NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Wczoraj pod gondola, Gondola
Posty: 63
Dołączył: 30 Maja 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sie 2019r. 18:21  
Cytuj
Czy ktoś coś wie co stało się wczoraj pod gondola mnustwo ludzi kogoś pobili prawdopodobnie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sie 2019r. 18:21  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 429
Dołączył: 10 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 24 Sie 2019r. 20:44  
Cytuj
bylo sobie podejsc i zobaczyc

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 63
Dołączył: 30 Maja 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sie 2019r. 21:40  
Cytuj
Jak zawsze jakiś pajac musi się odezwać

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 29 Cze 2013r.
Skąd: rst rni snd tgb
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sie 2019r. 23:03  
Cytuj
Podobno paru kolesi (roznie mówią - jedni że zamaskowane inni, że wskazywali z jakiegoś busa) zatrzymywało przypadkowe samochody, wyciągali kierowców i/lub pasażerów i spuszczało im łomot

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 119
Dołączył: 30 Cze 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 25 Sie 2019r. 09:51  
Cytuj
Lokalne gamonie (patologia) w czterech na jednego ! Pobili człowieka !( zwrócił im uwagę żeby nie spożywali alkoholu obok placu zabaw dla dzieci) Człowiek leży nieprzytomny w szpitalu n ojomie , mam nadzieję że z tego wyjdzie zdrowy. Za to co zrobili temu człowiekowi powinna być wysoka kara, bez taryfy ulgowej !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 455
Dołączył: 9 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sie 2019r. 10:20  
Cytuj
No tak w kilku na jednego bohatery

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 63
Dołączył: 30 Maja 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sie 2019r. 10:52  
Cytuj
Piszą o pierdolach a o takiej patologi nie napiszą aby ostrzec innych przed taką patologia. Biedny chłopak leży na OIOM . Miejmy nadzieję że wyjdzie z tego. Stalowe miasto piszcie o takiej patologi w stalowej woli.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 25 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 25 Sie 2019r. 11:03  
Cytuj
Mieszkam w tym bloku, obok gondoli, tych czterech to kibice lokalnej drużyny piłkarskiej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 119
Dołączył: 30 Cze 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 25 Sie 2019r. 11:18  
Cytuj
Marcin767 kibice to chodzą na mecze i dopingują swoja drużynę, a oni co najwyżej chodzili do ,,biedry ,, po tanie piwo i najtańsze wino , potem po spożyciu zaczepiali ludzi,szukali powodu do bójki oczywiście w kilku na jednego !Nazywając ich kibicami obrażasz kibiców. Dziwi mnie fakt że sprawa nie jest nagłaśniana !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 25 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 25 Sie 2019r. 11:50  
Cytuj
Przepraszam, źle się wyraziłem, to tzw. kibole, nie kibice.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 119
Dołączył: 30 Cze 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 25 Sie 2019r. 13:26  
Cytuj
Jeden z nich tydzień temu wyszedł z wiezienia! Pozostała trójka tez ma już za sobą wyroki. Jak widać resocjalizacja w naszym kraju nie działa ! żeby w biały dzień w centrum miasta 50 metrów od Komendy Policji okładać człowieka metalowym prętem i z rozbiegu kopać w głowę i łamać nogi, a to wszystko przy aplauzie balkonowej widowni ,to się w głowie nie mieści !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 993
Dołączył: 6 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sie 2019r. 13:52  
Cytuj
Czyli są tacy co wiedzą kto ale lepiej siedzieć cicho żeby samemu po mordzie nie dostać. Dzisiejsza znieczulica.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 455
Dołączył: 9 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sie 2019r. 14:48  
Cytuj
Stalowa to jeszcze zaścianek , widzisz takie rzeczy reagujesz ratujesz komuś życie a patologia nazywa to konfidenctwem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 217
Dołączył: 22 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sie 2019r. 15:04  
Cytuj
Echodnia już pisze o tym...a nasze portale milczą. :/

Edit:
Jednak już pisze, proszę o skasowanie posta.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 428
Dołączył: 18 Sty 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 25 Sie 2019r. 18:38  
Cytuj
CYTAT
Czyli są tacy co wiedzą kto ale lepiej siedzieć cicho żeby samemu po mordzie nie dostać. Dzisiejsza znieczulica.

Są ale oni już siedzą w areszcie.
Ale wyjdą napewno skoro resocjalizacja nie działa to sprawę załatwi ulica...
Prędzej czy później wyjdą a czy to kibol czy będzie ich 5 czy 10 żaden przed 9tka nie spierdoli....
Wstyd ze gapiów było w c**j a nikt nie pomógł brawo wy
Ja w takiej sytuacji Nie czekałbym na żadna policję....
Dobra kosa jednego po nerach i zostaje tylko dwóch a ten z dziura w nerce już nie powalczy....
Wstyd mi za to miasto i tych ludzi nawet wstyd się przyznawać ze się z tego gowna pochodzi a resocjalizacja ?
Jaka resocjalizacja ?
Prycza jest tv jest nawet konsola do gier jest papierosku są a w pace za dobra cenę nawet dragi można dostać wiec gdzie tu resocjalizacja ? W tej siłowni do której dostęp maja więźniowie ? Wątpię.....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 392
Dołączył: 15 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sie 2019r. 19:08  
Cytuj
CYTAT
Ja w takiej sytuacji Nie czekałbym na żadna policję....
Dobra kosa jednego po nerach i zostaje tylko dwóch a ten z dziura w nerce już nie powalczy....

Wstawaj! Zesrałeś się. Jeśli nie umiesz walczyć nożem, to w takiej sytuacji tylko ci utrudni sprawę, bo sam możesz oberwać. I zapamiętaj raz na zawsze - nóż to narzędzie, a nie broń. Od pomagania sobie w trakcie bójek są gazy (piany, żele) pieprzowe, a nie noże.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 428
Dołączył: 18 Sty 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 25 Sie 2019r. 19:12  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Ja w takiej sytuacji Nie czekałbym na żadna policję....
Dobra kosa jednego po nerach i zostaje tylko dwóch a ten z dziura w nerce już nie powalczy....

Wstawaj! Zesrałeś się. Jeśli nie umiesz walczyć nożem, to w takiej sytuacji tylko ci utrudni sprawę, bo sam możesz oberwać. I zapamiętaj raz na zawsze - nóż to narzędzie, a nie broń. Od pomagania sobie w trakcie bójek są gazy (piany, żele) pieprzowe, a nie noże.

Hahaha a czy ty wiesz ze po alkoholu ten twój gaz można zignorować i po prochach ?
I co prysniesz gazem jak panienka ? A co z gaz rurki czy lewarka od samochodu się zamachnąć nie potrafisz ?
I faktycznie o tyle o ile żel może podziałać to sam gaz nie... a jeśli agresorów jest 3 to czy ty myślisz ze samym gazem się wybronili haha dobreee
Poza tym byłem kiedyś w syt w pewnym klubie 3typow wystartowało do chłopaka jeden z nich miał nóż a ze chłopak umiał się bronić wyrwał nóż wjebal delikwentowi w udo i kazał mu wy***dalac a jego dwóch cwaniaczków kolegów już odstąpiło od kozaczenia bo kolezka kwiczal ze scyzorykiem 10cm od jajek wiec co lepsze gaz Ala panienka ? Czy zdecydowany atak ?
Jeśli napastnicy maja przewagę wszystkie chwyty dozwolone...
Dodam jeszcze ze po zajściu typa od tylu (kopiącego leżącego chłopaka wiec nie oglądającego się za plecy)
Trafienie w nerkę trudne nie jest a delikwent nie dość ze nie ucieknie to nawet jeśli zabiorą go koledzy bez operacyjnego szycia rany pójdzie w piach wiec sam musi się pokazać i zapieprzac do szpitala tym samym ujawniając się organom ścigania.
Lepsze już gaz w żelu z markerem bo ciuchy może zdjąć a dziury sobie sam już je załata
Poza tym zazwyczaj nóż w jednym z napastników od razu zniechęca pozostałych do ataku tylko nie wolno noża zostawić w ranie a jak chcesz komuś zrobić kuku to przekręcasz po wbiciu o 90st i robisz otwarta ranę której bez pomocy chirurga już nie zatamujesz
I moim zdaniem w takiej właśnie sytuacji nawet przechodzień czy ktokolwiek kto by nawet niechcący spowodował smierć napastnika w sądzie jest góra. Działał w afekcie ratując życie człowieka którego dorwało trzech jebanych kozaków
I nie jeden czytający to forum po takiej sytuacji stał by murem za tym który zabijając jednego z trzech uratował komuś życie. Dzięki Bogu chłopak przeżył ale teraz widzę jak to miasto zeszło na psy.... 100m do komendy stamtąd jest ?
Idź siądź tam na ławce zapał jointa 2min jest kabaryna a ty z gęba w glebie skuty leżysz i kwiczysz a w takiej poważnej sytuacji policji brak.... to jest przerażajace...
Dodam ze jeden z tych cweli siedział tez za molestowanie kobiet wiec sami oceńcie czy było by takiej k***y szkoda czy nie skoro paka niczego go nie nauczyła...
A dla twojego przykładu choć nie pijam alkoholu wcale to możemy zrobić ecperyment
Ty masz gaz pieprzowy dajmy na to antybandyte 8mln w skali scoville’a(chyba tak się ta skala ostrości nazywa nie jestem pewien)
Ja pół litra wódki i wyprowadzam ci ciosy ty masz tylko gaz chcesz znać wynik ? Mimo podrażnienia oczu dopadam cię a gdy mam cię w rękach możesz sobie w dupę ten gaz wsadzić bo jedna ręka trzymam za koszule druga cię piorę i w międzyczasie poprawiam z dyni a uwierz mi trafie. A teraz ta sama sytuacja tylko biorę jeszcze dwóch kolegów dasz radę? Bardzo wątpię....
A w tej sytuacji mamy idiotow po resocjalizacji którym ona nie pomogła i jak widać nie pomoże.
Pójdą do paki w pace jest telewizorek jest siłownia jest konsola do gier papieroski nawet dragi można dostać wiec jakie to wiezienie i jaka resocjalizacja się do k***y nędzy pytam co ?
Miesięczny koszt utrzymania 1 osoby w zakładzie karnym to 3 150 zł, roczny 37 800 zł. To teraz będziemy jeszcze te k***y z podatków utrzymywać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 392
Dołączył: 15 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sie 2019r. 19:57  
Cytuj
Udowodnij mi mistrzu twoją tezę, że alkohol neutralizuje substancje zawarte w gazach pieprzowych. Prędzej się posrasz z bólu oczu i pieczenia niż wyprowadzisz cokolwiek. Za bardzo fantazjujesz, to nie ameryka, że wyciągasz gnata do napastnika i jesteś bohaterem.

CYTAT
I nie jeden czytający to forum po takiej sytuacji stał by murem za tym który zabijając jednego z trzech uratował komuś życie.


Sam bym był za takim, ale co to zmieni, skoro w biały dzień prawie zabili chłopa? Tym bardziej kilkadziesiąt metrów od komendy policji. To miasto z każdym rokiem jest coraz bardziej patologiczne.
Nie widzisz tylko jednej zasadniczej różnicy - żeby ugodzić kogoś nożem, musisz być w odległości wyciągniętej ręki od napastnika. A używając gazu masz zawsze w zanadrzu te 3 metry dzielące ciebie od napastnika. Poza tym skąd wiesz, czy właśnie napastnik też nie ma przy sobie noża, którym potrafi się posługiwać? Gdyby wojny były prowadzone wg. twojego myślenia, to jeszcze dłuuugo ludzie biliby się na pięści i maczugi, bo po co zachowywać jakikolwiek dystans w walce od przeciwnika

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 428
Dołączył: 18 Sty 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 25 Sie 2019r. 19:58  
Cytuj
CYTAT
Udowodnij mi mistrzu twoją tezę, że alkohol neutralizuje substancje zawarte w gazach pieprzowych. Prędzej się posrasz z bólu oczu i pieczenia niż wyprowadzisz cokolwiek. Za bardzo fantazjujesz, to nie ameryka, że wyciągasz gnata do napastnika i jesteś bohaterem.

CYTAT
I nie jeden czytający to forum po takiej sytuacji stał by murem za tym który zabijając jednego z trzech uratował komuś życie.


Sam bym był za takim, ale co to zmieni, skoro w biały dzień prawie zabili chłopa? Tym bardziej kilkadziesiąt metrów od komendy policji. To miasto z każdym rokiem jest coraz bardziej patologiczne.
Nie widzisz tylko jednej zasadniczej różnicy - żeby ugodzić kogoś nożem, musisz być w odległości wyciągniętej ręki od napastnika. A używając gazu masz zawsze w zanadrzu te 3 metry dzielące ciebie od napastnika. Poza tym skąd wiesz, czy właśnie napastnik też nie ma przy sobie noża, którym potrafi się posługiwać? Gdyby wojny były prowadzone wg. twojego myślenia, to jeszcze dłuuugo ludzie biliby się na pięści i maczugi, bo po co zachowywać jakikolwiek dystans w walce od przeciwnika

Po 1 Pokaz gdzie napisałem ze alkohol neutralizuje Kapsaicyne bo to substancja aktywna gazu P.
Po drugie 3metry ? Dwa kroki nawet oślepiony gazem czuje na twarzy skąd pryskasz a gdy złapie cię za koszule co zrobisz zesrasz się ?
Dawaj robimy ten test ty puszka gazu ja i dwóch kolegów po vodzie nie po to żeby zrobić ci krzywdę tylko żebyś się przekonał ze agresywny napastnik po alko bywa nie do zatrzymania. Nawet ja sam ty z gazem założymy się ze zdążę cię chwycić za koszule ?
Poza tym gość który kopie leżącego od kiedy ma w plecach oczy ? Kopiąc gościa zauważy jak dobiegniesz i go dźgnięta ? Wątpię...
Dystans ok ale rana kłuta u jednego typa zniechęca resztę.... wiem co mówię
A jak przeciwnik ma nóż o po dźgnięciu obróceniu noża i wyszarpnięciu go co trwa 3-5sek nie stoisz przecież jak debil tylko albo dwa kroki w tył i pełna gotowość albo ucieczka i tym samym odciągnięcie pozostałych dwóch od poszkodowanego...
Musisz być strasznie wolny skoro myślisz ze gaz załatwia sprawę...
A tutaj podaje linka proszę przeczytaj
https://trybu(...)starczy/
Mimo gazu pieprzowego panienka nie odparła gwałtu czemu ?
Taki tego gazu pewny jesteś ?
Osoby które naturalnie lubią jeść duże ilości ostrych potraw są mniej podatne na gaz pieprzowy
Osobiście przechylam butelkę sosu habanero i wypijam ja na raz pali ale da się wytrzymać.
Kiedyś robiłem test gazu antybandyty właśnie (pudzian chyba to promował nawet)
I jakie efekty ? Pieczenie łzawienie ale w trakcie ataku dobiegłem do kolegi złapałem za koszule on nadal przysłał gazem a ja szarpiąc za koszule przewróciłem go na glebę(już z zamkniętymi oczami mocno bo paliło)
Bo mimo ze nie widziałem bo widziałem przez łzy tylko rozmazany obraz to gdy złapałem za koszule mogłem zamknąć oczy powalić go na ziemie qmwyprowadzic cios druga ręka i przywalić z dyni. Oczywiście zakończyliśmy test na powaleniu na ziemie bez przesady ;) ale później pół godziny płukania oczu mlekiem i widzenie jakby mi ktoś nasypało pieprzu w oczy ale dało się wytrzymać.
Polecam ci samemu zrobić taki test przekonasz się ze nawet bez oczu mając kogoś chwyconego ręka masz prosty temat żeby delikwenta okładać. Zrób jaskółkę (stójka na jednej nodze druga odchylona do tylu) rozprostować rece i dotknij prawa ręka palcem wskazującym nosa a później lewa (z wyprostowanej ręki lamiac jedna i druga dotknij koniuszka nosa) oczywiście z zamkniętymi oczami. Daj znać czy dałeś radę umiech to taki mały teścik umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 94
Dołączył: 20 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sie 2019r. 00:37  
Cytuj
Czy ktoś wie jaki jest stan poszkodowanego? Czy to prawda że , leży w śpiączce?Z tego co wiem(znałam go z widzenia, wiem gdzie pracowal), ma dziecko i mieszkanie na utrzymaniu. Więc co teraz? Pracował... I co dalej? Szkoda chłopa. Wszyscy wypowiadają się na temat jaki on to był, jacy byli Ci co go pobili, ale zero informacji o stanie zdrowia pobitego.Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 63
Dołączył: 30 Maja 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sie 2019r. 17:22  
Cytuj
W śpiączce już nie jest. Ale z powrotem do zdrowia będzie bardzo ciężko.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 29 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sie 2019r. 17:38  
Cytuj
Nie dramatyzujmy. Doszło do niepotrzebnej bójki, którą zaczął sam "poszkodowany". Chwilę wcześniej pobił inną osobę i zaczął uciekać z miejsca przestępstwa. Pech chciał, że niefortunnie złamał sobie nogę w czasie ucieczki po dokonaniu pobicia. Nie przewidział tego, że pare chwil po swoim napadzie spotka na swej drodze bliskich swojej ofiary. Potem napastnik dostał kilka ciosów w konsekwencji czego ma uraz szczęki i podbite oko. Z napastnika teraz on sam stał się ofiarą. Wypada tylko życzyć szybkiego powrotu do zdrowia, a zatrzymanym w tej sprawie łagodnych wyroków i więcej rozumu dla wszystkich.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 428
Dołączył: 18 Sty 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 29 Sie 2019r. 18:12  
Cytuj
Dziwne ze ten jak ty to mówisz pierwszy pobity tego nie zgłosił a woleli 3 jednego okładać haha poza tym na monitoringu widać wszystko wiec ?
Złamał nogę w czasie ucieczki... złamanie otwarte bo się przewrócił hahaha chyba kurwa pod Tirem....
Takie bajki to dzieciom na dobranoc możesz opowiadać ale wychodzi ze jednoni drugie to same patusy wybijcie się ale pierw zróbcie karty dawców organów moze komuś życie uratujecie
Poza tym powinieneś chyba zastąpić wróżbitę Macieja bo opowiadasz to jakbyś za nim biegł albo latał nad nim dronem hahaha

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 29 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sie 2019r. 19:15  
Cytuj
CYTAT

Pech chciał, że niefortunnie złamał sobie nogę w czasie ucieczki po dokonaniu pobicia. Nie przewidział tego, że pare chwil po swoim napadzie spotka na swej drodze bliskich swojej ofiary.

Ze złamaniem otwartym nogi "szedł" do domu i spotkał napastników?
Srogie piksy przy tych torach macie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 29 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sie 2019r. 19:29  
Cytuj
CYTAT
CYTAT

Pech chciał, że niefortunnie złamał sobie nogę w czasie ucieczki po dokonaniu pobicia. Nie przewidział tego, że pare chwil po swoim napadzie spotka na swej drodze bliskich swojej ofiary.

Ze złamaniem otwartym nogi "szedł" do domu i spotkał napastników?
Srogie piksy przy tych torach macie
Przeczytaj jeszcze raz co napisałem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »