NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
Makijaż Permanentny Brwi,
Posty: 35
Dołączył: 14 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2020r. 13:34  
Cytuj
Gdzie w stalowej lub okolicy MOŻNA zrobić makijaż permanentny brwi.
Chodzi mi o naturalny wygląd, bez konieczności robienia co chwilę poprawek.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2020r. 13:34  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 3 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2020r. 15:24  
Cytuj
Gabinet kosmetyki estetycznej Sara, Pani Basia najlepsza na świecie. Polecam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 22 Wrz 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2020r. 16:49  
Cytuj
Studio Dorota Kusiak-polecam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 18
Dołączył: 27 Sty 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2020r. 08:32  
Cytuj
Również polecam Panią Dorotę Kusiak. Robiłam u niej makijaż permanentny brwi i od wielu osób słyszałam, że bardzo dobrze mi dobrała kolor i, że bardzo naturalnie to wygląda. Jakbym się z takimi brwiami urodziła. A myślę, że blondynce trochę trudniej jest dobrać kolor. Żeby z jednej strony kolor nie był jakiś mysio-rudy, a z drugiej strony, żeby nie był zbyt ciemny i karykaturalny. Robiłam metodą ombre. Ta kosmetyczka nie preferuje metody cienia ( która powoduje sztuczny efekt) ani metody włoskowej ( bo po wyłuszczeniu mogą zostać 'dziury'). Aczkolwiek trzeba liczyć się z tym, że na początku te brwi będą wyglądac trochę sztucznie i będą się wydawać zbyt mocne. Ale potem wszystko się wyłuszczy i będzie ładny efekt. Tego pierwotnego efektu nie uniknie się u żadnej kosmetyczki. No chyba, że ktoś chce żeby po wyłuszczeniu niewiele koloru zostało. A wiadomo, że nie po to się to robi. Tania atrakcja to nie jest.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 140
Dołączył: 8 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2020r. 21:31  
Cytuj
Ile taki zabieg kosztuje i jak długo się utrzymuje?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 18
Dołączył: 27 Sty 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sty 2020r. 08:16  
Cytuj
Jak ja robiłam pierwszy raz w 2018 roku to płaciłam podajże 600 zł (chyba 550 za 'pierwsze podejście' i 50zł 'za korektę' którą robi się po miesiącu) Teraz chyba 700 zł kosztuje. Ale z tego co wiem,to wszystkie kosmetyczki teraz tak biorą.Warto też zauważyć, że jak się w ciągu 1,5 roku zrobi 2 raz permanentny to się ma zniżkę - 50%. Więc w ogólnym rozrachunku to się względnie kalkuluje. Co nie zmienia faktu, że i tak jest to sporo. A takie artykuły mówiące o tym, że utrzymuje się to 5 lat, to są mity. Choć jak ktoś się nie opala, ewentualnie 'zabezpiecza' brwi, to będzie się dłużej trzymał. Zresztą, też zależy kto jaki efekt chce mieć. Bo jak ktoś lubi bardzooo delikatnie to i ok. 3 lat myslę, że można spokojnie mieć. A nawet potem ewentualnie nie robić, ale sobie poprawiać pomadą/kredką do brwi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 18 Gru 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sty 2020r. 08:55  
Cytuj
DBest Studio Dominika Bęc makijaż permanentny Lublin,z dojazdem do klienta. Proszę zobaczyć na FB polecam z całego serca, pełen profesjonalizm.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 7 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sty 2020r. 15:44  
Cytuj
CYTAT
Ile taki zabieg kosztuje i jak długo się utrzymuje?

500 zł plus korekta 100 zł. Minęły 2 lata i powiem, że pasuje uzupełnić bo już są prześwity. Jeśli masz na tyle kasy, żeby ciągle tego pilnować to rób. Ja oczekiwałam za tyle kasy dłuższego efektu...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 670
Dołączył: 7 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sty 2020r. 22:43  
Cytuj
Ja polecam PowderBrows, obok urzędu pracy, paznokcie też tam robię umiech

Dorastając w tym kraju trzeźwiejemy z marzeń - K.Ś.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »