NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 6 »
Zakazony Nastolatek w SW,
Posty: 564
Dołączył: 1 Lut 2017r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Maja 2020r. 15:00  
Cytuj
CYTAT
Ludzie nie ma żadnej pandemii!!!!jest PLANDEMIA!, pod przykrywką której wprowadzają 5g i inne gówna, kiedy to wreszcie zrozumiecie!!!!!Obudź się narodzie, bo kiepsko z tobą będzie!!!!


nie obudzisz nikogo
daj sobie spokój

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Maja 2020r. 15:00  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 133
Dołączył: 25 Marz 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Maja 2020r. 15:02  
Cytuj
Persymona ale Ty jestes wylekniona tego 5g widze haha no ladnie Ci mozg wyprali, a mowisz, ze ludzie roztrzasaja temat pandemi koronawirusa. No pieknie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 683
Dołączył: 30 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Maja 2020r. 15:11  
Cytuj
nie zdajesz sobie sprawy jak te fale działaja na człowieka!!to tak dla przykładu jakbys sobie łeb do kuchenki mikrofalowej włożył!!!Tak boje sie tego bardzo!!!i wszyscy powinni, bo to jest PRAWDZIWE zagrozenie, a nie jakiś srakawirus!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 683
Dołączył: 30 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Maja 2020r. 15:12  
Cytuj
Plagma a może nie boisz sie białacz. itp???no to bój sie srakawirusa!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 37
Dołączył: 22 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Maja 2020r. 17:08  
Cytuj
CYTAT
nie zdajesz sobie sprawy jak te fale działają na człowieka!!to tak dla przykładu jakbyś sobie łeb do kuchenki mikrofalowej włożył!!!Tak boje się tego bardzo!!!i wszyscy powinni, bo to jest PRAWDZIWE zagrożenie, a nie jakiś srakawirus!

Hahahahha XD Nie no Ty tak serio? Bo to poziom ludzi ścinających słupy elektryczne na wsiach przed wojną. Skoro my nie dysponujemy tą tajemną wiedzą (znając życie Karynowe wywody z FB) to proszę oświeć nas. Wiesz jakaś praca naukowa która jest potwierdzona czy wyniki badań? I zanim wylejesz jakieś ściemy bez potwierdzenia z FB lub jakiegoś bloga o teoriach spiskowych, to pamiętaj że gadki "nie ma takiej pracy bo jest spisek" podaruj sobie. Pewnie też panikowałaś na temat "chmury dymu z Czarnobyla", albo jesteś jedną z tych "specjalnych" matek bojących się szczepień. No od początków ludzkości byli tacy co to się bali tego czego ich małe rozumki nie potrafiły zrozumieć, ale do czego potrafiły stworzyć teorie spiskowe; pioruny=kara bogów, fotografie=kradzież duszy, radio=sterowanie ludźmi itd. To jest właśnie efekt słabej edukacji, a w ostatnich czasach, internetu gdzie każdy może się podpisać jako doktor czy profesor, a czytającemu nawet przez sekundę nie zaświta myśl by sprawdzić źródła informacji dzięki czemu łatwiej jest uwierzyć koleżance z FB niż naukowcowi bo tenże używa za długich i mądrych słów. Właśnie dzięki powszechnemu dostępowi do internetu prawdziwe informacje toną w zalewie teorii spiskowych i głupot wypisywanych przez ludzi bez podstawowej wiedzy. Jest taki fajny cytat z książki: "Kłamstwo obiegnie świat nim prawda zdąży włożyć buty." Pasuje jak ulał do wszelkich antyszczepionkowców, płaskoziemców itp wariatów. A i co do białaczki, to nie za bardzo wiadomo co dokładnie ją wywołuje, wiec profilaktyczni powinnaś zaprzestać stosowania wszelkich urządzeń elektronicznych, wyprowadzić się do jakieś dziury w ziemi na odludziu i nie jeść niczego, o oddychaniu też jest niebezpieczny.

A co do tego polowania na wiedźmy. To uważam że informacje gdzie dokładnie znajduje się zakażony powinna być tajna, bo zacznie dochodzić do linczu lub takich akcji jak w Szczecinku.

PS. Nie zauważyłem że jednocześnie stwierdzasz ze koronawirus to ściema. Widzę w tym pewną zależność między twoimi fobiami na temat 5G a stosunkiem do obostrzeń w świetle pandemii. Po prostu ci sami ludzie którzy mówią ze jest pandemia i trzeba uważać jawnie niszczą teorie na temat rzeczy których Ty się boisz. Dlatego też starasz się ich zalecenia wyśmiewać. A skoro według Ciebie nie ma zagrożenia to zgłoś się na ochotnika do któregoś DPSu gdzie są chorzy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 683
Dołączył: 30 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Maja 2020r. 18:49  
Cytuj
hubby, a pokaż mi prace naukową,na temat bezpieczeństwa tego gówna!!!Jest wspaniała rozmowa ze znawcami tematu,ludźmi wykształconymi w dziedzinie fizyki itp, którzy przekonuja, że jest to baaardzo szkodliwe,pokazują równiez dowody, ale to nie w tv pis, wiec cie nie zainteresuje, to na kanale dla myslących a wiec nie dla ciebie!
Jesteś bardzo ograniczony, skoro myslisz ,że szpryca z koktailem mołotowa bedzie dobra dla twojego dziecka, no ale myslenie niektórych niestety boli...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 281
Dołączył: 24 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Maja 2020r. 19:32  
Cytuj
człowieku nie oczekuj od niej wyników badań.
Wiele razy prosiłem o jakieś wyniki albo publikacje uznanych źródeł jej rewelacji.
Za każdym razem temat się wtedy kończy stwierdzeniem, że na starość zobaczę kto miał rację. Więc czekam na starość.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 133
Dołączył: 25 Marz 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Maja 2020r. 20:31  
Cytuj
Persymona, nie ograniczaj swojej wiedzy na temat komputeryzacji do korzystania z przegladarki internetowej, dla potrzeb prani swojego chorego umyslu. Rozszerz swoja wiedzd na temat komputera, telekomunikacji, wtedy usiade obok Ciebie na ZIEMI i porozmawiam z Toba. Szkoda mi Ciebie, musisz znalezc jakis bunkier przed tym 5g, przed 3g i 4g tez gdzies sie chowalas? Pamietaj, komputer to nie tylko plotek.pl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 683
Dołączył: 30 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Maja 2020r. 21:17  
Cytuj
a mi ciebie szkoda, ze myślisz telewizorkiem!Ty masz wyprany mózg od tego!,no ale...leć sie pierwsza zaczipowac, na pewno bedziesz zdrowszaumiech)))

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 37
Dołączył: 22 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Maja 2020r. 21:23  
Cytuj
CYTAT
no ale myslenie niektórych niestety boli...
Jak widać na załączonym przykładzie, tak, ciebie. Druga sprawa, masz bardzo sztampowe, wręcz wyuczone przez setkę antyszczepionkowców odżywki,
CYTAT
Jest wspaniała rozmowa ze znawcami tematu,ludźmi wykształconymi w dziedzinie fizyki
Podaj proszę tę rozmowę, link chociażby, bo jak na razie standardowe wyuczone wymijanie odpowiedzi ale stopnop odatawiasz.
Trzecia sprawa, ci twoi "myślący ludzie" to ci wszyscy paranoicy czy ci cwaniacy wyłudzający kasę od paranoików na swoją działalność? Jakim wykształceniem się legitymują? Patrząc po głównych kanałach i tv tychże grup to podstawowe pełne tam żadko występuje. Jesteś cudnym przykładem osoby zmanipulowanej przez sektę odpowiadającą jakąż to światłą osobą się zostaje jak tylko zacznie się powielać ich bzdury. A teraz zapytaj się sama czy jesteś szczepiona? Jeżeli tak to masz dowód na jedną z dwóch teorii: albo szczepionki są niegroźne, albo, na twoim przykładzie, wywołują chroniczną głupotę. Bo jeżeli nie zaszczepiłaś swoich dzieci to powinno się tak wyrodnej matce jak Ty dzieci odebrać, narażasz je na większe ryzyko niż te szczepionki. Ale cóż jeżeli wyrocznią są ludzie którzy pod każdym swoim filmem, blogiem czy postem nawołują do przekazania im kasy to tylko ktoś o bardzo małym rozumu im zaufać może. Ciebie mi nie szkoda, ale twoich dzieci już bardzo, oby nie trafiły na żadną chorobę na którą są skuteczne szczepionki bo wtedy już będzie za późno.
PS. Jeżeli chcesz to na bardzo wielu stronach naukowych, uczelnianych i stronach organizacji lekarskich są artykuły podpisywane prawdziwym imieniem i nazwiskiem, oraz tytułem na który pracowała osoba od lat, na temat tego jak działają szczepionki. I jest to wiarygodne źródło w przeciwieństwie do "Kasi" na FB lub kanału"Prawda o..." (przykładowe nazwy bo nawet mi się nie chce szukać tych idiotyzmów). Ale i tak powiesz że spisek, polecam wybrać się z tą paranoią do psychiatry. A teraz już kończę bo z osobami zmanipulowanymi przez setkę nie ma co rozmawiać można ich zasypać faktami A ci i tak nie uwierzą.
PS 2 bo odpisałaś. Nadal szkoda nam Ciebie bo za Ciebie myślą pajaca z FB.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 683
Dołączył: 30 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Maja 2020r. 21:34  
Cytuj
ty skurczybyku, jakim prawem wnioskujesz nt. wykształacenia tych ludzi?????tak się składa, ze ludzie pracujacy w wolnych mediach sa po porządnych studiach(nie prywatnych szkółkach udajacych studia), dla przykładu, skoro tak bardzo chcesz! Pan J
Janusz Zagórski absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego!
Ps. A Facebooka nie mam, ani nigdy nie używam baranie!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 683
Dołączył: 30 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Maja 2020r. 21:39  
Cytuj
https://www.youtube.com/watch?v=pW5icrwAiBo,

a tu masz linka do jednej z wielu rozmów na ten temat, ale myslę ze i tak za głupi jesteś, zeby zrozumieć, a i nie wysiedzisz tyleumiech
ps. link prawdopodobnie działa na zasadzie kopiuj wklej także troszke to skomplikowane moze byc dla ciebie!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 37
Dołączył: 22 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Maja 2020r. 22:20  
Cytuj
Więc teraz.przeczytaj dokładnie co piszę, o ile ci się mózg nie przegrzeje; p. Janusz czyli człowiek od nauk politycznych i członek PZPR, obstawiam że bajerkę to może wcisnąć potężną.
Drugi, p. Paweł, typowy przedstawiciel foliarzy, szkołę ukończył koło 1990, w zawodzie pracował do 1995 potem tylko prezesowanie i coaching. Każdy pracujący aktywnie w zawodzie informatycznym powie ci że 2 lata przerwy to jak zaczynać od nowa, ba w inżynierskie taka przerwa to już za dużo. I dziwnym trafem gość zupełnie przypadkiem ma firmę zajmującą się instalowanie ekranowania, no hmm. Przypadek że nawołuje do strachu i ekranowania? No ale cóż twój mózg już pewnie się przegrzewa to powiem Ci krótko: jak lubisz żeby ci wciskano ciemnotę to oglądaj sobie ufologa z pzpr. Dodam że skoro jest taki pewien to czemu nie napiszę pracy naukowej, nie opublikuje i nie da podstaw do wszczęcia jakichkolwiek działań prawnych? A, no tak, spisek. Powodzenia w dalszej paranoi, oby twoje dzieci nie odziedziczył inteligencji po tobie. I wiesz co, naprawdę.to mój ostatni post do Ciebie, bo naprawdę argumenty których podstawą są wywiadziki z gościem który ma interes w tym by się bano są słabe, ale.jak znajdziesz zatwierdzoną pracę naukową to podeślij. Aha i mam nadzieję że zabroniłaś sąsiadom używania wifi,telefonów itd bo ten sam jegomość mówił o tym że tak samo jest szkodliwe i 2-4G i wifi.
PS jednak as1234 miał rację, nie powinno wdawać się w polemikę z osobą o bardzo małym rozumku sterowany filmikami na YT bo najpierw sprowadzi do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 683
Dołączył: 30 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Maja 2020r. 10:16  
Cytuj
Nawet jeżeli, komuś sie zdarzył jakiś błąd młodości, to każdy ma prawo do powrotu na właściwą drogę!!Jeśli jesteś bez winy to pierwszy rzuć kamień! to raz,a dwa prace naukowe, no cóż praca naukowa na temat autyzmu poszczepiennego już była przygotowana, jednak autora tejże pracy znaleziono martwego w rzece, przypadek?no taki jak ty w to zapewne uwierzy!!!Zrozum, ze żadna praca naukowa zaprzeczająca koncernom i zyskom nie ma szans się ujawnić, także włącz myślenie, Żegnam Panie ogłupiony tv!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 450
Dołączył: 1 Cze 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Maja 2020r. 12:21  
Cytuj
CYTAT
Nawet jeżeli, komuś sie zdarzył jakiś błąd młodości, to każdy ma prawo do powrotu na właściwą drogę!!Jeśli jesteś bez winy to pierwszy rzuć kamień! to raz,a dwa prace naukowe, no cóż praca naukowa na temat autyzmu poszczepiennego już była przygotowana, jednak autora tejże pracy znaleziono martwego w rzece, przypadek?no taki jak ty w to zapewne uwierzy!!!Zrozum, ze żadna praca naukowa zaprzeczająca koncernom i zyskom nie ma szans się ujawnić, także włącz myślenie, Żegnam Panie ogłupiony tv!!!!


Zapewniam Cię, że korporacjom jesteś potrzebna... żywa! Martwa nic nie kupisz, więc daj sobie spokój z tym 5G. Chyba wiesz, że groźne są fale nadajnika przy uchu, a nie fale odbierane, bo te są wysyłane w znaczącej odległości od Ciebie (tam gdzie jest przekaźnik więc zazwyczaj setki metrów w mieście, kilometry na otwartym terenie).
Siła wszelkich fal nie jest liniowa, a logarytmiczna także odbieranie połączeń nie przy uchu,a na głośnomówiącym (lub słuchawki na kabelku) metr od głowy, powoduje dużo mniejsze napromieniowanie ;)

Można wyjechać w Bieszczady, tam można odpocząć od szumu WiFi 2.4G 5.8G; 2,3,4,5G FM, AM to może nie;) CB, BT, RF, i setek innych znajdujących się w mieście umiech Tylko czy tam są faktycznie ludzie zdrowsi? Nie wiem. Ludzie zdrowsi są tam, gdzie jest lepszy dostęp do służby zdrowia umiech

Ludziom bardzo trudno uwierzyć czy zrozumieć cokolwiek, co jest niewidoczne, np radiologia, akustyka, wibro-akustyka, promieniowanie, co to jest fala stojąca i setki innych i dlatego też jest taki zamęt z tym wirusem, bo go nie widać, więc zaraz powstają teorie spiskowe, że nie istnieje... a 5G z kolei zabija...

Wszystko poddajemy pod wątpliwość, na wszystko mamy własne zdanie, to jest właśnie prawdziwy problem i to się nazywa średniowiecze umysłowe. Po co dyskutować z faktami...

I jeszcze odniosę się do tych szkół publicznych jakoby byłyby bardzo dobre, a "prywatne" to kupowanie świadectw. Za takie stwierdzenie w wielu bogatych krajach w tym UK i USA zostałabyś wyśmiana, bo właśnie tam, żeby dostać się na prywatną uczelnie, nie wystarczy być najmądrzejszym, trzeba jeszcze mieć duży worek kasy. Osobiście skończyłem AGH w najgorszych czasach tej uczelni (totalna bieda i zacofanie, np miałem 2h!!! PKM przy komputerze na starym AutoCad!!! przed całe studia, gdzie SolidWorks był wymagany przez każdego pracodawcę) i wiem, że tak samo było na UJ (piękne aule dla konferencji biznesowych, a dla studentów piwnice, upokażające warunki w domach studenckich) i sporo prywatnych uczelni była lepiej wówczas wyposażona. Nasze uczelnie są bardzo słabe jeśli chodzi o światowy poziom nauczania. Polski mit bogatej i nieprzekupnej Państwowej szkoły wyższej ciągle żywy. Taki WSIZ 20 lat temu bił na głowę całą okolicę, jak dziś nie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 683
Dołączył: 30 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Maja 2020r. 09:35  
Cytuj
nie rozśmieszaj mnie z tymi szkołami, może za granicą tak jest, ale na pewno nie u nas, a już Twój przykład WSIZ, porażkaumiech))Wszystkie"orły"z mojej klasy tam wylądowały i tak ładnie pokończyły, podczas gdy w średniej szkole ledwo przełaziły z klasy do klasy, no comment...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Maja 2020r. 10:07  
Cytuj
CYTAT
nie rozśmieszaj mnie z tymi szkołami, może za granicą tak jest, ale na pewno nie u nas, a już Twój przykład WSIZ, porażkaumiech))Wszystkie"orły"z mojej klasy tam wylądowały i tak ładnie pokończyły, podczas gdy w średniej szkole ledwo przełaziły z klasy do klasy, no comment...


i przewazanie tacy ludzie robia niezla "kariere". a nie sami 5 ze szkol srednich good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 683
Dołączył: 30 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Maja 2020r. 11:18  
Cytuj
nie mówimy o karierze tylko o jakości szkolnictwa wyższego, naucz się czytać ze zrozumieniem!, no chyba, że jesteś po Wsizieumiech)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Maja 2020r. 11:28  
Cytuj
CYTAT
nie mówimy o karierze tylko o jakości szkolnictwa wyższego, naucz się czytać ze zrozumieniem!, no chyba, że jesteś po Wsizieumiech)


no niestety mam inna szkole ukonczona niz ty good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 683
Dołączył: 30 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Maja 2020r. 11:48  
Cytuj
z pewnością, ja dyplomu w prywatnej szkole nie kupowałamumiech)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Maja 2020r. 12:49  
Cytuj
No i?

Wypisujesz bzdury rodem z jakichś sekt, guseł i zabobonów.
Na czym ty chcesz budować swoją wiarygodność? zaklopotany

(Ani myślę atakować twoje wykształcenie - jakiekolwiek masz. Twój światopogląd, który tak agresywnie próbujesz lansować - to już inna bajka.)

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 683
Dołączył: 30 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Maja 2020r. 14:07  
Cytuj
ja wiarygodności budować nie muszę, tak na prawdę wali mnie to jak bardzo się trujecie etc, ale wyrażam swoje zdanie, wolno mi,a poza tym być może ktoś skorzysta z dobrych rad,nie mówię, że Wy krzykacze, ale mnóstwo ludzi czyta, w tym niezalogowanych!!!(nie, żeby mi na tym zależało,ale prawdę głosić leży w moim sumieniu, no ale cóż ewangelia tez nie była chętnie przyjmowana, a przekaz,cóż, taki mam styl...)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Maja 2020r. 14:09  
Cytuj
No to mam pytanie.

W innym temacie napisałaś, że są tysiące ludzi, którzy zmarli na inne choroby, a wpisano im Covid-19 jako przyczynę śmierci.

Masz jakieś dowody?zaklopotanyzaklopotanyzaklopotany

Taki masz styl... niezakulturalny takipotluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 683
Dołączył: 30 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Maja 2020r. 14:39  
Cytuj
weź przestań z tymi dowodami, bo normalnie ręce opadają, ale tak mam, mnóstwo lekarzy zaczęło mówić, ale nie w tv pis, należy szukać wiarygodnych i niezależnych źródeł, no ale one Ciebie nie przekonują,więc po co ta jałowa gadka...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 196
Dołączył: 23 Maja 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Maja 2020r. 14:40  
Cytuj
CYTAT

ja wiarygodności budować nie muszę,


CYTAT
ale prawdę głosić leży w moim sumieniu


Czyli głoszenie niewiarygodnej prawdy.
Jednym słowem - kłamstw.

Internety dziękują że w końcu to przyznałaś.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 6 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »