NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Danie Dla Medyka,
Posty: 540
Dołączył: 14 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Kwie 2020r. 11:40  
Cytuj
Witam. Co myślicie o tej akcji Danie dla Medyka, które organizują od jakiegoś czasu lokale gastronomiczne? Wydaje mi się, że o ile sprawdza się to w szpitalach zakaźnych, w których lekarze i personel siedzą dniami i nocami to w Stalowej Woli i Nisku wydaje się to raczej zbędne i moim zdaniem przynosi zwiększone zyski gastronomii.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Kwie 2020r. 11:40  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 29 Kwie 2020r. 11:58  
Cytuj
To jest nabijanie kasy dla gastrnomii, żerując na naiwnych ludziach, którzy za to płacą.
To się nie sprawdza i nie może sprawdzać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 808
Dołączył: 5 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Kwie 2020r. 12:58  
Cytuj
W szpitalach zakaźnych, na oddziałach zakaźnych harują narażając swoje zdrowie i życie. Tym lekarzom, pielęgniarkom i personelowi jesteśmy bardzo wdzięczni, ale w Stalowej Woli, Nisku???

Zamknięte przychodnie, nic nie działa, ogromne trudności dla pacjentów i jeszcze mamy się składać na obiadki, wozić im soczki, wodę mineralną, być wdzięczni??? To jakieś chore.

W mojej opinii niektóre w Polsce placówki medyczne wykorzystują sytuację z koronawirusem do zarobienia pieniędzy. Numery kont na wpłaty... po co? Przecież szpitale funkcjonują na pół gwizdka. Mają więc oszczędności. Do wielu szpitali nawet nie wejdziesz, jakieś śluzy, jakieś obostrzenia, nie ma się gdzie leczyć. Odwołane planowe operacje, zabiegi, rehabilitacje, konsultacje, diagnozowanie. To nie wszystko i nie wszędzie działa obecnie. A jak się złapie koronawirusa to co? Najlepiej żeby się zawieść samemu do jakiegoś szpitala jednoimiennego. Nie rozumiem tych akcji składania się na posiłki dla medyków gdzie nie ma walki z koronawirusem.

Niech się wypowie ktoś z medyków na ten temat i nas oświeci.
Współczuję bardzo mocno paniom z rejestracji, recepcji,które odbierają milion telefonów dziennie, notują kto komu co jakie recepty,one to potrzebują wsparcia w postaci soków umiech, nie medycy, którzy nie pracują...

Współczuć obecnie należny pacjentom...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 45
Dołączył: 30 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Kwie 2020r. 13:10  
Cytuj
może danie dla kasjerek, aptekarzy, hutników, mechaników itp. itd.i dla bardzo narażonych członków komisji wyborczych

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 29 Kwie 2020r. 13:11  
Cytuj
CYTAT
Witam. Co myślicie o tej akcji Danie dla Medyka, które organizują od jakiegoś czasu lokale gastronomiczne? Wydaje mi się, że o ile sprawdza się to w szpitalach zakaźnych, w których lekarze i personel siedzą dniami i nocami to w Stalowej Woli i Nisku wydaje się to raczej zbędne i moim zdaniem przynosi zwiększone zyski gastronomii.


1. nie musisz płacić za te posiłki.

2. nie musisz ich przygotowywać

3. nie musisz tego organizować.

O co ci chodzi, ktoś chce dobrze ale tobie to przeszkadza? Napisz jakie są twoje powody napisania takiego posta?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 540
Dołączył: 14 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Kwie 2020r. 19:23  
Cytuj
Andrzej. Rozmawiałem z kolegą, który prowadzi biznes gastro i spadają mu zyski i w ten sposób chciał je podbić. Stąd moje pytanie. Nie hejtuje niech ktoś kupuje lekarzom i medyków jedzenie jak uważa za słuszne

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 29 Kwie 2020r. 19:42  
Cytuj
CYTAT
Andrzej. Rozmawiałem z kolegą, który prowadzi biznes gastro i spadają mu zyski i w ten sposób chciał je podbić. Stąd moje pytanie. Nie hejtuje niech ktoś kupuje lekarzom i medyków jedzenie jak uważa za słuszne


No to w czym problem? Wolisz żeby kolega wylądował na zasiłku?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1765
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Kwie 2020r. 20:57  
Cytuj
Na każdym kroku ludzie wyreczają zlodzieji, przecież dzisiaj pinokio tak pięknie mowił że jesteśmy wzorem dla wszystkich, niczego nie brakuje a nawet zbywa...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 540
Dołączył: 14 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Kwie 2020r. 21:13  
Cytuj
Niech robi jak uważa. Chciałem poznać wasze opinie bo moja jest taka, że w Stalowej taka akcja może mieć sens ale w stosunku np do dzieci na oddziałach, które dostają na śniadanie chleb i plasterek szynki ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 37
Dołączył: 6 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Kwie 2020r. 22:04  
Cytuj
CYTAT
Niech robi jak uważa. Chciałem poznać wasze opinie bo moja jest taka, że w Stalowej taka akcja może mieć sens ale w stosunku np do dzieci na oddziałach, które dostają na śniadanie chleb i plasterek szynki ;)


Moja jest taka sama, szpitale zakaźne jak najbardziej, pozostali wykorzystują sytuacje, mając o wiele mniej pracy. Bo o jakiej pomocy mowa, skoro przyjęcia na oddziały wstrzymane a reszta to szkoda pisać ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 707
Dołączył: 21 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Kwie 2020r. 22:15  
Cytuj
scianascianasciana Co Was boli, że ktoś próbuje ratować swój biznes i myśli kreatywnie? Czy to, że medycy dostają darmowy posiłek, bo ktoś zamawiając miał ochotę podziękować medykom?

Nie widzę, żeby komuś się tu działa krzywda, a raczej zamawiając taki obiad po pierwsze pomagam właścicielowi + dziękuję zawodom najbardziej narażonym w tym wirusowym okresie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 30 Kwie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2020r. 18:46  
Cytuj
IH8U z którym to kolega o Tym rozmawiałeś z którego lokalu?

Widzę po niektórych ze przysłowiowy zal dupe ściska bo ktoś chce pomóc, A drugi nie pomyśli i nie ruszy swojej dupy żeby coś zrobić dobrego najlepiej stać z boku i komentować.

Posłuchaj jeśli nie pasuje Tobie czy Tobie nie musisz pomagać i się w to angażować naprawdę, ale skończ jeden z drugim te żałosne wypociny bo ludzie jak to widzą i czytają to aż ręce opadają jaką panuje tu znieczulica.

Nie pomagasz ? To nie komentuj i nie przeszkadzaj. Chyba że jesteś z konkurencji i Cię boli że wszyscy zewszad zachwalaja akcję A Ty siedzisz i placzesz bo sprzedales 3 zupy na krzyż.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 540
Dołączył: 14 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2020r. 21:12  
Cytuj
Specjalnie założyłeś konto by się wyżalić. Jak już tak się poświęciłeś to może zdradzę Ci lokal kolegi umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
f18
f18
f18
Posty: 25
Dołączył: 6 Kwie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Maja 2020r. 00:02  
Cytuj
Uwazam, ze kazda inicjatywa, ktora ma komus pomoc jest w mniejszym badz wiekszym stopniu ale z pewnoscia na plus. Dlaczego? Nie nam oceniac czy medykom w okolicy faktycznie potrzebne obiady, czy lokale gastronomiczne w ten sposob chcia sie reklamowac, czy jeszcze cos innego. Czas pokaze. Kazdy odruch dobrego serca szczegolnie wtedy kiedy jest ciezko jest na wage zlota, chociazby dlatego, zeby uciszyc glos naczelnym krytykantom wszystkiego. Dlatego moze dajmy wykazac sie tym co, cokolwiek robia, jesli ktos ma potrzebe i chec, wspierajmy ich, a jesli nie to dajmy chociaz tyle z siebie zeby nie robic komus pod gore. Kazdy kij ma dwa konce. Uwazasz, ze medykom nie potrzebne obiady w czasie kiedy maja wiecej niz zazwyczaj pracy? Okej, a ile razy sam wracasz z roboty i nie masz ochoty nic gotowac? Nie stac cie zeby zamowic i zaplacic? Duza czesc z nas stac, lekarzy tym bardziej, ale czy to jest tak naprawde problem? Zastanowcie sie ktoryms razem, czy czasem nie zarzucajac komus zalatwianie swoich interesow, nie zalatwiacie swoich. Poza tym jesli nawet ktos by mial ambicje, reklamowac sie w ten sposob, to w zasadzie i tak zrobil wiecej niz kazdy kto siedzi w domu i nie podejmuje nawet proby pomocy komus w jakikolwiek sposob, nie uwazacie? A wszystkim ktorzy proboja pomoc, obojetnie w jaki sposbo, zycze szczerze powodzenia!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 808
Dołączył: 5 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Maja 2020r. 00:32  
Cytuj
tylko to żadna pomoc, a obłuda...
pomoc potrzebna jest tym, co pracują, u nas wszystko wyzamykane... więc komu ten obiad wozić?
do lekarza sie nie dostaniesz, chyba, że telefonicznie, szpital nie robi zabiegów, nie ma operacji, komu więc pomagać? tym co się zabarykadowali ze strachu przed pacjentem i zamknęli przychodnie?

Naprawdę chcesz pomóc? Wyślij parę groszy do Łańcuta, Mielca, gdzie dla naszych mieszkańców naprawdę narażają życie i gdzie już wyleczyli bardzo wielu... Tyle w temacie... U nas nie ma leczenia

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 479
Dołączył: 28 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 1 Maja 2020r. 01:55  
Cytuj
CYTAT
tylko to żadna pomoc, a obłuda...
pomoc potrzebna jest tym, co pracują, u nas wszystko wyzamykane... więc komu ten obiad wozić?
do lekarza sie nie dostaniesz, chyba, że telefonicznie, szpital nie robi zabiegów, nie ma operacji, komu więc pomagać? tym co się zabarykadowali ze strachu przed pacjentem i zamknęli przychodnie?

Naprawdę chcesz pomóc? Wyślij parę groszy do Łańcuta, Mielca, gdzie dla naszych mieszkańców naprawdę narażają życie i gdzie już wyleczyli bardzo wielu... Tyle w temacie... U nas nie ma leczenia



Wyleczyli?
Jakim sposobem, a raczej lekarstwem?
To przeszło samo!

http://stalowemiasto.pl/ogloszenia/stalowa_wola/ogloszenia.php?mode=pokaz_ogloszenie&id=123967
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 30 Kwie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Maja 2020r. 02:35  
Cytuj
IH8U nie przyszedłem się tu wyżalać nic z Tych rzeczy Ale widzę że takiemu niedorajdzie jak Ty życie dało mocnego kopa w dupe, że aż musiałes przyjść i napisać notkę na forum odnośnie akcji. Za kablem masz najwięcej do powiedzenia? To normalne u większości osób. Zwykli zawistnicy którym nic w życiu nie wyszło hah uciekam z tej gownoburzy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 1 Maja 2020r. 07:22  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Andrzej. Rozmawiałem z kolegą, który prowadzi biznes gastro i spadają mu zyski i w ten sposób chciał je podbić. Stąd moje pytanie. Nie hejtuje niech ktoś kupuje lekarzom i medyków jedzenie jak uważa za słuszne


No to w czym problem? Wolisz żeby kolega wylądował na zasiłku?


W tym, że jest to żerowanie na emocjach. Trzeba ludzi uświadamiać, że jest to pomoc co najwyżej dla gastronomii. Chcą to niech płacą. Ale świadomie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 540
Dołączył: 14 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Maja 2020r. 08:53  
Cytuj
CYTAT
IH8U nie przyszedłem się tu wyżalać nic z Tych rzeczy Ale widzę że takiemu niedorajdzie jak Ty życie dało mocnego kopa w dupe, że aż musiałes przyjść i napisać notkę na forum odnośnie akcji. Za kablem masz najwięcej do powiedzenia? To normalne u większości osób. Zwykli zawistnicy którym nic w życiu nie wyszło hah uciekam z tej gownoburzy.

Siedzisz dzieciaku z mamą w bloku i szczekasz niepotrzebnie. Normalna dyskusja obnażająca pewne procedery ubrane w pomoc. Tyle. Chciałem poznać wasze opinie i ustrzec kolegę przed tym krokiem by później nie był wytykany palcami. "pomagajcie" dalej czyimiś rękami

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 808
Dołączył: 5 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Maja 2020r. 09:49  
Cytuj
Pomaganie jest rzeczą chwalebna, ale już święty Paweł pisał, że jałmużnę nieś w ręce aż ci się spoci, żebyś dawał tam, gdzie trzeba, a nie na odwal byle gdzie....

Pomagajmy, ale tam, gdzie nas leczą... Polskie szpitale znalazły sposób na załatanie dziur podając numery kont, a mają niższe wydatki bo nie przyjmują ludzi i odsyłają do szpitali zakaźnych, gastronomia zbiera kasę żeby przetrwać, ale nie jest to pomoc dla medyków, którzy zaharowani walczą z koronawirusem, bo w całej okolicy nikt nie walczy z koronawirusem, walczy Łańcut i Mielec!

Zachoruj w dzisiejszych czasach, a zobaczysz jak ci dzielni medycy cię potraktują!!! Nawet cię nie dotknie bo się będzie o siebie bał. Kup mu obiadek...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 495
Dołączył: 27 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 1 Maja 2020r. 09:49  
Cytuj
CYTAT
tylko to żadna pomoc, a obłuda...
pomoc potrzebna jest tym, co pracują, u nas wszystko wyzamykane... więc komu ten obiad wozić?
do lekarza sie nie dostaniesz, chyba, że telefonicznie, szpital nie robi zabiegów, nie ma operacji, komu więc pomagać? tym co się zabarykadowali ze strachu przed pacjentem i zamknęli przychodnie?

Naprawdę chcesz pomóc? Wyślij parę groszy do Łańcuta, Mielca, gdzie dla naszych mieszkańców naprawdę narażają życie i gdzie już wyleczyli bardzo wielu... Tyle w temacie... U nas nie ma leczenia


W tym przypadku Mryszrad popieram twoje myślenie w 100%, nasi lokalni medycy teraz mają "wakacje", a lokalni idioci jeszcze im jedzonko darmowe podsyłają smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 808
Dołączył: 5 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Maja 2020r. 09:59  
Cytuj
Na TVN pokazali jak kobieta z udarem czekała 3 godziny przed szpitalem bo sie bali ją przyjąć do szpitala, bo kto wie, może mieć koronawirusa...

Może jedli w tym czasie obiadek od obywateli?

Kobieta zmarła...

W innym mieście nie przyjęli z zawałem... Osoba ta zmarła... Dzielni medycy bali się, że pacjenci mogą mieć Covid...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Maja 2020r. 10:20  
Cytuj
CYTAT
Na każdym kroku ludzie wyreczają zlodzieji, przecież dzisiaj pinokio tak pięknie mowił że jesteśmy wzorem dla wszystkich, niczego nie brakuje a nawet zbywa...


psychiatry nie potrzebujesz, bo masz jakieś zwidy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Maja 2020r. 10:23  
Cytuj
CYTAT
Na TVN pokazali jak kobieta z udarem czekała 3 godziny przed szpitalem bo sie bali ją przyjąć do szpitala, bo kto wie, może mieć koronawirusa...

Może jedli w tym czasie obiadek od obywateli?

Kobieta zmarła...

W innym mieście nie przyjęli z zawałem... Osoba ta zmarła... Dzielni medycy bali się, że pacjenci mogą mieć Covid...


tvn, cała "prawda" całą dobę i wszystko jasne, za pokomonów to sami przyjeżdżali do domów bez wezwania i zabierali do szpitala, gdzie ty żyjesz ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 540
Dołączył: 14 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Maja 2020r. 12:44  
Cytuj
Poznałem opinie, dziękuję. Koledze nie polecę. Zatrzymajcie się przed wyzwiskami i nerwami. Każdy ma swoje zdanie i tyle.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »