NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szkoła i studia »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Szkoła po podstawówce w Stalowej, szkoła po podstawówce
Posty: 129
Dołączył: 22 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 31 Maja 2020r. 23:32  
Cytuj
Ten młodocian pewinie juz wie gdzie chciałby pojsc, ale mamusi pewnie nie pasuje. No cóż na wladze nie poradze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Maja 2020r. 23:32  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 129
Dołączył: 22 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 31 Maja 2020r. 23:43  
Cytuj
Do mirek777. Jakie zle towarzystwo w zawodowce, uwazasz sie lepszym czlowiekiem, bo masz lepsza szkole. Zwykla obłuda kapie z twojego postu. Ty pewnie byles klasową ci.ą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11591
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2020r. 07:32  
Cytuj
Absolutnie nie uważam się lepszym człowiekiem.
Gdy chodziłem do technikum - miałem wielu kolegów z zawodówek i to od nich dowiadywałem się jaka patologia potrafiła się tam kumulować i jak gnębieni byli uczniowie, którzy chcieli się uczyć.

Do zawodówek chodzili fajni ludzie, ale też tacy, których nie było gdzie wysłać. I to właśnie ci stanowili problem. Dlaczego? Bo szybko tworzyli grupki stanowiące jeszcze większy problem. Tworzyli "złe towarzystwo" w które wpadali kolejni... i kolejni....

Sam też miałem okazję w łazience spuścić łomot gnojkowi z zawodówki, który próbował wymusić pieniądze na jakimś pierwszaku.

Dopiero teraz zauważyłem, że mnie obraziłeś.zaklopotany
Wpis zostawiam.

Ale bez odbioru - nie prowadzę dyskusji z kimś, kto rozmawia ze mną w ten sposób.
mlotek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 320
Dołączył: 19 Lip 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2020r. 09:54  
Cytuj
"Gdy chodziłem do technikum - miałem wielu kolegów z zawodówek i to od nich dowiadywałem się jaka patologia potrafiła się tam kumulować i jak gnębieni byli uczniowie, którzy chcieli się uczyć."
Jak nie chodziłeś to nie wypisuj głupot, które gdzieś zasłyszałeś. Plotki bierzesz na poważnie cały ty.
Osobiście miałem również przyjemność oklepać kolesia z technikum, który uważał się za lepszego i kazał sobie za to płacić, może to ty byłeś.
Mam nadzieję, że cię nie obraziłem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11591
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2020r. 09:57  
Cytuj
jasio - ty może najpierw skończ podstawówkę...zaklopotany

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 320
Dołączył: 19 Lip 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2020r. 10:09  
Cytuj
Ja podstawówkę już dawno skończyłem ale poziom twoich wypowiedzi jest po niżej podstawowego, więc może się tam zatrzymałeś. Jesteś nadętym balonem nie uznającym niczego poza czubkiem swojego nosa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11591
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2020r. 10:26  
Cytuj
Daj spokój z głupimi pyskówkami.
To bez sensu i nic nie wnosi do tematu.

Masz jak widać problem z poczuciem własnej wartości, próbujesz go leczyć atakując innych. Żenada. Jak będziesz chciał podyskutować na kulturalnym poziomie - daj znać.

Na twoim poziomie nie mam zamiaru rozmawiać.

Napisz coś, co będzie wartością dodaną dla tego tematu. ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 320
Dołączył: 19 Lip 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2020r. 10:45  
Cytuj
Problem ze swoja osobowością to masz ty i próbujesz to wmówić każdemu kto ma inny pogląd. Pyskówki to ty tworzysz na tym forum udowadniając każdemu swoje racje, choć one bardzo odbiegają od wszelakich zasad. Z tobą nie da się dyskutować tylko trzeba ci przytakiwać i wtedy jest ok. Dokładnie mam dużo wyższy poziom niż ty i po prostu za nim nie nadążasz i to ty powinieneś się z tego leczyć a nie wmawiasz to innym.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11591
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2020r. 10:55  
Cytuj
Mhm. zaklopotany

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 320
Dołączył: 19 Lip 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2020r. 11:51  
Cytuj
Ładnego masz fioła, ale nie musisz wszystkim tego pokazywać bo i tak każdy kto czyta to forum o tym wie.
Ale nie obraziłeś się?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Cze 2020r. 13:33  
Cytuj
nie ma co się kłócić. mama wybierze dziecku najlepszą szkołę ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 194
Dołączył: 5 Marz 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2020r. 23:17  
Cytuj
ile ma sie teraz lat gdy dziecko idzie do licuem?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sie 2020r. 19:38  
Cytuj
chodzi o wiek dziecka czy wiek mamy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 30 Paź 2020r.
Skąd: Warszawa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Paź 2020r. 19:57  
Cytuj
dziecko samo poinno zcedydować gdzie chce isc po podstawówóce umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 144
Dołączył: 3 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Maja 2023r. 20:53  
Cytuj
Czy ktoś może podzielić się swoim doświadczeniem aktualnym jak jest w SLO i technikum budowlanym? na profilu mat-fiz konkretnie? bylabym bardzo wdzięczna, poziom, podejście nauczycieli etc

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3114
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Maja 2023r. 08:25  
Cytuj
CYTAT
kabi segregujesz informacje jak PiS, co Ci pasuje.


poza tym...Mateuszek też jest ekonomistą i popatrz na jak wysokiego konia wsiadł umiech taki trochę 'Pan księgowy'...


Pomyłka bo ten lis przefarbowany z zawodu historyk. Z praktyki imbecyl gospodarczy i złodziej.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 586
Dołączył: 28 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Maja 2023r. 14:47  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
kabi segregujesz informacje jak PiS, co Ci pasuje.


poza tym...Mateuszek też jest ekonomistą i popatrz na jak wysokiego konia wsiadł umiech taki trochę 'Pan księgowy'...


Pomyłka bo ten lis przefarbowany z zawodu historyk. Z praktyki imbecyl gospodarczy i złodziej.


Po h..j tu politykę wciskasz?
Temat jest o szkole. Stwórz sobie ołtarzyk w domu postaw tam Kaczyńskiego, Tuska, Grodzkiego, Jachire kogo tam chcesz i się onanizuj. Nie tylko polityką się żyje. Tak więc żebyś zrozumiał powiem wypierdalaj.

Podbijam temat też jestem zainteresowany jak wygląda nauka w SLO.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3114
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Maja 2023r. 19:56  
Cytuj
To do mnie?

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 442
Dołączył: 28 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2023r. 16:25  
Cytuj
szkola
tylko SLO
jestem korepetytorem z matematyki

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 25 Kwie 2023r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2023r. 09:59  
Cytuj
CYTAT
Uczy się tak sobie, polski i język nie za bardzo, lepiej zdecydowanie ścisłe


Technikum?? np. Elektryk w nisku, teraz inaczej się nazywa, z tego co wiem nadal trzymają poziom, lub Sikorski - tu słabo z kierunkami, ale sama szkoła kiedyś starała się poziom trzymać, teraz nie wiem.

CYTAT
ale chodzi żeby dzieciaka nie zniszczono,cudów nie oczekuję,


kwestia szczęścia?? zależy na jakich trafi nauczycieli i ludzi w klasie. może być ok, wszystkiego nie zaplanujesz, a zamartwianie się to nie najlepsze rozwiązanie.

CYTAT
ale żeby rozwinąć zainteresowania.Może gdzieś z pasja uczą? Starają się?


ooo temat rzeka, nie licz na to, sam musi chcieć i trzeba trochę poza szkołą się rozglądnąć... chociaż może tu się mylę, chciałbym się mylić.

Poza tym:
Jeżeli LO to z myślą, że na pewno późnie albo studia, albo kursy... pomyśl, czy cię stać na te studia, bo "a jakoś to będzie", to ci od razu mówię, że nie będzie.

ja wiem, że w polsce wszystko stoi odwrotnie i każdy musi mieć magistra ińsz. potluczony ale nie tędy droga. Presja jest taka, że absolutnie każdy przeciętniak musi na studia, bo bez papiru to nie dostanie roboty... niestety to ciągle funkcjonuje, co stwierdzam z przerażeniem. A potem zdziwko, bo byle hydraulik (bez obrazy) czy murarz po zawodówce albo kursie z OHP zarabia więcej...


a ponadto:

1. @alfz: będziesz miał więcej korepetycji czy jak?? powiedziałeś A to powiedz B, nie każ się domyślać. Ciekawe czy płacisz podatki od zarobków z korepetycji, bo o ile mi wiadomo to nie jest to profesja zwolniona, a tajemnicą poliszynela jest, że "nikt" nie płaci. Agresywnie, ale nie lubię takich idiotycznych niedokończonych wypowiedzi.

2. SLO faktycznie jest dobrą szkołą, w rankingach najlepszą ze stalowej woli, nawet elitarny staszic jest niżej.

3. Dziecko w wieku 14 lat (tak to jeszcze dziecko o czym miruśkabiprogresjasio i spółka zapomnieli) w 90 albo i więcej procentach nie wie co chce robić w życiu i to normalne, że rodzice pomagają w wyborze.

4. @miruśkabiprogresjasio i spółka: macie polityczne wątki idźcie się tam żalić, zaśmieciliście tylko ten wątek... swoją drogą czy jest tu jakiś moderator.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 442
Dołączył: 28 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2023r. 10:28  
Cytuj
@zło_2_0
powiedzialem ze jestem korepetytorem
nic nie mowilem ze udzielam
mam porownanie matematykow z roznych szkol

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Cze 2023r. 01:05  
Cytuj
CYTAT
miruśkabiprogresjasio i spółka: macie polityczne wątki idźcie się tam żalić, zaśmieciliście tylko ten wątek... swoją drogą czy jest tu jakiś moderator.


Zlo 2:0 zauważyłeś, że odpowiadasz na post sprzed 3 lat? good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szkoła i studia »