NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Piszą o nas...,
Posty: 83
Dołączył: 3 Sty 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2019r. 19:02  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2019r. 19:02  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2019r. 19:09  
Cytuj
O radnym jest też artykuł na wp, onecie i wielu innych.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 993
Dołączył: 6 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2019r. 19:35  
Cytuj
No i spot nakręcony w Stalowej
https://m.you(...)x=4&t=0s

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 438
Dołączył: 13 Wrz 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2019r. 23:21  
Cytuj
a gdzie miruś, obrońca relygi i księdzóf ?? czy wypowie się na ten temat, czy trzeba będzie poczekać do poniedziałku do 7.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 297
Dołączył: 12 Lip 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2019r. 23:34  
Cytuj
Kiedyś byłem świadkiem jak nauczyciel upominał na przystanku ucznia gdzieś 5 lub 6 klasa,który kopał kosz i rozrzucał śmieci.Bezstresowo wychowany rodzynek odpowiedział pi...ol się cw..lu.Potem w autobusie skakał po siedzeniach.Ciekawi mnie czy komuś puściły by wtedy nerwy?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 126
Dołączył: 16 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Wrz 2019r. 07:03  
Cytuj
A gdzie to jest napisane że go uderzył wcale nie uderzył tylko złapał za szyję widocznie mu się należało. Teraz to gorsi są rodzice niż te dzieci

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 83
Dołączył: 3 Sty 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Wrz 2019r. 07:41  
Cytuj
To dla Ciebie jest normalne zachowanie u nauczyciela? Dla mnie nie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 708
Dołączył: 21 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Wrz 2019r. 08:34  
Cytuj
Dajcie spokój troszkę go tylko poddusił. Niech pierwszy rzuci kamieniem ten kto swojego dziecka nie poddusza i uderza głową o biurko.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 197
Dołączył: 22 Sty 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Wrz 2019r. 09:38  
Cytuj
za moich czasow w podstawowce nauczyciel gdy jakis gowniarz cos przeskrobal to pral po lapach ile wlezie linijka czy kijkiem...i niebylo bynajmniej jakis protestow ze strony rodzicow!!malo tego bo w domu dostalo sie powtorke od rodzicow!!i nie bylo to bynajmniej wieki temu bo jestem po 40tce....a teraz?bezstresowe wychowanie?ludzie pop...was?nauczycielowi mozna kosz na leb wlozyc...rodzic uderzy to gowniarz do rzecznika skarge napisze....jak widze na ulicy czy w autobusie to mlode pokolenie pozbawione jakichkolwiek wartosci i szacunku do kogokolwiek to noz mi sie w kieszeni otwiera...niechce nikogo urazac ale takie jest moje zdanie!

Człowiek mądrzeje z wiekiem, najczęściej jest to wieko od trumny...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 983
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Wrz 2019r. 14:30  
Cytuj
Na pewno to nie był wzorowy uczeń, jak nie pomaga zwrócenie uwagi to trzeba innych sposobów używać. Zostawić chłopa w spokoju, gówniarze teraz są rozpuszczeni.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 9 Lip 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Wrz 2019r. 15:03  
Cytuj
Po pierwsze: jest ustanowione w Polsce prawo, m.in. dotyczące nietykalności cielesnej każdego obywatela. A pan Marek T. reprezentuje chyba partię z "prawem" w nazwie. Coś zatem tu nie gra.

Po drugie: Bez względu na zachowanie uczniów, nauczyciel NIE MOŻE tej nietykalności naruszyć. Jeśli nie zna innych metod niż wykorzystanie własnej przewagi siłowej i przemocy - nie nadaje się na pedagoga. Złamał polskie prawo, musi ponieść karę.

Po trzecie: Prezydent Miasta wydaje miliony na "promocję miasta" imprezami na błoniach, a jego partyjny kolega potrafi za free rozsławić nasze miasto na większości portali.

Jakby nie było, ten pseudokatecheta dopuścił się czynu zabronionego. Żyjemy w państwie prawa, prawa i sprawiedliwośći. Zatem za złamanie prawa, ręka sprawiedliwości go dosięgnie.

Cytując klasyka, pewnego ministra: "Już nikt nigdy przez tego pana uderzony nie będzie"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Wrz 2019r. 16:30  
Cytuj
ty normalny, rozumiem że pozwoliłbyś sobie kosz na łeb założyć bo przemocy nie wolno używać

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Wrz 2019r. 17:50  
Cytuj
Kabi ma chyba rację.

Lepszy nagłówek:

"Stalowa Wola: katecheta uderzył ucznia piątej klasy."

niż

"Stalowa Wola: 11-latek wpier...ł radnemu."

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 12 Cze 2011r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 29 Wrz 2019r. 09:14  
Cytuj
CYTAT
za moich czasow w podstawowce nauczyciel gdy jakis gowniarz cos przeskrobal to pral po lapach ile wlezie linijka czy kijkiem...i niebylo bynajmniej jakis protestow ze strony rodzicow!!malo tego bo w domu dostalo sie powtorke od rodzicow!!i nie bylo to bynajmniej wieki temu bo jestem po 40tce....a teraz?bezstresowe wychowanie?ludzie pop...was?nauczycielowi mozna kosz na leb wlozyc...rodzic uderzy to gowniarz do rzecznika skarge napisze....jak widze na ulicy czy w autobusie to mlode pokolenie pozbawione jakichkolwiek wartosci i szacunku do kogokolwiek to noz mi sie w kieszeni otwiera...niechce nikogo urazac ale takie jest moje zdanie!


Przykre jest to co piszesz. Życzysz dzieciom tak samo złej szkoły do której sam chodziłeś i tak samo złego wychowania. Człowiek który ucieka do przemocy fizycznej i nie potrafi poradzić sobie w inny sposób jest słabym człowiekiem. Pamiętaj że kulturę się z domu wynosi. Gdzie jest ta miłość do bliźniego? Szkoda że nie potrafimy wykorzystać tego że żyjemy chyba w najlepszych czasach od powstania naszego kraju - nie potrafimy myśleć przyszłościowo tylko ciągle rozdrapujemy stare rany. Aby inni nie mieli lepiej ode mnie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 708
Dołączył: 21 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2019r. 10:07  
Cytuj
CYTAT
za moich czasow w podstawowce nauczyciel gdy jakis gowniarz cos przeskrobal to pral po lapach ile wlezie linijka czy kijkiem...i niebylo bynajmniej jakis protestow ze strony rodzicow!!malo tego bo w domu dostalo sie powtorke od rodzicow!!i nie bylo to bynajmniej wieki temu bo jestem po 40tce....a teraz?bezstresowe wychowanie?ludzie pop...was?nauczycielowi mozna kosz na leb wlozyc...rodzic uderzy to gowniarz do rzecznika skarge napisze....jak widze na ulicy czy w autobusie to mlode pokolenie pozbawione jakichkolwiek wartosci i szacunku do kogokolwiek to noz mi sie w kieszeni otwiera...niechce nikogo urazac ale takie jest moje zdanie!


Tak, bo za Twoich czasów i za moich zresztą też rodzice generalnie średnio się dziećmi przejmowali i większość była rzucona samopas. A jedynymi znanymi środkami wychowawczymi był pas od spodni. Na szczęście te czasy już minęły i nie wiem po co do tego wracać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 25 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2019r. 10:40  
Cytuj
Pamiętam jak ojciec mnie bił, debil nie znał innych metod wychowawczych, po za przemocą. Kiedy dorosłem, miałem wtedy jakieś 19 lat, spuściłem mu taki wpie...ol, że ze dwa dni nie mógł z łóżka wstać, już później ani razu nie próbował, mnie bić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 761
Dołączył: 15 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2019r. 13:46  
Cytuj
CYTAT
Pamiętam jak ojciec mnie bił, debil nie znał innych metod wychowawczych, po za przemocą. Kiedy dorosłem, miałem wtedy jakieś 19 lat, spuściłem mu taki wpie...ol, że ze dwa dni nie mógł z łóżka wstać, już później ani razu nie próbował, mnie bić.


Ale jaką ty masz wyobraźnię! Chwalisz się czy żalisz ze zgryzoty, że na rodziciela łapy podniosłeś. Wśród, sebiksów i karyn to ty może do rangi bohatera urośniesz, pajacu jeden.

„Chcesz udowodnić głupotę feministki, pozwól jej mówić”.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 438
Dołączył: 13 Wrz 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2019r. 21:05  
Cytuj
@kabi i @nisko: otóż w głębokim błędzie jesteście, jak sobie nauczyciel nie radzi, a tym bardziej ... katecheta... to może powinien się zastanowić nad pracą np. na wybijalni w aluteku (to nie jest reklama). Może jeszcze bohatera-męczennika z tego pseudoklechy zrobicie, bo wpi...lił, a właściwie prawie kark złamał 12latkowi. Wyczyn niesamowity!!! Chwała mu za walkę z głupotą rodziców!!!

@marcin: nie licz na wyrozumiałość na tym forum, a zdrowia życzę, szczególnie tego psychicznego (nie doszukuj się ani ironii, ani złośliwości).

a gdzie miruś... no tak jeszcze nie dzień roboczy...

@kruger: tak, powrót do esbeckich metod mu się marzy... to dzięki takim patriotom m.in. jest jak jest w tym kraju

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4949
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2019r. 06:18  
Cytuj
CYTAT
Dajcie spokój troszkę go tylko poddusił. Niech pierwszy rzuci kamieniem ten kto swojego dziecka nie poddusza i uderza głową o biurko.

@pepsi
Ja zawsze rano podduszam gnoja, aby sie dotlenił.sciana
Jak wraca ze szkoły wpyerol pasem,ze dwa kopy w dupę,parę razy z liścia w łeb.potluczony
O blat biurka nie tłukę,bo sie mogłoby uszkodzić.
Tak na poważnie.@Pepsi.
Co ty bredzisz.?
To ,że Ciebie tak traktowano,rozumiem.zdegustowany
... o jeden raz za mało chyba było.co
PS.Mój kamień już do Ciebie leci.Jak będziesz chciał się uchylić,"pszyjeb dynią" biurko.Może coś to da...mlotek

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 708
Dołączył: 21 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2019r. 09:01  
Cytuj
CYTAT

Tak na poważnie.@Pepsi.
Co ty bredzisz.?
To ,że Ciebie tak traktowano,rozumiem.zdegustowany
... o jeden raz za mało chyba było.co
PS.Mój kamień już do Ciebie leci.Jak będziesz chciał się uchylić,"pszyjeb dynią" biurko.Może coś to da...mlotek


Ironia, mówi Ci to coś? :szok:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4949
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2019r. 10:50  
Cytuj
CYTAT
[cytat]
Ironia, mówi Ci to coś? :szok:

Jeśli tak,to "sorka".neutralny
neutralny

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2019r. 22:09  
Cytuj
Mam pytanie do:

focus
kierowca
b.l.u.e.
kabi
pawcio1972ra

Czy gdyby Wasze dziecko zachowywało się nieodpowiednio np. przesuwało ławki i przepychało się i nie reagowało na polecenia to dorosły facet ma prawo używać innych sposobów?

Czy mógłby Wasze dziecko poddusić?

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 761
Dołączył: 15 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Paź 2019r. 00:52  
Cytuj
CYTAT („PolakzPolski3”)
Czy gdyby Wasze dziecko zachowywało się nieodpowiednio np. przesuwało ławki i przepychało się i nie reagowało na polecenia to dorosły facet ma prawo używać innych sposobów?

Czy mógłby Wasze dziecko poddusić?


Podaj informację, i adekwatny sposób w jaki Ty rozwiązałbyś tą zaistniałą sytuację? Wymień te lub inne skuteczne wg Ciebie sposoby? Na pewno gość miał prawo wyjść z siebie, i tylko nie mów że nie widzisz co teraz wyprawiają gimbusy, szczyle, gówniarzeria...

„Chcesz udowodnić głupotę feministki, pozwól jej mówić”.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Paź 2019r. 04:36  
Cytuj
Wczoraj o tym rozmawialiśmy z kolegami. Gdyby to było moje dziecko to sprawą już zajmowałby się prawnik po poprzedniej obdukcji. Skoro sobie nie radzi, to niech znajdzie pracę w której sobie poradzi. 5ta klasa to dziecko 10 letnie, do wieku gimnazjum / 7 klasy jeszcze trochę. Natomiast część osób stwierdziła, że po takim potraktowaniu dziecka miałaby sprawę w sądzie. Oko za oko, ząb za ząb jak rzecze pismo.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 9 Lip 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Paź 2019r. 07:38  
Cytuj
CYTAT
[ Na pewno gość miał prawo wyjść z siebie, i tylko nie mów że nie widzisz co teraz wyprawiają gimbusy, szczyle, gówniarzeria...


Reirek ośle, jesteś pewien tego co napisałeś? Podaj proszę jakieś źródło... KPC, Karta Nauczyciela, Konstytucja ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »