NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
Stomatologia April,
Posty: 96
Dołączył: 26 Maja 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2019r. 18:48  
Cytuj
Chciałam zapisać dziecko na leczenie do April.
Jak z podejściem do dziecka?
Jakie terminy?
Jak z cenami?
Proszę o komentarze osoby które coś wiedzą na ten temat.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2019r. 18:48  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 25 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2019r. 19:18  
Cytuj
Ja polecam, mój 5 latek bardzo lubi tam chodzić. Wyleczono mu kilka ząbków. Panie są bardzo miłe i mają spoko podejście do dzieciaków. Młody dostaje po wizycie drobny upominek. Chodziliśmy do innego znanego dentysty w stw, niestety tamten liczył tylko na szybką kasę, zero podejścia do dzieci a paragon za wizytę dostać graniczyło z cudem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 96
Dołączył: 26 Maja 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2019r. 20:24  
Cytuj
CYTAT
Ja polecam, mój 5 latek bardzo lubi tam chodzić. Wyleczono mu kilka ząbków. Panie są bardzo miłe i mają spoko podejście do dzieciaków. Młody dostaje po wizycie drobny upominek. Chodziliśmy do innego znanego dentysty w stw, niestety tamten liczył tylko na szybką kasę, zero podejścia do dzieci a paragon za wizytę dostać graniczyło z cudem.

A JAK WŁAŚNIE Z CENNIKIEM? Porównywalnie do innych gabinetów w Stalowej czy taniej lub drożej?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 55
Dołączył: 24 Maja 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2019r. 20:46  
Cytuj
a ja nie polecam właśnie, panie wciskają na siłę cały pakiet dodatkowych usług,na które niekoniecznie pacjent ma ochotę i które uważam wcale nie są potrzebne

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 96
Dołączył: 26 Maja 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2019r. 21:48  
Cytuj
CYTAT
a ja nie polecam właśnie, panie wciskają na siłę cały pakiet dodatkowych usług,na które niekoniecznie pacjent ma ochotę i które uważam wcale nie są potrzebne

Tzn?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 1 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Wrz 2019r. 09:44  
Cytuj
Ja polecam panie mają podejście do dzieci ceny są przystępne

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 55
Dołączył: 24 Maja 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Wrz 2019r. 17:41  
Cytuj
a tzn,chciałam dziecku wyleczyć pilnie zęba,ale dowiedziałam się, że nie odbędzie się to, nim nie zaliczy wizyty u tamtejszej higienistki,(oczywiście odpłatnie), następnie piaskowanie, co w ogóle uważam za nonsens u dziecka,a dopiero potem mozna wyleczyć ubytek!,nonsens, nie spotkałam się z tym nigdzie,a dodam, że dziecko ma ładne ząbki,no a u dorosłych przed jakimkolwiek leczeniem to juz w ogóle najlepiej pantogram, no ja rozumiem, że wtedy wszystko ładnie widać, ale nie każdy ma na to ochotę. Takie sa moje doświadczenia,a dodam, że panie młodziutkie, ja wole bardziej doświadczone w zawodzie, ale to juz kwestia wyboru

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 55
Dołączył: 24 Maja 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Wrz 2019r. 17:43  
Cytuj
ogólnie panie bardzo skrupulatne i na pewno chcą dobrze,no ale ja akurat nie miałam na to wszystko ochoty i tyle

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 25 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Wrz 2019r. 18:27  
Cytuj
Nam nikt nic nie wciskałumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 25 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Wrz 2019r. 18:27  
Cytuj
Nam nikt nic nie wciskałumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 187
Dołączył: 11 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2019r. 15:22  
Cytuj
Ja polecam. Moja 5 latka bala sie pierwszej wizyty u dentysty, po pierwszym wyleczeniu zabka pytala:kiedy kolejna będzie mieć wizytę. Pani na pierwszej wizycie pierw opowiada co będzie robic I mowo co jest co. Pozniej leczy. Wszystko delikatnie. Czas oczekiwania, ja wiem ok tygodnia zwykle. Sama też tam lecze żeby od jakiegoś czasu. Gdzie indziej chcieli mnie na leczenie kanałowe pierwotne naciągnąć i koronę. Tu się okazało że aż tak nie trzeba.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 30 Wrz 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2019r. 14:12  
Cytuj
Ja również polecam, ostatnio byłem u dr Kalety na usuwaniu ósemki, wszystko zostało wykonane bardzo profesjonalnie, bez bólu, cena też przystępna, także polecam każdemu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »