NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 3 4 5 6 7 8 9 ... » »»
Mieszkania,
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Maja 2020r. 20:07  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Poszperałem w internecie


frankowicze, to osoby, którym się coś chciało, brali życie w swoje ręce, pracowali i chcieli pójść na swoje. Tymczasem typowy wyborca PiSu to frustrat bez wykształcenia, któremu się nic nie chce, woli siedzieć na zasiłkach i narzekać.



"Prawo i Sprawiedliwość odniosło w USA zdecydowane zwycięstwo nad rywalami w wyborach parlamentarnych. Według niepełnych jeszcze danych w Senacie kandydaci PiS uzyskali 16940 (58.5 proc.) z 29195 złożonych głosów, a w Sejmie 15569 (52.7 proc.) na 29517. Frekwencja wyniosła 91 proc."

https://www.gazetaprawna.pl/artykuly/1434735,usa-wyniki-wyborow-2019-pis-wygrywa.html

W USA nie posiedzisz tylko musisz pracować. Zapewne większość wyjechała, bo "coś" im się chciało, brali życie w swoje ręce, pracowali i poszli na swoje.

nie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Maja 2020r. 20:07  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 117
Dołączył: 29 Kwie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Maja 2020r. 20:15  
Cytuj
Chyba każdy kto budował dom jest przerażony a raczej rozbawiony wpisami które tu czytamy jak to będzie jak będę budował. Prawda jest taka, jak masz działkę to musisz mieć min 500 tys. zł i to jest minimum. Bajki wybuduję dom za 300tys ponieważ mam działkę ciężko komentować. Ja buduję dom 200mkw naprawdę tanim sumptem i przewaliłem już ponad 700 tys a potrzebuje jeszcze z 300 tys zanim skończę. np. muszę wybudować z boku garaż... Nawiasem mówiąc zacząłem 2 lata temu, a teraz ceny są dużo większe. np. za dach płaciłem 43zł/mkw a teraz około 70 zł. Pustak kosztował 4,5 natomiast teraz kosztuje grubo ponad 7 zł. Kubik betonu płaciłem 210zł a teraz kosztuje 270zł itd itd itd.

Gobos
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 104
Dołączył: 16 Maja 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Maja 2020r. 20:16  
Cytuj
CYTAT
O czym ty człowieku piszesz? Jaka pomoc frankowiczom, z jakiej okazji??? Czy ktoś w bankach kazał im na siłę brać kredyty w obcej walucie, czy to we frankach, czy np. w euro?? Nikt normalny nie bierze kredytu w obcej walucie.


Ja nie piszę, że im się należy. Piszę, że PiS namawiał do kredytów w walutach obcych, a w kampanii Duda obiecywał rozwiązanie problemów. Przy okazji nie obiecywał żadnych pieniędzy, tylko przewalutowanie kredytów po odpowiednim kursie. Koszty spadłyby wyłącznie na banki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 104
Dołączył: 16 Maja 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Maja 2020r. 20:19  
Cytuj
CYTAT

"Prawo i Sprawiedliwość odniosło w USA zdecydowane zwycięstwo nad rywalami w wyborach parlamentarnych. Według niepełnych jeszcze danych w Senacie kandydaci PiS uzyskali 16940 (58.5 proc.) z 29195 złożonych głosów, a w Sejmie 15569 (52.7 proc.) na 29517. Frekwencja wyniosła 91 proc."

https://www.gazetaprawna.pl/artykuly/1434735,usa-wyniki-wyborow-2019-pis-wygrywa.html

W USA nie posiedzisz tylko musisz pracować. Zapewne większość wyjechała, bo "coś" im się chciało, brali życie w swoje ręce, pracowali i poszli na swoje.

nie wiem


Piszesz o polonii, która w Polsce nie była od 20-30 lat, nie potrafi już pisać i mówić po polsku, ale wybiera nam władze? Powinien być zakaz głosowania przez osoby będące poza krajem powyżej 10 lat. A jak głosują na PiS to ciekawe czemu jeszcze nie wrócili, skoro od 5 lat rządzą ich wybrańcy?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Maja 2020r. 20:23  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
O czym ty człowieku piszesz? Jaka pomoc frankowiczom, z jakiej okazji??? Czy ktoś w bankach kazał im na siłę brać kredyty w obcej walucie, czy to we frankach, czy np. w euro?? Nikt normalny nie bierze kredytu w obcej walucie.


Ja nie piszę, że im się należy. Piszę, że PiS namawiał do kredytów w walutach obcych, a w kampanii Duda obiecywał rozwiązanie problemów. Przy okazji nie obiecywał żadnych pieniędzy, tylko przewalutowanie kredytów po odpowiednim kursie. Koszty spadłyby wyłącznie na banki.


No to tak jak benzyna miała wzrosnąć tylko na stacjach benzynowych.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 104
Dołączył: 16 Maja 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Maja 2020r. 20:24  
Cytuj
CYTAT
Żadnej pomocy dla frankowiczów - cwaniaczków.ok


Jest ogromna ilość wyroków UOKiK'u i zwykłych Sądów, że banki wprowadzały zapisy, które można było różnie interpretować, choćby spread, a którymi manipulowały dla własnych korzyści. Co więcej, są zapisy jako klauzule abuzywne, a banki mają to w dudzie i dalej je stosują.

No i bądź konsekwentny: żadnej pomocy dla nierobów, którzy wolą siedzieć na socjalu niż iść do pracy, żadnych 500/300+, socjalu dla patologii.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Maja 2020r. 21:25  
Cytuj
CYTAT
CYTAT

"Prawo i Sprawiedliwość odniosło w USA zdecydowane zwycięstwo nad rywalami w wyborach parlamentarnych. Według niepełnych jeszcze danych w Senacie kandydaci PiS uzyskali 16940 (58.5 proc.) z 29195 złożonych głosów, a w Sejmie 15569 (52.7 proc.) na 29517. Frekwencja wyniosła 91 proc."

https://www.gazetaprawna.pl/artykuly/1434735,usa-wyniki-wyborow-2019-pis-wygrywa.html

W USA nie posiedzisz tylko musisz pracować. Zapewne większość wyjechała, bo "coś" im się chciało, brali życie w swoje ręce, pracowali i poszli na swoje.

nie wiem


Piszesz o polonii, która w Polsce nie była od 20-30 lat, nie potrafi już pisać i mówić po polsku, ale wybiera nam władze? Powinien być zakaz głosowania przez osoby będące poza krajem powyżej 10 lat. A jak głosują na PiS to ciekawe czemu jeszcze nie wrócili, skoro od 5 lat rządzą ich wybrańcy?


Zamiast "racjonalista" trzeba było wpisać "wikipedia" skoro tak wszystko wiesz doskonale. Niestety znam takich co przyjeżdżają co roku i głosowali jak wyżej, bo np : jakiś czas temu ten sam PIS pozwolił ludziom wykupić mieszkania spółdzielcze za symboliczne pieniądze. Mieszkania, które spłacili w czynszach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 110
Dołączył: 10 Maja 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Maja 2020r. 21:42  
Cytuj
,,Stachu1234'' - Nie damy!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 212
Dołączył: 29 Kwie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Maja 2020r. 10:34  
Cytuj
jakiś czas temu ten sam PIS pozwolił ludziom wykupić mieszkania spółdzielcze za symboliczne pieniądze. Mieszkania, które spłacili w czynszach.

Już nie ważne jak partia na to pozwoliła, Prawda jest taka że za komuny dostał mieszkanie, ( komuna dawała, stocznia gdańska dawała mieszkania, kopalnie dawały, firmy państwowe dawały mieszkania). Może i się na nie czekało latami i standard był niski ale państwo i zakłady pracy pomagały.

Później na zmianie systemu wykupił mieszkanie za symboliczne pieniądze i
nagle staje się boczaczem.... Mieszkanie dostał, w między czasie dużo odłożył, wybudował z 1,5 domu a za sprzedaż mieszkania które dostał od państwa to wykończy drugi dom i kupi jeszcze fure...

Na zmianie systemu dużo ludzi się ustawiło...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Maja 2020r. 15:10  
Cytuj
CYTAT
jakiś czas temu ten sam PIS pozwolił ludziom wykupić mieszkania spółdzielcze za symboliczne pieniądze. Mieszkania, które spłacili w czynszach.

Już nie ważne jak partia na to pozwoliła, Prawda jest taka że za komuny dostał mieszkanie, ( komuna dawała, stocznia gdańska dawała mieszkania, kopalnie dawały, firmy państwowe dawały mieszkania). Może i się na nie czekało latami i standard był niski ale państwo i zakłady pracy pomagały.

Później na zmianie systemu wykupił mieszkanie za symboliczne pieniądze i
nagle staje się boczaczem.... Mieszkanie dostał, w między czasie dużo odłożył, wybudował z 1,5 domu a za sprzedaż mieszkania które dostał od państwa to wykończy drugi dom i kupi jeszcze fure...

Na zmianie systemu dużo ludzi się ustawiło...


Dostał i płacił regularne czynsze przez min. 25 lat. Znam lepsze pomysły na ustawienie się.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 20 Maja 2020r. 15:46  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
jakiś czas temu ten sam PIS pozwolił ludziom wykupić mieszkania spółdzielcze za symboliczne pieniądze. Mieszkania, które spłacili w czynszach.

Już nie ważne jak partia na to pozwoliła, Prawda jest taka że za komuny dostał mieszkanie, ( komuna dawała, stocznia gdańska dawała mieszkania, kopalnie dawały, firmy państwowe dawały mieszkania). Może i się na nie czekało latami i standard był niski ale państwo i zakłady pracy pomagały.

Później na zmianie systemu wykupił mieszkanie za symboliczne pieniądze i
nagle staje się boczaczem.... Mieszkanie dostał, w między czasie dużo odłożył, wybudował z 1,5 domu a za sprzedaż mieszkania które dostał od państwa to wykończy drugi dom i kupi jeszcze fure...

Na zmianie systemu dużo ludzi się ustawiło...


Dostał i płacił regularne czynsze przez min. 25 lat. Znam lepsze pomysły na ustawienie się.


Co z tego ze płacił? Ja kupiłem i płaceę czynsz. Państwo mi coś da w ramach rekompensaty? Czy nie jestem wybrańcem któremu się należy? Inna sprawa ze czesto rodzina tego co otrzymał stawali się głównymi lokatorami i wykupowali za 1% wartości. Często nie mieszkali tam od urodzenia.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 20 Maja 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Maja 2020r. 17:12  
Cytuj
CYTAT


Co z tego ze płacił? Ja kupiłem i płaceę czynsz. Państwo mi coś da w ramach rekompensaty? Czy nie jestem wybrańcem któremu się należy? Inna sprawa ze czesto rodzina tego co otrzymał stawali się głównymi lokatorami i wykupowali za 1% wartości. Często nie mieszkali tam od urodzenia.[/cytat]
Tak, TY kupiłeś... Nawet nie masz cohones żeby przyznać się iż mieszkanie kupiła twoja teściowa. Które na poczatku nawet nie było wasze, dopiero po pewnym czasie podarowała je i to nie tobie tylko twojej żonie. Więc przestań się wychwalać co ty to nie masz i czego nie kupiłeś.Nie jesteś wybrańcem któremu się należy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 20 Maja 2020r. 18:24  
Cytuj
CYTAT

Tak, TY kupiłeś... Nawet nie masz cohones żeby przyznać się iż mieszkanie kupiła twoja teściowa. Które na poczatku nawet nie było wasze, dopiero po pewnym czasie podarowała je i to nie tobie tylko twojej żonie. Więc przestań się wychwalać co ty to nie masz i czego nie kupiłeś.Nie jesteś wybrańcem któremu się należy.



Ha ha, kejny dobry znajomyuśmiech

Wyobraź sobie, że to nie moje pierwsze mieszkanie. Skoro mnie tak znasz to zapraszam. Znasz adres pogadamy. Chyba, że nie masz cohones uśmiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Maja 2020r. 19:04  
Cytuj
CYTAT


Co z tego ze płacił? Ja kupiłem i płaceę czynsz. Państwo mi coś da w ramach rekompensaty? Czy nie jestem wybrańcem któremu się należy? Inna sprawa ze czesto rodzina tego co otrzymał stawali się głównymi lokatorami i wykupowali za 1% wartości. Często nie mieszkali tam od urodzenia.


Oczywiście, że Ci się nie należy. To był czas, gdzie miasto rozbudowywało się, duży wkład w budownictwo miała Huta i inne, większe zakłady. Miasto potrzebowało pracowników a oni musieli gdzieś mieszkać.

Skoro ktoś otrzymywał to miał prawo decydować, kto tam będzie mieszkał.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 20 Maja 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Maja 2020r. 19:55  
Cytuj
CYTAT



Ha ha, kejny dobry znajomyuśmiech

Wyobraź sobie, że to nie moje pierwsze mieszkanie. Skoro mnie tak znasz to zapraszam. Znasz adres pogadamy. Chyba, że nie masz cohones uśmiech

No wiem, że to nie jest twoje pierwsze mieszkanie. Mieszkałeś jeszcze nad Biedronką, ale tamto też nie było twoje.smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 119
Dołączył: 5 Wrz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Maja 2020r. 22:03  
Cytuj
CYTAT
Chyba każdy kto budował dom jest przerażony a raczej rozbawiony wpisami które tu czytamy jak to będzie jak będę budował. Prawda jest taka, jak masz działkę to musisz mieć min 500 tys. zł i to jest minimum. Bajki wybuduję dom za 300tys ponieważ mam działkę ciężko komentować.


Prawda jest jak pupa...

"Kosztorys domu wg projektu Łukasza Budowlańca z dachem dwuspadowym. Realny koszt materiałów potrzebnych do zamieszkania. W cenę nie jest wliczona działka, papiery, ogrodzenie.
Budowa domu systemem gospodarczym w okresie 2018/2020"

https://www.youtube.com/watch?v=DGWMe124hoE

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 21 Maja 2020r. 06:30  
Cytuj
CYTAT
CYTAT



Ha ha, kejny dobry znajomyuśmiech

Wyobraź sobie, że to nie moje pierwsze mieszkanie. Skoro mnie tak znasz to zapraszam. Znasz adres pogadamy. Chyba, że nie masz cohones uśmiech

No wiem, że to nie jest twoje pierwsze mieszkanie. Mieszkałeś jeszcze nad Biedronką, ale tamto też nie było twoje.smiech2


Tamto było wynajmowane, i też nie było to moje pierwsze mieszkanie.

To jak, spotkamy się by o tym porozmawiać czy brak ci jaj?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 20 Maja 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Maja 2020r. 07:10  
Cytuj
Odbiegamy od tematu wątku. Nie interesuje mnie, które to było z kolei "twoje" mieszkanie. Zwróciłem ci uwagę, bo mijasz się z prawdą i to nie pierwszy raz. A zaproszenia nie przyjmę, ponieważ twoje życiowe "sukcesy" doskonale znam. Więc o czym miałbym z tobą rozmawiać? Jak to mówią, krowa która dużo ryczy mało mleka daje.chytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 21 Maja 2020r. 16:06  
Cytuj
CYTAT
Odbiegamy od tematu wątku. Nie interesuje mnie, które to było z kolei "twoje" mieszkanie. Zwróciłem ci uwagę, bo mijasz się z prawdą i to nie pierwszy raz. A zaproszenia nie przyjmę, ponieważ twoje życiowe "sukcesy" doskonale znam. Więc o czym miałbym z tobą rozmawiać? Jak to mówią, krowa która dużo ryczy mało mleka daje.chytry


Odbiegamy od tematu? Dokładnie rozmawiamy na temat, który rozpocząłeś. Możesz prosto w twarz powiedzieć mi o moich "sukcesach". No ale jak jesteś bohaterem tylko anonimowo, w internecie to trudno. Bohater w necie cipa w świecie realnym.
Przykre.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 540
Dołączył: 14 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Maja 2020r. 06:27  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Odbiegamy od tematu wątku. Nie interesuje mnie, które to było z kolei "twoje" mieszkanie. Zwróciłem ci uwagę, bo mijasz się z prawdą i to nie pierwszy raz. A zaproszenia nie przyjmę, ponieważ twoje życiowe "sukcesy" doskonale znam. Więc o czym miałbym z tobą rozmawiać? Jak to mówią, krowa która dużo ryczy mało mleka daje.chytry


Odbiegamy od tematu? Dokładnie rozmawiamy na temat, który rozpocząłeś. Możesz prosto w twarz powiedzieć mi o moich "sukcesach". No ale jak jesteś bohaterem tylko anonimowo, w internecie to trudno. Bohater w necie cipa w świecie realnym.
Przykre.

Nie znam was Panowie ale ten grandmaster to wyjątkowy szczur. Ze Jeszce tacy ludzie istnieją. Pewnie wita się co dzień z Andrzejem i klapie to po plecach wsiadając na swój stary rower jadąc do huty. Dramat

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 104
Dołączył: 16 Maja 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Maja 2020r. 08:41  
Cytuj
CYTAT
Zamiast "racjonalista" trzeba było wpisać "wikipedia" skoro tak wszystko wiesz doskonale. Niestety znam takich co przyjeżdżają co roku i głosowali jak wyżej, bo np : jakiś czas temu ten sam PIS pozwolił ludziom wykupić mieszkania spółdzielcze za symboliczne pieniądze. Mieszkania, które spłacili w czynszach.



Czynsz to nie jest spłata mieszkania, bo jeśli by tak było to dlaczego był dopuszczony wykup mieszkania od spółdzielni, który nie był "pomniejszany" o wpłacony czynsz, tylko wykup musiał być pełnej wartości mieszkania? Taki wykup za złotówkę jest wysoko niesprawiedliwy wobec ludzi, którym się chce i którzy wykupili swoje mieszkania. Dlaczego jeden zaradny, przedsiębiorczy musi płacić pełną kwotę za mieszkanie + czynsz, a leniwy nierób ma mieszkanie dostać? Już wtedy było widać, że PiS celuje w ludzi, którym się nie chce, którzy są miernotami czekającymi tylko na socjal, bo są zbyt leniwi, by cokolwiek zrobić w swoim życiu.

Co do polonii to wystarczy spojrzeć na materiały na yt, właśnie o niej. Nie mówię, że wszyscy, ale bardzo wielu jest takich, że zapomniało języka, z PL wyemigrowało w czasie PRLu i już nigdy nie wrócili, ale od 30 lat wybierają nam Prezydenta. Skoro głosują na PiS i mają swojego Prezydenta i rząd, który jest taki "wspaniały" to czemu nie wracają? Podtrzymuję - jesteś poza PL >5 lat = tracisz prawo wyborcze, bo niby dlaczego masz Polakom w kraju wybierać kto ma tu rządzić, samemu w kraju nie będąc.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Maja 2020r. 09:16  
Cytuj
CYTAT


Czynsz to nie jest spłata mieszkania, bo jeśli by tak było to dlaczego był dopuszczony wykup mieszkania od spółdzielni, który nie był "pomniejszany" o wpłacony czynsz, tylko wykup musiał być pełnej wartości mieszkania? Taki wykup za złotówkę jest wysoko niesprawiedliwy wobec ludzi, którym się chce i którzy wykupili swoje mieszkania. Dlaczego jeden zaradny, przedsiębiorczy musi płacić pełną kwotę za mieszkanie + czynsz, a leniwy nierób ma mieszkanie dostać? Już wtedy było widać, że PiS celuje w ludzi, którym się nie chce, którzy są miernotami czekającymi tylko na socjal, bo są zbyt leniwi, by cokolwiek zrobić w swoim życiu.




Widać, że borykasz się z pewnym rodzajem bólu. Łatwo przychodzi
Ci to bezpodstawne osądzanie ludzi. Skoro ktoś płacił za swoje mieszkanie 25 lat to musiał mieć pieniądze - musiał pracować.

CYTAT

Co do polonii to wystarczy spojrzeć na materiały na yt, właśnie o niej. Nie mówię, że wszyscy, ale bardzo wielu jest takich, że zapomniało języka, z PL wyemigrowało w czasie PRLu i już nigdy nie wrócili, ale od 30 lat wybierają nam Prezydenta. Skoro głosują na PiS i mają swojego Prezydenta i rząd, który jest taki "wspaniały" to czemu nie wracają? Podtrzymuję - jesteś poza PL >5 lat = tracisz prawo wyborcze, bo niby dlaczego masz Polakom w kraju wybierać kto ma tu rządzić, samemu w kraju nie będąc.


Najlepiej na własnej skórze przekonać się dlaczego jest tak a nie inaczej. Zamiast YT proponuje bilet do USA.
Kiedyś na forum było tak, że nowo zalogowany udzielający się przed wyborami tylko w tematach politycznych był uważany za trolla - bez urazy.
Każdy Polak ma prawo głosu w sprawie swojej Ojczyzny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 11 Lis 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Maja 2020r. 09:37  
Cytuj
Jesteś poza Polską 5 lat i tracisz prawo wyborcze. Człowieku zejdź na ziemię. Co to za głupie jakieś myślenie. Że co niby, dlaczego. Ludzie wyjechali za granicę, tam ułożyli sobie życie, to po co mają wracać?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 212
Dołączył: 29 Kwie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Maja 2020r. 15:59  
Cytuj
Oto cała prawda, społeczeństwo się starzeje,

Dużo ludzi ze stalówki siedzi na wyspach bo nie ma po co tu wracać,,,

Są też ludzie w polkisch agomeracjach i już tam na stałe zostaną...

A tu art.

http://stalo(...)id=48835

Jeszcze podnoście ceny mieszkań na 400 000 zł za 60 metrów,,,,

Jak młodych coraz mniej i kupujących coraz mniej,,,

winksza cena , co miesiąc, kwartał, rok winksza....

wincyj wołajta, wincyj wincyj, rentierzy, spekulanci, itp

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 104
Dołączył: 16 Maja 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Maja 2020r. 20:55  
Cytuj
CYTAT


Widać, że borykasz się z pewnym rodzajem bólu. Łatwo przychodzi
Ci to bezpodstawne osądzanie ludzi. Skoro ktoś płacił za swoje mieszkanie 25 lat to musiał mieć pieniądze - musiał pracować.


Nie rozumiesz. Czynsz płaci się niezależnie od tego czy mieszkanie wykupiłeś czy nie. Więc argument, że przez płacenie czynszu "wykupuje" się mieszkanie jest zły. Co innego, gdyby po wykupieniu mieszkania przestawało się płacić czynsz. Ale tak się nie dzieje. Co wykupują w takim razie osoby, które mieszkanie wykupiły a nadal płacą czynsz? Co wtedy wykupują?


CYTAT

Najlepiej na własnej skórze przekonać się dlaczego jest tak a nie inaczej. Zamiast YT proponuje bilet do USA.
Kiedyś na forum było tak, że nowo zalogowany udzielający się przed wyborami tylko w tematach politycznych był uważany za trolla - bez urazy.
Każdy Polak ma prawo głosu w sprawie swojej Ojczyzny.


Definicja trolla jest zdecydowanie inna.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 3 4 5 6 7 8 9 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »