NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »
Nowy Temat Odpowiedz
Zasady higieny w jednej z sieci piekarń...,
Posty: 2
Dołączył: 25 Marz 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Marz 2020r. 21:00  
Cytuj
Cześć Wam,
jestem z Wami dosyć długo, jednak nigdy konta nie założyłem. Nie zmieniłoby się to, gdyby nie obecna sytuacja i pewne mocne uchybienia w higienie w jednej z sieci piekarń na terenie Stalowej Woli. Jestem codziennie świadkiem, jak osoby, które mnie obsługują biorą do ręki chleb, wkładają go do krajalnicy, później go pakują. Następnie biorą gotówkę od ludzi. Wisi pleksa ale rękawiczek brak, a przynajmniej dzisiaj. Po rozliczeniu bilonu i banknotów, znów biorą kolejny bochenek do rąk. Nie mam skąd brać chleba, sam nie robię, nie znam nikogo kto piecze. Odkąd pamiętam, korzystam z tej sieci. Jeżeli wiadomość ta dotrze do właściciela tej sieci, to proszę o pewne zmiany. Chleb albo nawet cały arsenał chlebów, macie super, ale w dobie obecnego kryzysu, proszę o rozsądek. Jeżeli czytacie to Wy, drodzy czytelnicy, proszę Was o to abyście patrzyli tym ludziom na ręce. Jest to walka o szybki powrót do normalności, do zakończenia obecnego problemu.
Zdrowia i rozwagi,
Arczi82

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Marz 2020r. 21:00  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 26 Marz 2020r. 07:06  
Cytuj
A skąd ma się o tym dowiedzieć właściciel? Czy może to apel do właścicieli wszystkich piekarni?

A na poważnie kupuj chleb krojony i pakowany w piekarni, a nie w sklepie.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 140
Dołączył: 11 Sty 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Marz 2020r. 08:43  
Cytuj
CYTAT
A skąd ma się o tym dowiedzieć właściciel? Czy może to apel do właścicieli wszystkich piekarni?

A na poważnie kupuj chleb krojony i pakowany w piekarni, a nie w sklepie.


A wystarczy zwrocuc uwage i podziekowac za chleb.Tez kupuje w tej piekarni (wiem o jaka chodzi bo tylko u nich pleksa wisi nad lada) .Zawsze kobiety kroja w rekawiczce a pieniadze przyjmuja goła reka po czym dezynfekuja rece.Zwracam na to bardzo uwage.Mige napisac ze kolo policji kupuje i tam higiena jest ok.Ty jestes po prostu podpierdalacz ! Gęby nie otworzy uwagi nie zwroci,ale na forum odwazny. ARCZI zmien siec piekarni "bochaterze"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 273
Dołączył: 21 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Marz 2020r. 14:10  
Cytuj
Zgadzam sie poprostu zwrócic pani sprzedajacej uwage moze sie i obrazi ale nastepnym razem zacznie postepowac dobze podobna sytuacje miałem kilka dni temu w mathiasie Rozwadów panie niby wszystko pieknie ładnie zasłoniete a pani obsługujaca rekawiczka na jednej reca a kiełbase dotyka goła rekąsmiech2 nic nie powiedziałem wtedy jeszcze nie było takiej paniki teraz pewno zwrócił bym uwagesmiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 305
Dołączył: 1 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Marz 2020r. 17:37  
Cytuj
U dzióbka tak bylo kilka dni temu, teraz nie wiem jak jest. Ja chleb wkładam do piekarnika na 200 stopni kilka minut jest ciepły świeży i czysty. nie biorę krojonego. Nikt nie wie kto wykłada i wogole. zdrówka wszystkim i optymizmu umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 491
Dołączył: 30 Lis 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Marz 2020r. 18:22  
Cytuj
No bo ten pan Arci to sasiad pani do ktorej pije i nie moze zniesc ze ktos na emeryturze pracuje.
I pan Arci to pieniacz lata po sklepach i aptekach i robi gownoburze umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 60
Dołączył: 14 Lip 2010r.
Skąd: stalowa wola i okoli
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Marz 2020r. 22:21  
Cytuj
Pewnie chodzi o piekarnie u pyzary wiecznie bida z rekawiczkami chlebek dobry ale pracowniki bez ręczniczków i rekawiczek bo pan szef zaloje tak jak papieru toaletowego dla pracownikow syf kila i mogiła.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 25 Marz 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Marz 2020r. 21:18  
Cytuj
CYTAT
Zawsze kobiety kroja w rekawiczce a pieniadze przyjmuja goła reka po czym dezynfekuja rece.Zwracam na to bardzo uwage.

No to najwidoczniej robimy zakupy w innej sieci. W sklepie, o którym mowa, takich praktyk się nie widzi.
CYTAT
I pan Arci to pieniacz lata po sklepach i aptekach i robi gownoburze

O aptekach nic jeszcze nie napisałem.
CYTAT
Ja chleb wkładam do piekarnika na 200 stopni kilka minut jest ciepły świeży i czysty.

Dobre rozwiązanie.
CYTAT
Ty jestes po prostu podpierdalacz !

Mam nadzieję, że Ci ulżyło frustracie umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 140
Dołączył: 11 Sty 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Marz 2020r. 15:53  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Zawsze kobiety kroja w rekawiczce a pieniadze przyjmuja goła reka po czym dezynfekuja rece.Zwracam na to bardzo uwage.

No to najwidoczniej robimy zakupy w innej sieci. W sklepie, o którym mowa, takich praktyk się nie widzi.
CYTAT
I pan Arci to pieniacz lata po sklepach i aptekach i robi gownoburze

O aptekach nic jeszcze nie napisałem.
CYTAT
Ja chleb wkładam do piekarnika na 200 stopni kilka minut jest ciepły świeży i czysty.

Dobre rozwiązanie.
CYTAT
Ty jestes po prostu podpierdalacz !

Mam nadzieję, że Ci ulżyło frustracie umiech



Arczi chlopie jak na gumowa rekawiczke zalozy foliowa to nie widać,sama sie przygladalam.Arczi wyluzuj pompona od czapki na bok i Alleluja umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »