NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 3 4 5 6 7 »
Podsumowanie rządów PiS - Czas refleksji,
Posty: 58
Dołączył: 29 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Wrz 2019r. 07:48  
Cytuj
CYTAT

mazgosia odniósł się krytycznie do niektórych działań PiS-u.
Jego prawo.


To nie było krytykowanie PiSu, tylko raczej zwrócenie uwagi, że twoje "postulaty" mijają się z prawdą lub są populistyczne jak mówienie o 500+ gdy kwota wolna od podatku dalej szoruje po dnie na tle UE. Ale fakt wyborcy widzą, że ktoś im daje (nominalnie ich własne pieniądze), a nie, że nie muszą płacić "pierdylion" nowych podatków.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Wrz 2019r. 07:48  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 438
Dołączył: 13 Wrz 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Wrz 2019r. 07:58  
Cytuj
no jak, przecież jest 8tys kwoty wolnej od podatku...good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11591
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Wrz 2019r. 07:58  
Cytuj
mazgosia

Mam inne zdanie na ten temat.

Co nie zmienia faktu, że kwota wolna od podatku powinna być większa.
ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
lod
lod
lod
Posty: 49
Dołączył: 23 Marz 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2019r. 09:36  
Cytuj
Okazuje się, że w kryształowym państwie, pod rządami "Dobrej zmiany", która zasłynęła z uszczelnienia VATu w ministerstwie finansów, pod okiem samego Mariana Banasia pięknie działa sobie mafia VATowska. … to co, może Trybunał stanu dla premiera?

"Od stycznia tego roku w areszcie siedzi Arkadiusz B. Jest podejrzany o zorganizowanie i kierowanie grupą przestępczą, mającą na celu wyłudzenie VAT i oszustwa podatkowe. Na fikcyjnym handlu sztuczną biżuterią i tarcicą w krajach UE grupa wyłudziła ok. 5 mln zł – twierdzi Zachodniopomorski Wydział Prokuratury Krajowej.
Byłby to „bohater" przekrętów na VAT, jakich wiele, gdyby nie fakt, że Arkadiusz B. przez trzy lata był jednym z najbliższych współpracowników Mariana Banasia w resorcie finansów – był dyrektorem Krajowej Szkoły Skarbowości (KSS) – kuźni kadr Krajowej Administracji Skarbowej, którą wymyślił i powołał do życia Banaś. W tej samej sprawie w areszcie siedzi też Krzysztof B. – inny, do niedawna wysoki urzędnik resortu, który miał ścigać przestępców, a „skubał" państwo na VAT.
Trudno uwierzyć, że ten kompromitujący skandal dla rządu i samego „Pancernego Mariana" dotąd nie wypłynął chociażby podczas opiniowania kandydatów na fotel szefa Najwyższej Izby Kontroli. Ujawniamy jego kulisy."

Coś tam świta w głowach zwolenników PIS? Byliście, jesteście i będziecie dymani przez "Dobrą zmianę" i będziecie frajerzynki wierzyć ślepo w to co Wam na uszy nawiną wykrzyknik

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 119
Dołączył: 5 Wrz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2019r. 10:28  
Cytuj
CYTAT
"
Coś tam świta w głowach zwolenników PIS? Byliście, jesteście i będziecie dymani przez "Dobrą zmianę" i będziecie frajerzynki wierzyć ślepo w to co Wam na uszy nawiną wykrzyknik



Podziel się wiedzą i zdradź tym wszystkim oślepionym i zagubionym, dymanym przed i po, w którym miejscu powinni postawić znak "X" aby sprawiedliwości stało się zadość ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11591
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2019r. 12:03  
Cytuj
@lod - to na kogo powinniśmy głosować? potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 82
Dołączył: 16 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2019r. 12:04  
Cytuj
Oj tam oj tam , PO kradło wiecej , tak zaraz posypia sie komentarze , PIS dało 500zl wiec mozemy im wybaczyc !! A krasc kazdy kradnie taki to pusty Polski naród !!!!!! Zawsze i wszedzie pusty Polski naród dymany bedzie .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 983
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2019r. 13:22  
Cytuj
Kto jest ciemniejszy, człowiek co głosuje na złodzieja który coś robi i coś daje. Czy człowiek który głosuje na złodzieja co ma cię w dupie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 25 Paź 2019r. 13:45  
Cytuj
mAZGOSIA LEPIEJ ZASTANÓW SIE DLACZEGO LUDZIE Z ZARZUTAMI PROKURATORSKIMI JAK gAWŁOWSKI CZY kWIATKOWSKI DOSTALI SIE DO sENATU A TAKIE TYPY JAK nEUMAN bREJZA CZY CÓRKA POPA I żYDÓWKI kŁAWDIA jACHIRENKO działają w polskiej polityce.

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 25 Paź 2019r. 13:48  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
"
Coś tam świta w głowach zwolenników PIS? Byliście, jesteście i będziecie dymani przez "Dobrą zmianę" i będziecie frajerzynki wierzyć ślepo w to co Wam na uszy nawiną wykrzyknik



Podziel się wiedzą i zdradź tym wszystkim oślepionym i zagubionym, dymanym przed i po, w którym miejscu powinni postawić znak "X" aby sprawiedliwości stało się zadość ?

Odezwał się dymany przez POje..ńców Widać jeszcze cie tyłek boli po dymaniu przez ryżego i jego bandę;Masz doświadczenie? 8 lat na kolanach a du.a zawsze z tyłu jakbyś sie nie krecił!!

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
lod
lod
lod
Posty: 49
Dołączył: 23 Marz 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2019r. 15:27  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
"
Coś tam świta w głowach zwolenników PIS? Byliście, jesteście i będziecie dymani przez "Dobrą zmianę" i będziecie frajerzynki wierzyć ślepo w to co Wam na uszy nawiną wykrzyknik



Podziel się wiedzą i zdradź tym wszystkim oślepionym i zagubionym, dymanym przed i po, w którym miejscu powinni postawić znak "X" aby sprawiedliwości stało się zadość ?

Odezwał się dymany przez POje..ńców Widać jeszcze cie tyłek boli po dymaniu przez ryżego i jego bandę;Masz doświadczenie? 8 lat na kolanach a du.a zawsze z tyłu jakbyś sie nie krecił!!


hehehe, nigdy nie byłem i nigdy nie będę dymany bo mam swój mózg i korzystam z niego. Nigdy też nie byłem ślepo zapatrzony w żadną partię. Śmieszą mnie nie tylko Pisowcy w swoim bezgranicznym oddaniu PISowi ale też inni wyborcy bezgranicznie oddani innym partiom. Jednak zaślepienie PISOwców nie ma sobie równych. Dostaniecie gó...o na talerzu, TVP powie Wam, że to bigos od Jarka i wpierniczycie to ze smakiem. ZERO własnego zdania, zero refleksji "PIS jest THE BEST" i choć by nie wiem co to nikt z Was się nie zastanowi nad niczym. Kradnie to kradnie, ważne że swój. Bo nikt Wam nie wmówi, że czarne jest czarne a białe jest białe … po prostu Ciemny lud kupi wszystko bezkrytycznie. Przez Waszych guru jesteście rozpracowani lepiej niż opozycja. Idealni do zmanipulowania. Wymarzeni wyborcy, którzy nigdy nie mówią "sprawdzam".
PS. Ty jesteś na kolach a kosztujesz 500+. Tyle jesteś warty dla władzy i włazisz im w du...ę za tą kasę nawet takimi wypowiedziami.
Odnieś się do meritum sprawy a nie do mnie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
lod
lod
lod
Posty: 49
Dołączył: 23 Marz 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2019r. 15:34  
Cytuj
CYTAT
Kto jest ciemniejszy, człowiek co głosuje na złodzieja który coś robi i coś daje. Czy człowiek który głosuje na złodzieja co ma cię w dupie.


Nie o to chodzi kto na kogo głosuje. To wybór każdego obywatela i zależy od wielu czynników.
Chodzi o to, żeby nazywać złodzieja złodziejem. Bo są u nas złodzieje, którzy mówią, że są święci a kradną tak samo jak pozostali złodzieje. Chodzi o to, żeby tych złodziei nie bronić np. słowami "bo inni też tak robili". Trzeba im poeidzieć Ty "mendo" obiecywałeś, że będziesz inny a skoro nie jesteś to "wypie…."
Jak jakaś polityczna szuja kręci lody to całą Polska powinna się na niego rzucić. Tymczasem jak jest … chyba widzisz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
lod
lod
lod
Posty: 49
Dołączył: 23 Marz 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2019r. 15:35  
Cytuj
CYTAT
@lod - to na kogo powinniśmy głosować? potluczony

A kim ja jestem, żeby Ci mówić na kogo głosować. Głosuj sobie na kogo chcesz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10479
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 25 Paź 2019r. 16:35  
Cytuj
CYTAT
A kraść każdy kradnie taki to pusty Polski naród !!!!!! Zawsze i wszędzie pusty Polski naród dymany będzie .



Kogo się mają bać oszuści i złodzieje umiech Polecą zaraz na skargę do niemieckich owczarków i są nietykalni, codziennie oglądasz Tuska na wolności. Zaczęli biegać ledwo ponownie przegrali wybory a przegrali dzięki jak to podsumowałeś wyzwolony wolnomyślicielu "pusty Polski naród".

PS.
Bez wymiaru sprawiedliwości nie może być sprawiedliwości, zapamiętaj. Ci co bronią tego żeby "było tak jak było" bronią całej zasiedziałej, wpływowej od trzech pokoleń wyalienowanej warstwy społecznej.
Już najwyższy czas rozumieć,,, dziękuj Bogu za ten Naród bo już dawno rozdziobały by nas kruki i wrony z lokalnymi tankistami i rezydenturą. To jest realny i bardzo wpływowy przeciwnik.
Rozdawnictwa pokazały ci ile nam naprawdę zabierali a LPG+ ze zajmują naród problemami marginesu żeby z siebie robić obrońców,,, uciśnionych. Totalna mimikra.

Nosił wilk razy kilka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 25 Paź 2019r. 16:43  
Cytuj
Nikogo, mafia vatowska w ministerstwie. Banaś szefem NIK

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10479
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 25 Paź 2019r. 16:47  
Cytuj
No i co z tych podejrzeń? TW Znak i reszta betonowej Targowicy w europarlamencie, kto ich wybrał? Zastanowiłeś się? Może ty?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3116
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2019r. 18:38  
Cytuj
Mafia się umacnia. Nie ma na nich prokuratura. Nie będzie sędziów.

CYTAT
Rozdawnictwa pokazały ci ile nam naprawdę zabierali.


Nic nie pokazały. Teraz zabierają jeszcze więcej. Gawiedź rada bo nie kumata. Za 50 zł to można teraz iść na lody.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 25 Paź 2019r. 18:49  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
CYTAT
"
Coś tam świta w głowach zwolenników PIS? Byliście, jesteście i będziecie dymani przez "Dobrą zmianę" i będziecie frajerzynki wierzyć ślepo w to co Wam na uszy nawiną wykrzyknik



Podziel się wiedzą i zdradź tym wszystkim oślepionym i zagubionym, dymanym przed i po, w którym miejscu powinni postawić znak "X" aby sprawiedliwości stało się zadość ?

Odezwał się dymany przez POje..ńców Widać jeszcze cie tyłek boli po dymaniu przez ryżego i jego bandę;Masz doświadczenie? 8 lat na kolanach a du.a zawsze z tyłu jakbyś sie nie krecił!!


hehehe, nigdy nie byłem i nigdy nie będę dymany bo mam swój mózg i korzystam z niego. Nigdy też nie byłem ślepo zapatrzony w żadną partię. Śmieszą mnie nie tylko Pisowcy w swoim bezgranicznym oddaniu PISowi ale też inni wyborcy bezgranicznie oddani innym partiom. Jednak zaślepienie PISOwców nie ma sobie równych. Dostaniecie gó...o na talerzu, TVP powie Wam, że to bigos od Jarka i wpierniczycie to ze smakiem. ZERO własnego zdania, zero refleksji "PIS jest THE BEST" i choć by nie wiem co to nikt z Was się nie zastanowi nad niczym. Kradnie to kradnie, ważne że swój. Bo nikt Wam nie wmówi, że czarne jest czarne a białe jest białe … po prostu Ciemny lud kupi wszystko bezkrytycznie. Przez Waszych guru jesteście rozpracowani lepiej niż opozycja. Idealni do zmanipulowania. Wymarzeni wyborcy, którzy nigdy nie mówią "sprawdzam".
PS. Ty jesteś na kolach a kosztujesz 500+. Tyle jesteś warty dla władzy i włazisz im w du...ę za tą kasę nawet takimi wypowiedziami.
Odnieś się do meritum sprawy a nie do mnie.
oJ BYŁEŚ I JKESATEŚ CHYBA DYMANY,BO Z twoich WYPOCIN ODNOSZĘ WRAŻENIE ŻES głosował na PO,ebów ale nie wyszło.A co do meritum jak piszesz to choć nie należe do PiS to popieram ich działania bo sa PROSPOŁECZNE a nie Aspołeczne jak robili Ci co ciebie dymali przez 8 lat!!

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10479
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 25 Paź 2019r. 18:49  
Cytuj
CYTAT
Mafia się umacnia. Nie ma na nich prokuratura. Nie będzie sędziów.

CYTAT
Rozdawnictwa pokazały ci ile nam naprawdę zabierali.


Nic nie pokazały. Teraz zabierają jeszcze więcej. Gawiedź rada bo nie kumata. Za 50 zł to można teraz iść na lody.



Good good umiech niedawno pisałeś coś o zdolności pojmowania,,,

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3116
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2019r. 20:00  
Cytuj
Pisałem że polityka PIS skierowana jest i promuje tą mniej ogarniętą część społeczeństwa. Dlatego Populizm i Socjalizm nazywa ich ciemnym ludem.


Hałas jaki robi LPG+ jest bardzo na rękę PISowskiej stonce. Oni zawsze potrzebują wroga by odwracać uwagę od własnych bezeceństw.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10479
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 25 Paź 2019r. 20:10  
Cytuj
A mógłbyś wkleić w całości dla rozeznania innych, swoją wypowiedz o uzasadnieniu własnej nad-mocy umysłowej?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
lod
lod
lod
Posty: 49
Dołączył: 23 Marz 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2019r. 13:24  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
CYTAT
CYTAT
"
Coś tam świta w głowach zwolenników PIS? Byliście, jesteście i będziecie dymani przez "Dobrą zmianę" i będziecie frajerzynki wierzyć ślepo w to co Wam na uszy nawiną wykrzyknik



Podziel się wiedzą i zdradź tym wszystkim oślepionym i zagubionym, dymanym przed i po, w którym miejscu powinni postawić znak "X" aby sprawiedliwości stało się zadość ?

Odezwał się dymany przez POje..ńców Widać jeszcze cie tyłek boli po dymaniu przez ryżego i jego bandę;Masz doświadczenie? 8 lat na kolanach a du.a zawsze z tyłu jakbyś sie nie krecił!!


hehehe, nigdy nie byłem i nigdy nie będę dymany bo mam swój mózg i korzystam z niego. Nigdy też nie byłem ślepo zapatrzony w żadną partię. Śmieszą mnie nie tylko Pisowcy w swoim bezgranicznym oddaniu PISowi ale też inni wyborcy bezgranicznie oddani innym partiom. Jednak zaślepienie PISOwców nie ma sobie równych. Dostaniecie gó...o na talerzu, TVP powie Wam, że to bigos od Jarka i wpierniczycie to ze smakiem. ZERO własnego zdania, zero refleksji "PIS jest THE BEST" i choć by nie wiem co to nikt z Was się nie zastanowi nad niczym. Kradnie to kradnie, ważne że swój. Bo nikt Wam nie wmówi, że czarne jest czarne a białe jest białe … po prostu Ciemny lud kupi wszystko bezkrytycznie. Przez Waszych guru jesteście rozpracowani lepiej niż opozycja. Idealni do zmanipulowania. Wymarzeni wyborcy, którzy nigdy nie mówią "sprawdzam".
PS. Ty jesteś na kolach a kosztujesz 500+. Tyle jesteś warty dla władzy i włazisz im w du...ę za tą kasę nawet takimi wypowiedziami.
Odnieś się do meritum sprawy a nie do mnie.
oJ BYŁEŚ I JKESATEŚ CHYBA DYMANY,BO Z twoich WYPOCIN ODNOSZĘ WRAŻENIE ŻES głosował na PO,ebów ale nie wyszło.A co do meritum jak piszesz to choć nie należe do PiS to popieram ich działania bo sa PROSPOŁECZNE a nie Aspołeczne jak robili Ci co ciebie dymali przez 8 lat!!

A wiesz co to jest meritum sprawy ? umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4944
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 31 Paź 2019r. 21:28  
Cytuj
CYTAT
Kto jest ciemniejszy, człowiek co głosuje na złodzieja który coś robi i coś daje. Czy człowiek który głosuje na złodzieja co ma cię w dupie.

Nigdy ten ,który glosuje na debila,nie jest od niego mądrzejszy.potluczony

NAJSZYBSZE ZWIERZĘ ŚWIATA, TO KURA W PALESTYNIE .
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11591
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lis 2019r. 18:17  
Cytuj
Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10479
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Lis 2019r. 18:34  
Cytuj
cool girl ale będzie wycie umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 3 4 5 6 7 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »