NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Szpital Stalowa Wola ,
Posty: 77
Dołączył: 26 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Gru 2019r. 12:19  
Cytuj
Plotka głosi że mają zamykać lub restrukturyzowac niektóre oddziały szpitalne w Stalowej Woli.
Ktoś,coś w tej sprawie?
Moze się wypowiedzieć?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Gru 2019r. 12:19  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Gru 2019r. 19:07  
Cytuj
jak nie ma pacjentów to trzeba zamykać

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 249
Dołączył: 18 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Gru 2019r. 13:16  
Cytuj
niestety pacjenci Stalowej Woli nie chcą się leczyć w mieście.Leczą się Nisko,Tarnobrzeg,Zamość i gdzie indziej!!Oprócz kardiologii prężnie działającej reszta to koszmar z ulicy Wiązów!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 51
Dołączył: 4 Wrz 2014r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Gru 2019r. 13:23  
Cytuj
niestety zgadzam się z tym, że SZPITAL W STALOWEJ WOLI TO KOSZMAR. WARUNKI OKROPNE, OPIEKA I JEDZENIE TRAGEDIA!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 983
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Gru 2019r. 13:51  
Cytuj
Miałem okazję leżeć na chirurgii w tamtym tygodniu i nie zgodzę się. Pielęgniarki mega pomocne lekarz chirurg też zna się na swojej robocie. Fakt sala przepełniona a przez 3 dni nic szpitalnego nie zjadłem ale to mój nie pierwszy raz w szpitalu i zawsze się zaopatrzam w jedzenie i kasę na obiad. Ale na opiekę nie mam co narzekać .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Gru 2019r. 13:52  
Cytuj
A dziwicie się?? Trafiasz na izbę przyjęć i zastanawiają się który kolor ci dać. Czasem ktoś pomyśli i krzyknie trzeba ratować i nawet pomogą. Gdziekolwiek chcesz iść do lekarza to albo czekanie od kilku tygodni do kilku lat, albo pan płaci i do zobaczenia na wizycie/ badaniu jutro.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11634
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Gru 2019r. 14:01  
Cytuj
Leżałem na chirurgii początkiem tego roku. Ogólna ocena na plus.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 15 Gru 2019r. 10:35  
Cytuj
CYTAT
Plotka głosi że mają zamykać lub restrukturyzowac niektóre oddziały szpitalne w Stalowej Woli.
Ktoś,coś w tej sprawie?
Moze się wypowiedzieć?
Mój znajomy po miesięcznym pobycie w Szpitalu zwanym SPECJALISTYCZNYM został odwieziony do domu z trzema skierowaniami do specjalistów mimo że nie chodził.A specjalisci do których dostał skierowanie byli na miejscu w Szpitalu zwanym specjalistyczny Należy sie temu szpitalowi dogłębna kontrola wszystkich oddziałow przez kontrolę zewnetrzna i wymiana personelu chorego na znieczulicę

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2019r. 11:39  
Cytuj
CYTAT
Leżałem na chirurgii początkiem tego roku. Ogólna ocena na plus.

widocznie twoje schorzenie samo się zagoiło

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 20 Maja 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2019r. 12:01  
Cytuj
Mój tato niestety zmarł w tym szpitalu na oddziale wewnętrznym. Ogólnie na opiekę niw będę narzekała bo pielęgniarki były ok. Jedynie jeśli chodzi o lekarza to rozwalił mnie pytaniem czemu tata nie miał zrobionej tomografii jak leżał w szpitalu dwa miesiące wcześniej na oddziale kardiologii i miał objawy udaru, tak jakbym to ja zlecała jakie badania należy zrobić w trakcie pobytu u szpitalu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2019r. 15:07  
Cytuj
co mi po opiece pielęgniarek jak lekarze mają pacjentów w poważaniu, widocznie dalej koperty są popularne. Rozumiem że po wyleczeniu byłbym nawet zobowiązany jakąś gratyfikację swojemu lekarzowi wręczyć jako dowód wdzięczności ale przed zakończeniem leczenia to naet lekarz nie powinien wziąć

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 15 Gru 2019r. 18:20  
Cytuj
CYTAT
co mi po opiece pielęgniarek jak lekarze mają pacjentów w poważaniu, widocznie dalej koperty są popularne. Rozumiem że po wyleczeniu byłbym nawet zobowiązany jakąś gratyfikację swojemu lekarzowi wręczyć jako dowód wdzięczności ale przed zakończeniem leczenia to naet lekarz nie powinien wziąć
Coś do śmiechu:Czym siwe różni ryba od lekarza?Ryba nie zawsze bierze a lekarz zawsze.

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 232
Dołączył: 28 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2019r. 19:18  
Cytuj
Łatwo powiedzieć ... nie ma lekarzy i piel. w całym kraju, nie jest łatwo pozmieniać :/ mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »