NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Dla kobiet w ciąży, Witam mam pytanko
Posty: 2
Dołączył: 13 Marz 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2020r. 14:34  
Cytuj
Witam mam pytanko czy ktoś jak miał wizytę do pani dr orłowskiej do został odwołany wizytę bez odwołania. Z góry dziękuję za odpowiedź pytam do kobiet ciąży

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2020r. 14:34  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 2 Kwie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2020r. 15:08  
Cytuj
Też jestem ciekawa co z zaplanowanymi wizytami w przychodni przyszpitalnej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 55
Dołączył: 21 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2020r. 20:29  
Cytuj
Miałam 2 wizyty, jedna prywatna i druga w przychodni ale w Nisku. Wszystko odwołane, tak samo usg szpitalne. Wszystko zawieszone, gdybym nie zadzwoniła sama zapytać to nawet bym o tym nie wiedziała.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 13 Marz 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2020r. 20:48  
Cytuj
Witam no dziś do mnie położna dzwoni że wizyta jest odwołana , a ja mówię dobrze a chciałam za pytać do kiedy następna wizyta oni nie wiedzą , jeszcze mi leki się kończą i pytam i ona zaczęła kręcić że proszę podejść do apteki a żeby potem receptę zanieść a jestem w 17 tygodniu i 5 dni ... No kurde . To niech wszystko zamkną i bd po sprawie żeby lekarzy nie było. Musiałam dzwonić do swej lekarki i kazała poniedziałek podejść po receptę masakra jakaś

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 55
Dołączył: 21 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2020r. 22:50  
Cytuj
Po receptę można wejść na pacjent.gov i tam wypiszą, a wtedy bezpośrednio do apteki i po numerze wywadza lek. Moja tak mi kazała załatwić gdybym chciała jaki kolwuek lek. A jest gorzej bo ja mam 3 trymestr a niewiadomo kiedy przychodnie otworzą. Czy wogole ktoś przyjmuje prywatnie???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 15 Marz 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Marz 2020r. 10:35  
Cytuj
Witam
Czy ktos sie orientuje co z wizytami prywatnymi lekarzy ginekologow z Niska? Czy normalnie przyjmuja np. Dr Polski,dr Sarzynski? Jesli ktoras z Was cos wie proszę o informację

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »