NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
LP3, LP3
Posty: 186
Dołączył: 12 Maja 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Maja 2020r. 12:23  
Cytuj
CYTAT
Ile spośród osób biorących udział w tej dyskusji, regularnie słucha tej stacji?potluczony

Raczej słuchało. Mariolka na pewno nie słuchała. A może teraz zacznie. Będzie dużo Sławomira i Martyniuka. A może to ten sam, nie wiem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Maja 2020r. 12:23  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 564
Dołączył: 1 Lut 2017r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Maja 2020r. 12:37  
Cytuj
CYTAT
Obrazek

Jeśli to prawda - to mamy himalaje hipokryzji.

https://wpolityce.pl/media/500570-ciekawe-glosy-wokol-trojki-kukiz-przypomina-2014-rok

A wychodzi na to, że to prawda.okok


to nie tylko o piosenke chodzi, ludzie !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
roe
roe
roe
Posty: 85
Dołączył: 30 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Maja 2020r. 12:54  
Cytuj
cdn..
dziwny jesteś człowiek.
snujesz jakieś kokrętne wizje o chęci zarobku i władzy,
zarzucasz że nie przeszli do innych stacji, czepiasz się jakichś sum..
i gubisz meritum sprawy - czyli to że się ludzie w końcu wkur*ili że im ktoś wprowadza cenzurę a jak reagują to im zarzucają jakieś kontakty z SB itd. bez faktów.
o tak to ja też mogę powiedzieć że Twój dziadek był w SB, to samo możesz Ty powiedzieć o moim, ale żaden z nas nie ma na to dowodów...

a poza tym faktycznie wierzysz w to że takie nazwiska jak Kaczkowski czy Niedźwiecki, czy Baron, czi Mann to ludzie którzy byli w Trójce tylko dla kasy ? i jakiej władzy? oddychaj i otwórz oczy.
adios.

a.i jeszcze jedno...
po NASTU latach się zorientowali że Pani Anna Gacek ma wadę wymowy? no debili robią z siebie i innych.
Ale tak inteligentna osoba jak chociażby Pani Ania jest dla PiSu niedobra, bo tam ludzie myślący nie mogą być, tam trzeba ślepo zapie*dalać za Karłem z Żoliborza. jak Orkowie za Sauronem. taka metafora odwrotna trochę , bo tak jak Sauron był 'wielki' taka ten mikry kaczy czubek jest 'mizerny'.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 708
Dołączył: 21 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Maja 2020r. 15:08  
Cytuj
Najbardziej wkurza, że tego radia już nie ma i nie będzie. A co ono im przeszkadzało?

PIS zachowuje jak się jakiś menel, który idzie i demoluje dzieciom plac zabaw w którym i tak się sam nie bawi :(

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Maja 2020r. 15:24  
Cytuj
roe

spi nie tłumacz innym ani mnie co ja napisałem, ja przedstawiłem fakty przejrzyście i każdy przeczytać potrafi, dobrze? cool

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 186
Dołączył: 12 Maja 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Maja 2020r. 16:23  
Cytuj
CYTAT
roe

spi nie tłumacz innym ani mnie co ja napisałem, ja przedstawiłem fakty przejrzyście i każdy przeczytać potrafi, dobrze? cool

Jakie fakty? To jakieś fantazje są? Nic wspólnego nie mają z rzeczywistością. Nawet oficjele z partii okupującej kraj nie trzymają tej narracji. No, może tak pitolić jeszcze tylko siuśki, ale on jest nominowany w kategorii "Debil roku".
Może już nie wychodź więcej przed szereg.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 938
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 21 Maja 2020r. 16:34  
Cytuj
CYTAT
Ile spośród osób biorących udział w tej dyskusji, regularnie słucha tej stacji?potluczony


Pisze to ten ktory ma pod kazdym postem cos do powiedzenia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 186
Dołączył: 12 Maja 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Maja 2020r. 16:38  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Ile spośród osób biorących udział w tej dyskusji, regularnie słucha tej stacji?potluczony


Pisze to ten ktory ma pod kazdym postem cos do powiedzenia.

Mają od posta płacone. Dlatego ilość jest tak ważna.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 938
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 21 Maja 2020r. 16:45  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Ile spośród osób biorących udział w tej dyskusji, regularnie słucha tej stacji?potluczony


Pisze to ten ktory ma pod kazdym postem cos do powiedzenia.

Mają od posta płacone. Dlatego ilość jest tak ważna.


Tylko coraz wicej ich na forum , farma troli rosnie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Maja 2020r. 17:59  
Cytuj
mają Wstańka, to ty się upierasz ze masz lepsze zdanie, ja podaje fakty.

Nie przestajesz zdegustowany zdradź nam wiec czego właściwie próbujesz dowieść na przykładzie bojkotu stacji przez jej pracowników, gdy właściciel przyłapał kogoś z ekipy na ewidentnym przekręcie o podłożu politycznym który odpowiada interesom pewnej grupie pracowników.

Inni pracownicy (tej proweniencji) pod sztandarami wolności i walki z cenzurą rzucają robotę w męczeńskim proteście i ogłaszają pod groźbą, założenie konkurencyjnej stacji jeżeli nie będzie zmiany dyrekcji. Jest zorganizowana akcja medialnej inkwizycji przez ich polityczne zaplecze i zostaje uruchomiona społeczna zbiórka abonamentu po 10 zł miesięcznie. Co ty byś zrobił jako właściciel z jajami na taki pracowniczy mobbing?

Obrazek
czyjej wiarygodności? zdegustowany


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Maja 2020r. 20:34  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Ile spośród osób biorących udział w tej dyskusji, regularnie słucha tej stacji?potluczony


Pisze to ten ktory ma pod kazdym postem cos do powiedzenia.

Mają od posta płacone. Dlatego ilość jest tak ważna.


Wańka

Podzielę się z tobą.
Połowa dla ciebie.

Zero dzielone na dwa....zaklopotany

heniek - boli cię to? good
Czy ktoś ci zabrania pisać? :szok:

Trochę na wesoło...smiech2

Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
roe
roe
roe
Posty: 85
Dołączył: 30 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Maja 2020r. 22:55  
Cytuj
cdn...
nie ciągne zwykle takich rozmów bo nie mam na to czasu, ale ponieważ Trójka jest mi bliska,temat też jest mi bliski.
i drażni mnie kiedy taki dyletant wymądrza się ogólnikami, podając tak twarde dowody jak jaja emeryta.
Jaki bojkot?
Kto kogo na jakim przekręcie złapał?
jaka akcja politycznego zaplecza? jaki abonament? co Ty człowieku pierdo*isz? weź wyłącz pisowską szczujnię, otwórz okno, odetchnij , poczuj że jest świat poza TVPiS.

Radio Nowy Świat jest inicjatywą ludzi którzy od dawna walczą o powrót pewnych standardów, to są cywile, a że dołaczyli do nich byli pracownicy, ich sprawa, widocznie mają jeszcze coś do powiedzenia.
Ale widzę że jesteś miłośnikiem Karczewskiego i pracy dla idei, chciałbyś żeby sami sobie kupili sprzęt, wynajęli studio i bez kasy z reklam pracowali od świtu do zmroku. Dla idei.
Tak to nie działa, niech Ci ktoś wytłumaczy. Nie wiem, mama, starszy brat, kolega, kochanka.
Słuchałeś kiedyś audycji Strzyczkowskiego przed Świętami? Licytacji charytatywnych? Słyszałeś co tam licytują? jakie to osiąga ceny? Słuchałeś kiedyś dr Rożka? o fizyce gada, takie tam...bajery...
Polecam, dobrze Ci zrobi na przepocony mózg.
Może wszędzie wyczuwasz podstęp sterowany przez Tuska i jego sługów. Co ?

Serio nie widzisz co się dzieje? Naprawdę wierzysz w pomówienia jakiegoś prezesa z nadania partyjnego, a nie w SMSy kilkunastu dziennikarzy które otrzymali od szefa? jesteś taki ślepy, czy masz jakiś uraz z dzieciństwa.

Nie komentuję już tematu więcej. Nie wdaję się w bezsensowną wymianę zdań. Brak mi na to czasu, wolę robić 1000 innych rzeczy.Dobranoc.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Maja 2020r. 01:37  
Cytuj
jprdl to już trzeci nick... ech życie

Jest zasada w argumentacji, że gdy chcesz rozmawiać ze zorientowanym w temacie oponentem to nie udawaj głupiego dla pomijania w ten sposób jego argumentacji, bo on to wykaże i okażesz się na końcu dyletantem.

Gdy w dupnym proteście odszedł Mann to razem z KODziarą Magdą Jethon powstała inicjatywa radia Nowy Świat w tym formacie, który nadal się rozwija sciana wiernej kopii Trójki bo nic innego te oldboye nie mają w głowach. To nigdy nie było tajemnicą, dla zorientowanych że stara ekipa desantowa wystrugana ręką Urbana długo już nie wytrzyma pod nie SLD-kim butem. Szopka którą nam Niedźwiecki ostatnio zafundował to przejęcie słuchaczy pod fałszywym łzawym pretekstem cenzury i nakreślenie jednoznacznego politycznego profilu radia dzięki parodii Kaczora jako sentymentalnego dyktatora. Gigantyczna reklama. To wszystko. To strata dla interesu PR.

Tutaj jest zrzuta , wszystko napisane , kto , kiedy , ile i dlaczego. Wyraźnie są napisane warunki miesięcznego patronatu i minimalna kwota którą zdezorientowane leszcze muszą płacić za słuchanie swoich idoli z Nowego Światu bo inaczej radio kaput. Potrzebują zaangażowanych emocjonalnie słuchaczy jak ryba wody.

https://patronite.pl/radionowyswiat?fbclid=IwAR2bpx-EPqS6DLHVxT1MYlqPlMwAHumQi2gBigktKAjdSzODOPXMK3ebzzg


Ja ze swojej strony oczywiscie zachęcam do spełniania swoich najskrytszych marzeń, poczuj się jak ryba w wodzie! Nie o gustach pisałem ale o łapaniu leszczy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 938
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 22 Maja 2020r. 08:46  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Ile spośród osób biorących udział w tej dyskusji, regularnie słucha tej stacji?potluczony


Pisze to ten ktory ma pod kazdym postem cos do powiedzenia.

Mają od posta płacone. Dlatego ilość jest tak ważna.


Wańka

Podzielę się z tobą.
Połowa dla ciebie.

Zero dzielone na dwa....zaklopotany

heniek - boli cię to? good
Czy ktoś ci zabrania pisać? :szok:

Trochę na wesoło...smiech2

Obrazek


Mirek ty masz problemy psychiczne i smutne zycie ze siedzis godzinami na tym forum i pier...sz farmazony. Najpierw masz pretensje do tych co pisza bo nie sluchaja tego radia a teraz "Czy ktoś ci zabrania pisać?"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Maja 2020r. 09:38  
Cytuj
heniek

Super odpowiedź.

Rewelacyjny poziom. Po prostu "szacun" dla takiego poziomu prowadzenia dyskusji.zaklopotany

Z jednej strony masz rację - wytknąłeś mi słuszną rzecz - dostałem swoją własną bronią. Twój wpis jest chamski - to już inna sprawa.

Powiedz mi. Czy bronienie czegoś, z czego się nie korzysta, nie słucha, nie ogląda - czegoś, co mogłoby przestać istnieć i byś nie zauważył tego faktu... jest hipokryzją czy nie?

Nagle wszyscy bronią radia, którego mało kto słucha.potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 708
Dołączył: 21 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Maja 2020r. 10:29  
Cytuj
CYTAT

Nagle wszyscy bronią radia, którego mało kto słucha.potluczony


Mało kto, bo to radio było niszowe i na tym polegało jego piękno. Tak samo jak PR4 z głównie muzyką klasyczną, która też ma niszową słuchalność i tak samo uważam, że powinno istnieć.

Idąc Twoim tokiem myślenia powinniśmy wywalić całe PR, bo słucha się tak naprawdę tylko RMF i Radio ZET. Taki masz pomysł?

Zresztą szkoda sobie strzępić klawiatury. Masz prawo bronić i obrażać kogo chcesz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Maja 2020r. 10:51  
Cytuj
A kogo obraziłem?:szok:
Czy twoim zdaniem - wszyscy którzy w tym temacie bronią Radiowej Trójki - to wierni regularni słuchacze?

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 186
Dołączył: 12 Maja 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Maja 2020r. 13:43  
Cytuj
PR3 słucha najwięcej osób w wieku od 40 do 59 lat, mieszkańców dużych miast, osób z wykształceniem wyższym oraz mających wysokie dochody.
Gdy władzę w Polskim Radiu przejmowali ludzie wskazani przez PiS, słuchalność Trójki wynosiła ponad 8 proc., a stacja zajmowała - w różnych miesiącach - trzecie lub czwarte miejsce w Polsce za RMF FM, Radiem Zet i czasami również Jedynką.
Teraz mają z 5% i lecą w dół. To wynik dojnej zmiany. Wszystko co dobre pis-lam musi zniszczyć. Dla dobra swojego prezesa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Maja 2020r. 14:14  
Cytuj
Może tak a może nie?

Myślę, (nie sprawdzałem tego) że wszystkim stacjom radiowym spada ilość słuchaczy. Radio niestety powolutku odchodzi do lamusa. Gdyby nie słuchanie radia w samochodzie....byłoby wręcz tragicznie.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Maja 2020r. 14:37  
Cytuj
@mirek777

Ty nie rozumiesz co to jest słuchalność radia, prawda?

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 164
Dołączył: 30 Kwie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Maja 2020r. 15:17  
Cytuj
Ja nigdy w życiu nie słuchałem Trójki. W samochodzie słucham RMF FM lub Radia Zet. Ale jak komuś obecna Trójka się nie podoba to może wesprzeć radio pani Jethon "Nowy Świat" finansowo. Do tego przeczytać jej wywiad z redaktorem Mazurkiem i odpowiedzieć sobie na pytanie, dlaczego nasza propaganda jest lepsza od propagandy tamtych. A dlaczego zwolennicy PiSu oglądają tylko TVP, a PO tylko TVN? Ma rację najlepszy w Polsce moim zdaniem redaktor Mazurek, mówiąc:

"Na meczach piłkarskich funkcjonują "gniazdowi" zagrzewający do dopingu. Dzisiaj polscy dziennikarze stali się gniazdowymi. Ten lepszy, kto głośniej wrzeszczy. Nie zwraca się już uwagi na to, co jest z tyłu. Nie komentuje się rzeczywistości, tylko zagrzewa swój lud do walki. To jakaś aberracja, i trzeba to w końcu powiedzieć głośno. To aberracja, a nie dziennikarstwo".

Dlatego każdy myślący człowiek wie, że Holecka, Lis czy ta cała banda pisiorów z Trójki to nie dziennikarze tylko żołnierze swoich partii. Media publiczne trzeba sprywatyzować, bo w porównaniu do TVN, tam propaganda uprawiana jest za nasze pieniądze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Maja 2020r. 16:17  
Cytuj
dajmy umrzeć niereformowalnej przeszłości z godnością Stokrotki

Obrazek

a i jeszcze jedno, w USA jest wyjątkowo tylko jedna znana prawicowa stacja Fox i Trump wygral wybory, wszystkie inne a jest ich z tuzin są bez wyjątku liberalne i lewicowe naraz

i wszystkie są "obiektywnie" prywatne umiech To nie popularność je utrzymuje tylko fejk news

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 186
Dołączył: 12 Maja 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Maja 2020r. 09:04  
Cytuj
CYTAT

a i jeszcze jedno, w USA jest wyjątkowo tylko jedna znana prawicowa stacja Fox i Trump wygral wybory, wszystkie inne a jest ich z tuzin są bez wyjątku liberalne i lewicowe naraz
i wszystkie są "obiektywnie" prywatne umiech To nie popularność je utrzymuje tylko fejk news

Ech ta twoja rzeczywistość. Zachciało mi się policzyć stacje w Stanach. Przy 120 dałem sobie spokój. I to jest ten tuzin? No brawo, brawo. Reszta twoich informacji też z du..py wzięta.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Maja 2020r. 16:41  
Cytuj
wstańka, główne fake news networks o zasięgu krajowym

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 186
Dołączył: 12 Maja 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2020r. 20:17  
Cytuj
"Ale chciałem z pełną mocą podkreślić, że jakiekolwiek zarzuty dotyczące nieuczciwości i wpływania na wyniki przez Marka Niedźwieckiego czy Bartosza Gila są krzywdzące i absurdalne. Jaki mieliby interes, że dana piosenka jest na miejscu szóstym albo na piątym. Wszystko można tłumaczyć jakimiś kosmicznymi teoriami, ale komu by się chciało celowo przy tym manipulować? Nie wierzę w to."
Mariolka cdn, kto to mógł powiedzieć?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »