NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Kwarantanna, Jak to wygląda u nas ?
Posty: 804
Dołączył: 17 Paź 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 14 Marz 2020r. 14:21  
Cytuj
Czy wie ktoś ile osób w Stalowej Woli jest uwięzionych kwarantanną i jak to u nas wygląda ? Dostają jakiś nakaz z jakiegoś urzędu czy sanepidu ?

życie to nie uleczalna choroba, zawsze kończy się śmiercią :P
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2020r. 14:21  
Cytuj

życie to nie uleczalna choroba, zawsze kończy się śmiercią :P
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 338
Dołączył: 14 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2020r. 14:25  
Cytuj
Zachęcamy do czytania na bieżąco artykułów.

http://stalowemiasto.pl/artykuly/artykuly.php?mode=pokaz&id=48371

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 632
Dołączył: 21 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2020r. 14:35  
Cytuj
A jak za 3 tygodnie półtora miliona Polaków z zagranicy będzie chciało przyjechać na święta to dopiero będzie kwarantanna. Plus 10 milionów którzy będą mieli z nimi kontakt.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 804
Dołączył: 17 Paź 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 14 Marz 2020r. 14:56  
Cytuj
CYTAT
Zachęcamy do czytania na bieżąco artykułów.

http://stalowemiasto.pl/artykuly/artykuly.php?mode=pokaz&id=48371
Akurat na moje pytania tu nie ma odpowiedzi jezyk Artykuły pisane za kasę mnie nie obchodzą, tylko to co się dzieje naprawdę a to wiedzą tylko ci co są na tej kwarantannie.

Moderowano przez: magpie
Jest Pan niegrzeczny i wprowadza opinię publiczną w błąd. Warto zapoznać się z sesją RM, dostępna na fb, zanim następnym razem sporządzi Pan tego typu opinię wyssaną z palca. Jak na kogoś komu nie podoba się Portal dość często z niego Pan korzysta. Radzę również zapoznać się z regulaminem forum, zanim wyrazi Pan tego typu opinię

życie to nie uleczalna choroba, zawsze kończy się śmiercią :P
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2020r. 15:49  
Cytuj
Jak pisałem że szpital w nisku zamknięty w środę chwilę po 6ej rano to informacja była od naszego współpracownika. Siedzi od wtorku wieczór w domu w kwarantannie. Rodziny wszystkich, którzy mogli mieć kontakt tak mają. Też ciekaw jestem liczby.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 14 Marz 2020r. 16:45  
Cytuj
Wiemy Jaca . Jesteś najlepiej poinformowany w temacie. Ogromny szacunek dla ciebie, że w tym trudnym czasie , są ludzie którzy w sposób odpowiedzialny przekazują informacje...


To się chwali. Jak już się to skończy pewnie dostaniesz jakiś medal albo chociaż dyplom z podziękowaniem...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 70
Dołączył: 16 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2020r. 20:48  
Cytuj
Witam

Ja chcę zwrócić uwagę na inny problem:( W Stalowej Woli mieszka dużo osób starszych korzystających z pomocy opiekunek MOPS. Te Panie w żaden sposób nie są chronione przez pracodawcę, nie dostają rękawiczek, masek, żeli.. Mają za zadanie m.in. robić zakupy dla osób starszych, robić opłaty w banku itp. Każda opiekunka ma po kilka środowisk, w związku z czym kilka razy dziennie jest w różnych sklepach. Potem opiekunki te idą do swoich podopiecznych, którzy są w szczególnej grupie ryzyka! Oczywiste jest, że jak któraś z Pań się zarazi przekaże to na swoich podopiecznych, którzy są w grupie ryzyka. Każda z tych Pań ma swoją rodzinę, która w tym momencie też jest narażona. Pytam, jak to możliwe, że taka instytucja, która ma przede wszystkim chronić i pomagać naraża swoich pracowników, a co za tym idzie podopiecznych? Dla przykładu, zakłady produkcyjne mierzą pracownikom temperaturę przed wejściem na zakład, a Panie z MOPS idą do pracy z domu. A sama wiem,że niektóre idą do pracy chore, a koordynatorzy pracy nawet o tym nie wiedzą!Gdzie tu odpowiedzialność i stosowanie się do obowiązujących wytycznych rządu?

Z góry przepraszam, że tą samą wiadomość zobaczycie pod komentarzami do artykułów na stalowemiasto ale wydaje mi się,że trzeba aby ludzi byli świadomi tego co się dzieje. Trzeba pomagać ale trzeba to robić tak, żeby nikogo nie narażać.

Pozdrawiam i życzę wszystkim dużo zdrowia!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 804
Dołączył: 17 Paź 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 14 Marz 2020r. 23:38  
Cytuj
CYTAT
Jak pisałem że szpital w nisku zamknięty w środę chwilę po 6ej rano to informacja była od naszego współpracownika. Siedzi od wtorku wieczór w domu w kwarantannie. Rodziny wszystkich, którzy mogli mieć kontakt tak mają. Też ciekaw jestem liczby.
Ale dostał jakieś pismo że ma w tym domu siedzieć czy jak ? Mógł jeszcze spokojnie do domu sam wrócić czy go odwieźli radiowozem ? O takie szczegóły mi chodzi. Wiesz jak to się odbywało ?

życie to nie uleczalna choroba, zawsze kończy się śmiercią :P
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Marz 2020r. 07:54  
Cytuj
Niestety. Zadzwonił że jest w kwarantannie 14 dni i to wszystko. Jak wróci dopiero to się dowiem.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 15 Marz 2020r. 08:55  
Cytuj
To wrzuć od razu Jaca na forum , jak tylko będziesz wiedzieć. Wszyscy czekają z niecierpliwością....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 540
Dołączył: 14 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Marz 2020r. 11:15  
Cytuj
Jacek. Wszyscy co wtedy byli w szpitalu są poddani kwarantannie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 540
Dołączył: 14 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Marz 2020r. 11:16  
Cytuj
W Nisku jest kilka dużych zakładów pracy jak armatura i jest jeszcze jednostka wojskowa. Gdy ktoś zarazony tam trafi to będzie dopiero problem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 15 Marz 2020r. 11:41  
Cytuj
CYTAT
Jacek. Wszyscy co wtedy byli w szpitalu są poddani kwarantannie?



Kolega Jacy jest poddany kwarantannie , tylko że nie wziął ładowarki do pracy i telefon mu się rozładował. Przecież pisał że jak kolega wróci do domu i będzie miał jak to o wszystkim poinformuje...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 15 Marz 2020r. 11:48  
Cytuj
CYTAT
W Nisku jest kilka dużych zakładów pracy jak armatura i jest jeszcze jednostka wojskowa. Gdy ktoś zarazony tam trafi to będzie dopiero problem.




Wojsko będzie zdrowe. Od kilku tygodni dostają zastrzyki wzmacniające ( mówił mi kolega którego szwagier zna sprzątaczkę na jednostce). Informacja pewna...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Marz 2020r. 12:00  
Cytuj
CYTAT
Jacek. Wszyscy co wtedy byli w szpitalu są poddani kwarantannie?


Wszyscy którzy mieli kontakt z zarażoną napewno bo jego żona pracuje na położniczym. Edo jesteś żałosny wiesz o tym, szkoda mi ciebie i twojej rodziny.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 15 Marz 2020r. 12:16  
Cytuj
Też czasami dochodzę do takiego wniosku. Chociaż mama wzięła się na sposób i jak przeginam to mi chowa kabel zasilający od kompa...


A masz jeszcze jakieś newsy z miejsca kwarantanny? To prawda że im wojsko grochówkę dowozi?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 58
Dołączył: 1 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Marz 2020r. 15:43  
Cytuj
Jacek, Rally, .... itd. Ty chłopie masz coś z Grodzkiego, tak jak i on lubisz być w centrum zainteresowania, internet to twoje drugie życie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 15 Marz 2020r. 16:15  
Cytuj
CYTAT
Jacek, Rally, .... itd. Ty chłopie masz coś z Grodzkiego, tak jak i on lubisz być w centrum zainteresowania, internet to twoje drugie życie.


Edzio daje 20 postów ma jeden post Jacka. No ale to Jacek wg. Ciebie ma problem. Pisiorstwo nigdy nie przestanie mnie zaskakiwać.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Marz 2020r. 17:36  
Cytuj
Ale jaki jest merytorycznie zaangażowany w dyskusje smiech2

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 15 Marz 2020r. 17:47  
Cytuj
Jedyny mój problem jest taki że srakawirus uwidocznił skalę głupoty społeczeństwa. Zawsze wiedziałem że jest z tym marnie , ale dzięki Jacy i jego mentalnym pobratymcom muszę przyznać że nie doceniałem zjawiska....


Swoją drogą oprócz Jacy i jego wtyk w szpitalu im PCK , są lepsze gagatki. To są ludzie których bomba termobaryczna na pokładzie Tupolewa śmieszyła. Tymczasem jeśli im wierzyć rząd od połowy stycznia ukrywał zainfekowanych....


Kto tu ma problem?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 804
Dołączył: 17 Paź 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 16 Marz 2020r. 11:54  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Zachęcamy do czytania na bieżąco artykułów.

http://stalowemiasto.pl/artykuly/artykuly.php?mode=pokaz&id=48371
Akurat na moje pytania tu nie ma odpowiedzi jezyk Artykuły pisane za kasę mnie nie obchodzą, tylko to co się dzieje naprawdę a to wiedzą tylko ci co są na tej kwarantannie.

Moderowano przez: magpie
Jest Pan niegrzeczny i wprowadza opinię publiczną w błąd. Warto zapoznać się z sesją RM, dostępna na fb, zanim następnym razem sporządzi Pan tego typu opinię wyssaną z palca. Jak na kogoś komu nie podoba się Portal dość często z niego Pan korzysta. Radzę również zapoznać się z regulaminem forum, zanim wyrazi Pan tego typu opinię

Możecie mi powiedzieć co ta "piękna megi" chce ode mnie ?

życie to nie uleczalna choroba, zawsze kończy się śmiercią :P
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 540
Dołączył: 14 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2020r. 12:07  
Cytuj
W Nisku jest kilka dużych zakładów pracy jak armatura i jest jeszcze jednostka wojskowa. Gdy ktoś zarazony tam trafi to będzie dopiero problem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Marz 2020r. 13:49  
Cytuj
podobno w nisku nie ma żadnego przypadku korony, ta kobieta została przewieziona do łańcuta i nikogo nie zaraziła, a nawet powoli szpital zaczyna "normalnie" funkcjonować

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 17 Marz 2020r. 14:52  
Cytuj
Niemożliwe żeby tym strasznym wirusem nikt się nie zaraził. A poza tym dopóki Jaca nie napisze że szpital im PCK będzie funkcjonował normalnie , dopóty nie uwierzę. Pewnie już uruchamia swoje wtyki...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 428
Dołączył: 18 Sty 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 18 Marz 2020r. 11:23  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Zachęcamy do czytania na bieżąco artykułów.

http://stalowemiasto.pl/artykuly/artykuly.php?mode=pokaz&id=48371
Akurat na moje pytania tu nie ma odpowiedzi jezyk Artykuły pisane za kasę mnie nie obchodzą, tylko to co się dzieje naprawdę a to wiedzą tylko ci co są na tej kwarantannie.

Moderowano przez: magpie
Jest Pan niegrzeczny i wprowadza opinię publiczną w błąd. Warto zapoznać się z sesją RM, dostępna na fb, zanim następnym razem sporządzi Pan tego typu opinię wyssaną z palca. Jak na kogoś komu nie podoba się Portal dość często z niego Pan korzysta. Radzę również zapoznać się z regulaminem forum, zanim wyrazi Pan tego typu opinię


Magpie nie zapominaj ze to wy ten cudowny portal napisaliście jako pierwsi ze mamy koronawirusa w powiecie jeszcze zanim zostało to potwierdzone po czym szybko usunęliście artykuł jak wam się zwróciło uwagę wiec na żenujący poziom artykułów nie dziwcie się ze ludzie patrzą z dystansem umiech
Niektóre artykuły są pisane chaotycznie niestety i niezrozumiale.
Rozumiem gdybyście pisali po ang czy coś ale w ojczystym języku ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »