NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Remont drogi w Pilchowie KOSZMAR!!!!!,
Posty: 73
Dołączył: 29 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sie 2019r. 13:55  
Cytuj
W Pilchowie trwa remont drogi - już od dobrych kilku miesięcy. Prace prowadzone są bardzo wolno, a w dodatku wykonawca "rozpruł" praktycznie całą ul.Sarny (od skrzyżowania z Podskarpową aż do skrzyżowania z ul. Królowej Jadwigi)na odcinku prawie 1,5 km.
Wczoraj sfrezowana została nawierzchnia z kolejnego odcinka ul. Królowej Jadwigi, mimo iż daleko do końca poprzednio rozpoczętych prac.
Osobiście jestem oburzona takim sposobem prowadzenia robót drogowych. To skandal, że nikt nie myśli o mieszkańcach, o dzieciach, które za parę dni będą musiały przez wykopy brnąć do szkoły.
Starostwo Powiatowe w Stalowej woli powinno wreszcie interweniować!!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sie 2019r. 13:55  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 181
Dołączył: 7 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sie 2019r. 16:39  
Cytuj
To że została sfrezowana nie znaczy że są wykopy. Przecież to normalne że frezuje się znaczną powierzchnię ponieważ maszyna do układania nawierzchni kładzie ją w dużym tempie. Nikt nie będzie trzymał maszyn na budowie i kładł kilku metrów bo to kosztuje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 73
Dołączył: 29 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sie 2019r. 17:37  
Cytuj
Jakoś wykonawcy robót nie przeszkadza trzymanie od wielu miesięcy maszyn na budowie i koszty z tym związane. Pojawiają się raz na kilka dni, coś tam podłubią i znowu ich nie ma. I tak już od kilku miesięcy!!! A teraz rozbebrali kolejny odcinek!
Uważam, że jak się utrudnia dojazd kilkudziesięciu mieszkańcom rozkopanej ulicy (i wszystkim innym mieszkańcom Pilchowa, którzy tą ulicą też codziennie jeżdżą), to pasowałoby się trochę pospieszyć.
Nie sztuka nabrać robót i ciągnąć je w nieskończoność.
Mogę się założyć, że w ich tempie roboty skończą dopiero po pierwszych mrozach. I do tego czasu będzie pewnie czekała sfrezowana wczoraj ulica.
Nie tylko ja tak uważam. To opinia większości mieszkańców.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 59
Dołączył: 28 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sie 2019r. 21:44  
Cytuj
Wykonawca podpisał umowę. Umowa zakłada wykonanie w terminie do ...

Ja wiem, że 500 plus Ci się należy ... no ale położenie masy bitumicznej już nie!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 273
Dołączył: 21 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sie 2019r. 05:25  
Cytuj
Wina tego kto zlecał remont tej drogi jesli w umowie wykonawca ma jakis odległy termin skonczenia prac za robote ktora mozna wykonac duzo szybciej to własnie tak to wyglada.. no albo kary za niedotrzymanie terminu sa strasznie niskie lub ich nie masmiech2 A szłyszałem ze ta firma ma w tym samym czasie jeszcze kilka innych zlecen wiec pewno podjada troche tu troche tam i praca idzieeee

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 181
Dołączył: 7 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sie 2019r. 06:24  
Cytuj
Zwiększ kary i skróć termin. Na pewno milion wykonawców na obecnym rynku zleceń się pojawi

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 291
Dołączył: 10 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sie 2019r. 07:34  
Cytuj
racja ten remont się ślimaczy ale daleko szukać? mamy przykład naszej obwodnicy... ile to już trwa?? i końca nie widać.
A jak już doczekamy końca to kolejna część od skrzyżowania do Agatówki nadaje się do remontu na wczoraj.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »