NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Podziękowania dla Prezydenta StW,
Posty: 938
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 11 Maja 2020r. 15:32  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Pan Lucjusz jest tchorzem wystraszonym jakich malo. Zlobki i przedszkola nadal zamkniete.


nie wiem czy tchórzem czy trzeźwo myślącym człowiekiem. co się niby zmieniło w sytuacji żeby otwierać przedszkola? cały czas jest jak samo jak było 3 czy 4 tygodnie temu ....


To sie zmienilo ze sklepy pelne ludzi, dzialki oblegane, galerie otwarte, pelno ludzi na bloniach i po miesci . Nie widze zeby ludzie chorowali i szpitale nie wyrabialy. Kto chce dac dziecko to da, ale budzetowka widocznie jest na innych zasadach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Maja 2020r. 15:32  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8428
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 11 Maja 2020r. 16:38  
Cytuj
Lucek wydał wszystkie pieniądze na lans i promocje własnej osoby. Przedszkola trzeba wyposażyć w płyny dezynfekujące, i inne potrzebne rzeczy. A w przedszkolach jest tak, że nawet długopisów nie mają. Po zajęciach trzeba by wszystko zdezynfekować i za to zapłacić.
Juz wiesz dlaczego przedszkola są zamknięte? Do 24 matki maja płaconą opiekę. Później będzie musiał otworzyć bo go ludzie zajadą. No chyba że rodzice postanowią siedzieć na bezrobociu z dzieciakami w domu.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 938
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 11 Maja 2020r. 16:55  
Cytuj
Tak jak i czesc spoleczenstwa nie daje sobie rady emocjonalnie, koronawirus go przerosl. Teraz bedzie mial preteks ze kasy miasta puste i trzeba osczedzac .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Maja 2020r. 18:03  
Cytuj
kiedyś tutaj przeczytałem że gdy wróci rudy jeździec na białej chabecie to zapanuje w Stalowej powszechna, równa, tajna demokracja a miodu, mleka i VAT-u dla nikogo już nie zabraknie

ehh Jedrek, tak się rozmarzyłem że aż mi łzy na KON-STY-TU-CJE pokapały...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11656
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Maja 2020r. 18:42  
Cytuj
Właśnie... Gdzie się podział OTUA nasz bolek donosiciel najjaśniejszy?potluczony

Gdzie jest szetyna, hgw, kopaczka, komoruski, palikot, - kurde - same wybitne autorytety.

Gdzie oni są?potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8428
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 11 Maja 2020r. 18:46  
Cytuj
CYTAT
Tak jak i czesc spoleczenstwa nie daje sobie rady emocjonalnie, koronawirus go przerosl. Teraz bedzie mial preteks ze kasy miasta puste i trzeba osczedzac .


Ten pretekst to fakt. Kasa jest pusta. Przybyło bardzo wiele kredytu, a nie ma żadnego nowego dużego podatnika.

ARP wybudowała halę, na której wykorzystanie nie było żadnego pomysłu do puki nie pojawił się wirus i powstał pomysł szwalni masecczek.
Te maseczki zaraz nie będą potrzebne ale maszyny zostaną.

Takich to mamy januszy biznesu w magistracie.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8428
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 11 Maja 2020r. 18:48  
Cytuj
CYTAT
kiedyś tutaj przeczytałem że gdy wróci rudy jeździec na białej chabecie to zapanuje w Stalowej powszechna, równa, tajna demokracja a miodu, mleka i VAT-u dla nikogo już nie zabraknie

ehh Jedrek, tak się rozmarzyłem że aż mi łzy na KON-STY-TU-CJE pokapały...



Zapytaj klona.

Juz wiesz jakie ulgi dał Lucek przedsiębiorcom w Stalowej Woli? Znasz te konkrety?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Maja 2020r. 19:02  
Cytuj
CYTAT (mirek777)
Właśnie... Gdzie się podział OTUA nasz bolek donosiciel najjaśniejszy?potluczony

Wystarczy nam mirek vel kebabowiec łgarz i klamca

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 4 Sty 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Maja 2020r. 19:06  
Cytuj
Wystarczy zjeb feniks.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Maja 2020r. 19:56  
Cytuj
CYTAT
Wystarczy zjeb feniks.

Miruś jakie to w Twoim stylu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Maja 2020r. 20:05  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
kiedyś tutaj przeczytałem że gdy wróci rudy jeździec na białej chabecie to zapanuje w Stalowej powszechna, równa, tajna demokracja a miodu, mleka i VAT-u dla nikogo już nie zabraknie

ehh Jedrek, tak się rozmarzyłem że aż mi łzy na KON-STY-TU-CJE pokapały...



Zapytaj klona.

Już wiesz jakie ulgi dał Lucek przedsiębiorcom w Stalowej Woli? Znasz te konkrety?


No wiesz, liczyłem że będzie dziękczynna konferencja opozycji za łaskawe odłożenie egzekucji wyborczej PO o parę miesięcy. Szału powiem że nie było, moze troche szaleju chociaż było za co podziękować ok jak człowiek.

miales okazje na konferencji podejść i zapytac jak zatroskany obywatel obywatela.. nie będę ukrywał że spodziewałem się jakiejś wyskokowej hecy na Konferencji w stylu Diduszko z racami albo przykuwanie się do drzew. Jednak nasz UM biedny a pomaga przedsiębiorcom w mieście, Trzaskowski z Rabiejem czują inaczej to i co nam do tego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8428
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 11 Maja 2020r. 20:27  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
kiedyś tutaj przeczytałem że gdy wróci rudy jeździec na białej chabecie to zapanuje w Stalowej powszechna, równa, tajna demokracja a miodu, mleka i VAT-u dla nikogo już nie zabraknie

ehh Jedrek, tak się rozmarzyłem że aż mi łzy na KON-STY-TU-CJE pokapały...



Zapytaj klona.

Już wiesz jakie ulgi dał Lucek przedsiębiorcom w Stalowej Woli? Znasz te konkrety?


No wiesz, liczyłem że będzie dziękczynna konferencja opozycji za łaskawe odłożenie egzekucji wyborczej PO o parę miesięcy. Szału powiem że nie było, moze troche szaleju chociaż było za co podziękować ok jak człowiek.

miales okazje na konferencji podejść i zapytac jak zatroskany obywatel obywatela.. nie będę ukrywał że spodziewałem się jakiejś wyskokowej hecy na Konferencji w stylu Diduszko z racami albo przykuwanie się do drzew. Jednak nasz UM biedny a pomaga przedsiębiorcom w mieście, Trzaskowski z Rabiejem czują inaczej to i co nam do tego.



Nie mam czasu na takie cyrki. Wolę pracować.
Czemu nie wymienisz konkretów tej pomocy dla lokalnego biznesu?
To jakiś problem?

Nasz UM biedny bo lucek wywalił kasę na lans i promowanie własnej osoby.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Maja 2020r. 21:50  
Cytuj
Jedrek, ja nie muszę jak Wanda co nie chciała.. umiech jest taki wydział w UM, zadzwoń, porozmawiaj po ludzku to pomogą

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8428
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 11 Maja 2020r. 21:55  
Cytuj
CYTAT
Jedrek, ja nie muszę jak Wanda co nie chciała.. umiech jest taki wydział w UM, zadzwoń, porozmawiaj po ludzku to pomogą



A próbowałeś dzwonić? Ostatnio kilka spraw załatwiałem, kontakt z UM to dramat.
Okazuje się, że nic nie wiesz co się u nas dzieje. Farma daje gościa na lokalne forum bez znajomości o lokalnych problemach?

Piszesz o Trzaskowskim i warszawce. Pisz o lokalnych problemach i sukcesach. Pochwal lucka za działania dla lokalnego biznesu.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11656
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Maja 2020r. 07:18  
Cytuj
Poszumią, poszumią i przestaną.
A wybory odbędą się i to być może częściowo również w tradycyjnej formie, z tego co dziś czytałem.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Maja 2020r. 09:00  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Pan Lucjusz jest tchorzem wystraszonym jakich malo. Zlobki i przedszkola nadal zamkniete.


nie wiem czy tchórzem czy trzeźwo myślącym człowiekiem. co się niby zmieniło w sytuacji żeby otwierać przedszkola? cały czas jest jak samo jak było 3 czy 4 tygodnie temu ....


To sie zmienilo ze sklepy pelne ludzi, dzialki oblegane, galerie otwarte, pelno ludzi na bloniach i po miesci . Nie widze zeby ludzie chorowali i szpitale nie wyrabialy. Kto chce dac dziecko to da, ale budzetowka widocznie jest na innych zasadach.


to chyba trzeba się cieszyć ze ludzie nie chorują i że szpitale nie są oblegane. ale sytuacja jest taka sama jak miesiąc temu a nawet i gorsza. zobaczymy za chwile skutki tego że ludzie wylegli na ulice

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11656
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Maja 2020r. 10:03  
Cytuj
Z tego co widzę, nie spada dzienna liczba wykrytych zakażeń.
Duży udział ma w tym Śląsk, ale to nie zmienia faktu, że nie jest lepiej.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Maja 2020r. 10:17  
Cytuj
CYTAT
Z tego co widzę, nie spada dzienna liczba wykrytych zakażeń.
Duży udział ma w tym Śląsk, ale to nie zmienia faktu, że nie jest lepiej.


mniej więcej utrzymuje się na stałym poziomie. raz jest więcej raz mniej. ale jakieś drastycznej poprawy nie widać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Maja 2020r. 12:01  
Cytuj
Siema miruś777 - łgarzu i kłamco bez trzci i honoru

Jak tam twoje wykształcenie?
Oczywiście to prawdziwe, bo w tego
„inżyniera” nikt kto czytał Twoje wypociny
Ci nie uwierzył.
Masz odwagę krytykować je u innych?
Miej odwagę napisać o swoim.
Nie bądź hipokrytą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »