NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
«« « ... 13 14 15 16
Koronavirus,
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2020r. 18:46  
Argumentów jest aż nadto. Aż dziw bierze że sam tego nie dostrzegasz, dlatego nie będę ci tłumaczył. Dlaczego nie reprezentujesz konfederacji w komisji?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Prywatna wiadomość 

Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2020r. 18:46  

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 6 Kwie 2020r. 19:32  
Argumentów jest aż nadto? Andrzejku a taki jeden konkretny można by prosić po starej znajomości?umiech

Bo mi wydaje się że oprócz tego że Duda ma wygraną w cuglach na tę chwilę , to nic innego nie przychodzi do głowy...

Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 6 Kwie 2020r. 19:39  
Wystarczy, że pójdziesz na pocztę i zobaczysz jakie są teraz kolejki. Wszystko sam zrozumiesz.

Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 6 Kwie 2020r. 19:55  
Rozumiem. Czyli według ciebie każdy chętny do oddania głosu korespondencyjnego musi pójść określonego dnia o określonej godzinie na pocztę a pani przy okienku musi przybić potwierdzenie nadania?

Po prostu pytam , szczerze mówiąc sam nie wiem jaką formę to przyjmie...

Prywatna wiadomość 

pl2
pl2
pl2
ff
Wysłany: 6 Kwie 2020r. 20:06  
CYTAT
Wystarczy, że pójdziesz na pocztę i zobaczysz jakie są teraz kolejki. Wszystko sam zrozumiesz.

A wcześniej nie było kolejek na poczcie? Przez ostatni okres, czyli 2 lat reguralnie bywałem na poczcie 3-4 razy w tygodniu. I na jakieś 3 wizyty, to dwa razy musiałem się wystać w kolejce. Ale cóż poradzić, jak na 6 okienek, zazwyczaj są czynne 2 lub 3. Do tego co chwilę trafiają się osoby, które rzadko coś wysyłają i zawsze muszą się o wszystko wypytać, lub coś źle wypełnią i muszą ponownie wypełnić blankiet. Albo idą odebrać awizo i nie do czytają, że mogą odebrać dopiero po 19 godzinie.
PS. Głosowanie korespondencyjne trochę inaczej wygląda, niż Ci się wydajesmiech2

Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 6 Kwie 2020r. 20:36  
No to widać chłopcy, że nawet nie przejeżdżaliście w ostatnim czasie obok żadnej poczty. Może i dobrze #siedźnadupie

Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 6 Kwie 2020r. 20:40  
Jedrek nie masz wstydu z tym chodzeniem na wybory na pocztę, ręce opadają do poziomu totalnych nie wiem

Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 6 Kwie 2020r. 20:44  
CYTAT
No to widać chłopcy, że nawet nie przejeżdżaliście w ostatnim czasie obok żadnej poczty. Może i dobrze #siedźnadupie

Trochę kręcisz Andrzejku. A może wystarczy wrzucić kopertę do tej czerwonej skrzynki na zewnątrz urzędu?

Dostajesz na adres zameldowania gotową kartę wyborczą , wypełniasz ją sam czy z małżonką , a potem wrzucasz kopertę i tyle z tym zachodu.
Moim zdaniem wstyd że przez 31 lat transformacji ustrojowej musieliśmy się fatygować osobiście, i dopiero srakawirus załatwił temat.
A gdyby tak jeszcze weszło głosowanie przez internet to można by uznać że 31 lat po samorozwiązaniu PZPR komuna się w końcu skończyła...

Obawiam się że kolejki na poczcie to bardzo słaby argument. A jakiś inny problem?

Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 6 Kwie 2020r. 21:24  
A jeszcze przed chwilą pisałeś, że nie wiesz jak to będzie. Już wiesz?

Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 6 Kwie 2020r. 21:30  
W międzyczasie przeczytałem co nieco. Np jakiś dziennikarzyna z RMF wrzucił takie coś:

https://mobile.twitter.com/patrykmichalski/status/1247223225416929281

Tak jakby wcześniej za zniszczenie karty wyborczej nic nie groziło....

Andrzejku czy podtrzymujesz swoją opinię że głosowanie korespondencyjne będzie kłopotliwe?
Ja zadawałem pytania , liczyłem że rozwiejesz moje wątpliwości np sprawie czerwonej skrzynki na zewnątrz urzędu pocztowego. Dalej nie wiem czy trzeba ustawiać się przy okienku , czy wystarczy wrzucić kopertę bez wchodzenia na pocztę...

Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 6 Kwie 2020r. 21:46  
CYTAT
Obrazek

globaliści już wiedzą albo sugerują co będzie kołem zamachowym budzącej się do życia gospodarki...zdegustowany muszę przyznać ze środowiska lgbtqp+ naprawdę mają ciężko w pandemii i braku kontaktów grupowych, Biedroń ma jakieś propozycje?

https://www.forbes.pl/biznes/sex-shopy-online-przezywaja-boom-koronawirus-napedza-sprzedaz-seksgadzetow/4v4r860?tpcc=onet_bloczek_paid&utm_source=onet.pl&utm_medium=sg_bloczek&utm_campaign=oferta_paid

Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 6 Kwie 2020r. 21:52  
A PiS już nie boi się fałszerstw?
Skąd będzie wiadomo, że oddałem głos?
Takie drobnostki.

Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 6 Kwie 2020r. 22:02  
Andrzejku a teraz skąd wiesz że oddałeś głos?

Skoro nawet taki zacofany cywilizacyjnie człowiek jak Jarosław Kaczyński nieco zluzował majty , to wydaje mi się że ty powinieneś przyklasnąć...

Dobrze że w tym smutnym czasie kiedy srakawirus dziesiątkuje naszą populację , są jeszcze odważni ludzie którzy potrafią się dobrze bawić

https://mobile.twitter.com/stumbras3/status/1247213445038116866

Prywatna wiadomość 

«« « ... 13 14 15 16

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »