NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Zapasy żywności czy robicie ?,
Posty: 309
Dołączył: 25 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Marz 2020r. 10:55  
Cytuj
Znajoma mieszka na granicy z Czechami, w Ostrawie w sklepach puste półki (widziałam zdjęcia znajomej mieszkającej tam) tak jak normalnie przyjeżdżają Czesi na zakupy, tak w ostatnich dniach jest ich jak mrówek. W sobotę w biedronce ledwo mąkę dostała, a papieru toaletowego zostało 5 opakowań za 15zl , była w aptece z recepta, to większość ludzi przychodziła i pytała o żele antybakteryjne i płyny do dezynfekcji.

I zaczęłam się zastanawiać może jednak warto zrobić zapasy bo znając Nasz naród zaraz wszyscy rusza jak na hejnał i będą pustki w sklepach.

Jesteś szalony, brak Ci piątej klepki, jesteś wariatem ale tylko wariaci naprawdę coś są warci
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Marz 2020r. 10:55  
Cytuj

Jesteś szalony, brak Ci piątej klepki, jesteś wariatem ale tylko wariaci naprawdę coś są warci
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 314
Dołączył: 30 Lip 2019r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Marz 2020r. 11:05  
Cytuj
A póżnie pod śmietnikiem stery żarcia będą - jak to po świetach bywa .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 384
Dołączył: 9 Wrz 2009r.
Skąd: RST-LU
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Marz 2020r. 11:06  
Cytuj
CYTAT
Znajoma mieszka na granicy z Czechami, w Ostrawie w sklepach puste półki (widziałam zdjęcia znajomej mieszkającej tam) tak jak normalnie przyjeżdżają Czesi na zakupy, tak w ostatnich dniach jest ich jak mrówek. W sobotę w biedronce ledwo mąkę dostała, a papieru toaletowego zostało 5 opakowań za 15zl , była w aptece z recepta, to większość ludzi przychodziła i pytała o żele antybakteryjne i płyny do dezynfekcji.

I zaczęłam się zastanawiać może jednak warto zrobić zapasy bo znając Nasz naród zaraz wszyscy rusza jak na hejnał i będą pustki w sklepach.



straszna cebularnia w tej Polsce, wszędzie już jest korona tylko my jak zawsze na końcu !

PS. nie robię zapasów na diecie jestem !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Marz 2020r. 11:09  
Cytuj
za tydzień będą pustki w sklepach zobaczycie goodgoodgoodgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 450
Dołączył: 1 Cze 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Marz 2020r. 11:23  
Cytuj
CYTAT
za tydzień będą pustki w sklepach zobaczycie goodgoodgoodgood

wszystko zależy od pogody
obyś miał rację, ekspercie ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1180
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Marz 2020r. 11:25  
Cytuj
CYTAT
Znajoma mieszka na granicy z Czechami, w Ostrawie w sklepach puste półki (widziałam zdjęcia znajomej mieszkającej tam) tak jak normalnie przyjeżdżają Czesi na zakupy, tak w ostatnich dniach jest ich jak mrówek. W sobotę w biedronce ledwo mąkę dostała, a papieru toaletowego zostało 5 opakowań za 15zl , była w aptece z recepta, to większość ludzi przychodziła i pytała o żele antybakteryjne i płyny do dezynfekcji.

I zaczęłam się zastanawiać może jednak warto zrobić zapasy bo znając Nasz naród zaraz wszyscy rusza jak na hejnał i będą pustki w sklepach.



Tak, skoro ktoś panikuje, to trzeba także panikować jezyk

Jedyne co warto słuchać - wódka zabija wirusa, trza lać i odkażać jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Marz 2020r. 11:34  
Cytuj
podobno nigdzie nie można już kupić mydła antybakteryjnego.... ciekawe czemu jak takie mydło działa na bakterie a nie na wirusy.... a w programie bosacka mówiła że mydło antybakteryjne nie różni się od zwykłego mydła zbytnio....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 980
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Marz 2020r. 11:53  
Cytuj
Różni się nazwą . W stw jeszcze nie widać paniki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4999
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Marz 2020r. 12:29  
Cytuj
Nic nadzwyczajnego. Wędline jak coś sie uwędzi, poeczywo upiecze i jakoś to będzie

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 55
Dołączył: 15 Wrz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Marz 2020r. 12:57  
Cytuj
No jak lud masowo wykupuje mąki, ryże i makarony w ilościach hurtowych, to papier totaletowy w takich samych ilościach może okazać się zbędny, bo po tych produktach spożywczych w ilościach jak dla małego plutonu zatwardzenie murowane jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 305
Dołączył: 1 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Marz 2020r. 13:04  
Cytuj
Z dniem dzisiejszym odebrana zostanie nam wolność. Każdy kto będzie podejrzany będzie mógł zostać doprowadzony siłą przez wojsko lub policję na kwarantannę lub hospitalizowanie. W nocy rząd opublikował ustawę, która ingeruje daleko w naszą wolność. To jest absurd. Niestety większość zrozumie co się stało po czasie. Szkoda, że tak niewielu potrafi myśleć czym jest wolność. Braun ma całkowitą rację. Stan Wojenny plus koronawirus plus Dobranoc

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 495
Dołączył: 27 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 2 Marz 2020r. 14:20  
Cytuj
CYTAT
Znajoma mieszka na granicy z Czechami, w Ostrawie w sklepach puste półki (widziałam zdjęcia znajomej mieszkającej tam) tak jak normalnie przyjeżdżają Czesi na zakupy, tak w ostatnich dniach jest ich jak mrówek. W sobotę w biedronce ledwo mąkę dostała, a papieru toaletowego zostało 5 opakowań za 15zl , była w aptece z recepta, to większość ludzi przychodziła i pytała o żele antybakteryjne i płyny do dezynfekcji.

I zaczęłam się zastanawiać może jednak warto zrobić zapasy bo znając Nasz naród zaraz wszyscy rusza jak na hejnał i będą pustki w sklepach.



Że co? Że Czesi u nas zakupy robią? Skoro u nas taka drożyzna, albo totalna opozycja kłamie, albo Czesi to głupki. smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 617
Dołączył: 31 Sty 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Marz 2020r. 16:29  
Cytuj
Ja mam zapas spirytusu i bimbru 98%. Te dwa artykuły nie dają szans koronosowi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 617
Dołączył: 31 Sty 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Marz 2020r. 16:30  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
za tydzień będą pustki w sklepach zobaczycie goodgoodgoodgood

wszystko zależy od pogody
obyś miał rację, ekspercie ;)

i pewnie to wina pisu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Marz 2020r. 17:14  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
za tydzień będą pustki w sklepach zobaczycie goodgoodgoodgood

wszystko zależy od pogody
obyś miał rację, ekspercie ;)

i pewnie to wina pisu.


Raczej Tuska;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
007
007
Posty: 22
Dołączył: 19 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Marz 2020r. 17:58  
Cytuj
W Japonii brakuje "polskiej wódki". Używają jej do walki z koronawirusem

:szok:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 683
Dołączył: 30 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Marz 2020r. 19:42  
Cytuj
Remont,masz rację,ale ludzi to nie interesuje....żal....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 804
Dołączył: 17 Paź 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 2 Marz 2020r. 19:48  
Cytuj
Wystarczy ludzi nastraszyć i wiosenne czyszczenie magazynów zapewnione smiech2

życie to nie uleczalna choroba, zawsze kończy się śmiercią :P
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bzk
bzk
bzk
Posty: 900
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Marz 2020r. 20:56  
Cytuj
Kupujcie hurtowo wszystko. Gospodarka na tym tylko zyska. Śmiało do sklepów. Szkoda tylko tych którym taki produkt naprawdę będzie potrzebny a nie dostanie go. Np osoby po operacja nie będą mieć środków do przemywania ran

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 126
Dołączył: 23 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 2 Marz 2020r. 21:17  
Cytuj
Spoko damy radę przetrwać mleko spokojnie ma trzy miesiące daty ważności konserwy dwa lata a pepsi 10 lat ważności ja jestem spokojny

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 188
Dołączył: 12 Lut 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Marz 2020r. 22:11  
Cytuj
CYTAT
Z dniem dzisiejszym odebrana zostanie nam wolność. Każdy kto będzie podejrzany będzie mógł zostać doprowadzony siłą przez wojsko lub policję na kwarantannę lub hospitalizowanie. W nocy rząd opublikował ustawę, która ingeruje daleko w naszą wolność. To jest absurd. Niestety większość zrozumie co się stało po czasie. Szkoda, że tak niewielu potrafi myśleć czym jest wolność. Braun ma całkowitą rację. Stan Wojenny plus koronawirus plus Dobranoc


Ten twój Braun,to pewnie ma zlecenie od Putina,wpisane w życiorys.

WJ
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 314
Dołączył: 30 Lip 2019r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Marz 2020r. 00:06  
Cytuj
A po co te zapasy żywnośći jak wirus w dwa tygodnie wykończy zarażonych w meczarniach .Może pomyśleć jak tu sobie skocić cierpienie ? Ale najpierw prąd wyłączą i sieć komórkową ,aby wiekszość mogła w spokoju odejść z tego świata w ciszy i spokoju , pośród swoich 4 ścian .Bo kto wyjdzie na ulice to , zniknie zgodnie z wytycznymi specustawy . Proste !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 564
Dołączył: 1 Lut 2017r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Marz 2020r. 00:15  
Cytuj
A może by tak wyłączyć telewizor, zamiast radia włączyć miłą muzyczkę a w internecie pooglądać coś przyjemnego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4898
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Marz 2020r. 03:17  
Cytuj
Oczywiście,że robięzaklopotany

https://demotywatory.pl/4979363/ew
https://demot(...)okalipse

Przez epidemię koronawirusa z półek w japońskich sklepach zniknęły płyny dezynfekujące, a nawet spirytus.smiech2
https://demot(...)ystraszy

Japońskie media podają, że w tamtejszych sklepach brakuje "polskiej wódki". Tak określają spirytus jednej z marek. Japończycy traktują go jako alternatywę dla środków dezynfekujących.ok

https://demot(...)brakowac

W ciągu ostatnich dwóch tygodni dostawy spirytusu wzrosły tam niemal dwukrotnie.:szok:

Według japońskiej firmy zajmującej się importem zagranicznych alkoholi, 96 proc. "polska wódka" jest "uważana za najsilniejszy napój alkoholowy na świecie".good

Lubię Japońców,ale szkoda,że nie znają naszej dobrej "berbeluchy",
domowej roboty np.śliwowicy łąckiej.zdegustowany

https://demot(...)nawirusa


Muj pszyjaciel@Edek2 z pewnościom siem załamje.sciana
Myślę,że teraz "ukradkiem"popija wódę.Potem nayebanny jak PeKaeS do Lichenia,będzie rzucał na mnie klątwy, o szkodliwości mojego picia.potluczony

https://demotywatory.pl/4059205

Na koniec filmik o debilizmie związanym z paniką grypową.
Warto obejrzeć cały.

https://demot(...)ygotowac

IM MNIEJ WIESZ, TYM LEPIEJ ŚPISZ. JEŚLI WIĘCEJ WIESZ, GORZEJ ZASYPIASZ, ALE TYM TRUDNIEJ BĘDZIE IM CIEBIE WYDYMAĆ W CZASIE SNU.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 123
Dołączył: 13 Sie 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Marz 2020r. 06:23  
Cytuj
Krótko...
Podobno nasz Gatunek nazywa się Homo Sapiens sapiens.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »