NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 4 ... » »»
Wezwali policję bo dziecko wypluło opłatek,
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Lis 2019r. 10:02  
Cytuj
13-letni chłopak w trakcie mszy w kościele pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła i św. Barbary w Bełchatowie przyjął komunię, a następnie wypluł i schował do kieszeni. Sprawę opisał "Super Express".

Duchowni wezwali policję, obawiając się profanacji hostii. 13-latek tłumaczył swoje zachowanie bólem zęba. Według relacji księży, chłopak miał szarpać się i trzykrotnie próbować uciec z kościoła, ostatecznie hostię jednak spożył i tym samym nie doszło do znieważenia.

- Skończyło się pouczeniem stron. Przede wszystkim zgłaszających księży - mówi Wirtualnej Polsce nadkom. Adam Kolasa z Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi. Jak dodał, 13-latek nie został przesłuchany. - Wyjaśnialiśmy na miejscu okoliczności zdarzenia. Musieliśmy porozmawiać zarówno ze zgłaszającymi, jak i chłopcem. Po przyjeździe matki został przekazany pod jej opiekę - dodał funkcjonariusz.

Już kiedyś pisałem, że nikt normalny nie zostaje księdzem...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lis 2019r. 10:02  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 163
Dołączył: 6 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lis 2019r. 11:48  
Cytuj
No i co w tym dziwnego ze wezwali Policje? Skoro jest to miejsce kultu religijnego i zostało stwierdzone, że może dojść do profanacji to normalną rzeczą jest to, że zadzwonili. Wszystkich "mądrych" zapraszam do meczetu i niech oplują tam Koran. Zobaczymy reakcje ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 108
Dołączył: 12 Wrz 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lis 2019r. 12:10  
Cytuj
CYTAT
No i co w tym dziwnego ze wezwali Policje? Skoro jest to miejsce kultu religijnego i zostało stwierdzone, że może dojść do profanacji to normalną rzeczą jest to, że zadzwonili. Wszystkich "mądrych" zapraszam do meczetu i niech oplują tam Koran. Zobaczymy reakcje ok


100 % racji

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 809
Dołączył: 5 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lis 2019r. 12:14  
Cytuj
w sumie coś w tym jest... racja. Katolików wolno opluwac, ale zrób coś nie tak w meczecie, oni nie będa wzywac policji, od razu jeb uj...ebią.

Po co smark poszedł do komunii żeby wypluć i wsadzić do kieszeni?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 163
Dołączył: 6 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lis 2019r. 13:05  
Cytuj
CYTAT
w sumie coś w tym jest... racja. Katolików wolno opluwac, ale zrób coś nie tak w meczecie, oni nie będa wzywac policji, od razu jeb uj...ebią.

Po co smark poszedł do komunii żeby wypluć i wsadzić do kieszeni?


Dokładnie, nie wierzysz w coś to nie uczęszczaj tam i nie rób zbędnej afery.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 280
Dołączył: 12 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lis 2019r. 13:25  
Cytuj
Akurat 13 latek jak powie w domu że nie idzie bo nie wierzy to tak będzie mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lis 2019r. 13:56  
Cytuj
madras, co masz przeciwko księżom, na pewno nikt normalny nie idzie do komunii świętej żeby ją sprofanować.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 73
Dołączył: 15 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Lis 2019r. 14:32  
Cytuj
Ja pie***la ale masz Madras problemy.. Bardzo mądrze napisali poprzednicy wielkie brawa !! W każdym zawodzie trafiają się czarne owce czy lekarze czy właśnie księża. Myślę że gro księży jest w porządku i chwała im za to.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 12 Cze 2011r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 3 Lis 2019r. 15:36  
Cytuj
CYTAT


Po co smark poszedł do komunii żeby wypluć i wsadzić do kieszeni?

To po co gówniaków posya się do komunii w wieku 8 lat? Po ci się ich chrzci w 2 miesiące po narodzinach?
przecież takie kwestie można zostawić człowiekowi do wyboru jak ukończy 18rż.

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 12 Cze 2011r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 3 Lis 2019r. 15:36  
Cytuj
del

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 163
Dołączył: 6 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lis 2019r. 15:49  
Cytuj
Rodzice co najwyżej mogą zmusić do pójścia do Kościoła, a nie przyjęcia Komunii. Pewnie głupi zakład gówniarzy i tyle. Pozatym jaki miałby problem połknąć?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Lis 2019r. 15:54  
Cytuj
Nie mam nic przeciwko katolikom i ich obrzędom. Bardziej chodziło mi o idiotyczne wezwanie Policji do dziecka. W sumie dobrze, że go nie wychłostali albo nie ukamienowali na miejscu. Policja dała nadgorliwcom pouczenie ale za bezprawne zatrzymanie i użycie siły w stosunku do dziecka będą mieli sprawę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lis 2019r. 15:58  
Cytuj
A madras chciał się tylko wpisać linię retoryki robiacych z nas - katolików - jakichś fanatycznych zacofańców. Chciał dorzucić swoje "zasługi" w modnej teraz akcji opluwania KK.

Nie wyszło.
Nie dajmy profanować naszych świętości.ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 123
Dołączył: 13 Sie 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lis 2019r. 16:05  
Cytuj
CYTAT
No i co w tym dziwnego ze wezwali Policje? Skoro jest to miejsce kultu religijnego i zostało stwierdzone, że może dojść do profanacji to normalną rzeczą jest to, że zadzwonili. Wszystkich "mądrych" zapraszam do meczetu i niech oplują tam Koran. Zobaczymy reakcje ok


Dlatego rozdział Państwa z Kościołem jest niezwłocznie konieczny. Żeby służby państwowe zajmowały się prawem że tak nazwę świeckim a kościół prawem kościelnym.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Lis 2019r. 16:08  
Cytuj
Szkoda, że katolicy nie widzą, że takimi akcjami sami się opluwają.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 455
Dołączył: 9 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lis 2019r. 16:24  
Cytuj
Poświęcony opłatek ? Przecież to wymysł duchownych , normalna woda , normalne wszytko , tylko wymyślone jako święte... głupota i zacofanie ludzkie nie zna granic
Kiedyś zaćmienie było znakiem bożym i nie wiernych palono
Dzisiaj za zjedzienie i wyplucie czegoś co ktoś nazwał świętyM wzywa się policję mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 455
Dołączył: 9 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lis 2019r. 16:24  
Cytuj
Poświęcony opłatek ? Przecież to wymysł duchownych , normalna woda , normalne wszytko , tylko wymyślone jako święte... głupota i zacofanie ludzkie nie zna granic
Kiedyś zaćmienie było znakiem bożym i nie wiernych palono
Dzisiaj za zjedzienie i wyplucie czegoś co ktoś nazwał świętyM wzywa się policję mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 586
Dołączył: 28 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lis 2019r. 16:37  
Cytuj
Wopin zacofany to Ty jesteś.
Ktoś się wychował jako katolik, jehowy, buddysta, czy islamista ma prawo wierzyć swojej religii i nikt tego nie powinien potępiać. Może musisz dorosnąć żeby to zrozumieć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 25 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 3 Lis 2019r. 17:53  
Cytuj
Ja ostatnio wywaliłem, do śmieci ze 20 opłatków, które zebrały się przez lata. Czy to też profanacja? Wezwijcie policję, jeszcze nie wyniosłem worka, do śmietnika. smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 164
Dołączył: 23 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 3 Lis 2019r. 18:00  
Cytuj
Mamy państwo wyznaniowe i niedługo pisiory powołają policję religijną.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4944
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Lis 2019r. 18:28  
Cytuj
CYTAT
w sumie coś w tym jest... racja. Katolików wolno opluwac, ale zrób coś nie tak w meczecie, oni nie będa wzywac policji, od razu jeb uj...ebią.

Po co smark poszedł do komunii żeby wypluć i wsadzić do kieszeni?


@Mryszard
Co do "kozoyebuf" to masz rację.zdegustowany
Oni sprawy profanacji załatwiają kindżałem albo brzytwą.
Ciach gardziołko...i po sprawie.
No, ewentualnie ukamienują.To zresztą praktykowali wcześniej Żydzi.smiech2
Z drugiej strony-czy 8-letnie dziecko,przystępując do Sakramentu komunii,przechodząc przez te wszystkie procedury,ma w pełni świadomość prawną,umysłową tego co robi?neutralny

Teoretycznie, księża popełnili przestępstwo zatrzymując smarka,ale...
Byle "guwniak niedoyebanny" powinien dowiedzieć się na własnym kuprze,co wolno robić, a za co należy się "fpierdol".ok
Osobiście nie jestem zwolennikiem jakiejkolwiek religii,ale są pewne granice.
Nie chcę,to nie chodzę do kościoła,meczetu,synagogi itp.
Nikomu nie zabraniam wierzyć-nawet w tego boga makaronu-pastafariana.
Z ciekawości powiem,że zjadłem go dzisiaj na obiad z rosołem,tak więc wiara w niego, nieaktualna.nie wiem

Pampersiak,prawdopodobnie coś kombinował z innymi śpikami i stąd ten pomysł.sciana

Jeśli jednak, jakimś zrządzeniem losu ten "guwniak"dorośnie,niech jedzie do Arabii Saudyjskiej.I tam cwaniak powie, że Mahomet to były pastuch wielbłądów...potluczony
Bilet powinien kupić w jedną stronę.jezyk
Odwiezie go potem DHL.Całego,po kawałku.placze

PS.Spożywanie ciała i krwi innej osoby,nawet jeśli jest to metafora,pachnie mi kanibalizmem...mlotek

NAJSZYBSZE ZWIERZĘ ŚWIATA, TO KURA W PALESTYNIE .
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 2 Marz 2009r.
Skąd: stalowka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lis 2019r. 19:56  
Cytuj
A ja widzę to tak...
https://img.w(...)afd3.jpg

non serviam
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 163
Dołączył: 6 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lis 2019r. 23:06  
Cytuj
Abstrahując już od chrześcijaństwa to po prostu coś takiego jest niezgodne z prawem. Art. 196.KK "Kto obraża uczucia religijne innych osób, znieważając publicznie przedmiot czci religijnej lub miejsce przeznaczone do publicznego wykonywania obrzędów religijnych,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2."

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2019r. 02:28  
Cytuj
CYTAT
PS.Spożywanie ciała i krwi innej osoby,nawet jeśli jest to metafora,pachnie mi kanibalizmem


jusek czego cie rozum opuścił i musisz się tym chwalić, za kare tak masz z krugerem zdegustowany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2019r. 06:57  
Cytuj
CYTAT

PS.Spożywanie ciała i krwi innej osoby,nawet jeśli jest to metafora,pachnie mi kanibalizmem...mlotek


Do tego wpisu myślałem, że coś sobą reprezentujesz, tylko masz inne poglądy. Ty jednak nic sobą nie reprezentujesz.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 4 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »