NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 20 21 22 23 24 25 26 ... » »»
Koronavirus,
Posty: 683
Dołączył: 30 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2020r. 18:23  
Cytuj
WHO powinno zmienic nazwę na WDO!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2020r. 18:23  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2020r. 00:33  
Cytuj
CYTAT (mirek777)
Feniks - jak tam twoje wykształcenie?
No dawaj potluczony

Wystarczające abym nie musiał kłamać o nim tak jak Ty i sądząc po tym co wypisujesz na tym forum na pewno wyższe od Twojego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 30 Sty 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2020r. 07:33  
Cytuj
Czy mogę przebywać w garażu i zmienić koła na letnie w czasie epidemi ?? Czy grozi mandat??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2020r. 07:58  
Cytuj
Bez przesady, w garażu jak jesteś sam to możesz robić co ci się podoba. Uważam że nie tylko wymienić koła ale i naprawę jak też polerowanie lakieru.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2020r. 10:03  
Cytuj
CYTAT
Czy mogę przebywać w garażu i zmienić koła na letnie w czasie epidemi ?? Czy grozi mandat??


Mandat? Mogą Cię zastrzelić!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 632
Dołączył: 21 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2020r. 10:14  
Cytuj
A nawet powinni.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 495
Dołączył: 27 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2020r. 11:49  
Cytuj
CYTAT
Mandat? Mogą Cię zastrzelić!


Gdy mały konus wyda dekret o strzelaniu do idiotów na ulicy to ty czotunio będziesz musiał jednak siedzieć w domu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4970
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2020r. 17:22  
Cytuj
Kilkanaście dni temu, pan minister Szumowski kpił sobie z zakładania maseczek na twarz.sciana
Twierdził, ze to niczego nie zmienia.zaklopotany

https://demot(...)z-sprzed

Co się stało,że pan minister zmienił zdanie?
Mówił,ze noszenie maseczek dotyczy ludzi chorych.To że ją nosi teraz,może świadczyć iż jest chory.co
Ciekawe, czy podobnie jak Arłukowicz,będzie miał dość odwagi spojrzeć w oczy kolegom,koleżankom po fachu i innym pracownikom służby zdrowia w tym cywilnym?zdegustowany
---
Kwarantanna-czekam na dzień w którym się skończy i będę mógł "polecieć"do lasu.potluczony

https://demot(...)onywac-w

Koniec kwarantanny i spotkanie z panną Krystyną P.łowicz...:szok:

https://demot(...)/Bajki-a

OBOWIĄZUJE ZAKAZ WIESZANIA POLITYKÓW ZA JAJA NA LATARNIACH, BEZ WCZEŚNIEJSZEGO UZGODNIENIA Z OPERATOREM SIECI ENERGETYCZNEJ LUB TELEKOMUNIKACYJNEJ.`
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2020r. 17:33  
Cytuj
WHO to przystawka do CCP, oj będzie jazda umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2020r. 17:46  
Cytuj
Czas powołać własne WHO. Jacek Kurski będzie szefem.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 167
Dołączył: 10 Paź 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2020r. 18:04  
Cytuj
jusek nie kłam w sprawie szumowskiego, on nie kpił, piszesz nieprawde, nie badz jak tvn. dzisiaj mamy rekord zarazonych 545 sztuk, moim zdaniem to efekt takiej gadaniny jak twoja andrzejku, powinienes sie czuc odpowiedzianych za te zarazenia i smierc tych ludzi, namawiales do lamania kearantanny i lamania zakazow w swieta i mamy teraz tego efekty, masz tych ludzi na sumieniu o ile jeszcze cos takiego jak sumienie posiadsz kolego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2020r. 18:12  
Cytuj
CYTAT
jusek nie kłam w sprawie szumowskiego, on nie kpił, piszesz nieprawde, nie badz jak tvn. dzisiaj mamy rekord zarazonych 545 sztuk, moim zdaniem to efekt takiej gadaniny jak twoja andrzejku, powinienes sie czuc odpowiedzianych za te zarazenia i smierc tych ludzi, namawiales do lamania kearantanny i lamania zakazow w swieta i mamy teraz tego efekty, masz tych ludzi na sumieniu o ile jeszcze cos takiego jak sumienie posiadsz kolego.


Poszukaj video z wypowiedzi u Mazurka w RMF. Zobaczysz i usłyszysz, sam wyciągnij wnioski.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 167
Dołączył: 10 Paź 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2020r. 18:15  
Cytuj
ty się andrzejku mazurkiem nie zaslaniaj, suchalem tej audycji, pamietaj ze masz krew na rekach, ten wzrost zachorowan to wina takich jak ty, co namawiali do lamania prawa i twierdzili ze zakazy oraz izolacja to bzdura. nasmiewales sie z pandemi i teraz mamy to co mamy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2020r. 18:20  
Cytuj
CYTAT
i teraz mamy to co mamy

Przepraszam co mamy? potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2020r. 18:25  
Cytuj
mazowieckie...1,992/108
śląskie.............1,443/73
wielkopolskie...1,020/51
dolnośląskie....1,044/30
podkarpackie......263/16

no mamy nie najgorzej, ludzie rozumni Jędrek jest organicznie na 'nie' i odmrozi sobie uszy nie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2020r. 21:17  
Cytuj
CYTAT
CYTAT (mirek777)
Feniks - jak tam twoje wykształcenie?
No dawaj potluczony

Wystarczające abym nie musiał kłamać o nim tak jak Ty i sądząc po tym co wypisujesz na tym forum na pewno wyższe od Twojego.


dr inż.?
nie.... professor - jak Bartoszewski.

Ja nie muszę kłamać.
To może ty przestaniesz kręcić.

No dawaj potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4970
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2020r. 21:34  
Cytuj
CYTAT
jusek nie kłam w sprawie szumowskiego, on nie kpił, piszesz nieprawde, nie badz jak tvn. dzisiaj mamy rekord zarazonych 545 sztuk, moim zdaniem to efekt takiej gadaniny jak twoja andrzejku, powinienes sie czuc odpowiedzianych za te zarazenia i smierc tych ludzi, namawiales do lamania kearantanny i lamania zakazow w swieta i mamy teraz tego efekty, masz tych ludzi na sumieniu o ile jeszcze cos takiego jak sumienie posiadsz kolego.

@ErnestW
Posłuchaj wypowiedzi Szumowskiego,a gdy zrozumiesz co mówił,stanie się cud.good
Może dotrze wówczas do Ciebie, że piszę prawdę.placze
Chyba ,że Twoja teoria sPiS-kowa tego nie uwzględnia.sciana
Jarek,zobaczył Ciebie,wie gdzie jesteś,a tak o Tobie myśli.mlotek

https://demot(...)bs-przed
---------------------
A to taki gratis...zarumieniony
Zakładam konsulat,a przynajmniej mój "członek"będzie attache...cool

https://demot(...)y-i-bawi

Wymodlił Duda,ten co czyni cuda.:szok:
https://demot(...)wymodlil

A Qrdupel szaleje!zaklopotany
https://demot(...)-staremu

OBOWIĄZUJE ZAKAZ WIESZANIA POLITYKÓW ZA JAJA NA LATARNIACH, BEZ WCZEŚNIEJSZEGO UZGODNIENIA Z OPERATOREM SIECI ENERGETYCZNEJ LUB TELEKOMUNIKACYJNEJ.`
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2020r. 21:48  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2020r. 22:08  
Cytuj
Widzę, że rodzice poszli spać i "dr inż" stalowegomiasta dorwał się do klawiatury, uważaj bo jak się któreś obudzi to będziesz miał szlaban na dłużej niż niedziele inżynierze od prowokowania odsłon i nabijania postów a co za tym idzie admin nie wypłaci kasy.
Wyszczekany to jesteś za monitora ale jak chcesz możemy spotkać się w realu i wtedy możemy wymienić swoje poglądy, a puki co to znajdź sobie równego sobie bo ja nie dam się sprowadzić do Twojego poziomu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4970
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 20 Kwie 2020r. 05:19  
Cytuj
Ceny masek są absurdalne.
Kokosy zbijają tzw.spekulanci.
Oczywiście nasz "żąd"zapowiedział walkę ze spekulacją.ok
Niech mi ktoś wytłumaczy jak to będzie możliwe w czasach gospodarki wolnorynkowej.nie wiem
Kupuję i odsprzedaje lub produkuję i sprzedaję towar, w takiej cenie,jaką chcę.
Jeśli nie ma konsumenta czyli chętnego do nabycia danego towaru, po prostu zostaję "gołom dupom"na lodzie.
To prawo wolnego rynku, o czym wie nawet najgłupszy wykształceniem ekonomista.smiech2
Chyba że w "żądzie", są tacy jeszcze głupsi...zaklopotany

Ciekaw jestem,czy kary będą też dotyczyły firm typu "Nike","Adidas" a w szczególności np."Gucci","Dolce Gabbana" gdzie wszystko jest kosmicznie drogie z samej zasady?
Na bazarze buty 50 dych w złotych- u nich 500 euro.Majty 20 zyli z dwupak,u nich 20 euro za sztukę.:szok:
Maseczka Made in China 2 zł,spekulacyjna cena 20 zl.Tymczasem maseczka"Prado"100 euro jest OK.zdegustowany
A to wredni spekulanci!mlotek
I tu ciekawostka...co

https://demot(...)ez-brata

I drugie.
No właśnie.Nam wmawiają,ze maski będziemy musieli nosić w tzw.kwarantannie do czasu wynalezienia skutecznej szczepionki.
Czyli rok placze,albo i dłużej,kiedy to "kitajce'...neutralny

https://demot(...)a-jedyna

Kościół podąża własną ścieżką ewolucji w walce konowierusem.
Szczególnie ta druga metoda wydaje mi się odrobinę intrygująca...chytry

https://demot(...)uz-plan-

https://demot(...)urgiczna

OBOWIĄZUJE ZAKAZ WIESZANIA POLITYKÓW ZA JAJA NA LATARNIACH, BEZ WCZEŚNIEJSZEGO UZGODNIENIA Z OPERATOREM SIECI ENERGETYCZNEJ LUB TELEKOMUNIKACYJNEJ.`
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Kwie 2020r. 06:56  
Cytuj
CYTAT
Widzę, że rodzice poszli spać i "dr inż" stalowegomiasta dorwał się do klawiatury, uważaj bo jak się któreś obudzi to będziesz miał szlaban na dłużej niż niedziele inżynierze od prowokowania odsłon i nabijania postów a co za tym idzie admin nie wypłaci kasy.
Wyszczekany to jesteś za monitora ale jak chcesz możemy spotkać się w realu i wtedy możemy wymienić swoje poglądy, a puki co to znajdź sobie równego sobie bo ja nie dam się sprowadzić do Twojego poziomu.


Dobre.
Ale niezbyt oryginalne.

"proffessorze" feniks - no nie wstydź się - jakie jest twoje wykształcenie?
Krytykujesz je u innych - podaj więc swoje. potluczonypotluczony

Następny gimbus chce spotkania w realu. Wam naprawdę skończyły się argumenty. ok

O "wielki"..... - no dawaj z tym wykształceniem.
A o spotkaniu zapomnij - mam jasne zasady. I nie sprowokujesz mnie żadnym kozaczeniem - "proffessorze"good

A propos "nabijania postów"... dodaj sobie posty na przykład obydwu wersji andrzejka....potluczony
Chcesz mój stan licznika - pisz do admina - bierz. Masz moją zgodę. Ja mogę mieć zero na stałe.

No "doktorze" feniks - jakie jest twoje wykształcenie?
Miej odwagę. potluczony



A wracając do tematu.

Patrząc na zachowania mieszkańców Stalowej Woli - nakaz noszenia maseczek jest przykładnie naginany i łamany przez około połowę.
O dziwo - to młodzież i starsi są tu bardziej sumienni.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 20 Kwie 2020r. 10:44  
Cytuj
CYTAT
Następny gimbus chce spotkania w realu. Wam naprawdę skończyły się argumenty. ok

A jednak brak Ci odwagi i tylko za monitora jesteś tak wyszczekany. Dla dodania sobie pewności wyzywasz od gimbususów i przekręcasz słowo "proffessorze".
Szkoda czasu i klawiatury na takiego jak Ty. Lecz się chłopcze, może nie jest jeszcze za późno i tak jak napisałem wcześnieo znajdź sobie równego sobie bo ja nie dam się sprowadzić do Twojego poziomu. Nie pozdrawiam ale i nie życzę niczego złego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Kwie 2020r. 11:02  
Cytuj
Ojeeeej.

Jednak musisz kozaczyć.
Nie potrafisz inaczej. Dziecinada rodem z ery neostrady.
potluczony

"proffessorze" feniks - potrafisz kogoś atakować za jego wykształcenie - pochwal się swoim. ok

Cóż - jesteś po prostu żałosny.
Nie podpuścisz mnie i nie sprowokujesz. Za stary na to jestem.potluczony

Nikomu nie życzę niczego złego.ok


A wracając do tematu.
Widać po ministrze zdrowia, że sam nie oszczędza swojego. A i tak jest atakowany w internecie. To dlatego, że jeśli będzie trzymał poziom - to zostanie bohaterem. Szacunek.okok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 350
Dołączył: 8 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Kwie 2020r. 11:08  
Cytuj
No ale przynajmniej część firm na tym COVID-19 skorzysta :

https://www.rp.pl(...)wie.html

https://serwi(...)icy.html

Ciekawy jest zapis odnośnie montażu anten na obiektach zabytkowych.

Szkoda tylko, że nadal kosztem ludzi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 20 Kwie 2020r. 15:33  
Cytuj
Takie do przemyślenia.

Zamknięto parki i lasy przy 3 tysiącach zarażonych, otwierają przy 9 tysiącach chorych.

Oczywiście nadal jestem przeciwny temu zakazowi.

Do przemyślenia dla tych co tak wierzą w każde słowo i działanie rządu.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 20 21 22 23 24 25 26 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »