NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
fryzjerka, kosmetyczka ,
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Maja 2020r. 14:21  
Cytuj
wybieracie się w najbliższym czasie do fryzjerki czy kosmetyczki? nie boicie się zarażenia ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2020r. 14:21  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 234
Dołączył: 6 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 14 Maja 2020r. 14:30  
Cytuj
Wybieramy. Slyszalam plotki ze fryzjer ma podrozec teraz nie wiem ile w tym prawdy...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Maja 2020r. 14:31  
Cytuj
CYTAT
Wybieramy. Slyszalam plotki ze fryzjer ma podrozec teraz nie wiem ile w tym prawdy...


tez mi sie to obilo o uszy. podobno niektórzy nawet o 100% podniesli swoje usługi .... niby ze na srodki dezynfekujace .... czyli wychodzi na to ze przed pandemia nie bylismy bezpieczni i mozna byloby sie czyms zarazaic ....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2226
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2020r. 14:35  
Cytuj
Niczego nie mam zamiaru się bać a szczególnie tej fikcyjnej epidemii.
Cieszę się, że w końcu można iść do fryzjera bo człowiek jak dzik chodzi zarośnięty.

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 14 Maja 2020r. 14:56  
Cytuj
Ja ide w poniedzialek ale biore swoje nozyczki i grzebien.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Maja 2020r. 08:38  
Cytuj
Czyli większość nie ma oporu i się wybiera ja szczerze mówiąc lekki mam nigdy nie wiadomo kto był przed Tobą i czy wszystko jest dobrze zdezynfekowane

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 683
Dołączył: 30 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Maja 2020r. 08:41  
Cytuj
ha, ha, ha!!dobre,Wystarczy, ze media wykreowały pL!andemie,a Wy juz sracie żaremumiech))))),w okresie grypowym tez chodziłes z wlasnymi nożyczkami?umiech)),a jeszcze jedno pytanko, znacie OSOBIŚĆIE kogoś chorego????bo ja NIE!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 281
Dołączył: 24 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Maja 2020r. 09:06  
Cytuj
A ja znam osobiście kilka osób. I która prawda jest teraz prawdziwsza?
Twoja czy moja.
Co do strachu przed wizytą u fryzjera i noszeniu swoich narzędzi to pytanie czego się bardziej nie chcielibyście złapać?
HCV czy Covid?
HCV jest znacznie gorsze, bo zmienia jakość życia już do jego końca.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Maja 2020r. 11:36  
Cytuj
CYTAT
ha, ha, ha!!dobre,Wystarczy, ze media wykreowały pL!andemie,a Wy juz sracie żaremumiech))))),w okresie grypowym tez chodziłes z wlasnymi nożyczkami?umiech)),a jeszcze jedno pytanko, znacie OSOBIŚĆIE kogoś chorego????bo ja NIE!


Ja znam i to z rodziny. Zjadlo??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 809
Dołączył: 5 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Maja 2020r. 13:02  
Cytuj
CYTAT
ha, ha, ha!!dobre,Wystarczy, ze media wykreowały pL!andemie,a Wy juz sracie żaremumiech))))),w okresie grypowym tez chodziłes z wlasnymi nożyczkami?umiech)),a jeszcze jedno pytanko, znacie OSOBIŚĆIE kogoś chorego????bo ja NIE!


Ja znam 5, 2 przechorowały bardzo ciężko ale w domu, miały testy i kazano im w domu leżeć, miały jak podwójną grypę plus jelitówka... 2 tygodnie umierania...- 2 kobiety około 40 nie ze Stalowej

kolejna osoba, ze Stalowej Woli, 1 miesiac w szpitalu (wciąż jest w szpitalu, na szczęście stan sie polepszył po miesiącu)-ogólnie stan bardzo ciężki, oddechowo zwłaszcza, cud, że żyje

1 osoba z lubelskiego- nie żyje, młoda dziewczyna

1 osoba z lubelskiego- wyzdrowiała po 2 miesiącach w szpitalu, stan po chorobie bardzo ciężki, w zasadzie leży obecnie (nadal w szpitalu)

Wczoraj w TV skomplała jedna pani doktor kardiologii... ostrzegała przed lekceważeniem covidu... Powiedziała, że sama na swoim fb napisała, że bez przesady, że to taka grypa.. po czym sama zachorowała... Powiedziała, że umierała w domu, w samotnosci, że nie miała siły wstać, żeby pokazać się policji że jest w domu.. powiedziała, że nigdy nie czuła większego bólu, strachu, że koronawirus to koszmar... miała powikłania, prawie straciła wzrok, miała problemy z krtanią, obecnie jest już zdrowa i za jakiś czas wraca do pracy, ale była przerażona i apelowała żeby nie lekceważyć covidu jak to robiła ona wcześniej...

W Stalowej Woli na ulicach, w sklepach jest obecnie mnóstwo ludzi, dużo więcej niż np. w Rzeszowie... Jeśli, jak mówią fachowcy, obecnie po drogach łażą ci, co są bezobjawowcami, będziemy mieć za jakiś czas mały cyrk w Polsce, stąd rozsądek jest wskazany. Jeśli ktoś ma krótkie włosy i zarósł jak sierściuch, to powinien iść do fryzjera, bo się z tym źle czuje, ale jeśli to niekonieczne, to nie jest rzecz pierwszej potrzeby i warto zaczekać jeszcze z miesiąc...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bzk
bzk
bzk
Posty: 902
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Maja 2020r. 14:45  
Cytuj
Śmiało iść. Napewno mniejsze ryzyko niż chodzenie do sklepu do którego chodzi praktycznie każdy. U fryzjera czy kosmetyczki jesteś odizolowany od innych i zawsze po każdym wszystko dezynfekowane. W sklepie nikt nie dezynfekuje.
A po za tym w samej Stalowej od 4 tygodni tylko jeden przypadek.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 56
Dołączył: 24 Kwie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Maja 2020r. 15:21  
Cytuj
Z tym podrozeniem uslug fryzjerskich i kosmetycznych to jednak prawda... ale zeby o 100 procent troche sporo. Srodki dezynfekujace itp.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 19 Cze 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Cze 2020r. 09:57  
Cytuj
ja byłam i zasady u fryzjera ok, można spokojnie iść ale w zaufane miejsca

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »