?

Chcesz powiązać imigrantów w Polsce z obozem w Oświęcimiu?

Już całkiem cię popier...o?

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Cze 2020r. 19:26  
Cytuj
CYTAT
Tylko nie zapominaj jakich emigrantów chciało ściągnąć PO. Głównie takich, co i tak nie chcieliby siedzieć w Polsce, tylko uciec do Niemczech czy innych krajów Zachodnich gdzie jest wysoki socjal. Merkelowa proponowała, żeby w Polsce nawet obozy dla nich zbudować.
Za Pis mamy do czynienia z emigracją zarobkową ze Wschodu, typu Białoruś, Ukraina czy Mołdawia. Jakoś źle jako kraj nie wychodzimy na tym. Sam mam znajomego, który wynajmuje duży dom dużej grupie Ukrańców i dobrze na tym zarabia.


Kiedyś napisałem "katolicy uważają że są prześladowani bo zabrania się im prześladować innych"
Ktoś mi odpisał i wkleił link z liczbami prześladowanych na świecie chrześcijan.
No i dochodzimy do sedna sprawy, w Syrii wtedy żyło kilkaset tysięcy chrześcijan prześladowanych (mordowanych, gwałconych) przez państwo islamskie, którzy szukali pomocy. W czym problem był im pomóc, dodatkowo za unijne pieniądze ?
I nie opowiadaj bajek o Niemczech, bo z 1,5 miliona emigrantów połowę odesłali do domu (tam skąd przyjechali) umiech

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Cze 2020r. 20:27  
Cytuj
CYTAT
Wpisałem to hasło pedofilów jak to ująłeś w google i wyskakują takie straszne rzeczy:
I generalnie połowa linków to coś o adopcji psów.
Kiedy cdn.. próbuje zmanipulować przekaz.



Pomaga się! rzucam koło ratunkowe PzP003, wpisz w wyszukiwarkę:

Diversity Role Models asda love has no limits



ok ale chce w zamian obiecany link do oficjalnej liczby osób przetestowanych na covid19 w GB, pamiętasz?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Cze 2020r. 20:27  
Cytuj
Grubo.

Masz link przygłupie.

https://www.gov.u(...)e-public


Wkleję ci jeszcze tutaj, bo jeśli linku nie mogłeś znaleźć to i liczby testów możesz nie znaleźć.

"Total 8,029,757"

Ile w Polsce aktualnie?


P.S. To znajdź jeszcze to "Love has no age limit" jako oficjalny slogan pedofilów.

Bo dla mnie stwierdzenie "napisałem ze będę pytał czy dalej trzymasz głowę w czarnej dupie gdy..." brzmi jak oficjalne wyznanie kolesia ze zje...m łbem."


Widać, że się starasz, żeby nie było tutaj nic o PISie, Dudzie i imigrantach.

Opowiedz jeszcze raz o tym, jak to PIS nas obronił przed imigrantami zwiększając liczbę tych, którzy są oficjalnie z 200 do 600 tysięcy.

Albo opowiedz o tym jak Morawiecki, Gazeta Wyborcza i Soros Project Syndicate budowali.

Albo opowiedz o tym jak nazywałeś gwałt na dziecku szopką, bo cię bolało, że Kościół musiał zapłacić odszkodowanie.

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Cze 2020r. 21:42  
Cytuj
tak podejrzewałem ze łykasz jak pelikan jezyk Te dane są podważane i szeroko krytykowane nawet w GB good bo nie ma danych o ilości ludzi a jedynie testów.

Chodzi o wysyłane testy do samodzielnego wykonania które trudno sprawdzić jak były wykonane i na ilu członkach rodziny nawet gdy powróciły wyniki (send out)

In-person (tests processed) Delivery (tests sent out) Total tests
Daily 14,068 82,400 96,468
Cumulative 1,849,916 2,417,418 4,267,334


The chairman of the UK Statistics Authority criticised the presentation of the daily figures, saying they appeared to be aimed at showing "the largest possible number of tests, even at the expense of understanding".
Some people are tested more than once - either to prove they no longer have Covid-19, or because a negative result appears incorrect given their symptoms, or because the first test didn't work.

Przyjmuje się ze średnio do ok 100 tys ludzi dziennie, wiarygodnych testów może i jest wykonanych w UK. I dlatego możemy śmiało powiedzieć ze moje liczby co do ilości ludzi były poprawne i na dzisiaj to może sięgać 5.5-6.0 mln. A powinno być min 10 a raczej 20 mln żeby było porównywalne z Polska ok


https://www.independent.co.uk/news/health/coronavirus-uk-tests-how-many-daily-number-figure-chart-a9503356.html

Polska świetnie sobie poradziła, to dobry fakt+ umiech

Powinni się wstydzić miłośnicy teorii spiskowych o potrzebie testowania wszystkich, zwykła propaganda dla pelikanów umiech nikt nie zrobił więcej niż 3% populacji. Nie będę kopał korwinowców corona-sceptyków, to było wredne wyrachowanie pod protest tzw. przedsiębiorców i niech im ! wynagrodzi.

https://warszawa.naszemiasto.pl/tak-sie-walczy-z-koronawirusem-pielegniarz-dokumentuje-czas/ar/c1-7751723?utm_medium=push&utm_source=pushpushgo&utm_campaign=tak



ale dziękuje za obywatelską odwagę bo tylko będąc szorstkim mogę być sprawiedliwym...

CYTAT
Widać, że się starasz, żeby nie było tutaj nic o PISie, Dudzie i imigrantach.

Czaskowski jest za islamizacją, to pies globalistów ja bym mógł o tym trochę napisać ale jest jeszcze czas... ten wątek jest dedykowany Teflonowemu, regulamin!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Cze 2020r. 22:24  
Cytuj
@cdn..

"Te dane są podważane i szeroko krytykowane nawet w GB good bo nie ma danych o ilości ludzi a jedynie testów."

No i?

Bo w Polsce dane dotyczące testów nie są "podważane i szeroko krytykowane".

Łykasz teorie spiskowe jak pelikan.

Może nie robili dodatkowej bazy osób, które miały zrobiony test? I nie wiedzą kto miał zrobiony test i ile razy? Bo co za różnica, że nie miałeś koronawirusa, skoro za chwilę mogłeś mieć kontakt i robią ci drugi test, a za tydzień 3? Po co trzymać dane o tym, że miałeś test, ale nie miałeś wirusa? Komu to potrzebne? Wielbicielom teorii spiskowych.

Mniej papierologii to dla ciebie problem?


Wyjaśnij proszę co Chairman miał na myśli:

"the largest possible number of tests, even at the expense of understanding"


"Przyjmuje się ze średnio do ok 100 tys ludzi dziennie, wiarygodnych testów może i jest wykonanych w UK. I dlatego możemy śmiało powiedzieć ze moje liczby co do ilości ludzi były poprawne i na dzisiaj to może sięgać 5.5-6.0 mln."

Ty sobie tak przyjąłeś, bo ci tak wygodnie. Oskarżenia w sprawie zaniżania liczby ofiar / testów są w prawie każdym kraju. W Polsce też pojawiały się artykuły, że jeśli ktoś zmarł zanim zrobiono mu test (co miało być powszechne na początku epidemii) to taka osoba oficjalnie nie miała korony, nawet jeśli objawy na to wskazywały.

W przeliczeniu ilości testów na 1 milion mieszkańców UK jest na 18 miejscu na świecie, Szwecja na 57, a Polska na 61.


"Polska świetnie sobie poradziła, to dobry fakt+umiech"

Ooo. Mocne. Temat na nowy post.


"Czaskowski jest za islamizacja, ja bym mógł o tym trochę napisać ale jest jeszcze czas... ten watek dedykowany Teflonowemu, regulamin!"

Duda bez Trzaskowskiego żyć nie może. Bardziej chyba tylko boi się Bosaka. Stąd taka nagonka na Konfederację.

Myślę, że to dlatego przestałeś pisać na art2deco.

Bo art2deco była z tych starych, dobrych czasów, kiedy w PISie wszyscy myśleli, że Konfederacja będzie za nimi biegać, czekając aż pisowskie pany rzucą jakiś ochłap.

Pamiętam ją jak pytałem od kiedy to Konfederacja stała się "ruskimi onucami", pamiętam jak wychwalała Brauna.

I konto "art2deco" musiało odejść, bo Konfederacja zaorała PIS w wyborach (oczywiście biorąc pod uwagę środki jakie miała do dyspozycji).

Został cdn.., który bardzo cenił sobie art2deco, pewnie za to co pisała o Braunie i Konfederacji.

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Cze 2020r. 22:58  
Cytuj
CYTAT
@cdn..

"Te dane są podważane i szeroko krytykowane nawet w GB good bo nie ma danych o ilości ludzi a jedynie testów."

No i?

Bo w Polsce dane dotyczące testów nie są "podważane i szeroko krytykowane".

"Polska świetnie sobie poradziła, to dobry fakt+umiech"

Ooo. Mocne. Temat na nowy post.



Polska nie musiała robić milionów testów bo opanowała sytuacje poprzez dobrze poprowadzoną powszechną kwarantanne, jak wygląda sraczka z testowaniem to widziałeś przez moment na Śląsku.

Oparłem się na tym:

https://www.statisticsauthority.gov.uk/correspondence/sir-david-norgrove-response-to-matt-hancock-regarding-the-governments-covid-19-testing-data/


I do understand the pressures that those concerned have faced and still face. But I am sure you would agree that good evidence, trusted by the public, is essential to success in containing the virus.

tak się komuś gładko mówi ze łże...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Cze 2020r. 23:47  
Cytuj
@cdn..

"tak się komuś gładko mówi ze łże..."

Łże i manipuluje.

Coś to wkleił przygłupie?

"But I am sure you would agree that good evidence, trusted by the public, is essential to success in containing the virus."

Jestem pewien, że dobre dane/dowody, którym ufa społeczeństwo są kluczowe w osiągnięciu sukcesu w walce z wirusem.

I to ma być dowód na co?

Na to, że bezmyślnie wklejasz coś, bo jest napisane po angielsku?

zaklopotany


Społeczeństwo to ufało rządowi, jak bodajże onet informował, że w Szkole Głównej Służby Pożarniczej jest koronawirus, a władze uczelni udawały, że nic się nie dzieje.

Ile dni czekali na testy?

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Cze 2020r. 00:00  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
@cdn..

Oparłem się na tym:

https://www.stati(...)ng-data/



I to ma być dowód na co?



na to gdzie jest




https://www.huffpost.com/entry/vulture-head-pig-butt_n_5624e764e4b02f6a900cdbc9

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Cze 2020r. 00:04  
Cytuj
@cdn..


Co robi cdn.. kiedy udowodnisz mu, że napisał kolejną bzdurę?

Wkleja sępa z głową w d...e świni.


W zasadzie, gdyby wklejaj tylko ten filmik to byłby bardziej wiarygodny w tym co wkleja.

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 5 6 7 8 9 10 11 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »