NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Wczoraj pod gondola, Gondola
Posty: 3
Dołączył: 29 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sie 2019r. 19:32  
Cytuj
Leży na ortopedii. Zawsze można podejść porozmawiać i udzielić wsparcia. Skończmy temat i miejmy nadzieję, że więcej takie wydarzenia nie będą miały miejsca.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sie 2019r. 19:32  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 428
Dołączył: 18 Sty 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 29 Sie 2019r. 21:14  
Cytuj
Proponuje zakończyć dyskusje stało się a nie powinno
Może lepiej nie oceniać ale zachowanie nie fajne. 1 vs 1 dać sobie po mordzie trzeba to przeprosić i tyle i tak wiem niektórych rzeczy można nie wybaczyć ale mszczą się agresja ludzie słabi. Życzę mu szybkiego powrotu do zdrowia i oby wszyscy wyciągnęli z takiej akcji lekcje. Agresja napędza agresje.... gdyby tłumić ja w inny sposób (sporty walki etc) i nie pic skoro nie umiemy się po tym zachować tematu i zdarzenia by nie było.
Jedni nie dali by się sprowokować drudzy by nie pyszczyli i nie kozaczyli(no i gdyby pili z głowa ale to chyba niemożliwe stad alkohol powinien być zdelegalizowany lub w ograniczonych ilościach sprzedawany)
Ale do tego trzeba opanowania o którym w dobie stresu trudno.
Świat zapitala nie każdy nadąża ale słabszym się powinno pomagać.
Miłego wieczoru

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sie 2019r. 15:42  
Cytuj
Szkoda, że Kędzierzawy Rycerz na swojej wiernej hulajnodze tamtędy nie przejeżdżał.

Pozamiatałby w 3 sekundy.


Pamiętam jak Lucjusz piał z zachwytu nad tym jak to monitoring zwiększy bezpieczeństwo.

Pisałem wtedy, że monitoring służy do tego, żeby zobaczyć kto dostał wp...l i nie wpływa na bezpieczeństwo.


I nagle okazuje się, że 50? 100? 150? metrów od komendy policji, w jednym z 4 miast w Polsce z tak wypasionym monitoringiem i na dodatek patrolowanym przed Kędzierzawego Rycerza nadal w biały dzień dochodzi do takich sytuacji.


Brawo Lucek.

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »